Lijst van scoutinggroepen in België: verschil tussen versies
(28 tussenliggende versies door 14 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 15: | Regel 15: | ||
Dit is een '''lijst van scoutinggroepen''' die probeert om (ooit) alle [[scoutinggroep]]en in België in kaart te brengen. Over scoutinggroepen met rode letters is nog geen artikel. | Dit is een '''lijst van scoutinggroepen''' die probeert om (ooit) alle [[scoutinggroep]]en in België in kaart te brengen. Over scoutinggroepen met rode letters is nog geen artikel. | ||
=FOS Open Scouting= | ==FOS Open Scouting== | ||
De scoutsgroepen hebben bij FOS een nummer gekregen, deze nummering loopt over gans Vlaanderen. De nummers in de 400 zijn de Provinciale Ploegen en in de 500 de federatieve onderdelen. | De scoutsgroepen hebben bij FOS een nummer gekregen, deze nummering loopt over gans Vlaanderen. De nummers in de 400 zijn de Provinciale Ploegen en in de 500 de federatieve onderdelen. | ||
==[[Provinciale Ploeg Antwerpen]]== | ===[[Provinciale Ploeg Antwerpen]]=== | ||
: '''401''' | : '''401''' | ||
{{Groepenlijst regio|Provinciale Ploeg Antwerpen}} | |||
==[[Provinciale Ploeg Oost-Vlaanderen]]== | ===[[Provinciale Ploeg Oost-Vlaanderen]]=== | ||
: '''402''' | : '''402''' | ||
{{Groepenlijst regio|Provinciale Ploeg Oost-Vlaanderen}} | |||
==[[Provinciale Ploeg West-Vlaanderen]]== | ===[[Provinciale Ploeg West-Vlaanderen]]=== | ||
: '''403''' | : '''403''' | ||
{{Groepenlijst regio|Provinciale Ploeg West-Vlaanderen}} | |||
==[[Provinciale Ploeg Vlaams-Brabant - Limburg]]== | ===[[Provinciale Ploeg Vlaams-Brabant - Limburg]]=== | ||
: '''404''' | : '''404''' | ||
{{Groepenlijst regio|Provinciale Ploeg Vlaams-Brabant - Limburg}} | |||
=[[Scouts en Gidsen Vlaanderen]]= | ==[[Scouts en Gidsen Vlaanderen]]== | ||
=== Nummerinformatie === | === Nummerinformatie === | ||
De nummering van groepen bij Scouts en Gidsen Vlaanderen volgt een strikt patroon. De code bestaat uit een letter, 4 cijfers en opnieuw een letter. Onderstaande tabel legt de betekenis van deze tekens uit. | De nummering van groepen bij Scouts en Gidsen Vlaanderen volgt een strikt patroon. De code bestaat uit een letter, 4 cijfers en opnieuw een letter. Onderstaande tabel legt de betekenis van deze tekens uit. | ||
Regel 120: | Regel 64: | ||
|} | |} | ||
* Provincie Antwerpen - A | |||
* Provincie Vlaams-Brabant - B | |||
* Provincie Limburg - L | |||
* Provincie Oost-Vlaanderen - O | |||
* Provincie West-Vlaanderen - W | |||
===[[Gouw Antwerpen]]=== | ===[[Gouw Antwerpen]]=== | ||
: '''A1000P''' | : '''A1000P''' | ||
Regel 152: | Regel 102: | ||
*Antwerpen: A1272G - [[Scouts-Gidsen 20-72 Zurenborg]] "Roelandgroep" | *Antwerpen: A1272G - [[Scouts-Gidsen 20-72 Zurenborg]] "Roelandgroep" | ||
*Antwerpen: A1283G - [[Districtsjins St.-Priscilla]] | *Antwerpen: A1283G - [[Districtsjins St.-Priscilla]] | ||
*Antwerpen: - [[Scouts 33e - Biekorfstraat]] (opgeheven) | |||
====District Antwerpen West==== | ====District Antwerpen West==== | ||
Regel 253: | Regel 204: | ||
*Duffel: A3277S, A3203M en A3207G - [[Scouts, Gidsen en Akabe Duffel]] | *Duffel: A3277S, A3203M en A3207G - [[Scouts, Gidsen en Akabe Duffel]] | ||
*Duffel: A3201G - [[De Hellevelders]] | *Duffel: A3201G - [[De Hellevelders]] | ||
*Sint-Katelijne-Waver: [[Jan Breydel]] | |||
*Sint-Katelijne-Waver: [[Sint Katrien]] | |||
*Onze-Lieve-Vrouw-Waver: [[Sint Lucia]] | |||
*Onze-Lieve-Vrouw-Waver: [[Scouts Roeland]] | |||
====District Molenbos==== | ====District Molenbos==== | ||
Regel 268: | Regel 223: | ||
*Turnhout: A4103S - [[Sint Victor]] | *Turnhout: A4103S - [[Sint Victor]] | ||
*Turnhout: A4104G + A4118G - [[Sint Michiel]] | *Turnhout: A4104G + A4118G - [[Sint Michiel]] | ||
*Beerse: | *Beerse: A4105G - [[Scouts & Gidsen Beerse]] | ||
*Turnhout: A4106S - [[Sint Frans]] | *Turnhout: A4106S - [[Sint Frans]] | ||
