Lijst van Afdelingen: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
(Link voor 630 - Kimball O'Hara verwezen naar Scouting Kantankye, Kimball is gefuseerd in Kantankye) |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
(48 tussenliggende versies door 20 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
:''zie ook [[Lijst van scoutinggroepen in België]]'' en [[Lijst van scoutinggroepen in Nederland]] | :''zie ook [[Lijst van scoutinggroepen in België]]'' en [[Lijst van scoutinggroepen in Nederland]] | ||
Dit is een '''lijst van [[Rowan]], [[Sherpa]], [[Matrozen ter Wilde Vaart|Wilde Vaart]] en [[Explorer]] Afdelingen''' die probeert om (ooit) alle [[Afdeling]]en in Nederland in kaart te brengen. Je kunt een stukje over je afdeling schrijven in het artikel over je groep. | Dit is een '''lijst van [[Rowan]], [[Sherpa]], [[Matrozen ter Wilde Vaart|Wilde Vaart]] en [[Explorer]] Afdelingen''' die probeert om (ooit) alle officiële [[Afdeling]]en in Nederland in kaart te brengen. Je kunt een stukje over je afdeling schrijven in het artikel over je groep. Over scoutinggroepen met rode letters is nog geen artikel. | ||
Over scoutinggroepen met rode letters is nog geen artikel. | {|class="table table-striped table-hover sortable" | ||
{|class=" | |||
!Opge- richt als||Afd.nr.||Datum oprichting||Herop-<br />richting||Actief||Groepsnaam||Plaats||Opmerkingen | !Opge- richt als||Afd.nr.||Datum oprichting||Herop-<br />richting||Actief||Groepsnaam||Plaats||Opmerkingen | ||
|- | |- | ||
Regel 50: | Regel 49: | ||
|RA || 21 ||[[17 april]] [[1961]]|| || nee ||[[Tarcisiusgroep (Breda)|Tarcisiusgroep]]|| Breda || "Generaal Maczektroep"; Artikel 'De Stem' | |RA || 21 ||[[17 april]] [[1961]]|| || nee ||[[Tarcisiusgroep (Breda)|Tarcisiusgroep]]|| Breda || "Generaal Maczektroep"; Artikel 'De Stem' | ||
|- | |- | ||
|RA || 22 ||[[2 augustus]] [[1961]]|| || | |RA || 22 ||[[2 augustus]] [[1961]]|| || ja ||[[Scouting Uithoek]]|| Alphen aan de Rijn || Voorheen [[St. Ansfriedsgroep]] | ||
|- | |- | ||
|RA || 24 ||[[26 mei]] [[1962]]|| || ja ||[[Scouting Trinitas]]|| Heerlen || | |RA || 24 ||[[26 mei]] [[1962]]|| || ja ||[[Scouting Trinitas]]|| Heerlen || | ||
Regel 68: | Regel 67: | ||
|RA || 31 ||[[22 december]] [[1962]]|| || ja ||[[Secretaris Moonengroep]]|| Roermond || | |RA || 31 ||[[22 december]] [[1962]]|| || ja ||[[Secretaris Moonengroep]]|| Roermond || | ||
|- | |- | ||
|RA || 32 ||[[23 december]] [[1962]]|| || ja ||[[St. Petrus ]]|| Venray || Na fusie: [[Peelspeurders]] | |RA || 32 ||[[23 december]] [[1962]]|| || ja ||[[St. Petrus]] || Venray || Na fusie: [[Peelspeurders]] | ||
|- | |- | ||
|RA || 33 ||[[16 februari]] [[1963]]|| || ja ||[[St. Ansfridusgroep]]|| Amersfoort || | |RA || 33 ||[[16 februari]] [[1963]]|| || ja ||[[St. Ansfridusgroep]]|| Amersfoort || | ||
Regel 134: | Regel 133: | ||
|RA || 73 ||[[12 september]] [[1964]]|| || nee ||[[St. Michaël]]|| Breda || | |RA || 73 ||[[12 september]] [[1964]]|| || nee ||[[St. Michaël]]|| Breda || | ||
|- | |- | ||
|RA || 76 || || || nee ||[[Zalige Mbaga]]|| Amsterdam - Oost || | |RA || 74 || ca. [[9 december]] [[1964]]|| || nee ||[[Sint Christoffel (Leeuwarden)|Sint Christoffel]]|| Leeuwarden<ref name=melle>[[:facebook:m.l.van.der.heide/posts/10156260608796424]]</ref>||| | ||
