1935: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
(herstel vandalisme) |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 8: | Regel 8: | ||
|- | |- | ||
|||[[Scouting Sint Jan Baptist]] wordt opgericht in Tilburg | |||[[Scouting Sint Jan Baptist]] wordt opgericht in Tilburg | ||
|- | |||
|||[[Tibrag]] uit Sneek wordt opgericht. | |||
|- | |- | ||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Januari''' | |colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Januari''' |
Versie van 6 jan 2007 17:22
1930 - 1931 - 1932 - 1933 - 1934 - 1935 - 1936 - 1937 - 1938 - 1939 |
Algemeen | |
De achtste World Scout Conference vindt plaats in Zweden | |
Scoutinggroep De Trekvogels wordt opgericht | |
Scouting Sint Jan Baptist wordt opgericht in Tilburg | |
Tibrag uit Sneek wordt opgericht. | |
Januari | |
1. | Scoutinggroep "De Zwervers" wordt opgericht in Groningen |