Lijst van scoutinggroepen in België: verschil tussen versies
k (Bot: automatisch tekst vervangen (-<br> +<br />)) |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
(155 tussenliggende versies door 56 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
{| align=center style="float:center;" | {|align=center style="float:center;" | ||
|- align=center | |- align=center | ||
| <div style="border-top: 4px solid #888888; border-bottom: 4px solid #888888; text-align: left; font-size: 120%;width: 600px;float: center; padding: 0.6em 0 0.6em 0; margin-bottom: 1px;background-color:#eeeeee;"><big>'''Beste bezoeker,'''</big><br /> | |<div style="border-top: 4px solid #888888; border-bottom: 4px solid #888888; text-align: left; font-size: 120%;width: 600px;float: center; padding: 0.6em 0 0.6em 0; margin-bottom: 1px;background-color:#eeeeee;"><big>'''Beste bezoeker,'''</big><br /> | ||
Staat jouw scoutinggroep er niet tussen? Zet hem er dan bij! Dit doe je zo: | Staat jouw scoutinggroep er niet tussen? Zet hem er dan bij! Dit doe je zo: | ||
* Druk op "{{mediawiki:edit}}" en voeg een rode link toe in de lijst hieronder. | * Druk op "{{mediawiki:edit}}" en voeg een rode link toe in de lijst hieronder. | ||
Regel 15: | Regel 15: | ||
Dit is een '''lijst van scoutinggroepen''' die probeert om (ooit) alle [[scoutinggroep]]en in België in kaart te brengen. Over scoutinggroepen met rode letters is nog geen artikel. | Dit is een '''lijst van scoutinggroepen''' die probeert om (ooit) alle [[scoutinggroep]]en in België in kaart te brengen. Over scoutinggroepen met rode letters is nog geen artikel. | ||
=FOS Open Scouting= | ==FOS Open Scouting== | ||
De scoutsgroepen hebben bij FOS een nummer gekregen, deze nummering loopt over gans Vlaanderen. | De scoutsgroepen hebben bij FOS een nummer gekregen, deze nummering loopt over gans Vlaanderen. De nummers in de 400 zijn de Provinciale Ploegen en in de 500 de federatieve onderdelen. | ||
== | ===[[Provinciale Ploeg Antwerpen]]=== | ||
: '''401''' | |||
{{Groepenlijst regio|Provinciale Ploeg Antwerpen}} | |||
== | ===[[Provinciale Ploeg Oost-Vlaanderen]]=== | ||
: '''402''' | |||
{{Groepenlijst regio|Provinciale Ploeg Oost-Vlaanderen}} | |||
== | ===[[Provinciale Ploeg West-Vlaanderen]]=== | ||
: '''403''' | |||
{{Groepenlijst regio|Provinciale Ploeg West-Vlaanderen}} | |||
== | ===[[Provinciale Ploeg Vlaams-Brabant - Limburg]]=== | ||
: '''404''' | |||
{{Groepenlijst regio|Provinciale Ploeg Vlaams-Brabant - Limburg}} | |||
=[[Scouts en Gidsen Vlaanderen]]= | ==[[Scouts en Gidsen Vlaanderen]]== | ||
=== Nummerinformatie === | === Nummerinformatie === | ||
De nummering van groepen bij Scouts en Gidsen Vlaanderen volgt een strikt patroon. De code bestaat uit een letter, 4 cijfers en opnieuw een letter. Onderstaande tabel legt de betekenis van deze tekens uit. | De nummering van groepen bij Scouts en Gidsen Vlaanderen volgt een strikt patroon. De code bestaat uit een letter, 4 cijfers en opnieuw een letter. Onderstaande tabel legt de betekenis van deze tekens uit. | ||
{| | {|class="prettytable table table-striped table-hover" | ||
|- | |- | ||
! code | ! code | ||
! betekenis | ! betekenis | ||
! | |||
|- | |- | ||
| Eerste letter | |Eerste letter | ||
| Lettercode voor de provincie | |Lettercode voor de provincie | ||
| | |||
: A: Provincie Antwerpen | |||
: B: Provincie Vlaams-Brabant | |||
: L: Provincie Limburg | |||
: O: Provincie Oost-Vlaanderen | |||