|- | |||
|RA || 76 || || || nee ||[[Zalige Mbaga]]]|| Amsterdam - Oost || | |||
|- | |- | ||
|RA || 77 || || [[1 oktober]] [[1983]] || ja ||[[St. Anthonius]]|| Oss || Na fusie: [[Scouting Ussen]] | |RA || 77 || || [[1 oktober]] [[1983]] || ja ||[[St. Anthonius]]|| Oss || Na fusie: [[Scouting Ussen]] | ||
Regel 150: | Regel 151: | ||
|RA || 86 ||[[24 maart]] [[1965]]|| || ja ||[[Hubertus]]|| Voorburg || Na fusie: [[Hubertus/Brandaan]] (rond 1988) | |RA || 86 ||[[24 maart]] [[1965]]|| || ja ||[[Hubertus]]|| Voorburg || Na fusie: [[Hubertus/Brandaan]] (rond 1988) | ||
|- | |- | ||
|RA || 87 ||[[26 maart]] [[1965]]|| || ja ||[[Paulus en | |RA || 87 ||[[26 maart]] [[1965]]|| || ja ||[[Paulus en Petrus Dondersgroep]]|| Apeldoorn || | ||
|- | |- | ||
|RA || 88 || || || nee ||[[Roelandgroep (Rotterdam)|Roelandgroep]]|| Rotterdam || | |RA || 88 || || || nee ||[[Roelandgroep (Rotterdam)|Roelandgroep]]|| Rotterdam || | ||
Regel 256: | Regel 257: | ||
|RA || 156 ||[[3 juni]] [[1967]]|| || ja ||[[Scouting Egbertus]]|| Almelo || | |RA || 156 ||[[3 juni]] [[1967]]|| || ja ||[[Scouting Egbertus]]|| Almelo || | ||
|- | |- | ||
|RA || 159 || || || | |RA || 159 || juni 1967 || || ja ||[[St. Radboud]]|| Santpoort || | ||
|- | |- | ||
|RA || 160 ||[[23 juni]] [[1967]]|| || nee ||[[Dr. Murk Jansen]]|| Breda || BE-afdeling | |RA || 160 ||[[23 juni]] [[1967]]|| || nee ||[[Dr. Murk Jansen]]|| Breda || BE-afdeling | ||
Regel 270: | Regel 271: | ||
|RA || 165 || || || nee ||[[St. Hieronymus]]|| Weert || | |RA || 165 || || || nee ||[[St. Hieronymus]]|| Weert || | ||
|- | |- | ||
|RA || 166 ||[[1 september]] [[1967]]|| || ja ||[[St. Paulus ]]|| Amby || Na fusie: [[Scouting Amby]] | |RA || 166 ||[[1 september]] [[1967]]|| || ja ||[[St. Paulus]] || Amby || Na fusie: [[Scouting Amby]] | ||
|- | |- | ||
|RA || 167 || || || nee ||[[Scouting Henri Dunant]]|| Maastricht || Gefuseerd met [[Florence Nightingale]] | |RA || 167 || || || nee ||[[Scouting Henri Dunant]]|| Maastricht || Gefuseerd met [[Florence Nightingale]] | ||
Regel 282: | Regel 283: | ||
|RA || 172 || || || nee ||[[William Doyle]]|| Enschede || | |RA || 172 || || || nee ||[[William Doyle]]|| Enschede || | ||
|- | |- | ||
|RA || 173 || || || nee ||[[Charles de Foucault ]]|| Glanerbrug || | |RA || 173 || || || nee ||[[Charles de Foucault]] || Glanerbrug || | ||
|- | |- | ||
|WV || 174 ||[[7 november]] [[1968]]|| || ja ||[[Scouting Sint Maarten (Amsterdam)|St. Maarten]]|| Amsterdam || | |WV || 174 ||[[7 november]] [[1968]]|| || ja ||[[Scouting Sint Maarten (Amsterdam)|St. Maarten]]|| Amsterdam || | ||
Regel 308: | Regel 309: | ||
|RA || 189 ||[[17 augustus]] [[1968]]|| || ja ||[[Kardinaal Mindszenty]]|| Tungelroy (Weert) || | |RA || 189 ||[[17 augustus]] [[1968]]|| || ja ||[[Kardinaal Mindszenty]]|| Tungelroy (Weert) || | ||
|- | |- | ||
|RA || 190 ||[[20 oktober]] [[1968]]|| || nee ||[[Mgr. Hamer ]]|| Nijmegen || Na fusie: [[Scouting d'Almaras]] | |RA || 190 ||[[20 oktober]] [[1968]]|| || nee ||[[Mgr. Hamer]] || Nijmegen || Na fusie: [[Scouting d'Almaras]] | ||
|- | |- | ||
|RA || 191 || || || ja ||[[Edward Poppe-groep]]|| Hoogerheide || [[Scouting Hoogerheide]], Onduidelijk welke groep het officiële nummer heeft | |RA || 191 || || || ja ||[[Edward Poppe-groep]]|| Hoogerheide || [[Scouting Hoogerheide]], Onduidelijk welke groep het officiële nummer heeft | ||
