1983: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 5: | Regel 5: | ||
|- | |- | ||
|| ||[[Scouting Anne Frank]] uit IJsselstein wordt opgericht. | || ||[[Scouting Anne Frank]] uit IJsselstein wordt opgericht. | ||
|- | |||
|| ||[[Scouting Montfoort]] wordt opgericht. | |||
|- | |- | ||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Juli''' | |colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Juli''' |
Versie van 6 jan 2007 15:41
1980 - 1981 - 1982 - 1983 - 1984 - 1985 - 1986 - 1987 - 1988 - 1989 |
Algemeen | |
Scouting Anne Frank uit IJsselstein wordt opgericht. | |
Scouting Montfoort wordt opgericht. | |
Juli | |
De vijftiende Wereldjamboree vindt plaats van 6 t/m. 14 juli. Deze wordt gehouden bij Kananaskis Country in Canada. |