*Vosselaar: A4108G - [[Don Bosco (Vosselaar)|Don Bosco]] | *Vosselaar: A4108G - [[Don Bosco (Vosselaar)|Don Bosco]] | ||
*Turnhout: A4109G - [[Akabe Ommekaar]] | *Turnhout: A4109G - [[Akabe Ommekaar]] | ||
*Ravels: A4111G - [[Scouting Ravels]] | *Ravels: A4111G - [[Scouting Ravels]] | ||
*Turnhout: A4112G - [[Sint Lucas]] | *Turnhout: A4112G - [[Sint Lucas]] | ||
Regel 312: | Regel 266: | ||
: '''A4400D''' | : '''A4400D''' | ||
* Pijpelheide: A4411M [[Sint-Gertrudis]] (Gidsen Pijpelheide) | * Pijpelheide: A4411M [[Sint-Gertrudis]] (Gidsen Pijpelheide) | ||
* Pijpelheide: A4410S [[Sint-Kristoffel]] (Scouts Pijpelheide) | |||
* Nijlen: A4412S [[Sparrijders]] (Scouts Nijlen) | * Nijlen: A4412S [[Sparrijders]] (Scouts Nijlen) | ||
* Nijlen: A4413M [[Harlekijn]] (Gidsen Nijlen) | * Nijlen: A4413M [[Harlekijn]] (Gidsen Nijlen) | ||
* Nijlen: A4415G [[Tinamoe]] (Akabe) | * Nijlen: A4415G [[Tinamoe]] (Akabe) | ||
===[[Gouw West-Brabant]]=== | ===[[Gouw West-Brabant]]=== | ||
: '''B1000P''' | : '''B1000P''' | ||
Regel 355: | Regel 309: | ||
* B2110M - B2111S: [[Gudrun - Elkerlyc Diependaal]] | * B2110M - B2111S: [[Gudrun - Elkerlyc Diependaal]] | ||
====District Leuven-Zuid==== | ====District Leuven-Zuid==== | ||
* B2201G: [[Beatrijs-Frans Ksaveer Heverlee]] (''Wezeplein'') | |||
* B2202G: [[Akabe Dominiek Savio Heverlee]] | |||
* B2203G: [[Sint-Paulus Leuven]] | |||
* B2204S: [[Hardis de Saint-Michel Heverlee]] | |||
* B2205M - B2206S: [[O.L.V. Troost - Anne Frank Heverlee]] | |||
* B2207S: [[St.-Jan Heverlee]] | |||
* B2208S: [[Jong Brabant Heverlee]] | |||
* B2209M: [[Sint-Ludgardis Loonbeek]] | |||
* B2210S: [[St.-Antonius Loonbeek]] | |||
* B2211G: [[Brigands Sint-Joris-Weert]] | |||
* B2212G: [[Meerdaal Haasrode]] | |||
====District Hertog Jan Primus==== | ====District Hertog Jan Primus==== | ||
* B2301G: [[Damiaanscouts Wilsele-Putkapel]] | |||
* B2303G: [[Sint-Maarten Wilsele]] | |||
* B2304G: [[St-Michiel Keerbergen]] | |||
* B2305G: [[Scouts en Gidsen Haacht-Station]] | |||
* B2307G: [[O.L. Vrouw van Bijstand Rotselaar (Heikant)]] | |||
* B2308G: [[ St.-Pieterseenheid Rotselaar]] | |||
* B2309G: [[Pater Benedictus Wezemaal]] | |||
====District Hageland==== | ====District Hageland==== | ||
====District Bietenhoek==== | ====District Bietenhoek==== | ||
* B2503G: [[O.L.V. van Vlierbeek Kessel-Lo]] | |||
===[[Gouw Limburg]]=== | ===[[Gouw Limburg]]=== | ||
: '''L1000P''' | : '''L1000P''' | ||
Regel 391: | Regel 365: | ||
====District Mijnheide==== | ====District Mijnheide==== | ||
: '''L1300D''' | : '''L1300D''' | ||
*Grote-Spouwen: L1316G - [[Scouting Reynaert]] | |||
====District Mastentop-Toxandria==== | ====District Mastentop-Toxandria==== | ||
: '''L1500D'''/'''L1400D''' | : '''L1500D'''/'''L1400D''' | ||
Regel 399: | Regel 375: | ||
: '''L1600D''' | : '''L1600D''' | ||
*Sint-Truiden: L1605S - [[Sint-Trudo]] | *Sint-Truiden: L1605S - [[Sint-Trudo]] | ||
*Sint-Truiden: L1606S - [[Sint-Augustinus]] | |||
===[[Gouw Gent]]=== | ===[[Gouw Gent]]=== | ||
: '''O1000P''' | : '''O1000P''' | ||
Regel 441: | Regel 417: | ||
====District Moerkensheide==== | ====District Moerkensheide==== | ||
: '''O1500D''' | |||
*Deinze: O1501G - [[Sint-Michiel - Sint-Elisabeth]] | |||
*Sint-Denijs-Westrem (Gent): O1502G - [[Zonnekerels - Sint-Lutgardis]] | |||
*De Pinte: O1503G - [[Dominiek Savio - Ludwina]] | |||
*Sint-Martens-Latem: O1504G - [[Were Di]] | |||
*Kruishoutem: O1505S - [[Inch Allah]] | |||
*Aalter: O1506G - [[Witte Kaproenen]] | |||
*Drongen (Gent): O1507G - [[Sint-Gerulfus]] | |||
*Maria-Aalter: O1513G - [['t Hoekske]] | |||
*Hansbeke: O1514G - [[Nieuwland]] | |||
===[[Gouw Land van Egmont]]=== | ===[[Gouw Land van Egmont]]=== | ||
: '''O2000P''' | : '''O2000P''' | ||
====District Land van Rhode==== | ====District Land van Rhode==== | ||