: W: Provincie West-Vlaanderen | |||
|- | |- | ||
| Eerste cijfer | |Eerste cijfer | ||
| Gouwnummer binnen provincie | |Gouwnummer binnen provincie | ||
| | |||
|- | |- | ||
| Tweede cijfer | |Tweede cijfer | ||
| Districtnummer binnen gouw | |Districtnummer binnen gouw | ||
| | |||
|- | |- | ||
| Derde en vierde cijfer | |Derde en vierde cijfer | ||
| Nummer van een groep binnen district | |Nummer van een groep binnen district | ||
| | |||
|- | |- | ||
| Laatste letter | |Laatste letter | ||
|Type organisatie | |||
| | | | ||
: P: Gouw | |||
: D: District | |||
: M: Meisjesscouts | |||
: S: Jongensscouts | |||
: G: Gemengde groep | |||
|} | |} | ||
===[[Gouw Antwerpen]]=== | |||
===[[Gouw Antwerpen]] | : '''A1000P''' | ||
====District Hollebeek | *Antwerpen: A????G - [[9e St.-Paulus Antwerpen]] (opgeheven) | ||
*Antwerpen: A1125G - [[St. Joris (Antwerpen)|St.- | |||
====District Hollebeek==== | |||
: '''A1100D''' | |||
*Hoboken: A1101G - [[Scouts Hoboken|Jins Hoboken]] | |||
*Wilrijk: A1102G - [[Jins Wilrijk]] | |||
*Antwerpen: A1103G - [[Jins Hollebeek]] | |||
*Hoboken: A1117M - [[Scouts Hoboken|Heilig Kruis]] | |||
*Antwerpen: A1125G - [[St. Joris (Antwerpen)|St. Joris]] | |||
*Wilrijk: A1128G - [[Zaoeja]] | |||
*Hoboken: A1133S - [[Scouts Hoboken|Sint-Paulus]] | |||
*Antwerpen: A1148G - [[Kristus Koning]] | *Antwerpen: A1148G - [[Kristus Koning]] | ||
* | *Wilrijk: A1149S - [[49e Corbisier]] | ||
*Wilrijk: A1154G - [[Scouting Valaar]] | *Wilrijk: A1154G - [[Scouting Valaar]] | ||
*Wilrijk: A1172G - [[26-46 Feniks]] | *Wilrijk: A1172G - [[26-46 Feniks]] | ||
====District Centrum | ====District Antwerpen Centrum==== | ||
*Antwerpen: A1201S - [[1e St.-Jacob]] | : '''A1200D''' | ||
*Antwerpen: A1201S - [[1e St.-Jacob]] A1225M - [[1e St.-Jacob|25e St.-Jacob]] | |||
*Antwerpen: A1202G - [[Onze-Lieve-Vrouwegroep|2e Onze Lieve Vrouw]] | *Antwerpen: A1202G - [[Onze-Lieve-Vrouwegroep|2e Onze Lieve Vrouw]] | ||
*Antwerpen: A1204G - [[4e St.-Jan Berchmans Antwerpen]] | *Antwerpen: A1204G - [[4e St.-Jan Berchmans Antwerpen]] | ||
*Antwerpen: | *Antwerpen: A1210S - [[10e St.-Paulus Antwerpen]] (opgeheven) | ||
*Borgerhout: A1218G - [[BP.Corneel Mayné]] | *Borgerhout: A1218G - [[18e BP.Corneel Mayné]] | ||
*Borgerhout: A1224M - [[5-19e St.- | *Borgerhout: A1224M - [[5-19e St.-Lutgardis Maria Mediatrix]] | ||
*Borgerhout: A1230G - [[ | *Borgerhout: A1230G - [[30e Prins-Boudewijn]] | ||
*Antwerpen : A1235G - [[ | *Antwerpen : A1235G - [[35e Onze-Lieve-Vrouw ster der zee]] | ||
*Antwerpen: A1240G - [[40-15e St.- | *Antwerpen: A1240G - [[40-15e St.-Eligius St.-Augustinus]] | ||
*Antwerpen: A1272G - [[Scouts | *Antwerpen: A1272G - [[Scouts-Gidsen 20-72 Zurenborg]] "Roelandgroep" | ||
*Antwerpen: A1283G - [[Districtsjins St.-Priscilla]] | |||
*Antwerpen: - [[Scouts 33e - Biekorfstraat]] (opgeheven) | |||
====District Antwerpen West==== | |||
: '''A1300D''' | |||
*Zwijndrecht: A1302M - [[De Gazellen]] A1336S - [[St.Theresia]] | |||
*Antwerpen LO: A1305S - [[Kraktak]] | |||
*Antwerpen LO: A1306G - [[6e AKA Antigoon]] | |||
*Antwerpen: A1319G - [[9-10e St.Lievens St.Andries]] | |||
*Antwerpen LO: A1321G - [[Scouting Linkeroever]] | |||
*Antwerpen: A1322G - [[6+16 Scouting Antwerpen Zuid]] | |||
====District | ====District Antwerpen ter Schelde==== | ||
: '''A1400D''' (zeescouts) | |||
*Antwerpen: A1401S - [[1e BP.Zeescouts Georges de Hasque]] | *Antwerpen: A1401S - [[1e BP.Zeescouts Georges de Hasque]] | ||
