1981: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
(+september, oprichting Aquarius) |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 4: | Regel 4: | ||
|- | |- | ||
|| ||Prins Claus wordt [[beschermheer]] van de vereniging | || ||Prins Claus wordt [[beschermheer]] van de vereniging | ||
|- | |||
|| ||[[Scouting Cornelis Lelygroep]] uit Almere wordt opgericht. | |||
|- | |- | ||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''September''' | |colspan=2 style="background:lightblue;"|'''September''' |
Versie van 5 jan 2007 21:05
1980 - 1981 - 1982 - 1983 - 1984 - 1985 - 1986 - 1987 - 1988 - 1989 |
Algemeen | |
Prins Claus wordt beschermheer van de vereniging | |
Scouting Cornelis Lelygroep uit Almere wordt opgericht. | |
September | |
1. | Scoutinggroep Aquarius wordt opgericht in Dirkshorn |