* Merelbeke: Graalridders-gudrun (gemengd) | |||
* Merelbeke: St.-Hubertus (gemengd) | |||
* Merelbeke: St.-Lutgardis (meisjes) | |||
* Merelbeke: Were di Melsen (gemengd) | |||
* Scheldewindeke: St.-Kristoffel (jongens) | |||
* Scheldewindeke: Sjaloom (meisjes) | |||
* Wetteren: Were di Serskamp (gemengd) | |||
* Wetteren: Prins Boudewijn (gemengd) | |||
* Wetteren: st.-Jan (gemengd) | |||
* Wetteren: Edelweiss -karekiet (gemengd) | |||
====District Dender==== | ====District Dender==== | ||
Regel 485: | Regel 482: | ||
: '''O3200D''' | : '''O3200D''' | ||
* Lokeren: O3201S - [[Scouts Hoogland]] (St.-Laurentius) | * Lokeren: O3201S - [[Scouts Hoogland]] (St.-Laurentius) | ||
* Moerbeke: O3204G - [[Sint-Antonius Moerbeke]] | |||
* Sinaai: O3207G - [[Sint-Franciscus Sinaai]] | * Sinaai: O3207G - [[Sint-Franciscus Sinaai]] | ||
* Klein-Sinaai: O3214G - [[Scouts Thomas]] | * Klein-Sinaai: O3214G - [[Scouts Thomas]] | ||
Regel 499: | Regel 497: | ||
* Buggenhout: 03405G - [[Scouts en Gidsen Buggenhout-Briel]] (5de Sint-Franciskus Buggenhout) | * Buggenhout: 03405G - [[Scouts en Gidsen Buggenhout-Briel]] (5de Sint-Franciskus Buggenhout) | ||
===[[Gouw Noordzee]]=== | ===[[Gouw Noordzee]]=== | ||
: '''W1000P''' | : '''W1000P''' | ||
Regel 555: | Regel 552: | ||
====District Gavers==== | ====District Gavers==== | ||
* Harelbeke: W2409G - [[Zeescouts Jan Bart (Harelbeke)|Zeescouts Jan Bart]] | * Harelbeke: W2409G - [[Zeescouts Jan Bart (Harelbeke)|Zeescouts Jan Bart]] | ||
==Europascouts== | |||
===Brussel=== | |||
* Brussel: [[GSE-B_7e_Brussel_(Jeruzalem)]] | |||
* Brussel: [[ESG-B_8e_Brussel_(Maria_Mediatrix)]] | |||
* Boitsfort: [[GSE-B_1e_Bruxelles_(Boitsfort)]] | |||
* Boitsfort: [[GSE-B_2e_Bruxelles_(Boitsfort)]] | |||
* Jette: 3° Bruxelles | |||
* Jette: 4° Bruxelles | |||
* La Hulpe: [[GSE-B_5e_Bruxelles_(La_Hulpe)]] | |||
* La Hulpe: [[GSE-B_6e_Bruxelles_(La_Hulpe)]] | |||
* Ukkel: 9° Bruxelles | |||
* Ukkel: 10° Bruxelles | |||
* La Cambre: 13° Bruxelles | |||
* La Cambre: 14° Bruxelles | |||
* Sint Job: 15° Bruxelles | |||
* Woluwe: 17° Bruxelles | |||
* Woluwe: 18° Bruxelles | |||
* St.-Josse: 19° Bruxelles | |||
===Vlaanderen=== | |||
* Antwerpen: [[ESG-B_1e_Antwerpen]] | |||
* Antwerpen: [[ESG-B_2e_Antwerpen]] | |||
* Brugge: [[ESG-B_1e_Brugge]] | |||
* Brugge: [[ESG-B_2e_Brugge]] | |||
* Gent: [[ESG-B 1e Gent - Heilige Don Bosco]] | |||
* Gent: [[ESG-B 2e Gent - Heilige Moeder Theresa]] | |||
* Nossegem: [[ESG-B 1e Halle-Vilvoorde - St. Lambertus]] | |||
* Nossegem: [[ESG-B 2e Halle-Vilvoorde - Maria-Ghoretti]] | |||
===Wallonië=== | |||
* Aarlen: 1° Arlon - St. Willibrord | |||
* Aarlen: 2° Arlon | |||
* Luik: 1° Liège | |||
* Luik: 2° Liège | |||
* Bergen: 1° Mons | |||
* Bergen: 2° Mons | |||
* Namen: 1° Namur | |||
* Namen: 2° Namur | |||
==World Federation Of Independent Scouts== | |||
=== Henegouwen=== | |||
*Lambusart: [[Les Scouts Impeesa de Lambusart]] | |||
===Oost-Vlaanderen=== | |||
* Gent: [[De Zwaluw (WFIS)|VZW Scoutsgroep De Zwaluw]] | |||
===Waals-Brabant=== | |||
* Beauvechain: [[Scouts de Nodebais (WFIS)|Scouts de Nodebais]] | |||
[[Categorie:Scouting in België]] | [[Categorie:Scouting in België]] |
Versie van 21 mrt 2020 15:22
Beste bezoeker,
Staat jouw scoutinggroep er niet tussen? Zet hem er dan bij! Dit doe je zo:
Zet op deze pagina géén link naar de website van jouw scoutinggroep: Links naar andere websites worden namelijk van deze pagina verwijderd. |
Dit is een lijst van scoutinggroepen die probeert om (ooit) alle scoutinggroepen in België in kaart te brengen. Over scoutinggroepen met rode letters is nog geen artikel.
FOS Open Scouting[bewerken | brontekst bewerken]
De scoutsgroepen hebben bij FOS een nummer gekregen, deze nummering loopt over gans Vlaanderen. De nummers in de 400 zijn de Provinciale Ploegen en in de 500 de federatieve onderdelen.
