1981: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 4: | Regel 4: | ||
|- | |- | ||
|| ||Prins Claus wordt [[beschermheer]] van de vereniging | || ||Prins Claus wordt [[beschermheer]] van de vereniging | ||
|- | |- | ||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''September''' | |colspan=2 style="background:lightblue;"|'''September''' | ||
|- | |- | ||
||1.||[[Scoutinggroep Aquarius]] wordt opgericht in Dirkshorn | ||1.||[[Scoutinggroep Aquarius]] wordt opgericht in Dirkshorn | ||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Oktober''' | |||
|- | |||
|| ||[[Scouting Cornelis Lelygroep]] uit Almere wordt opgericht. | |||
|- | |||
|} | |} | ||
[[category:Geschiedenis naar jaartal]] | [[category:Geschiedenis naar jaartal]] |
Versie van 6 jan 2007 19:13
1980 - 1981 - 1982 - 1983 - 1984 - 1985 - 1986 - 1987 - 1988 - 1989 |
Algemeen | |
Prins Claus wordt beschermheer van de vereniging | |
September | |
1. | Scoutinggroep Aquarius wordt opgericht in Dirkshorn |
Oktober | |
Scouting Cornelis Lelygroep uit Almere wordt opgericht. |