1979: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 8: | Regel 8: | ||
|- | |- | ||
|| ||De eerste [[Bevers (Scouting Nederland)|Bevers]] duiken op in Nederland | || ||De eerste [[Bevers (Scouting Nederland)|Bevers]] duiken op in Nederland | ||
|- | |||
|| ||Stichting Scouting Nistelrode wordt opgericht ([[Scouting Mira Ceti]]) | || ||Stichting Scouting Nistelrode wordt opgericht ([[Scouting Mira Ceti]]) | ||
|- | |- |
Versie van 14 feb 2007 18:28
1970 - 1971 - 1972 - 1973 - 1974 - 1975 - 1976 - 1977 - 1978 - 1979 |
Algemeen | |
27e World Scout Conference, Birmingham Engeland. | |
De vijftiende Wereldjamboree die dit jaar gehouden zou worden, wordt afgelast ivm. de politieke situatie in Iran waar deze zou plaatsvinden. | |
De eerste Bevers duiken op in Nederland | |
Stichting Scouting Nistelrode wordt opgericht (Scouting Mira Ceti) | |
Januari | |
.. | ..... |
Februari | |
.. | ..... |