Provinciale Ploeg Antwerpen[bewerken | brontekst bewerken]
- 401
Groepsnummer | Plaats | Provincie | |
---|---|---|---|
Lange Wapper | 1 | Antwerpen L.O. | Antwerpen |
De Schrans | 45 | Beveren | Antwerpen |
Impeesa (Deurne) | 205 | Deurne | Antwerpen |
Prins Albert | 17 | Deurne | Antwerpen |
Brabo-Marnix | 95-122 | Kiel | Antwerpen |
233ste Durendael | 233 | Lier | Antwerpen |
De Zilverdassen | 2000 | Meerhout | Antwerpen |
Kludde | 80 | Zandvliet | Antwerpen |
Provinciale Ploeg Oost-Vlaanderen[bewerken | brontekst bewerken]
- 402
Groepsnummer | Plaats | Provincie | |
---|---|---|---|
De Havik (De Pinte) | 156 | De Pinte | Oost-Vlaanderen |
De Vleermuis | 200 | Dikkelvenne | Oost-Vlaanderen |
De Wilde Eend | 3 | Drongen | Oost-Vlaanderen |
De Leeuwerik | 226 | Eeklo | Oost-Vlaanderen |
Tom Wilson | 24 | Gent | Oost-Vlaanderen |
De Zebra's | 281 | Gent | Oost-Vlaanderen |
De Zwaluw (FOS) | 120 | Gent | Oost-Vlaanderen |
De Reiger | 191 | Gent | Oost-Vlaanderen |
De Grizzly | 250 | Gent | Oost-Vlaanderen |
De Poema's | 194 | Gent | Oost-Vlaanderen |
De Kariboes | 218 | Gent | Oost-Vlaanderen |
De Wouw | 192 | Gentbrugge | Oost-Vlaanderen |
De Kangoeroes | 152 | Heusden | Oost-Vlaanderen |
De Stokstaartjes | 126 | Laarne | Oost-Vlaanderen |
De Koala's | 151 | Mariakerke | Oost-Vlaanderen |
De Ouistities | 157 | Ronse | Oost-Vlaanderen |
De Flamingo's | 206 | St. Amandsberg | Oost-Vlaanderen |
Mercator | 7 | St. Niklaas | Oost-Vlaanderen |
De Sperwer | 28 | Waarschoot | Oost-Vlaanderen |
De Tortels | 204 | Wondelgem | Oost-Vlaanderen |
De Kievit | 190 | Zelzate | Oost-Vlaanderen |
De Arend | 211 | Zottegem | Oost-Vlaanderen |
De Feniks | 155 | Zwalm | Oost-Vlaanderen |
Provinciale Ploeg West-Vlaanderen[bewerken | brontekst bewerken]
- 403
Groepsnummer | Plaats | Provincie | |
---|---|---|---|
De Vrijbuiters | 209 | Assebroek, Brugge | West-Vlaanderen |
Wandelaar | 9 | Blankenberge | West-Vlaanderen |
De Dakotas | 210 | Bredene | West-Vlaanderen |
De Menapiërs | 39 | Brugge | West-Vlaanderen |
Jan Bart | 44 | Brugge | West-Vlaanderen |
De Boekaniers | 11 | Brugge | West-Vlaanderen |
Kraaienest | 15 | De Panne | West-Vlaanderen |
De Jakketoes | 36 | Izegem | West-Vlaanderen |
De Albatros | 102 | Knokke | West-Vlaanderen |
De Navajo's | 33 | Koekelare | West-Vlaanderen |
Vloedgat | 8 | Nieuwpoort | West-Vlaanderen |
De Westhinder | 2 | Oostende | West-Vlaanderen |
De Jolle | 21 | Oostende | West-Vlaanderen |
De Eekhoorn | 207 | Oostkamp | West-Vlaanderen |
Provinciale Ploeg Vlaams-Brabant - Limburg[bewerken | brontekst bewerken]
- 404
Groepsnummer | Plaats | Provincie | |
---|---|---|---|
1st Brussels (British) Scout Group | 111° | Tervuren | Brussel |
Roodbaard | 140 | Brussel | Brussels Hoofdstedelijk Gewest |
De Faunaten | 14 | Jette | Brussels Hoofdstedelijk Gewest |
Central Brussels Scouts | 112° | Parc Parmentier, Brussel | Brussels Hoofdstedelijk Gewest |
Tuulihaukat | 78 | Watermaal-Bosvoorde | Brussels Hoofdstedelijk Gewest |
De Dolfijn | 263 | Diepenbeek | Limburg |
De Bevers (Aarschot) | 163 | Aarschot | Vlaams-Brabant |
De Vlievleger | 264 | Kessel-Lo | Vlaams-Brabant |
De Pepijn | 260 | Landen | Vlaams-Brabant |
De Leeuwkens | 285 | Linden | Vlaams-Brabant |
De Toekan | 345 | Lovenjoel | Vlaams-Brabant |
De Hinde | 213 | Tienen | Vlaams-Brabant |
De Klimop | 214 | Tienen | Vlaams-Brabant |
Hermes | 286 | Wilsele | Vlaams-Brabant |
Scouts en Gidsen Vlaanderen[bewerken | brontekst bewerken]
Nummerinformatie[bewerken | brontekst bewerken]
De nummering van groepen bij Scouts en Gidsen Vlaanderen volgt een strikt patroon. De code bestaat uit een letter, 4 cijfers en opnieuw een letter. Onderstaande tabel legt de betekenis van deze tekens uit.