Regel 348: | Regel 349: | ||
|RA || 213 || || || nee ||[[Heilige Familie]]|| Maastricht || | |RA || 213 || || || nee ||[[Heilige Familie]]|| Maastricht || | ||
|- | |- | ||
| | |RSA || 216 || || [[28 maart]] [[1969]] || ja ||[[Lambertusgroep]]|| Blerick || Op 6 september 2014 samengegaan met sherpa's (SA-216)als explorers (RSA-216) | ||
|- | |- | ||
|RA || 217 || || || ja ||[[Scouting Rhenova]]|| De Meern || | |RA || 217 || || || ja ||[[Scouting Rhenova]]|| De Meern || | ||
Regel 412: | Regel 413: | ||
|RA || 251 ||[[10 maart]] [[1973]]|| || nee ||[[St. Gerlach]]|| Maastricht || | |RA || 251 ||[[10 maart]] [[1973]]|| || nee ||[[St. Gerlach]]|| Maastricht || | ||
|- | |- | ||
|RA || 252 ||[[7 april]] [[1973]]|| || ja ||[[St. Michaël]]|| Harlingen || Na fusie: [[St. Michiel & Lioba]] | |RA || 252 ||[[7 april]] [[1973]]|| || ja ||[[St. Michaël]]|| Harlingen || Na fusie: [[St. Michiel & Lioba]]; Later: RSA | ||
|- | |- | ||
| || 253 || || || nee ||[[Henrick van Veldekegroep]]|| Maastricht || | | || 253 || || || nee ||[[Henrick van Veldekegroep]]|| Maastricht || | ||
Regel 420: | Regel 421: | ||
|RA || 255 ||[[15 juni]] [[1973]]|| || ja ||[[Fransiscusgroep]]|| Leiden || | |RA || 255 ||[[15 juni]] [[1973]]|| || ja ||[[Fransiscusgroep]]|| Leiden || | ||
|- | |- | ||
|RSA || 257 ||[[23 juni]] [[1973]]|| || | |RSA || 257 ||[[23 juni]] [[1973]]|| || ja ||[[Verbraak Margrietgroep]]|| Harderwijk || | ||
|- | |- | ||
| || 258 ||[[17 juli]] [[1973]]|| || ja ||[[St. Christoffelgroep (Hoensbroek)|St. Christoffelgroep]]|| Hoensbroek - Mariarade || | | || 258 ||[[17 juli]] [[1973]]|| || ja ||[[St. Christoffelgroep (Hoensbroek)|St. Christoffelgroep]]|| Hoensbroek - Mariarade || | ||
Regel 426: | Regel 427: | ||
|RA || 259 || || || nee ||[[St.-Lodewijksgroep]]|| Mierlo || Na fusie: Scouting Mierlo | |RA || 259 || || || nee ||[[St.-Lodewijksgroep]]|| Mierlo || Na fusie: Scouting Mierlo | ||
|- | |- | ||
| || 260 || || || ja ||[[St. Frans ]]|| Eindhoven || Mogelijk ook RA261 | | || 260 || || || ja ||[[St. Frans]] || Eindhoven || Mogelijk ook RA261 | ||
|- | |- | ||
|RA || 261 || || || ja ||[[St. Sebastiaan]]|| Eindhoven || | |RA || 261 || || || ja ||[[St. Sebastiaan]]|| Eindhoven || | ||
Regel 442: | Regel 443: | ||
|RA || 270 ||[[2 juni]] [[1974]]|| || ja ||[[Jan Lijdinggroep]]|| Zwolle || | |RA || 270 ||[[2 juni]] [[1974]]|| || ja ||[[Jan Lijdinggroep]]|| Zwolle || | ||
|- | |- | ||
|RA || 270 || || || nee ||[[Ruwaard van Putten]]|| | |RA || 270 || || || nee ||[[Ruwaard van Putten]]|| Spijkenisse || Geen officieel nummer | ||
|- | |- | ||
|RA || 271 ||[[21 september]] [[1974]]|| || ja ||[[Generaal Roothaangroep]]|| Doetinchem || | |RA || 271 ||[[21 september]] [[1974]]|| || ja ||[[Generaal Roothaangroep]]|| Doetinchem || | ||
Regel 448: | Regel 449: | ||
|RA || 272 ||[[23 mei]] [[1974]]|| || ja ||[[Scouting St. Joris]]|| Haaren || | |RA || 272 ||[[23 mei]] [[1974]]|| || ja ||[[Scouting St. Joris]]|| Haaren || | ||
|- | |- | ||
|WV || 275 ||[[15 juni]] [[1974]]|| || ja ||[[Ruwaard van Putten]]|| | |WV || 275 ||[[15 juni]] [[1974]]|| || ja ||[[Ruwaard van Putten]]|| Spijkenisse || | ||
|- | |- | ||