*Antwerpen: A1402S - [[2e BP.Zeescouts Corneel Mayné]] | *Antwerpen: A1402S - [[2e BP.Zeescouts Corneel Mayné]] | ||
*Antwerpen: A1409M - [[9e Zeescouts Sus Antigoon]] | *Antwerpen: A1409M - [[9e Zeescouts Sus Antigoon]] | ||
*Antwerpen: A1413S - [[13e St.-Joris Zeescouts]] | *Antwerpen: A1413S - [[13e St.-Joris Zeescouts]] | ||
====District Zilverbeek | |||
====District Zilverbeek==== | |||
: '''A1500D''' | |||
*Berchem: A1501M - [[Onze-Lieve-Vrouw]] | |||
*Berchem: A1508S - [[8e St.-Stanislas]] | *Berchem: A1508S - [[8e St.-Stanislas]] | ||
*Berchem: A1509M - [[9e St.-Joanna]] | *Berchem: A1509M - [[9e St.-Joanna]] | ||
*Berchem: A1511S - [[Prins Van Luik]] | |||
*Berchem: A1512G - [[De Koalabeertjes]] | |||
*Berchem: A1513G - [[13e St.-Joris]] | |||
*Berchem: A1514S - [[Albert I]] | |||
*Berchem: A1522S - [[St.-Albertus]] | *Berchem: A1522S - [[St.-Albertus]] | ||
*Berchem: A1537M - [[St.-Godelieve]] | *Berchem: A1537M - [[St.-Godelieve]] | ||
Regel 152: | Regel 138: | ||
*Wilrijk: A1573G - [[Oosterveld]] | *Wilrijk: A1573G - [[Oosterveld]] | ||
===[[Gouw Heide]] | ===[[Gouw Heide]]=== | ||
====District Morckhoven | : '''A2000P''' | ||
====District Morckhoven==== | |||
: '''A2100D''' | |||
*Deurne: A2101G - [[Jonas van Morckhoven]] | *Deurne: A2101G - [[Jonas van Morckhoven]] | ||
*Deurne: A2107G - [[7e Sint-Aleydis]] | *Deurne: A2107G - [[7e Sint-Aleydis]] | ||
*Ranst: A2114S - [[14e Siegfried]] | *Ranst: A2114S - [[14e Siegfried]] | ||
*Wommelgem: A2115M - [[15e Baden Powell]] | *Wommelgem: A2115M - [[15e Baden-Powell]] | ||
*Deurne: A2143G - [[43e Sint-Rumoldus]] | *Deurne: A2143G - [[43e Sint-Rumoldus]] | ||
*Borgerhout: A2146G - [[46e Xaverius - Sint-Rita]] | *Borgerhout: A2146G - [[46e Xaverius - Sint-Rita]] | ||
Regel 164: | Regel 153: | ||
*Borsbeek: A2170G - [[70e Sint-Jan Berchmans]] | *Borsbeek: A2170G - [[70e Sint-Jan Berchmans]] | ||
*Deurne: A2180S - [[80e Sint-Bernadette]] | *Deurne: A2180S - [[80e Sint-Bernadette]] | ||
*Wommelgem: A2191S - [[91e Baden Powell]] | *Deurne: A2188G - [[88e Pius X]] | ||
==== | *Wommelgem: A2191S - [[91e Baden-Powell]] | ||
*'s Gravenwezel: A2202G - [[St.-Catharina]] | |||
==== | ====District Kommerin==== | ||
: '''A2200D''' | |||
* Wechelderzande: A2201G - [[Zandlopers]] | |||
* 's-Gravenwezel: A2202G - [[St.-Catharina]] | |||
* Halle-Zoersel: A2203G - [[Kris-Kras akabe]] | |||
* Zoersel: A2221G - [[St.-Elisabeth]] | |||
* Schilde: A2235M - [[St.-Godelieve (Schilde)|St.-Godelieve]] | |||
* Westmalle: A2245G - [[St.-Lucas]] | |||
* Schilde: A2249S - [[Unité 49 B.P.]] | |||
* Oelegem: A2253M - [[Tagore]] | |||
* Schilde: A2256S - [[St.-Dominicus]] | |||
* Oelegem: A2269S - [[Onze Lieve Vrouw]] | |||
* Halle-Zoersel - A2274G - [[St.-Maarten]] | |||
* Wijnegem: A2299G - [[Parsival]] | |||
====District Ten Ryen==== | |||
: '''A2300D''' | |||
*Merksem: A2302M - [[2e Sint-Maarten]] | *Merksem: A2302M - [[2e Sint-Maarten]] | ||
*Merksem: A2304M - [[4e Sint-Joris]] | *Merksem: A2304M - [[4e Sint-Joris]] | ||
Regel 178: | Regel 183: | ||
*Merksem: A2366S - [[66e Sint-Eduardus]] | *Merksem: A2366S - [[66e Sint-Eduardus]] | ||
====[[ | ====District Noordenkwijt==== | ||
====[[ | : '''A2400D''' | ||
*Brasschaat: A2407S - [[7de Sint-Michiel]] | |||
*Ekeren: A2412G - [[De Zonnepinkers]] | |||
*Ekeren: A2417S - [[Sint-Lambertus]] | |||
*Brasschaat: A2420G - [[Jobertus]] | |||
*Brasschaat: A2423G - [[23ste Don Bosco]] | |||
*Ekeren: A2431M - [[Sint-Lutgardis]] | |||
