December: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
|||
Regel 2: | Regel 2: | ||
Dit artikel geeft een overzicht van de verschillende gebeurtenissen met betrekking tot [[scouting]] die in de maand december plaatsvonden. | Dit artikel geeft een overzicht van de verschillende gebeurtenissen met betrekking tot [[scouting]] die in de maand december plaatsvonden. | ||
===Alle gebeurtenissen=== | |||
{| | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Algemeen''' | |||
|- | |||
||||[[Friesland Trail]] | |||
|- | |||
||||[[Poolkamp]] | |||
|- | |||
||||[[Houthakkers & Natuurbeheerderskamp Alphen]] | |||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''8 december''' | |||
|- | |||
||[[1928]].||De eerste Katholieke [[gidsen]]groep wordt opgericht, de [[Jeanne d'Arcgroep (Breda)|Jeanne d'Arc]] groep in Breda. | |||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''14 december''' | |||
|- | |||
||[[1999]]||De [[InterLink Computer Interesse Stam]] wordt opgericht | |||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''19 december''' | |||
|- | |||
||[[1910]]||De oudste nu nog bestaande scoutinggroep in Nederland, de [[Vaandrig Lengton Groep]], wordt opgericht | |||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''20 december''' | |||
|- | |||
||[[2002]]||De twintigste [[wereldjamboree]] gaat van start in Thailand | |||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''21 december''' | |||
|- | |||
||||[[Frederik Scheuremaar]] is jarig | |||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''26 december''' | |||
|- | |||
||[[1998]]||De negentiende [[wereldjamboree]] gaat van start in Chili | |||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''30 december''' | |||
|- | |||
||[[1865]]||[[Joseph Rudyard Kipling|Rudyard Kipling]], schrijver van het [[Jungleboek]], wordt geboren | |||
|- | |||
||[[1987]]||De zestiende [[wereldjamboree]] gaat van start in Australië | |||
|- | |||
|} | |||
<br><br> | |||
---- | |||
==={{PAGENAME}} in vogelvlucht=== | ==={{PAGENAME}} in vogelvlucht=== | ||
''[[sjabloon:Geschiedenis december|Dit korte uittrekseltje verschijnt jaarlijks in december op de hoofdpagina]]'' {{Geschiedenis december}} | ''[[sjabloon:Geschiedenis december|Dit korte uittrekseltje verschijnt jaarlijks in december op de hoofdpagina]]'' {{Geschiedenis december}} | ||
[[category:Geschiedenis naar maand|0C]] | [[category:Geschiedenis naar maand|0C]] |
Versie van 21 feb 2007 20:04
Januari · Februari · Maart · April · Mei · Juni · Juli · Augustus · September · Oktober · November · December |
Dit artikel geeft een overzicht van de verschillende gebeurtenissen met betrekking tot scouting die in de maand december plaatsvonden.
Alle gebeurtenissen
Algemeen | |
Friesland Trail | |
Poolkamp | |
Houthakkers & Natuurbeheerderskamp Alphen | |
8 december | |
1928. | De eerste Katholieke gidsengroep wordt opgericht, de Jeanne d'Arc groep in Breda. |
14 december | |
1999 | De InterLink Computer Interesse Stam wordt opgericht |
19 december | |
1910 | De oudste nu nog bestaande scoutinggroep in Nederland, de Vaandrig Lengton Groep, wordt opgericht |
20 december | |
2002 | De twintigste wereldjamboree gaat van start in Thailand |
21 december | |
Frederik Scheuremaar is jarig | |
26 december | |
1998 | De negentiende wereldjamboree gaat van start in Chili |
30 december | |
1865 | Rudyard Kipling, schrijver van het Jungleboek, wordt geboren |
1987 | De zestiende wereldjamboree gaat van start in Australië |
December in vogelvlucht
Dit korte uittrekseltje verschijnt jaarlijks in december op de hoofdpagina
- Algemeen: Frederik Scheuremaar (persoon bij de bevers) is jarig op 21 december
- 1865: Joseph Rudyard Kipling wordt geboren, de schrijver van het jungleboek -->
- 1910: De eerste Nederlandse scoutinggroep wordt opgericht
- 1987: De zestiende Wereldjamboree gaat van start in Australië