2005: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 19: | Regel 19: | ||
||23/24/25||[[Scout-In]] | ||23/24/25||[[Scout-In]] | ||
|- | |- | ||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Oktober''' | |||
|- | |||
||14||[[Luchtscouts Vliegveld Lelystad]] worden opgericht | |||
|} | |} | ||
[[category:Geschiedenis naar jaartal]] | [[category:Geschiedenis naar jaartal]] |
Versie van 1 nov 2006 00:05
2000 - 2001 - 2002 - 2003 - 2004 - 2005 - 2006 - 2007 - 2008 - 2009 |
Algemeen | |
April | |
1 | Oprichting Water-Bevers (goed geslaagde 1 aprilgrap via Internet) |
Augustus | |
20 | Sail 2005 activiteiten waterscouts |
September | |
14 | Prinses Máxima wordt beschermvrouwe van Scouting Nederland |
18 | Scoutifestatie 2005 |
23/24/25 | Scout-In |
Oktober | |
14 | Luchtscouts Vliegveld Lelystad worden opgericht |