*Brasschaat: A2438M - [[38ste Beatrijs]] | |||
*Brasschaat: A2442S - [[Leopold III]] | |||
*Ekeren: A2453G - [[O.-L.-Vr.-Van Vrede]] | |||
====District Noord==== | |||
: '''A2500D''' | |||
* Gooreind: A2571G - [[71ste Jozef]] | |||
===[[Gouw | ===[[Gouw Opsinjoor]]=== | ||
====District Cantincrode | : '''A3000P''' | ||
====District Cantincrode==== | |||
: '''A3100D''' | |||
*Mortsel: A3143G - [[43e Sint-Benedictus]] | *Mortsel: A3143G - [[43e Sint-Benedictus]] | ||
*Mortsel: A3111G - [[115e Sint-Xaverius-Guldenvlies]] | *Mortsel: A3111G - [[115e Sint-Xaverius-Guldenvlies]] | ||
====District Ter Elst - Waverheide | *Mortsel: A3132G - [[St. Albertus 32 - Lieven Gevaert 48]] | ||
*Hove: A3181G - [[81ste Sint-Laurentius]] | |||
====District Ter Elst - Waverheide==== | |||
: '''A3200D''' | |||
*Lint: A3204S en A3240M - [[Scouts, Gidsen en Akabe Lint]] | *Lint: A3204S en A3240M - [[Scouts, Gidsen en Akabe Lint]] | ||
====District Molenbos | *Duffel: A3277S, A3203M en A3207G - [[Scouts, Gidsen en Akabe Duffel]] | ||
====District Dijle | *Duffel: A3201G - [[De Hellevelders]] | ||
====District Rupel | *Sint-Katelijne-Waver: [[Jan Breydel]] | ||
*Sint-Katelijne-Waver: [[Sint Katrien]] | |||
*Onze-Lieve-Vrouw-Waver: [[Sint Lucia]] | |||
*Onze-Lieve-Vrouw-Waver: [[Scouts Roeland]] | |||
====District Molenbos==== | |||
: '''A3300D''' | |||
====District Dijle==== | |||
: '''A3400D''' | |||
*Bonheiden: A3401G - [[P.G. Frassati]] | |||
*Mechelen: A3402M - [[O.-L.-Vrouw Van Vlaanderen]] | |||
*Sint-Katelijne-Waver: A3403G - [[Parsival]] | |||
*Mechelen: A3404G - [[Sint-Katrom]] | |||
*Mechelen: A3406S - [[Woudlopers]] | |||
*Mechelen: A3408G - [[Heilig Kruis]] | |||
*Mechelen: A3409M - [[Parsifal]] | |||
*Mechelen: A3421S - [[St.-Gummarus]] | |||
*Bonheiden: A3427G - [[St.-Paulus]] | |||
*Mechelen: A3429G - [[Thila Coloma]] | |||
====District Rupel==== | |||
: '''A3600D''' | |||
===[[Gouw Kempen]]=== | |||
: '''A4000P''' | |||
=== | ====District Noorderkempen==== | ||
== | : '''A4100D''' | ||
*Turnhout: A4102S + A4107M - [[Sint Joris (Turnhout)|Sint Joris]] | *Turnhout: A4102S + A4107M - [[Sint Joris (Turnhout)|Sint Joris]] | ||
*Turnhout: A4103S - [[Sint Victor]] | *Turnhout: A4103S - [[Sint Victor]] | ||
*Turnhout: A4104G + A4118G - [[Sint Michiel]] | *Turnhout: A4104G + A4118G - [[Sint Michiel]] | ||
*Beerse: | *Beerse: A4105G - [[Scouts & Gidsen Beerse]] | ||
*Turnhout: A4106S - [[Sint Frans]] | *Turnhout: A4106S - [[Sint Frans]] | ||
*Vosselaar: A4108G - [[Don Bosco (Vosselaar)|Don Bosco]] | *Vosselaar: A4108G - [[Don Bosco (Vosselaar)|Don Bosco]] | ||
*Turnhout: A4109G - [[Akabe Ommekaar]] | *Turnhout: A4109G - [[Akabe Ommekaar]] | ||
*Ravels: A4111G - [[Scouting Ravels]] | *Ravels: A4111G - [[Scouting Ravels]] | ||
*Turnhout: A4112G - [[Sint Lucas]] | *Turnhout: A4112G - [[Sint Lucas]] | ||
Regel 211: | Regel 259: | ||
*Turnhout: A4122G - [[Zeescouts Toxandria]] | *Turnhout: A4122G - [[Zeescouts Toxandria]] | ||
====District Mol | ====District Mol==== | ||
*Mol Centrum: A4201S - [[St.-Pieter]] | : '''A4200D''' | ||
*Mol Centrum: A4201S - [[St.-Pieter (Mol)|St.-Pieter]] | |||
*Mol Donk: A4203G - [[St.-Antonius/St.-Agnes]] | *Mol Donk: A4203G - [[St.-Antonius/St.-Agnes]] | ||
*Mol Sluis: A4204S - [[St.-Paulus]] | *Mol Sluis: A4204S - [[St.-Paulus]] | ||
Regel 220: | Regel 269: | ||
*Mol Centrum: A4212M - [[J.F. Kennedy (Mol)|J.F. Kennedy]] | *Mol Centrum: A4212M - [[J.F. Kennedy (Mol)|J.F. Kennedy]] | ||