code | betekenis |
---|---|
Eerste letter | Lettercode voor de provincie |
Eerste cijfer | Gouwnummer binnen provincie |
Tweede cijfer | Districtnummer binnen gouw |
Derde en vierde cijfer | Nummer van een groep binnen district |
Laatste letter |
|
- Provincie Antwerpen - A
- Provincie Vlaams-Brabant - B
- Provincie Limburg - L
- Provincie Oost-Vlaanderen - O
- Provincie West-Vlaanderen - W
Gouw Antwerpen[bewerken | brontekst bewerken]
- A1000P
- Antwerpen: A????G - 9e St.-Paulus Antwerpen (opgeheven)
District Hollebeek[bewerken | brontekst bewerken]
- A1100D
- Hoboken: A1101G - Jins Hoboken
- Wilrijk: A1102G - Jins Wilrijk
- Antwerpen: A1103G - Jins Hollebeek
- Hoboken: A1117M - Heilig Kruis
- Antwerpen: A1125G - St. Joris
- Wilrijk: A1128G - Zaoeja
- Hoboken: A1133S - Sint-Paulus
- Antwerpen: A1148G - Kristus Koning
- Wilrijk: A1149S - 49e Corbisier
- Wilrijk: A1154G - Scouting Valaar
- Wilrijk: A1172G - 26-46 Feniks
District Antwerpen Centrum[bewerken | brontekst bewerken]
- A1200D
- Antwerpen: A1201S - 1e St.-Jacob A1225M - 25e St.-Jacob
- Antwerpen: A1202G - 2e Onze Lieve Vrouw
- Antwerpen: A1204G - 4e St.-Jan Berchmans Antwerpen
- Antwerpen: A1210S - 10e St.-Paulus Antwerpen (opgeheven)
- Borgerhout: A1218G - 18e BP.Corneel Mayné
- Borgerhout: A1224M - 5-19e St.-Lutgardis Maria Mediatrix
- Borgerhout: A1230G - 30e Prins-Boudewijn
- Antwerpen : A1235G - 35e Onze-Lieve-Vrouw ster der zee
- Antwerpen: A1240G - 40-15e St.-Eligius St.-Augustinus
- Antwerpen: A1272G - Scouts-Gidsen 20-72 Zurenborg "Roelandgroep"
- Antwerpen: A1283G - Districtsjins St.-Priscilla
- Antwerpen: - Scouts 33e - Biekorfstraat (opgeheven)
District Antwerpen West[bewerken | brontekst bewerken]
- A1300D
- Zwijndrecht: A1302M - De Gazellen A1336S - St.Theresia
- Antwerpen LO: A1305S - Kraktak
- Antwerpen LO: A1306G - 6e AKA Antigoon
- Antwerpen: A1319G - 9-10e St.Lievens St.Andries
- Antwerpen LO: A1321G - Scouting Linkeroever
- Antwerpen: A1322G - 6+16 Scouting Antwerpen Zuid
District Antwerpen ter Schelde[bewerken | brontekst bewerken]
- A1400D (zeescouts)
- Antwerpen: A1401S - 1e BP.Zeescouts Georges de Hasque
- Antwerpen: A1402S - 2e BP.Zeescouts Corneel Mayné
- Antwerpen: A1409M - 9e Zeescouts Sus Antigoon
- Antwerpen: A1413S - 13e St.-Joris Zeescouts
District Zilverbeek[bewerken | brontekst bewerken]
- A1500D
- Berchem: A1501M - Onze-Lieve-Vrouw
- Berchem: A1508S - 8e St.-Stanislas
- Berchem: A1509M - 9e St.-Joanna
- Berchem: A1511S - Prins Van Luik
- Berchem: A1512G - De Koalabeertjes
- Berchem: A1513G - 13e St.-Joris
- Berchem: A1514S - Albert I
- Berchem: A1522S - St.-Albertus
- Berchem: A1537M - St.-Godelieve
- Berchem: A1550S - Pius XI
- Wilrijk: A1573G - Oosterveld
Gouw Heide[bewerken | brontekst bewerken]
- A2000P
District Morckhoven[bewerken | brontekst bewerken]
- A2100D
- Deurne: A2101G - Jonas van Morckhoven
- Deurne: A2107G - 7e Sint-Aleydis
- Ranst: A2114S - 14e Siegfried
- Wommelgem: A2115M - 15e Baden-Powell
- Deurne: A2143G - 43e Sint-Rumoldus
- Borgerhout: A2146G - 46e Xaverius - Sint-Rita
- Deurne: A2149M - 49e Sint-Bernadette
- Deurne: A2168G - 68e Sint-Maarten
- Borsbeek: A2170G - 70e Sint-Jan Berchmans
- Deurne: A2180S - 80e Sint-Bernadette
- Deurne: A2188G - 88e Pius X
- Wommelgem: A2191S - 91e Baden-Powell
District Kommerin[bewerken | brontekst bewerken]
- A2200D
- Wechelderzande: A2201G - Zandlopers
- 's-Gravenwezel: A2202G - St.-Catharina
- Halle-Zoersel: A2203G - Kris-Kras akabe
- Zoersel: A2221G - St.-Elisabeth
- Schilde: A2235M - St.-Godelieve
- Westmalle: A2245G - St.-Lucas
- Schilde: A2249S - Unité 49 B.P.
- Oelegem: A2253M - Tagore
- Schilde: A2256S - St.-Dominicus
- Oelegem: A2269S - Onze Lieve Vrouw
- Halle-Zoersel - A2274G - St.-Maarten
- Wijnegem: A2299G - Parsival
District Ten Ryen[bewerken | brontekst bewerken]
- A2300D
- Merksem: A2302M - 2e Sint-Maarten
- Merksem: A2304M - 4e Sint-Joris
- Schoten: A2314G - 14e Onze-Lieve-Vrouw-Ten Bos
- Merksem: A2324G - 24e Sint-Frans
- Merksem: A2338G - 38e Jin Leo
- Merksem: A2341G - 41e Konigin Astrid
- Merksem: A2361S - 61e Sint-Jozef
- Schoten: A2362G - 62e Master Van Bladel
- Merksem: A2366S - 66e Sint-Eduardus
District Noordenkwijt[bewerken | brontekst bewerken]
- A2400D
- Brasschaat: A2407S - 7de Sint-Michiel
- Ekeren: A2412G - De Zonnepinkers
- Ekeren: A2417S - Sint-Lambertus
- Brasschaat: A2420G - Jobertus
