Admiraliteit De Biesbosch: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
(12 tussenliggende versies door 4 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
{{Admiraliteit | |||
|Logo = | |||
|Groepsdas = | |||
|Groepsnummer =2248 | |||
|Nummer = 8 | |||
|Regio = Regio Rond de Biesbosch | |||
|Regio 1 =Scouting Regio de Baronie | |||
|Regio 2 =Regio De Langstraat | |||
|Regio 3 =Regio West-Brabant | |||
|Regio 4 =Regio Hart van Brabant | |||
|Steunpunt= Steunpunt Scouting Zuid-Holland | |||
|Plaats =Dordrecht | |||
|Website =admiraliteit8.scouting.nl | |||
}} | |||
'''Admiraliteit De Biesbosch''' (RA8) omvat 19 groepen die hun vaargebied hebben in en rond Nationaal park De Biesbosch, niet alleen uit [[Regio Rond de Biesbosch]]. Zij houden soms: | '''Admiraliteit De Biesbosch''' (RA8) omvat 19 groepen die hun vaargebied hebben in en rond Nationaal park De Biesbosch, niet alleen uit [[Regio Rond de Biesbosch]]. Zij houden soms: | ||
* een gezamenlijk [[Admiraliteitskamp]] | * een gezamenlijk [[Admiraliteitskamp]] | ||
* de [[Regionale Zeilwedstrijden]] om te strijden voor een plekje bij de Landelijke wedstrijden in Harderwijk. De Regionale zeilwedstrijden zijn één maal per jaar in begin september en worden georganiseerd door de [[Matthijs Heldtgroep]] uit Zevenbergen. | * de [[Regionale Zeilwedstrijden]] om te strijden voor een plekje bij de [[Landelijke Scouting Zeilwedstrijden|Landelijke wedstrijden]] in Harderwijk. De Regionale zeilwedstrijden zijn één maal per jaar in begin september en worden georganiseerd door de [[Matthijs Heldtgroep]] uit Zevenbergen. | ||
De admiraliteit omvat de volgende groepen: | De admiraliteit omvat de volgende groepen: | ||
* Breda [[Titus Brandsma]] | * Breda [[Titus Brandsma]] | ||
* Breda [[St. Joris]] | * Breda [[St. Joris]] | ||
* Dordrecht [[Johan & Cornelis de Witt]] | * Dordrecht [[Johan & Cornelis de Witt]] | ||
* Dordrecht [[Willem de Zwijger (Dordrecht)]] | * Dordrecht [[Willem de Zwijger (Dordrecht)]] | ||
* Geertuidenberg [[Mafeking]] | * Geertuidenberg [[Mafeking Waterscouts (Geertruidenberg)|Mafeking]] | ||
* Gorinchem [[Gorinchemse Zeeverkenners]] | * Gorinchem [[Gorinchemse Zeeverkenners]] | ||
* Goudswaard [[Suanablake]] | * Goudswaard [[Suanablake]] | ||
* Hank [[Scouting Hank]] | * Hank [[Scouting Hank]] | ||
* | * Hendrik-Ido-Ambacht [[Waterscouting De Vikings]] | ||
* Hilvarenbeek [[Scouting Hilvarenbeek]] | * Hilvarenbeek [[Scouting Hilvarenbeek]] | ||
* Mijnsheerenland [[Lodewijck van Praetgroep]] | * Mijnsheerenland [[Lodewijck van Praetgroep]] | ||
* Numansdorp [[Driestromengroep]] | * Numansdorp [[Driestromengroep]] | ||
* Oosterhout [[Het Zuiderkruis]] | * Oosterhout [[Het Zuiderkruis]] | ||
* Sleeuwijk [[ | * Sleeuwijk [[Scouting Altena]] | ||
* Strijen [[ | * Strijen [[Scouting Strijen]] | ||
* Waalwijk [[Andreas Zijlmansgroep]] | * Waalwijk [[Andreas Zijlmansgroep]] | ||
* Willemstad [[Scouting Willemstad]] | * Willemstad [[Scouting Willemstad]] | ||
* Woudrichem [[Scouting Loevestein]] | * Woudrichem [[Scouting Loevestein]] | ||
* Zevenbergen [[Matthijs Heldtgroep]] | * Zevenbergen [[Matthijs Heldtgroep]] | ||
Versie van 23 dec 2021 13:55
Admiraliteit De Biesbosch (RA8) omvat 19 groepen die hun vaargebied hebben in en rond Nationaal park De Biesbosch, niet alleen uit Regio Rond de Biesbosch. Zij houden soms:
- een gezamenlijk Admiraliteitskamp
- de Regionale Zeilwedstrijden om te strijden voor een plekje bij de Landelijke wedstrijden in Harderwijk. De Regionale zeilwedstrijden zijn één maal per jaar in begin september en worden georganiseerd door de Matthijs Heldtgroep uit Zevenbergen.
De admiraliteit omvat de volgende groepen:
- Breda Titus Brandsma
- Breda St. Joris
- Dordrecht Johan & Cornelis de Witt
- Dordrecht Willem de Zwijger (Dordrecht)
- Geertuidenberg Mafeking
- Gorinchem Gorinchemse Zeeverkenners
- Goudswaard Suanablake
- Hank Scouting Hank
- Hendrik-Ido-Ambacht Waterscouting De Vikings
- Hilvarenbeek Scouting Hilvarenbeek
- Mijnsheerenland Lodewijck van Praetgroep
- Numansdorp Driestromengroep
- Oosterhout Het Zuiderkruis
- Sleeuwijk Scouting Altena
- Strijen Scouting Strijen
- Waalwijk Andreas Zijlmansgroep
- Willemstad Scouting Willemstad
- Woudrichem Scouting Loevestein
- Zevenbergen Matthijs Heldtgroep