*Mol Achterbos A4213M : - [[Nele]] | *Mol Achterbos A4213M : - [[Nele]] | ||
*Mol Ezaart: A4215G - [[St.-Willebrordus]] | *Mol Ezaart: A4215G - [[St.-Willebrordus (Mol)|St.-Willebrordus]] | ||
*Retie: A4216G - [[St. Martinus (Retie)|St. Martinus]] | *Retie: A4216G - [[St. Martinus (Retie)|St. Martinus]] | ||
====District Zuiderkempen ==== | |||
: '''A4300D''' | |||
*Geel: A4304G - [[Akabe De Pioen]] | |||
*Geel: A4309M - [[De Klauwaerts]] | |||
*Geel: A4303S - [[Sint-Aloysius]] | |||
*Geel: A4307S - [[Sint-Tarcitius (Geel)|Sint-Tarcitius]] | |||
*Herentals: A4312G [[Reynaert-Adinda]] (5de & 12de kempen) | |||
*Herentals: A4301S - [[Sint-Ludovicus]] (1ste kempen) | |||
*Herentals: A4302M - [[Sint-Waldetrudis]] (2de kempen) | |||
*Herentals: A4308S - [[Sint-Waldetrudis]] (8ste kempen) | |||
*Herselt: A4311S - [[Blauberg]] | |||
*Lille: A4306S - [[Sint-Pieter (Lille)|Sint-Pieter]] (scouts Lille) | |||
*Westerlo: A4310S - [[Jongensstad]] | |||
====District | ====District Nete ==== | ||
: '''A4400D''' | |||
* Pijpelheide: A4411M [[Sint-Gertrudis]] (Gidsen Pijpelheide) | |||
* | * Pijpelheide: A4410S [[Sint-Kristoffel]] (Scouts Pijpelheide) | ||
* | * Nijlen: A4412S [[Sparrijders]] (Scouts Nijlen) | ||
* | * Nijlen: A4413M [[Harlekijn]] (Gidsen Nijlen) | ||
* Nijlen: A4415G [[Tinamoe]] (Akabe) | |||
* | |||
* | |||
=== | ===[[Gouw Webra]]=== | ||
: '''B1000P''' | |||
====District Brussel==== | ====District Brussel==== | ||
* Evere: [[Scouts Evere]] (Ridders van Onze Lieve Vrouw) | * Evere: [[Scouts Evere]] (Ridders van Onze Lieve Vrouw) | ||
* Woluwe: Kruisboog-Hadewijch | |||
* Woluwe: Reynaert-Beatrijs | |||
* Woluwe: Mooibos-Lievens | |||
* Molenbeek: ScoGiMo | |||
* Laken: Ruusbroec | |||
* Ganshoren: Scouts Ganshoren | |||
* Ukkel: Scouts Jan Breydel en Gidsen Ekwator | |||
* Jette: Scouts Jette | |||
* Akabe: Akabe Brussel | |||
====District Hopland==== | ====District Hopland==== | ||
====District Withlove | Scouts de Pelgrims - Groot-Bijgaarden | ||
====District Withlove==== | |||
: '''B1400D''' | |||
* Boortmeerbeek: B1401G [[Godelieve]] | * Boortmeerbeek: B1401G [[Godelieve]] | ||
* Hever-Schiplaken : B1410G [[Kruisridders]] | * Hever-Schiplaken : B1410G [[Kruisridders]] | ||
====District Zennedal==== | ====District Zennedal==== | ||
====District | ====District Zoniën==== | ||
====District Wolvendael==== | ====District Wolvendael==== | ||
===[[Gouw | ===[[Gouw Obra]]=== | ||
: '''B2000P''' | |||
====District Macadam==== | |||
* B2101G: [[Damiaan Buken-Delle]] | |||
* B2103G: [[O.L. Vrouw - St.-Joris Kortenberg]] | |||
* B2104G: [[Sint Lutgardis - Sint Jan-Berchmans Leuven]] | |||
* B2105M: [[St-Goedele Herent]] | |||
* B2106S: [[St.-Willebrordus Herent]] | |||
* B2107M: [[St. Kristina Winksele-Veltem-Beisem]] | |||
* B2108S: [[Graalridders Winksele-Veltem-Beisem]] | |||
* B2109G: [[St.-Stanislas Egenhoven]] | |||
* B2110M - B2111S: [[Gudrun - Elkerlyc Diependaal]] | |||
====District Leuven-Zuid==== | |||
* B2201G: [[Beatrijs-Frans Ksaveer Heverlee]] (''Wezeplein'') | |||
* B2202G: [[Akabe Dominiek Savio Heverlee]] | |||
* B2203G: [[Sint-Paulus Leuven]] | |||
* B2204S: [[Hardis de Saint-Michel Heverlee]] | |||
* B2205M - B2206S: [[O.L.V. Troost - Anne Frank Heverlee]] | |||
* B2207S: [[St.-Jan Heverlee]] | |||
* B2208S: [[Jong Brabant Heverlee]] | |||
* B2209M: [[Sint-Ludgardis Loonbeek]] | |||
* B2210S: [[St.-Antonius Loonbeek]] | |||
* B2211G: [[Brigands Sint-Joris-Weert]] | |||