- Brasschaat: A2423G - 23ste Don Bosco
- Ekeren: A2431M - Sint-Lutgardis
- Brasschaat: A2438M - 38ste Beatrijs
- Brasschaat: A2442S - Leopold III
- Ekeren: A2453G - O.-L.-Vr.-Van Vrede
District Noord[bewerken | brontekst bewerken]
- A2500D
- Gooreind: A2571G - 71ste Jozef
Gouw Opsinjoor[bewerken | brontekst bewerken]
- A3000P
District Cantincrode[bewerken | brontekst bewerken]
- A3100D
- Mortsel: A3143G - 43e Sint-Benedictus
- Mortsel: A3111G - 115e Sint-Xaverius-Guldenvlies
District Ter Elst - Waverheide[bewerken | brontekst bewerken]
- A3200D
- Lint: A3204S en A3240M - Scouts, Gidsen en Akabe Lint
- Duffel: A3277S, A3203M en A3207G - Scouts, Gidsen en Akabe Duffel
- Duffel: A3201G - De Hellevelders
- Sint-Katelijne-Waver: Jan Breydel
- Sint-Katelijne-Waver: Sint Katrien
- Onze-Lieve-Vrouw-Waver: Sint Lucia
- Onze-Lieve-Vrouw-Waver: Scouts Roeland
District Molenbos[bewerken | brontekst bewerken]
- A3300D
District Dijle[bewerken | brontekst bewerken]
- A3400D
District Rupel[bewerken | brontekst bewerken]
- A3600D
Gouw Kempen[bewerken | brontekst bewerken]
- A4000P
District Noorderkempen[bewerken | brontekst bewerken]
- A4100D
- Turnhout: A4102S + A4107M - Sint Joris
- Turnhout: A4103S - Sint Victor
- Turnhout: A4104G + A4118G - Sint Michiel
- Beerse: A4105G - Scouts & Gidsen Beerse
- Turnhout: A4106S - Sint Frans
- Vosselaar: A4108G - Don Bosco
- Turnhout: A4109G - Akabe Ommekaar
- Ravels: A4111G - Scouting Ravels
- Turnhout: A4112G - Sint Lucas
- Turnhout: A4113G - Scouts en Gidsen Sint Franciscus
- Turnhout: A4115M - Koningin Astrid
- Turnhout: A4117M - Sint Godelieve
- Oud-Turnhout: A4119G - Ansarat
- Arendonk: A4120G - Carpe Diem
- Turnhout: A4122G - Zeescouts Toxandria
District Mol[bewerken | brontekst bewerken]
- A4200D
- Mol Centrum: A4201S - St.-Pieter
- Mol Donk: A4203G - St.-Antonius/St.-Agnes
- Mol Sluis: A4204S - St.-Paulus
- Mol Ginderbuiten: A4205S - St.-Carolus
- Mol Achterbos: A4207S - Tijl
- Balen: A4209G - Akabe 't Kruierke
- Mol Centrum: A4212M - J.F. Kennedy
- Mol Achterbos A4213M : - Nele
- Mol Ezaart: A4215G - St.-Willebrordus
- Retie: A4216G - St. Martinus
District Zuiderkempen[bewerken | brontekst bewerken]
- A4300D
- Geel: A4304G - Akabe De Pioen
- Geel: A4309M - De Klauwaerts
- Geel: A4303S - Sint-Aloysius
- Geel: A4307S - Sint-Tarcitius
- Herentals: A4312G Reynaert-Adinda (5de & 12de kempen)
- Herentals: A4301S - Sint-Ludovicus (1ste kempen)
- Herentals: A4302M - Sint-Waldetrudis (2de kempen)
- Herentals: A4308S - Sint-Waldetrudis (8ste kempen)
- Herselt: A4311S - Blauberg
- Lille: A4306S - Sint-Pieter (scouts Lille)
- Westerlo: A4310S - Jongensstad
District Nete[bewerken | brontekst bewerken]
- A4400D
- Pijpelheide: A4411M Sint-Gertrudis (Gidsen Pijpelheide)
- Pijpelheide: A4410S Sint-Kristoffel (Scouts Pijpelheide)
- Nijlen: A4412S Sparrijders (Scouts Nijlen)
- Nijlen: A4413M Harlekijn (Gidsen Nijlen)
- Nijlen: A4415G Tinamoe (Akabe)
Gouw West-Brabant[bewerken | brontekst bewerken]
- B1000P
District Brussel[bewerken | brontekst bewerken]
- Evere: Scouts Evere (Ridders van Onze Lieve Vrouw)
- Woluwe: Kruisboog-Hadewijch
- Woluwe: Reynaert-Beatrijs
- Woluwe: Mooibos-Lievens
- Molenbeek: ScoGiMo
- Laken: Ruusbroec
- Ganshoren: Scouts Ganshoren
- Ukkel: Scouts Jan Breydel en Gidsen Ekwator
- Jette: Scouts Jette
- Akabe: Akabe Brussel
District Hopland[bewerken | brontekst bewerken]
District Withlove[bewerken | brontekst bewerken]
- B1400D
- Boortmeerbeek: B1401G Godelieve
- Hever-Schiplaken : B1410G Kruisridders
District Zennedal[bewerken | brontekst bewerken]
District Zoniën[bewerken | brontekst bewerken]
District Wolvendael[bewerken | brontekst bewerken]
Gouw Oost-Brabant[bewerken | brontekst bewerken]
- B2000P
District Macadam[bewerken | brontekst bewerken]
- B2101G: Damiaan Buken-Delle
- B2103G: O.L. Vrouw - St.-Joris Kortenberg
- B2104G: Sint Lutgardis - Sint Jan-Berchmans Leuven
- B2105M: St-Goedele Herent
- B2106S: St.-Willebrordus Herent
- B2107M: St. Kristina Winksele-Veltem-Beisem
- B2108S: Graalridders Winksele-Veltem-Beisem
- B2109G: St.-Stanislas Egenhoven
- B2110M - B2111S: Gudrun - Elkerlyc Diependaal
District Leuven-Zuid[bewerken | brontekst bewerken]
- B2201G: Beatrijs-Frans Ksaveer Heverlee (Wezeplein)
- B2202G: Akabe Dominiek Savio Heverlee
- B2203G: Sint-Paulus Leuven
- B2204S: Hardis de Saint-Michel Heverlee
