1963: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
(foutje...) |
||
Regel 4: | Regel 4: | ||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Algemeen''' | |colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Algemeen''' | ||
|- | |- | ||
|| ||De | |colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Augustus''' | ||
|- | |||
|| ||De elfde [[Wereld Jamboree|Wereldjamboree]] vindt plaats van 1 t/m. 11 augustus. Deze wordt gehouden bij Marathon in Griekenland. | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Geschiedenis naar jaartal]] | [[Categorie:Geschiedenis naar jaartal]] |