|RA || 276 ||[[15 juni]] [[1974]]|| || ja ||[[Ruwaard van Puttengroep]]|| | |RA || 276 ||[[15 juni]] [[1974]]|| || ja ||[[Ruwaard van Puttengroep]]|| Spijkenisse || "Orellana's" | ||
|- | |- | ||
|RSA || 277 || || || ja ||[[St. Stanislaus]]|| Culemborg || | |RSA || 277 || || || ja ||[[St. Stanislaus]]|| Culemborg || | ||
Regel 584: | Regel 585: | ||
| || 350 ||[[16 december]] [[1978]]|| || ja ||[[Livingstonegroep]]|| Eindhoven || | | || 350 ||[[16 december]] [[1978]]|| || ja ||[[Livingstonegroep]]|| Eindhoven || | ||
|- | |- | ||
| || 351 || || || nee ||[[Jacobus | | || 351 || || || nee ||[[Jacobus]] || Uitgeest || | ||
|- | |- | ||
|RSA || 352 || || || ja ||[[De Rangers]]|| Zuid-Laren || | |RSA || 352 || || || ja ||[[De Rangers]]|| Zuid-Laren || | ||
Regel 632: | Regel 633: | ||
|RA || 377 ||[[14 april]] [[1979]]|| || ja ||[[Willem de Zwijgergroep 1]]|| Vlaardingen || | |RA || 377 ||[[14 april]] [[1979]]|| || ja ||[[Willem de Zwijgergroep 1]]|| Vlaardingen || | ||
|- | |- | ||
|RA || 379 ||[[11 januari]] [[1980]]|| || ja ||[[Scouting Frama ]]|| Best || | |RA || 379 ||[[11 januari]] [[1980]]|| || ja ||[[Scouting Frama]] || Best || | ||
|- | |- | ||
| || 380 ||[[19 mei]] [[1979]]|| || ja ||[[Markesteengroep]]|| Velp || | | || 380 ||[[19 mei]] [[1979]]|| || ja ||[[Markesteengroep]]|| Velp || | ||
Regel 658: | Regel 659: | ||
| || 393 ||[[1 januari]] [[1980]]|| || ja ||[[Scouting Beuningen '76]]|| Beuningen || | | || 393 ||[[1 januari]] [[1980]]|| || ja ||[[Scouting Beuningen '76]]|| Beuningen || | ||
|- | |- | ||
|RSA || 397 ||[[7 januari]] [[1980]]|| || ja ||[[Be Pals-Prinses Juliana]]|| Den Haag || | |RSA || 397 ||[[7 januari]] [[1980]]|| || ja ||[[Be Pals-Prinses Juliana]]|| Den Haag || afdelingsnaam: Dhaulaghiri | ||
|- | |- | ||
| || 398 ||[[1 december]] [[1981]]|| || ja ||[[Schout bij Nacht Doorman]]|| Leeuwarden || | | || 398 ||[[1 december]] [[1981]]|| || ja ||[[Schout bij Nacht Doorman]]|| Leeuwarden || | ||
Regel 670: | Regel 671: | ||
| || 402 ||[[23 november]] [[1979]]|| || ja ||[[Scouting '71 Ewijk]]|| Ewijk || | | || 402 ||[[23 november]] [[1979]]|| || ja ||[[Scouting '71 Ewijk]]|| Ewijk || | ||
|- | |- | ||
|RSA || 403 || || || ja ||[[Die Wiltgraeff]]|| Wageningen || | |RSA || 403 || || || ja ||[[Scouting Die Wiltgraeff]]|| Wageningen || | ||
|- | |- | ||
| || 404 ||[[8 december]] [[1979]]|| || ja ||[[Scouting IJsselgroep|IJsselgroep]]|| Gorssel || | |RA || 404 ||[[8 december]] [[1979]]|| || ja ||[[Scouting IJsselgroep|IJsselgroep]]|| Gorssel || | ||
|- | |- | ||
|RA || 405 || || || ja ||[[Abbé Pierre Groep]]|| Someren || Na fusie: Scouting Someren | |RA || 405 || || || ja ||[[Abbé Pierre Groep]]|| Someren || Na fusie: Scouting Someren | ||
|- | |- | ||
|RSA || 406 ||[[6 januari]] [[1979]]|| || ja ||[[Ruwaard van Putten]]|| | |RSA || 406 ||[[6 januari]] [[1979]]|| || ja ||[[Ruwaard van Putten]]|| Spijkenisse || Na fusie: [[Scouting Hartelgroep]] | ||
|- | |- | ||
|RA || 407 || || || nee ||[[André de Thayegroep]]|| s-Hertogenbosch || | |RA || 407 || || || nee ||[[André de Thayegroep]]|| s-Hertogenbosch || | ||
Regel 690: | Regel 691: | ||
| || 412 ||[[1 maart]] [[1980]]|| || ja ||[[De Zwervers]]|| Groningen || | | || 412 ||[[1 maart]] [[1980]]|| || ja ||[[De Zwervers]]|| Groningen || | ||
|- | |- | ||
|RSA || 413 ||[[18 maart]] [[1980]]|| || ja ||[[H.J.B. Llanos]]|| | |RSA || 413 ||[[18 maart]] [[1980]]|| || ja ||[[H.J.B. Llanos]]|| Almelo || | ||
