1973: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 4: | Regel 4: | ||
|- | |- | ||
|| ||De Vlaamse organisaties [[Vlaams Verbond der Katholieke Scouts|VVKS]] en [[Vlaams Verbond der Katholieke Meisjesgidsen|VVKM]] fuseren tot de [[Scouts en Gidsen Vlaanderen|VVKSM]] | || ||De Vlaamse organisaties [[Vlaams Verbond der Katholieke Scouts|VVKS]] en [[Vlaams Verbond der Katholieke Meisjesgidsen|VVKM]] fuseren tot de [[Scouts en Gidsen Vlaanderen|VVKSM]] | ||
|- | |||
|Scouting Dieren wordt opgericht. | || ||[[Scouting Dieren]] wordt opgericht. | ||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Januari''' | |colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Januari''' | ||
|- | |- |
Versie van 26 apr 2010 15:05
1970 - 1971 - 1972 - 1973 - 1974 - 1975 - 1976 - 1977 - 1978 - 1979 |
Algemeen | |
De Vlaamse organisaties VVKS en VVKM fuseren tot de VVKSM | |
Scouting Dieren wordt opgericht. | |
Januari | |
6 | De vereniging Scouting Nederland wordt opgericht |
Mei | |
Scouting Prins Bernhard uit Nieuwegein wordt opgericht. | |
September | |
6 | De Nederlandse scoutingorganisaties NPG, KV, NPV en NG fuseren definitief tot Scouting Nederland |