- B2205M - B2206S: O.L.V. Troost - Anne Frank Heverlee
- B2207S: St.-Jan Heverlee
- B2208S: Jong Brabant Heverlee
- B2209M: Sint-Ludgardis Loonbeek
- B2210S: St.-Antonius Loonbeek
- B2211G: Brigands Sint-Joris-Weert
- B2212G: Meerdaal Haasrode
District Hertog Jan Primus[bewerken | brontekst bewerken]
- B2301G: Damiaanscouts Wilsele-Putkapel
- B2303G: Sint-Maarten Wilsele
- B2304G: St-Michiel Keerbergen
- B2305G: Scouts en Gidsen Haacht-Station
- B2307G: O.L. Vrouw van Bijstand Rotselaar (Heikant)
- B2308G: St.-Pieterseenheid Rotselaar
- B2309G: Pater Benedictus Wezemaal
District Hageland[bewerken | brontekst bewerken]
District Bietenhoek[bewerken | brontekst bewerken]
- B2503G: O.L.V. van Vlierbeek Kessel-Lo
Gouw Limburg[bewerken | brontekst bewerken]
- L1000P
District Herckenrode[bewerken | brontekst bewerken]
- L1100D
- Hasselt: L1101M - De Vrede
- Hasselt: L1102S - Lod Lavki
- Hasselt: L1103 - Pater Damiaan
- Alken:L1104M/S - Scouts en Gidsen Alken (Moeder Teresa Alken, Luther King Alken)
- Hasselt: L1106G - Herckenrode
- Hasselt: L1108M/L1110S - Scouts Sint-Michiel / Anne Frank (SMAF)
- Wellen: L1111S/M - Welsco
- Hasselt: L1112S - Sint Martinus
- Zonhoven: L1113G - Juventa
- Hasselt:L1114G - Scouting Godsheide
District Grevenbroeck[bewerken | brontekst bewerken]
- L1200D
- Bree:L1201G - O.L.Vrouw
- Hamont:L1202M - Globetrotters
- Maaseik: L1203S/L1208M - Jan van Eyck/Sint Harlindis
- Lommel: L1205G - Sint Pieter
- Neerpelt: L1206M - Sint Jozef
- Neerpelt: L1209S/L1210M - Sint-Willibrordus (Neerpelt-Centrum)
- Neerpelt: L1212S - Sint Jozef
- Hamont: L1213S - Tijlgroep
- Kinrooi: L1214G - Pebbles
- Neerpelt: L1216G - Sint Willibrordus Akabe
District Mijnheide[bewerken | brontekst bewerken]
- L1300D
- Grote-Spouwen: L1316G - Scouting Reynaert
District Mastentop-Toxandria[bewerken | brontekst bewerken]
- L1500D/L1400D
- Tessenderlo: L1401/02G - Scouts en Gidsen Tessenderlo Centrum (Sint-Martinus/Helder Camera)
- Beringen:L1505S/L1509M - Scouts en Gidsen Beringen Centrum (Sint-Jozef/August Cuppens)
District Haspengouw[bewerken | brontekst bewerken]
- L1600D
- Sint-Truiden: L1605S - Sint-Trudo
- Sint-Truiden: L1606S - Sint-Augustinus
Gouw Gent[bewerken | brontekst bewerken]
- O1000P
District Gent-Noord[bewerken | brontekst bewerken]
- O1100D
- Oosteeklo: O1101G - Houtekiet
- Maldegem: O1102M - Gertrude
- Gent: O1103S - Sint-Joris
- Meulestede (Gent): O1104G - Sint-Antonius
- Wondelgem (Gent): O1105G - Brigans-De Kleine Prins
- Boekhoute: O1106G - Michiel De Ruyter
- Zelzate: O1107G - Vuurtoren
- Evergem: O1110G - Pegasus Andromeda
- Mariakerke (Gent): O1111S - Ardu
- Eeklo: O1112G - Baden-Powell
- Gent: O1115M - Sint-Coleta
District Gent-Oost[bewerken | brontekst bewerken]
- O1300D
- Sint-Amandsberg (Gent): O1301G - Ten Berg
- Gent: O1302G - Gentse Zwabbers
- Sint-Amandsberg (Gent): O1304G - Sint-Bernadette
- Destelbergen: O1306G - Haegepoorters
- Gentbrugge (Gent): O1307G - Hubert De Bruycker
- Gentbrugge (Gent): O1308G - JoVa
- Oostakker (Gent): O1309M - Sint-Lucia
- Gent: O1310G - Klauwaards - Sint-Martinus
- Destelbergen: O1313S - Sint-Lieven
- Heusden: O1328G - Joe English
District Gent-Zuid[bewerken | brontekst bewerken]
- O1400D
- Gent: O1401G - Sint-Petrus
- Gent: O1404G - Sint-Paulus
- Gent: O1405G - OLV met de Glimlach
- Gent: O1408G - De Rots
- Gent: O1413G - Sint-Barbara
- Gent: O1414G - SIK
- Gent: O1415G - Sjim Akabe
District Moerkensheide[bewerken | brontekst bewerken]
- O1500D
- Deinze: O1501G - Sint-Michiel - Sint-Elisabeth
- Sint-Denijs-Westrem (Gent): O1502G - Zonnekerels - Sint-Lutgardis
- De Pinte: O1503G - Dominiek Savio - Ludwina
- Sint-Martens-Latem: O1504G - Were Di
- Kruishoutem: O1505S - Inch Allah
- Aalter: O1506G - Witte Kaproenen
- Drongen (Gent): O1507G - Sint-Gerulfus
- Maria-Aalter: O1513G - 't Hoekske
- Hansbeke: O1514G - Nieuwland
Gouw Land van Egmont[bewerken | brontekst bewerken]
- O2000P
District Land van Rhode[bewerken | brontekst bewerken]
- Merelbeke: Graalridders-gudrun (gemengd)
- Merelbeke: St.-Hubertus (gemengd)
- Merelbeke: St.-Lutgardis (meisjes)
- Merelbeke: Were di Melsen (gemengd)
- Scheldewindeke: St.-Kristoffel (jongens)
- Scheldewindeke: Sjaloom (meisjes)
- Wetteren: Were di Serskamp (gemengd)
- Wetteren: Prins Boudewijn (gemengd)
- Wetteren: st.-Jan (gemengd)
- Wetteren: Edelweiss -karekiet (gemengd)
District Dender[bewerken | brontekst bewerken]
