1973: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 3: | Regel 3: | ||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Algemeen''' | |colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Algemeen''' | ||
|- | |- | ||
|| | ||..||... | ||
|- | |- | ||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Januari''' | |colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Januari''' | ||
|- | |- | ||
||6||De vereniging Scouting Nederland wordt opgericht | ||6||De vereniging Scouting Nederland wordt opgericht | ||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Mei''' | |||
|- | |||
|| ||[[Scouting Prins Bernhard]] uit Nieuwegein wordt opgericht. | |||
|- | |- | ||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''September''' | |colspan=2 style="background:lightblue;"|'''September''' |