* B2212G: [[Meerdaal Haasrode]] | |||
====District Hertog Jan Primus==== | |||
* B2301G: [[Damiaanscouts Wilsele-Putkapel]] | |||
* B2303G: [[Sint-Maarten Wilsele]] | |||
* B2304G: [[St-Michiel Keerbergen]] | |||
* B2305G: [[Scouts en Gidsen Haacht-Station]] | |||
* B2307G: [[O.L. Vrouw van Bijstand Rotselaar (Heikant)]] | |||
* B2308G: [[ St.-Pieterseenheid Rotselaar]] | |||
* B2309G: [[Pater Benedictus Wezemaal]] | |||
====District Hageland==== | |||
====District Bietenhoek==== | |||
* B2503G: [[O.L.V. van Vlierbeek Kessel-Lo]] | |||
===[[Gouw Limburg]]=== | |||
===[[Gouw Limburg]] | : '''L1000P''' | ||
====District Herckenrode | |||
====District Herckenrode==== | |||
: '''L1100D''' | |||
*Hasselt: L1101M - [[De Vrede]] | *Hasselt: L1101M - [[De Vrede]] | ||
*Hasselt: L1102S - [[Lod Lavki]] | *Hasselt: L1102S - [[Lod Lavki]] | ||
*Hasselt: L1103 - [[Pater Damiaan]] | *Hasselt: L1103 - [[Pater Damiaan]] | ||
*Alken:L1104M/S - [[Scouts en Gidsen Alken]] (Moeder Teresa Alken, Luther King Alken) | *Alken: L1104M/S - [[Scouts en Gidsen Alken]] (Moeder Teresa Alken, Luther King Alken) | ||
*Hasselt: L1106G - [[Herckenrode]] | *Hasselt: L1106G - [[Herckenrode]] | ||
*Hasselt: L1108M/L1110S - [[ | *Hasselt: L1108M/L1110S - [[Scouts Sint-Michiel / Anne Frank]] (SMAF) | ||
*Wellen: L1111S/M - [[Welsco]] | *Wellen: L1111S/M - [[Welsco]] | ||
*Hasselt: L1112S - [[Sint Martinus]] | *Hasselt: L1112S - [[Sint Martinus]] | ||
*Zonhoven: L1113G - [[Juventa]] | *Zonhoven: L1113G - [[Juventa]] | ||
*Hasselt:L1114G - [[Godsheide]] | *Hasselt: L1114G - [[Scouting Godsheide]] | ||
====District Grevenbroeck | ====District Grevenbroeck==== | ||
*Bree:L1201G - [[O.L.Vrouw]] | : '''L1200D''' | ||
*Hamont:L1202M - [[Globetrotters]] | *Bree: L1201G - [[O.L.Vrouw]] | ||
*Hamont: L1202M - [[Globetrotters]] | |||
*Maaseik: L1203S/L1208M - [[Jan van Eyck/Sint Harlindis]] | *Maaseik: L1203S/L1208M - [[Jan van Eyck/Sint Harlindis]] | ||
*Lommel: L1205G - [[Sint Pieter]] | *Lommel: L1205G - [[Sint Pieter (Lommel)|Sint Pieter]] | ||
*Neerpelt: L1206M - [[Sint Jozef (Boseind)]] | *Neerpelt: L1206M - [[Sint Jozef (Boseind)|Sint Jozef]] | ||
*Neerpelt: L1209S/L1210M - [[Sint-Willibrordus]] (Neerpelt-Centrum) | *Neerpelt: L1209S/L1210M - [[Sint-Willibrordus (Neerpelt)|Sint-Willibrordus]] (Neerpelt-Centrum) | ||
*Neerpelt: L1212S - [[Sint Jozef (Boseind)]] | *Neerpelt: L1212S - [[Sint Jozef (Boseind)|Sint Jozef]] | ||
*Hamont: L1213S - [[Tijlgroep]] | *Hamont: L1213S - [[Tijlgroep]] | ||
*Kinrooi: L1214G - [[Pebbles]] | *Kinrooi: L1214G - [[Pebbles]] | ||
*Neerpelt: L1216G - [[Sint Willibrordus Akabe]] | *Neerpelt: L1216G - [[Sint Willibrordus Akabe]] | ||
====District Mijnheide | ====District Mijnheide==== | ||
====District Mastentop-Toxandria: L1500D/L1400D | : '''L1300D''' | ||
*Grote-Spouwen: L1316G - [[Scouting Reynaert]] | |||
====District Mastentop-Toxandria==== | |||
: '''L1500D'''/'''L1400D''' | |||
*Tessenderlo: L1401/02G - [[Scouts en Gidsen Tessenderlo Centrum]] (Sint-Martinus/Helder Camera) | *Tessenderlo: L1401/02G - [[Scouts en Gidsen Tessenderlo Centrum]] (Sint-Martinus/Helder Camera) | ||
*Beringen:L1505S/L1509M - [[Scouts en Gidsen Beringen Centrum]] (Sint-Jozef/August Cuppens) | *Beringen: L1505S/L1509M - [[Scouts en Gidsen Beringen Centrum]] (Sint-Jozef/August Cuppens) | ||
*Eversel: L1413G - [[Scouts en Gidsen St.-Bavo Eversel]] | |||
*Leopoldsburg L1414S - [[Scouts O.L.V. Hemelvaart Leopoldsburg]] | |||