- Aalst: St-Kristoffel (gemengd)
- Erpe-Mere: Kievit (gemengd)
- Aalst: Sint-Joris (gemengd)
- Aalst: Sint-Aloysius (jongens)
- Aalst: Sint-Goedele (meisjes)
- Aalst: Akabe Sint-Jan Bechmans
- Hofstade: Sint-Lutgardis
- Lede: Onze Lieve Vrouw
- Terjoden: Sint-Tarcitius
- Baardegem: Sint-Margareta
- Meldert: De Hopduveltjes
- Hekelgem: Open Pajotten
- Denderleeuw: Prins Boudewijn-Lichthoek
- Ninove: Sint-Jan Berchmans (jongens)
- Ninove: Heilig Harten (meisjes)
- Teralfene: Ter Alwina
- Aspelare: Mandus
District Vlaamse Ardennen[bewerken | brontekst bewerken]
- Asper
- Brakel
- Ename
- Geraardsbergen
- Kluisbergen
- Oudenaarde
- Ronse: Ridders van de Fiertel
- Zingem
- Zottegem
Gouw Waas[bewerken | brontekst bewerken]
- O3000P
District Klaas[bewerken | brontekst bewerken]
- O3100D
District Durme[bewerken | brontekst bewerken]
- O3200D
- Lokeren: O3201S - Scouts Hoogland (St.-Laurentius)
- Moerbeke: O3204G - Sint-Antonius Moerbeke
- Sinaai: O3207G - Sint-Franciscus Sinaai
- Klein-Sinaai: O3214G - Scouts Thomas
District Lelie[bewerken | brontekst bewerken]
- O3300D
- Kieldrecht: O3301G - Scouts Sint-Michiel, Kieldrecht
- Rupelmonde: O3307s - Scouts St. Jan Berchmans, Rupelmonde
District Land van Aymon[bewerken | brontekst bewerken]
- O3400D
- Zele: O3408S/O03409G/O3410G- Scouts en gidsen Zele (Sint-Ignatius/Sint-Ludgardis/AKABE Zele)
- Dendermonde: O3411G - Scouting Dendermonde (1ste Sint-Paulus Baden-Powell Dendermonde)
- Buggenhout: 03405G - Scouts en Gidsen Buggenhout-Briel (5de Sint-Franciskus Buggenhout)
Gouw Noordzee[bewerken | brontekst bewerken]
- W1000P
District Duinse Polders[bewerken | brontekst bewerken]
- Beernem: W1101G - Scouts en Gidsen Sint-Amandus
- Blankenberge
- Knokke W1103M, W1104S - Scouts en Gidsen Sint-Joris Knokke
- Wenduine
- Zeebrugge
District 't Brugse Vrije[bewerken | brontekst bewerken]
- Karel de Goede
- Karel de Goede akabe
- Don Bosco
- Savio
- Grimmertinge
- Kerlinga
- Tilleghem
- Sint-Leo land
- Sint-Leo Zee
- Permeke
District Houtland[bewerken | brontekst bewerken]
- W1300D
- Kortemark: Robbrecht De Fries
- Torhout: St-Rembert
- Lichtervelde: Karel van de Poele
- Lichtervelde: W1309M - De Graal
- Gits: Jan Van Haelewijn
- Ruddervoorde: Kanunnik Andries
- Torhout: Robrecht van Bethune
District De Kelle[bewerken | brontekst bewerken]
- W1400D
- Bredene: Noordland
- Gistel: W1414G - Scouts en Gidsen Gisco Regenboog
- Oostende: W1404G - Zeescouts de Schorre Oostende
- Koksijde: W1413G - Scouts en Gidsen Zeedustra
- Oostduinkerke: W1407G - Scouts en Gidsen CASA
Gouw Zuid-West-Vlaanderen[bewerken | brontekst bewerken]
- W2000P
District Leieland[bewerken | brontekst bewerken]
- W2100D
- Menen: W2107G - J.F. Kennedy
District Mandel[bewerken | brontekst bewerken]
- Izegem: W2201S - Padvinders van Sint-Joris
District Iedipo[bewerken | brontekst bewerken]
District Gavers[bewerken | brontekst bewerken]
- Harelbeke: W2409G - Zeescouts Jan Bart
Europascouts[bewerken | brontekst bewerken]
Brussel[bewerken | brontekst bewerken]
- Brussel: GSE-B_7e_Brussel_(Jeruzalem)
- Brussel: ESG-B_8e_Brussel_(Maria_Mediatrix)
- Boitsfort: GSE-B_1e_Bruxelles_(Boitsfort)
- Boitsfort: GSE-B_2e_Bruxelles_(Boitsfort)
- Jette: 3° Bruxelles
- Jette: 4° Bruxelles
- La Hulpe: GSE-B_5e_Bruxelles_(La_Hulpe)
- La Hulpe: GSE-B_6e_Bruxelles_(La_Hulpe)
- Ukkel: 9° Bruxelles
- Ukkel: 10° Bruxelles
- La Cambre: 13° Bruxelles
- La Cambre: 14° Bruxelles
- Sint Job: 15° Bruxelles
- Woluwe: 17° Bruxelles
- Woluwe: 18° Bruxelles
- St.-Josse: 19° Bruxelles
Vlaanderen[bewerken | brontekst bewerken]
- Antwerpen: ESG-B_1e_Antwerpen
- Antwerpen: ESG-B_2e_Antwerpen
- Brugge: ESG-B_1e_Brugge
- Brugge: ESG-B_2e_Brugge
- Gent: ESG-B 1e Gent - Heilige Don Bosco
- Gent: ESG-B 2e Gent - Heilige Moeder Theresa
- Nossegem: ESG-B 1e Halle-Vilvoorde - St. Lambertus
- Nossegem: ESG-B 2e Halle-Vilvoorde - Maria-Ghoretti
Wallonië[bewerken | brontekst bewerken]
- Aarlen: 1° Arlon - St. Willibrord
- Aarlen: 2° Arlon
- Luik: 1° Liège
- Luik: 2° Liège
- Bergen: 1° Mons
- Bergen: 2° Mons
- Namen: 1° Namur
- Namen: 2° Namur
World Federation Of Independent Scouts[bewerken | brontekst bewerken]
Henegouwen[bewerken | brontekst bewerken]
- Lambusart: Les Scouts Impeesa de Lambusart
Oost-Vlaanderen[bewerken | brontekst bewerken]
Waals-Brabant[bewerken | brontekst bewerken]
- Beauvechain: Scouts de Nodebais