1983: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
kGeen bewerkingssamenvatting |
(Nog wat data ingevuld) |
||
Regel 5: | Regel 5: | ||
|- | |- | ||
||..||... | ||..||... | ||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Mei''' | |||
|- | |||
|| ||[[Dr. Saal van Zwanenberggroep]] wordt opgericht in Oss. | |||
|- | |||
||27||[[Scouting Vries]] wordt opgericht in Vries. | |||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Juni''' | |||
|- | |||
||4 ||[[Scouting Nautilus]] wordt opgericht in Delft. | |||
|- | |- | ||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Juli''' | |colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Juli''' | ||
|- | |- | ||
|| ||De vijftiende [[Wereld Jamboree|Wereldjamboree]] vindt plaats van 6 t/m. 14 juli. Deze wordt gehouden bij Kananaskis Country in Canada. | || ||De vijftiende [[Wereld Jamboree|Wereldjamboree]] vindt plaats van 6 t/m. 14 juli. Deze wordt gehouden bij Kananaskis Country in Canada. | ||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''September''' | |||
|- | |||
|| ||De [[Scout-In]] wordt gehouden in Ommen | |||
|- | |- | ||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Oktober''' | |colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Oktober''' |
Versie van 31 jan 2007 09:53
1980 - 1981 - 1982 - 1983 - 1984 - 1985 - 1986 - 1987 - 1988 - 1989 |
Algemeen | |
.. | ... |
Mei | |
Dr. Saal van Zwanenberggroep wordt opgericht in Oss. | |
27 | Scouting Vries wordt opgericht in Vries. |
Juni | |
4 | Scouting Nautilus wordt opgericht in Delft. |
Juli | |
De vijftiende Wereldjamboree vindt plaats van 6 t/m. 14 juli. Deze wordt gehouden bij Kananaskis Country in Canada. | |
September | |
De Scout-In wordt gehouden in Ommen | |
Oktober | |
Scouting Anne Frank uit IJsselstein wordt opgericht. | |
November | |
Scouting Montfoort wordt opgericht. |