|- | |- | ||
| || 414 ||[[18 maart]] [[1980]]|| || ja ||[[Scouting De Landgraaf]]|| Brunssum || | | || 414 ||[[18 maart]] [[1980]]|| || ja ||[[Scouting De Landgraaf]]|| Brunssum || | ||
Regel 710: | Regel 711: | ||
|RSA || 424 ||[[1 oktober]] [[1980]]|| || ja ||[[Scouting Paulus]]|| Etten-Leur || | |RSA || 424 ||[[1 oktober]] [[1980]]|| || ja ||[[Scouting Paulus]]|| Etten-Leur || | ||
|- | |- | ||
|RSA || 425 ||[[22 maart]] [[1980]]|| [[3 mei]] | |RSA || 425 ||[[22 maart]] [[1980]]|| [[3 mei]] 1980 || ja ||[[Scouting Tono-groep]]|| Schiedam || | ||
|- | |- | ||
|RA || 426 ||[[30 augustus]] [[1980]]|| || ja ||[[ | |RA || 426 ||[[30 augustus]] [[1980]]|| || ja ||[[Scouting Erasmus]]|| Oosterhout || "Perla Mild" | ||
|- | |- | ||
|SA || 427 || || || ja ||[[Pagistagroep]]|| Stadskanaal || Na fusie: [[Scouting Stadskanaal]] | |SA || 427 || || || ja ||[[Pagistagroep]]|| Stadskanaal || Na fusie: [[Scouting Stadskanaal]] | ||
Regel 768: | Regel 769: | ||
|RA || 460 ||[[23 februari]] [[1982]]|| || ja ||[[Scouting St. Laurentius]]|| Alkmaar || | |RA || 460 ||[[23 februari]] [[1982]]|| || ja ||[[Scouting St. Laurentius]]|| Alkmaar || | ||
|- | |- | ||
|RSA || 471 || || || ja ||[[Killiaen van Rensselaer 1]]|| Nijkerk || | |onbekend || 465 || onbekend || || nee ||[[Ijafik]]|| Leeuwarden<ref name=melle/>| || | ||
|- | |||
|RSA || 471 || || || ja ||[[Killiaen van Rensselaer 1]]]|| Nijkerk || | |||
|- | |- | ||
| || 472 || || || ja ||[[André de Thayetroep]]|| Arnhem || | | || 472 || || || ja ||[[André de Thayetroep]]|| Arnhem || | ||
Regel 782: | Regel 785: | ||
| || 476 || || || nee ||[[De Eekschellers]]|| Beilen || Onduidelijk welke groep het officiële nummer heeft | | || 476 || || || nee ||[[De Eekschellers]]|| Beilen || Onduidelijk welke groep het officiële nummer heeft | ||
|- | |- | ||
| || 481 ||[[11 oktober]] [[1981]]|| || ja ||[[Jutters Willemsoord]]|| Den Helder || "Orion" | | || 481 ||[[11 oktober]] [[1981]]|| || ja ||[[Scouting Jutters Willemsoord]]|| Den Helder || "Orion" | ||
|- | |- | ||
| || 482 ||[[1 december]] [[1981]]|| || ja ||[[Scouting Schutgraaf]]|| Arnhem || | | || 482 ||[[1 december]] [[1981]]|| || ja ||[[Scouting Schutgraaf]]|| Arnhem || | ||
Regel 806: | Regel 809: | ||
|RSA || 494 || || || ja ||[[Jan Campertgroep I]]|| Maarssen || | |RSA || 494 || || || ja ||[[Jan Campertgroep I]]|| Maarssen || | ||
|- | |- | ||
| || 495 ||[[16 februari]] [[1982]]|| || ja ||[[Sint Joris ]]|| Nijmegen || | | || 495 ||[[16 februari]] [[1982]]|| || ja ||[[Sint Joris]] || Nijmegen || | ||
|- | |- | ||
| || 496 ||[[25 februari]] [[1982]]|| [[22 januari]] [[2008]] || ja ||[[Wiawaha]]|| Beverwijk || | | || 496 ||[[25 februari]] [[1982]]|| [[22 januari]] [[2008]] || ja ||[[Wiawaha]]|| Beverwijk || | ||
Regel 814: | Regel 817: | ||
| || 499 ||[[17 maart]] [[1982]]|| || nee ||[[Margrietgroep]]|| Nijmegen || | | || 499 ||[[17 maart]] [[1982]]|| || nee ||[[Margrietgroep]]|| Nijmegen || | ||
|- | |- | ||
| || 500 || || || ja ||[[Jan Stavast]]|| Rotterdam || Opgegaan in de Margrietengroep | | || 500 || || || ja ||[[Jan Stavast]]|| Rotterdam || Opgegaan in de Margrietengroep (groepsnaam later gewijzigd in Scouting Charlois Rotterdam) | ||
|- | |- | ||