*Leopoldsburg L1414M - [[Gidsen O.L.V. Hemelvaart Leopoldsburg]] | |||
====District Haspengouw | ====District Haspengouw==== | ||
: '''L1600D''' | |||
*Sint-Truiden: L1605S - [[Sint-Trudo]] | |||
*Sint-Truiden: L1606S - [[Sint-Augustinus]] | |||
===[[Gouw Gent]]=== | |||
===[[Gouw Gent]] | : '''O1000P''' | ||
====District Gent- | ====District Gent-Noord==== | ||
: '''O1100D''' | |||
*Oosteeklo: O1101G - [[Houtekiet]] | |||
*Maldegem: O1102M - [[Gertrude]] | |||
*Gent: O1103S - [[Sint-Joris]] | |||
*Meulestede (Gent): O1104G - [[Sint-Antonius]] | |||
*Wondelgem (Gent): O1105G - [[Brigans-De Kleine Prins]] | |||
*Boekhoute: O1106G - [[Michiel De Ruyter]] | |||
*Zelzate: O1107G - [[Vuurtoren]] | |||
*Evergem: O1110G - [[Pegasus Andromeda]] | |||
*Mariakerke (Gent): O1111S - [[Ardu]] | |||
*Eeklo: O1112G - [[Baden-Powell (Eeklo)|Baden-Powell]] | *Eeklo: O1112G - [[Baden-Powell (Eeklo)|Baden-Powell]] | ||
*Gent: O1115M - [[Sint-Coleta]] | |||
====District Gent-Oost==== | |||
: '''O1300D''' | |||
*Sint-Amandsberg (Gent): O1301G - [[Ten Berg]] | |||
*Gent: O1302G - [[Gentse Zwabbers]] | |||
*Sint-Amandsberg (Gent): O1304G - [[Sint-Bernadette]] | |||
*Destelbergen: O1306G - [[Haegepoorters]] | |||
*Gentbrugge (Gent): O1307G - [[Hubert De Bruycker]] | |||
*Gentbrugge (Gent): O1308G - [[JoVa]] | |||
*Oostakker (Gent): O1309M - [[Sint-Lucia]] | |||
*Gent: O1310G - [[Klauwaards - Sint-Martinus]] | |||
*Destelbergen: O1313S - [[Sint-Lieven]] | |||
*Heusden: O1328G - [[Joe English]] | |||
====District Gent-Zuid==== | |||
: '''O1400D''' | |||
*Gent: O1401G - [[Sint-Petrus]] | |||
*Gent: O1404G - [[Sint-Paulus]] | |||
*Gent: O1405G - [[OLV met de Glimlach]] | |||
*Gent: O1408G - [[De Rots]] | |||
*Gent: O1413G - [[Sint-Barbara]] | |||
*Gent: O1414G - [[SIK]] | |||
*Gent: O1415G - [[Sjim Akabe]] | |||
===[[Gouw Land van Egmont]]: O2000P=== | ====District Moerkensheide==== | ||
: '''O1500D''' | |||
*Deinze: O1501G - [[Sint-Michiel - Sint-Elisabeth]] | |||
*Sint-Denijs-Westrem (Gent): O1502G - [[Zonnekerels - Sint-Lutgardis]] | |||
*De Pinte: O1503G - [[Dominiek Savio - Ludwina]] | |||
*Sint-Martens-Latem: O1504G - [[Were Di]] | |||
*Kruishoutem: O1505S - [[Inch Allah]] | |||
*Aalter: O1506G - [[Witte Kaproenen]] | |||
*Drongen (Gent): O1507G - [[Sint-Gerulfus]] | |||
*Maria-Aalter: O1513G - [['t Hoekske]] | |||
*Hansbeke: O1514G - [[Nieuwland]] | |||
===[[Gouw Land van Egmont]]=== | |||
: '''O2000P''' | |||
====District Land van Rhode==== | |||
* Merelbeke: Graalridders-gudrun (gemengd) | |||
* Merelbeke: St.-Hubertus (gemengd) | |||
* Merelbeke: St.-Lutgardis (meisjes) | |||
* Merelbeke: Were di Melsen (gemengd) | |||
* Scheldewindeke: St.-Kristoffel (jongens) | |||
* Scheldewindeke: Sjaloom (meisjes) | |||
* Wetteren: Were di Serskamp (gemengd) | |||
* Wetteren: Prins Boudewijn (gemengd) | |||
* Wetteren: st.-Jan (gemengd) | |||
* Wetteren: Edelweiss -karekiet (gemengd) | |||
====District Dender==== | ====District Dender==== | ||
* Aalst: | * Aalst: [[St-Kristoffel]] (gemengd) | ||
* Aalst: | * Erpe-Mere: [[Kievit]] (gemengd) | ||
* Aalst: | * Aalst: [[Sint-Joris (Aalst)|Sint-Joris]] (gemengd) | ||
* Aalst: | * Aalst: [[Sint-Aloysius]] (jongens) | ||
* Aalst: | * Aalst: [[Sint-Goedele]] (meisjes) | ||
* Hofstade: | * Aalst: [[Akabe Sint-Jan Bechmans]] | ||
* Lede: | * Hofstade: [[Sint-Lutgardis]] | ||
* Terjoden: | * Lede: [[Scouts en Gidsen Lede|Onze Lieve Vrouw]] | ||
* Baardegem: | * Terjoden: [[Sint-Tarcitius]] | ||
