1989: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 5: | Regel 5: | ||
|| ||De Sint Martinusgroep en de Hildegardgroep uit Voorburg fuseren tot [[Scouting Sint Maarten-Hildegard]] | || ||De Sint Martinusgroep en de Hildegardgroep uit Voorburg fuseren tot [[Scouting Sint Maarten-Hildegard]] | ||
|- | |- | ||
|| || | |colspan=2 style="background:lightblue;"|'''April''' | ||
|- | |||
|| ||Prins Bernhard stopt als Koninklijk Commissaris van de vereniging | |||
|- | |- | ||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''April''' | |colspan=2 style="background:lightblue;"|'''April''' | ||
|- | |- | ||
|| || | || ||De groepen Impeesa, WiWeWa en Stanley fuseren tot [[De Esdoorn]] Leeuwarden. | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[category:Geschiedenis naar jaartal]] | [[category:Geschiedenis naar jaartal]] |
Versie van 6 jan 2007 18:24
1980 - 1981 - 1982 - 1983 - 1984 - 1985 - 1986 - 1987 - 1988 - 1989 |
Algemeen | |
De Sint Martinusgroep en de Hildegardgroep uit Voorburg fuseren tot Scouting Sint Maarten-Hildegard | |
April | |
Prins Bernhard stopt als Koninklijk Commissaris van de vereniging | |
April | |
De groepen Impeesa, WiWeWa en Stanley fuseren tot De Esdoorn Leeuwarden. |