|SA || 501 ||[[17 maart]] [[1982]]|| || ja ||[[Karel de Stoute]]|| Nijmegen || Na fusie: [[Scouting Grootstal]] | |SA || 501 ||[[17 maart]] [[1982]]|| || ja ||[[Karel de Stoute]]|| Nijmegen || Na fusie: [[Scouting Grootstal]] | ||
Regel 852: | Regel 855: | ||
|SA || 520 ||[[24 januari]] [[1983]]|| || ja ||[[Florence Nightingale]]|| Maastricht || | |SA || 520 ||[[24 januari]] [[1983]]|| || ja ||[[Florence Nightingale]]|| Maastricht || | ||
|- | |- | ||
|RA || 521 || || || ja ||[[Johannes | |RA || 521 || || || ja ||[[Johannes Post Groep]]|| Assen || Onduidelijk welke groep het officiële nummer heeft | ||
|- | |- | ||
|RSA || 521 || || || ja ||[[Willaer]]|| Scherpenzeel || Onduidelijk welke groep het officiële nummer heeft | |RSA || 521 || || || ja ||[[Willaer]]|| Scherpenzeel || Onduidelijk welke groep het officiële nummer heeft | ||
Regel 942: | Regel 945: | ||
| || 574 || || || nee ||[[Scouting Bunde]]|| Bunde || | | || 574 || || || nee ||[[Scouting Bunde]]|| Bunde || | ||
|- | |- | ||
| | |EA || 576 ||[[1 november]] [[1985]]|| || ja ||[[Scouting Hartelgroep]]|| Spijkenisse || | ||
|- | |- | ||
|SA || 577 ||[[16 oktober]] [[1985]]|| [[1 juni]] [[2004]] || ja ||[[Scouting 't Eikske]]|| Landgraaf || Sherpa-afdeling, na herstart RSA | |SA || 577 ||[[16 oktober]] [[1985]]|| [[1 juni]] [[2004]] || ja ||[[Scouting 't Eikske]]|| Landgraaf || Sherpa-afdeling, na herstart RSA | ||
Regel 956: | Regel 959: | ||
| || 582 ||[[27 maart]] [[1986]]|| || ja ||[[Scouting St. Joris]]|| Haaren || | | || 582 ||[[27 maart]] [[1986]]|| || ja ||[[Scouting St. Joris]]|| Haaren || | ||
|- | |- | ||
| || 584 ||[[14 april]] [[1986]]|| || ja ||[[Menno van Coehoorngroep]]|| Bergen op Zoom || | |RSA || 584 ||[[14 april]] [[1986]]|| || ja ||[[Menno van Coehoorngroep]]|| Bergen op Zoom || | ||
|- | |- | ||
|SRA || 585 ||[[17 april]] [[1986]]|| || ja ||[[Hopman Kippersgroep]]|| Zwolle || | |SRA || 585 ||[[17 april]] [[1986]]|| || ja ||[[Hopman Kippersgroep]]|| Zwolle || | ||
Regel 998: | Regel 1.001: | ||
|SA || 607 ||[[8 oktober]] [[1987]]|| || ja ||[[Scoutinggroep St. Gerlach]]|| Maastricht || | |SA || 607 ||[[8 oktober]] [[1987]]|| || ja ||[[Scoutinggroep St. Gerlach]]|| Maastricht || | ||
|- | |- | ||
|RA || 608 ||[[8 oktober]] [[1987]]|| || ja ||[[ | |RA || 608 ||[[8 oktober]] [[1987]]|| || ja ||[[Scouting van Brederode]]|| Papendrecht || | ||
|- | |- | ||
|RSA || 609 ||[[17 november]] [[1987]]|| || ja ||[[Scouting baden Powell]]|| Roosendaal || | |RSA || 609 ||[[17 november]] [[1987]]|| || ja ||[[Scouting baden Powell]]|| Roosendaal || | ||
Regel 1.040: | Regel 1.043: | ||
|RA || 629 ||[[19 maart]] [[1990]]|| || ja ||[[Scouting Rijpelberg]]|| Helmond || | |RA || 629 ||[[19 maart]] [[1990]]|| || ja ||[[Scouting Rijpelberg]]|| Helmond || | ||
|- | |- | ||
| || 630 ||[[24 juni]] [[1990]]|| || ja ||[[ | | || 630 ||[[24 juni]] [[1990]]|| || ja ||[[Kimball O'Hara]]|| Amstelveen || | ||
|- | |- | ||
| || 631 ||[[26 maart]] [[1987]]|| || ja ||[[Charles-Alexander / ASCANENGROEP]]|| Lelystad || | | || 631 ||[[26 maart]] [[1987]]|| || ja ||[[Charles-Alexander / ASCANENGROEP]]|| Lelystad || | ||
Regel 1.080: | Regel 1.083: | ||
| || 652 ||[[11 november]] [[1993]]|| || ja ||[[Rover Croft]]|| Bilthoven || | | || 652 ||[[11 november]] [[1993]]|| || ja ||[[Rover Croft]]|| Bilthoven || | ||
