2017: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 12: | Regel 12: | ||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Februari''' | |colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Februari''' | ||
|- | |- | ||
|| | || 7 || Oprichting [[Fries Scouting Museum]] | ||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''April''' | |||
|- | |||
|| 28 || Scouting [[Strandlopers]] op Terschelling wordt formeel opgeheven. | |||
|- | |- | ||
|} | |} |