Gebruiker:Egel: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
(opmaak) |
(The Scouting Barnstar) |
||
Regel 26: | Regel 26: | ||
|[[Afbeelding:Wouter_Telegraaf.jpg|thumb|Telegraaf 6 juni 2006]] | |[[Afbeelding:Wouter_Telegraaf.jpg|thumb|Telegraaf 6 juni 2006]] | ||
|[[Afbeelding:1000ste artikel.jpg|thumb|Gefeliciteerd met [[Baden Baden-Powell]]! :-) ]] | |[[Afbeelding:1000ste artikel.jpg|thumb|Gefeliciteerd met [[Baden Baden-Powell]]! :-) ]] | ||
|- | |||
|[[Afbeelding:Barnstar scouting suggestion 05.jpg|left|frame|'''The Scouting Barnstar''']]<br> | |||
| - for significantly contributing<br> to articles on Netherlands<br> Scouting. '''Rlevse'''<br> 13:05, 4 November 2006 (UTC)<br> (''insigne van het Scouting portaal op<br>en.wikipedia.org'') | |||
|} | |} | ||
*[[Speciaal:Contributions/Egel | mijn bijdrages]] | *[[Speciaal:Contributions/Egel | mijn bijdrages]] |
Versie van 5 nov 2006 13:15
Loopbaan bij Scouting:
Welp | Jan Lijdinggroep | Zwolle |
Zeeverkenner | Christofoor Zeeverkenners | Zwolle |
Matroos ter Wilde Vaart | Christofoor Zeeverkenners | Zwolle |
'Stuurman' | Christofoor Zeeverkenners | Zwolle |
'Voortrekker' | Delftsche Zwervers | Delft |
Plus Scout/GALBAK | Delftsche Zwervers | Delft |
- for significantly contributing to articles on Netherlands Scouting. Rlevse 13:05, 4 November 2006 (UTC) (insigne van het Scouting portaal op en.wikipedia.org) |