|- | |- | ||
| || 653 ||[[4 november]] [[1993]]|| || ja ||[[ | | || 653 ||[[4 november]] [[1993]]|| || ja ||Scouting [[D'n Hartel]]|| Terheijden || | ||
|- | |- | ||
|RSA || 654 ||[[19 november]] [[1993]]|| || ja ||[[Scouting Buitenpost]]|| Buitenpost || | |RSA || 654 ||[[19 november]] [[1993]]|| || ja ||[[Scouting Buitenpost]]|| Buitenpost || | ||
Regel 1.138: | Regel 1.141: | ||
| || 682 ||[[13 januari]] [[1999]]|| || ja ||[[Scouting Dieren]]|| Dieren || | | || 682 ||[[13 januari]] [[1999]]|| || ja ||[[Scouting Dieren]]|| Dieren || | ||
|- | |- | ||
|RA || 683 ||[[9 maart]] [[1999]]|| || ja ||[[Scouting Sint Joris ]]|| Guelle || | |RA || 683 ||[[9 maart]] [[1999]]|| || ja ||[[Scouting Sint Joris]] || Guelle || | ||
|- | |- | ||
| || 684 ||[[5 oktober]] [[1999]]|| || ja ||[[Wiawaha]]|| Velzen-Zuid || | | || 684 ||[[5 oktober]] [[1999]]|| || ja ||[[Wiawaha]]|| Velzen-Zuid || | ||
Regel 1.184: | Regel 1.187: | ||
| || 716 ||[[16 maart]] [[2005]]|| || ja ||[[Graaf Otto groep]]|| Doetinchem || "De Vierwinder" | | || 716 ||[[16 maart]] [[2005]]|| || ja ||[[Graaf Otto groep]]|| Doetinchem || "De Vierwinder" | ||
|- | |- | ||
|RSA || 717 ||[[19 april]] [[2005]]|| || ja ||[[Pioniers oude Mijnstreek ]]|| Landgraaf || | |RSA || 717 ||[[19 april]] [[2005]]|| || ja ||[[Pioniers oude Mijnstreek]] || Landgraaf || "Old Hickory" | ||
|- | |- | ||
|RSA || 718 ||[[23 oktober]] [[2005]]|| || ja ||[[Willy Hemsgroep]]|| Maarssen || "Argonauten" | |RSA || 718 ||[[23 oktober]] [[2005]]|| || ja ||[[Willy Hemsgroep]]|| Maarssen || "Argonauten" | ||
Regel 1.236: | Regel 1.239: | ||
|EA || 742 ||[[23 juni]] [[2010]]|| || ja ||[[Christophorus]]||Valburg || | |EA || 742 ||[[23 juni]] [[2010]]|| || ja ||[[Christophorus]]||Valburg || | ||
|- | |- | ||
|EA || 744 || || || ja ||[[Scouting Sweder van Voorst]]||Hummelo || | |EA || 744 ||21 februari 2011 || || ja ||[[Scouting Sweder van Voorst]]||Hummelo || | ||
|- | |- | ||
|EA || 745 || || || ja ||[[Scouting Peka 18]]||Utrecht || | |EA || 745 ||14 juni 2011 || || ja ||[[Scouting Peka 18]]||Utrecht || | ||
|- | |- | ||
|EA || 746 || || || ja ||[[Scouting John F. Kennedy (Lelystad)|Scouting John F. Kennedy]]||Lelystad || | |EA || 746 ||20 september 2011 || || ja ||[[Scouting John F. Kennedy (Lelystad)|Scouting John F. Kennedy]]||Lelystad || | ||
|- | |- | ||
|EA || 748 ||[[1 september]] [[2010]]|| || ja ||[[Scouting Brandevoort]]||Brandevoort, Helmond || | |EA || 748 ||[[1 september]] [[2010]]|| || ja ||[[Scouting Brandevoort]]||Brandevoort, Helmond || | ||
|- | |||
|EA || 749 || || || || || || | |||
|- | |||
|EA || 750 ||[[22 mei]] [[2012]]|| || ja ||[[Buys Ballot]]||Epe/Heerde || | |||
|- | |||
|EA || 751 ||[[13 november]] [[2012]]|| || ja ||[[Scouting Raamsdonksveer]]||Raamsdonksveer || | |||
|- | |||
|EA || 752 ||[[13 november]] [[2012]]|| || ja ||[[Scouting Margaretha Sinclair (Denekamp)|Scouting Margaretha Sinclair]]||Denekamp || | |||
|- | |||
|EA || 753 ||[[22 november]] [[2012]]|| || ja ||[[Scouting Hoograven]]||Utrecht || | |||
|- | |||
|EA || 754 ||[[26 februari]] [[2013]]|| || ja ||[[Scouting Zevenbergen]]||Zevenbergen || | |||
|- | |||
|EA || 755 ||[[26 maart]] [[2013]]|| || ja ||[[Ridderhof]]||Vleuten || | |||
|- | |||
|EA || 756 ||[[17 april]] [[2013]]|| || ja ||[[Scouting Jan de Rooij]]||Sprang-Capelle || | |||
