1935: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
(Dan maar meteen een pagina maken) |
||
Regel 3: | Regel 3: | ||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Algemeen''' | |colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Algemeen''' | ||
|- | |- | ||
||De achtste [[World Scout Conference]] vindt plaats in Zweden | |||De achtste [[World Scout Conference]] vindt plaats in Zweden | ||
|- | |- | ||
||Scoutinggroep [[De Trekvogels]] wordt opgericht | |||Scoutinggroep [[De Trekvogels]] wordt opgericht | ||
|- | |- | ||
||[[Scouting Sint Jan Baptist]] wordt opgericht in Tilburg | |||[[Scouting Sint Jan Baptist]] wordt opgericht in Tilburg | ||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Januari''' | |||
|- | |||
|1. ||[[De Zwervers (Groningen)|Scoutinggroep "De Zwervers"]] wordt opgericht in Groningen | |||
|} | |} | ||
[[Categorie:Geschiedenis naar jaartal]] | [[Categorie:Geschiedenis naar jaartal]] |
Versie van 17 jul 2006 19:37
1930 - 1931 - 1932 - 1933 - 1934 - 1935 - 1936 - 1937 - 1938 - 1939 |
Algemeen | |
De achtste World Scout Conference vindt plaats in Zweden | |
Scoutinggroep De Trekvogels wordt opgericht | |
Scouting Sint Jan Baptist wordt opgericht in Tilburg | |
Januari | |
1. | Scoutinggroep "De Zwervers" wordt opgericht in Groningen |