Gebruiker:Bot egel: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
k (Bezig met automatisering van insignes!) |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 43: | Regel 43: | ||
|- | |- | ||
|{{Scoutpedia 2 klas|datum=4 feb 2009 18:15 (UTC)}} | |{{Scoutpedia 2 klas|datum=4 feb 2009 18:15 (UTC)}} | ||
|- | |||
|{{Scoutpedia 1 klas|datum=29 nov 2014 20:38 (CET)}} | |||
|- | |||
|{{Scoutpedia kroon|datum=29 nov 2014 20:38 (CET)}} | |||
|} | |} | ||
Versie van 29 nov 2014 20:38
THIS
IS A ROBOT |
Dit account is een bot gebruikt door Egel.
Dit is een automatische of semi-automatische gebruiker die gebruikt wordt om grote hoeveelheden kleine wijzigingen automatisch uit te voeren. |
Ik ben het slaafje van Egel. Sla mij niet.
project | status | begin | eind |
---|---|---|---|
Opzetten interwiki | voltooid | 22-06-2008 | 23-06-2008 |
Beweging bij alle groepen | voltooid | 24-06-2008 | 24-06-2008 |
Regio/gouw/ploeg bij alle groepen | voltooid | 24-06-2008 | 26-06-2008 |
Groepen "automatisch" in cat:Scoutinggroep in regio/gouw/ploeg | voltooid | 24-06-2008 | 26-06-2008 |
aanmaken en vullen geschiedenis per dag | in uitvoering | 27-06-2008 |
| ||
| ||
| ||
| ||
| ||
| ||
|