De Eburonen: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
Regel 36: | Regel 36: | ||
|- | |- | ||
| [[Bestand:16a.jpg|miniatuur]] || [[Bestand:17.jpg|miniatuur]] || [[Bestand:18a.jpg|miniatuur]] | | [[Bestand:16a.jpg|miniatuur]] || [[Bestand:17.jpg|miniatuur]] || [[Bestand:18a.jpg|miniatuur]] | ||
|} | |||
{| class="wikitable" | |||
|- | |||
|[[Bestand:19.jpg|miniatuur]] || [[Bestand:20.jpg|miniatuur]]||[[Bestand:21a.jpg|miniatuur]] | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|- | |||
| Voorbeeld || Voorbeeld || Voorbeeld | |||
|} | |} | ||
Versie van 19 mrt 2020 14:19
De Eburonen is een scoutinggroep in Maastricht
Geschiedenis[bewerken | brontekst bewerken]
== De groep werd opgericht in 1930 omdat behoefte aan groep nummer 2 in Maastricht om de padvinderij een nieuwe impuls te geven.
Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld |
Voorbeeld | Voorbeeld | Voorbeeld |
(Spel)takken[bewerken | brontekst bewerken]
De groep heeft de volgende speltakken:
Activiteiten[bewerken | brontekst bewerken]
De groep doet mee aan alle regio activiteiten, Scout-In, JubJam100, RSW