2014: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
k (r2.7.5+) (Robot: toegevoegd: da:2014) |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 13: | Regel 13: | ||
|- | |- | ||
||.. || ..... | ||.. || ..... | ||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Juni''' | |||
|- | |- | ||
||?|| Eerste ingebruikname [[Clubgebouw 't Dok]] te Harlingen | |||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''September''' | |||
|- | |||
||19-21||Scoutiviteit te [[Scoutingkampeerterrein St. Walrick]] | |||
|} | |} | ||