Kabouter-ABC: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 2: | Regel 2: | ||
gelukkig is het niet zo moeilijk en kan je het vrij makkelijk te lezen. | gelukkig is het niet zo moeilijk en kan je het vrij makkelijk te lezen. | ||
In plaast van een "A" te schijven schijven ze een "Appel" | In plaast van een "A" te schijven schijven ze een "Appel" | ||
hieronder staat het hele alfabet. | hieronder staat het hele alfabet. | ||
{|border=1 cellspacing=0 cellpadding=10 | |||
! Normaal | |||
! Bambiliaans | |||
|- | |||
| A | |||
| Appel | |||
|- | |||
| B | |||
| Boom | |||
|- | |||
| C | |||
| Cent | |||
|- | |||
| D | |||
| Domino | |||
|- | |||
| E | |||
| Eend | |||
|- | |||
| F | |||
| Fles | |||
|- | |||
| G | |||
| Golf | |||
|- | |||
| H | |||
| Hark | |||
|- | |||
| I | |||
| Iglo | |||
|- | |||
| J | |||
| Jas | |||
|- | |||
| K | |||
| Kat | |||
|- | |||
| L | |||
| Limonade | |||
|- | |||
| M | |||
| Maan | |||
|- | |||
| N | |||
| Naald | |||
|- | |||
| O | |||
| Oog | |||
|- | |||
| P | |||
| Pijl | |||
|- | |||
| Q | |||
| II | |||
|- | |||
| R | |||
| Raam | |||
|- | |||
| S | |||
| Ster | |||
|- | |||
| T | |||
| Trap | |||
|- | |||
| U | |||
| Uil | |||
|- | |||
| V | |||
| Vlag | |||
|- | |||
| W | |||
| Wiel | |||
|- | |||
| X | |||
| = | |||
|- | |||
| Y | |||
| IJs | |||
|- | |||
| Z | |||
| Zon | |||
|- | |||
|} | |||
[[Afbeelding:Bambiliaans ABC.gif.gif]] | [[Afbeelding:Bambiliaans ABC.gif.gif]] |
Versie van 5 feb 2007 13:50
De Kabouters spelen in het land Bambilië. De bevolking van Bambilië schrijft niet met gewone letters zoals wij die leren op school maar ze schrijven in het Bambiliaanse schrift (het Kabouter-ABC).
gelukkig is het niet zo moeilijk en kan je het vrij makkelijk te lezen. In plaast van een "A" te schijven schijven ze een "Appel"
hieronder staat het hele alfabet.
Normaal | Bambiliaans |
---|---|
A | Appel |
B | Boom |
C | Cent |
D | Domino |
E | Eend |
F | Fles |
G | Golf |
H | Hark |
I | Iglo |
J | Jas |
K | Kat |
L | Limonade |
M | Maan |
N | Naald |
O | Oog |
P | Pijl |
Q | II |
R | Raam |
S | Ster |
T | Trap |
U | Uil |
V | Vlag |
W | Wiel |
X | = |
Y | IJs |
Z | Zon |