Gebruiker:Egel: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
(5 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 2: | Regel 2: | ||
|Naam=Wouter Rademaker | |Naam=Wouter Rademaker | ||
|Groepsdas=Das BlauwZwart.gif | |Groepsdas=Das BlauwZwart.gif | ||
|Geslacht=man | |||
|Groep=Jan Lijdinggroep | |Groep=Jan Lijdinggroep | ||
|Beweging=Scouting Nederland | |Beweging=Scouting Nederland | ||
|Groep 1=Christofoor Zeeverkenners | |Groep 1=Christofoor Zeeverkenners | ||
|Beweging 1=Scouting Nederland | |||
|Groep 2=Delftsche Zwervers | |Groep 2=Delftsche Zwervers | ||
|Woonplaats= | |Beweging 2=Scouting Nederland | ||
|Provincie= | |Woonplaats=Almere | ||
|Provincie=Flevoland | |||
|Land=Nederland | |Land=Nederland | ||
|Geboortedatum=1969/06/25 | |Geboortedatum=1969/06/25 | ||
|Website=www.egel.org | |Website=www.egel.org | ||
|lat=52. | |lat=52.3336489 | ||
|lon= | |lon=5.3149485 | ||
}} | }} | ||
== Loopbaan bij Scouting: == | |||
{| class="table-striped table-hover" | |||
|[[Welpen (Scouting Nederland)|Welp]] ||[[Jan Lijdinggroep]] ||Zwolle | |||
|- | |||
|[[Waterscouts|Zeeverkenner]]||[[Christofoor Zeeverkenners]]||Zwolle | |||
|- | |||
|[[Matrozen ter Wilde Vaart|Matroos ter Wilde Vaart]]||[[Christofoor Zeeverkenners]]||Zwolle | |||
|- | |||
|'[[Stuurman]]'||[[Christofoor Zeeverkenners]]||Zwolle | |||
|- | |||
|'[[Voortrekker]]'||[[Delftsche Zwervers]]||Delft | |||
|- | |||
|[[Plusscouts|Plus Scout]]/[[Groepsadviseur Levensbeschouwing|GALBAK]]||[[Delftsche Zwervers]]||Delft | |||
|} | |||
{| style="float:right" | {| style="float:right" | ||
| | | | ||
Regel 24: | Regel 41: | ||
|- | |- | ||
|{{Gebruiker_fr-1}} | |{{Gebruiker_fr-1}} | ||
| | |} | ||
| | |||
{| | |||
|{{Scoutpedia teerpoot|datum=4 feb 2009 16:15 (UTC)}} | |{{Scoutpedia teerpoot|datum=4 feb 2009 16:15 (UTC)}} | ||
|- | |- | ||
Regel 30: | Regel 49: | ||
|- | |- | ||
|{{Scoutpedia 2 ster|datum=4 feb 2009 18:15 (UTC)}} | |{{Scoutpedia 2 ster|datum=4 feb 2009 18:15 (UTC)}} | ||
| | |} | ||
| | |||
{| | |||
|{{Scoutpedia 3 klas|datum=4 feb 2009 18:15 (UTC)}} | |{{Scoutpedia 3 klas|datum=4 feb 2009 18:15 (UTC)}} | ||
|- | |- | ||
Regel 39: | Regel 60: | ||
|{{Scoutpedia kroon|datum=29 nov 2014 20:39 (CET)}} | |{{Scoutpedia kroon|datum=29 nov 2014 20:39 (CET)}} | ||
|} | |} | ||
|} | |} | ||
<gallery perrow="3"> | <gallery perrow="3"> |
Versie van 18 apr 2020 17:32
Loopbaan bij Scouting:
Welp | Jan Lijdinggroep | Zwolle |
Zeeverkenner | Christofoor Zeeverkenners | Zwolle |
Matroos ter Wilde Vaart | Christofoor Zeeverkenners | Zwolle |
'Stuurman' | Christofoor Zeeverkenners | Zwolle |
'Voortrekker' | Delftsche Zwervers | Delft |
Plus Scout/GALBAK | Delftsche Zwervers | Delft |
|
|
|
Het mijlpaalinsigne, voor het schrijven van zowel het 600ste als het 700ste artikel op deze scoutpedia
Gefeliciteerd met Baden Baden-Powell! :-)