|- | |||
|EA || 757 ||[[1 september]] [[2013]]|| || ja ||[[Stadhouder Willem III/Lady Baden-Powell]]||Apeldoorn || | |||
|- | |||
|EA || 758 ||[[24 september]] [[2013]]|| || ja ||[[Scouting lodewijkgroep]]||Sas van Gent || | |||
|- | |||
|EA || 759 ||[[26 september]] [[2013]]|| || ja ||[[Scouting Niftarlake]]||Breukelen || | |||
|- | |||
|EA || 760 ||[[19 september]] [[1984]]|| || ja ||[[Scouting geffen]]||Geffen || | |||
|- | |||
|EA || 761 ||[[15 oktober]] [[2013]]|| || ja ||[[Scouting Lunteren]]||Lunteren || | |||
|- | |||
|EA || 762 ||[[4 november]] [[2013]]|| || ja ||[[Scoutinggroep de Esdoorn]]||Leeuwarden || | |||
|- | |||
|EA || 763 ||[[9 januari]] [[2014]]|| || ja ||[[St. Oswaldusgroep]]||Zeddam || | |||
|- | |||
|EA || 764 ||[[1 januari]] [[1984]]|| || ja ||[[Scouting Voerendaal]]||Voerendaal || | |||
|- | |||
|EA || 765 ||[[31 maart]] [[2014]]|| || ja ||[[Hélène H. Wilkensgroep]]||Voorst || | |||
|- | |||
|EA || 766 ||[[4 juli]] [[2014]]|| || ja ||[[Bataven Ludger]]||Hengelo || | |||
|- | |||
|WV || 767 ||[[10 juli]] [[2014]]|| || ja ||[[Hannie Schaft Groep]]||Almere || | |||
|- | |||
|EA || 768 ||[[2 februari]] [[2015]]|| || ja ||[[Scouting Puttershoek]]||Puttershoek || | |||
|- | |||
|EA||769|| 10 januari 2013|| || ja||[[De Katwijkse Zeeverkenners]]||Katwijk (ZH)|| | |||
|- | |||
|EA||770||25 juni 2015|| ||ja||[[Scouting Irmin-Taweb]]||Ermelo|| | |||
|- | |||
|EA||771||1 december 1986|| ||ja||[[Kornet van Limburg Stirum]]||Olst Wijhe|| | |||
|- | |||
|EA||772||3 mei 2016|| ||ja||[[Scouting Rheijnewoud]]||Hazerswoude-Rijndijk|| | |||
|- | |||
|EA||773||1 september 2014|| ||ja||[[Scouting Honselersdijk]]||Hondselersdijk|| | |||
|- | |||
|EA||774||22 oktober 2005|| ||ja||[[Scouting Discovery]]||Zwaag|| | |||
|} | |||
Dit is een '''lijst van [[Rowan]], [[Sherpa]], [[Matrozen ter Wilde Vaart|Wilde Vaart]] en [[Explorer]] [[Afdeling]]en''' die waarvan bekend is dat zij een afdelingsnummer heeft gekraakt en waarvoor geen toestemming is verleend door [[Scouting Nederland]]. | |||
{|class="table table-striped table-hover sortable" | |||
!Opge- richt als||Afd.nr.||Datum oprichting||Herop-<br />richting||Actief||Groepsnaam||Plaats||Opmerkingen | |||
|- | |||
|RA || 40 ||[[25 november]] [[1996]]|| || ja ||[[Scouting Stratum]]|| Eindhoven || De Rowans Vlammende Vonk. Geen officieel nummer, groep heeft dit nummer bewust gekraakt | |||
|} | |} | ||
[[ | {{Bron}} | ||
[[Categorie:Explorers]] |
Versie van 23 okt 2020 13:29
Dit is een lijst van Rowan, Sherpa, Wilde Vaart en Explorer Afdelingen die probeert om (ooit) alle officiële Afdelingen in Nederland in kaart te brengen. Je kunt een stukje over je afdeling schrijven in het artikel over je groep. Over scoutinggroepen met rode letters is nog geen artikel.
Dit is een lijst van Rowan, Sherpa, Wilde Vaart en Explorer Afdelingen die waarvan bekend is dat zij een afdelingsnummer heeft gekraakt en waarvoor geen toestemming is verleend door Scouting Nederland.
Opge- richt als | Afd.nr. | Datum oprichting | Herop- richting |
Actief | Groepsnaam | Plaats | Opmerkingen |
---|---|---|---|---|---|---|---|
RA | 40 | 25 november 1996 | ja | Scouting Stratum | Eindhoven | De Rowans Vlammende Vonk. Geen officieel nummer, groep heeft dit nummer bewust gekraakt |