1931: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
k (robot Erbij: it:1931) |
(grote trek) |
||
Regel 13: | Regel 13: | ||
|- | |- | ||
||.. || ..... | ||.. || ..... | ||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Mei''' | |||
|- | |||
|| || 1ste editie van de [[Grote Trek]] naar Scherpenheuvel | |||
|- | |- | ||
|} | |} |