1935: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
k (robot Erbij: it:1935) |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 10: | Regel 10: | ||
|- | |- | ||
|||[[Tibrag]] uit Sneek wordt opgericht. | |||[[Tibrag]] uit Sneek wordt opgericht. | ||
|- | |||
|||[[Albert Schweitzer Groep Rotterdam]] wordt opgericht. | |||
|- | |- | ||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Januari''' | |colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Januari''' |
Versie van 1 mrt 2009 17:56
1930 - 1931 - 1932 - 1933 - 1934 - 1935 - 1936 - 1937 - 1938 - 1939 |
Algemeen | |
De achtste World Scout Conference vindt plaats in Zweden | |
Scoutinggroep De Trekvogels wordt opgericht | |
Scouting Sint Jan Baptist wordt opgericht in Tilburg | |
Tibrag uit Sneek wordt opgericht. | |
Albert Schweitzer Groep Rotterdam wordt opgericht. | |
Januari | |
1. | Scoutinggroep "De Zwervers" wordt opgericht in Groningen |