* Meldert: | * Baardegem: [[Sint-Margareta]] | ||
* Hekelgem: | * Meldert: [[De Hopduveltjes]] | ||
* Denderleeuw: | * Hekelgem: [[Open Pajotten]] | ||
* Ninove: | * Denderleeuw: [[Prins Boudewijn-Lichthoek]] | ||
* Ninove: | * Ninove: [[Sint-Jan Berchmans]] (jongens) | ||
* Teralfene: | * Ninove: [[Heilig Harten]] (meisjes) | ||
* Aspelare: | * Teralfene: [[Ter Alwina]] | ||
* Aspelare: [[Mandus]] | |||
===[[Gouw Waas]]: O3000P=== | ====District Vlaamse Ardennen==== | ||
====District Durme | * Asper | ||
* Brakel | |||
* Ename | |||
* Geraardsbergen | |||
* Kluisbergen | |||
* Oudenaarde | |||
* Ronse: [[Ridders van de Fiertel]] | |||
* Zingem | |||
* Zottegem | |||
===[[Gouw Waas]]=== | |||
: '''O3000P''' | |||
====District Klaas==== | |||
: '''O3100D''' | |||
* O3101G - [[Kristus Koning]] (Kriko) | |||
* O3102G - [[Sint-Joris]] (gefuseerd met Sint-Paulus en Sint-Franciscus) | |||
* O3103G - [[Sint-Jozef]] (Tereken) | |||
* O3104S - [[Sint-Kristoffel]] | |||
* O3105G - [[Sint-Tarsicius]] | |||
* O3106S - [[Don Bosco]] | |||
* O3107G - [[Sint-Paulus en Sint-Franciscus]] (D'olmen) | |||
* O3108G - [[Kriko-M]] | |||
* O3109G - [[Sint-Martinus]] | |||
* O3111G - [[Mgr. Bermijn]] | |||
* O3112G - [[Sint-Johan]] (Akabe) | |||
* O3113M - [[Sint-Vincentius]] | |||
* O3114G - [[JIN Sint-Niklaas]] | |||
====District Durme==== | |||
: '''O3200D''' | |||
* Waasmunster: O3205G - [[Scouts O.L.V. Ter Heide Waasmunster]] | |||
* Lokeren: O3201S - [[Scouts Hoogland]] (St.-Laurentius) | * Lokeren: O3201S - [[Scouts Hoogland]] (St.-Laurentius) | ||
* Moerbeke: O3204G - [[Sint-Antonius Moerbeke]] | |||
* Sinaai: O3207G - [[Sint-Franciscus Sinaai]] | * Sinaai: O3207G - [[Sint-Franciscus Sinaai]] | ||
* Klein-Sinaai: O3214G - [[Scouts Thomas]] | |||
====District Lelie==== | |||
: '''O3300D''' | |||
*Kieldrecht: O3301G - [[Scouts Sint-Michiel, Kieldrecht]] | |||
*Rupelmonde: O3307s - [[Scouts St. Jan Berchmans, Rupelmonde]] | |||
====District Land van Aymon | ====District Land van Aymon==== | ||
: '''O3400D''' | |||
* Zele: O3408S/O03409G/O3410G- [[Scouts en gidsen Zele]] (Sint-Ignatius/Sint-Ludgardis/AKABE Zele) | * Zele: O3408S/O03409G/O3410G- [[Scouts en gidsen Zele]] (Sint-Ignatius/Sint-Ludgardis/AKABE Zele) | ||
* Dendermonde: O3411G - [[Scouting Dendermonde]] (1ste Sint-Paulus Baden Powell Dendermonde) | * Dendermonde: O3411G - [[Scouting Dendermonde]] (1ste Sint-Paulus Baden-Powell Dendermonde) | ||
* Buggenhout: 03405G - [[Scouts en Gidsen Buggenhout-Briel]] (5de Sint-Franciskus Buggenhout) | * Buggenhout: 03405G - [[Scouts en Gidsen Buggenhout-Briel]] (5de Sint-Franciskus Buggenhout) | ||
=== | ===[[Gouw Noordzee]]=== | ||
: '''W1000P''' | |||
====District | ====District Duinse Polders ==== | ||
*Beernem: W1101G - [[Scouts en Gidsen Sint-Amandus]] | |||
*Blankenberge | |||
*Knokke W1103M, W1104S - [[Scouts en Gidsen Sint-Joris Knokke]] | |||
*Wenduine | |||
*Zeebrugge | |||
====District 't Brugse Vrije ==== | ====District 't Brugse Vrije ==== | ||
* Karel de Goede | * Karel de Goede | ||
Regel 342: | Regel 559: | ||
* Kerlinga | * Kerlinga | ||
* Tilleghem | * Tilleghem | ||
* Sint-Leo land | * [[Scoutsgroep Sint-Leo|Sint-Leo land]] | ||
* Sint-Leo Zee | * [[Scoutsgroep Sint-Leo|Sint-Leo Zee]] | ||
* Permeke | * Permeke | ||
====[[ | |||
====District Houtland==== | |||
: '''W1300D''' | |||
* Kortemark: [[Robbrecht De Fries]] | |||
* Torhout: [[St-Rembert]] | |||
* Lichtervelde: [[Karel van de Poele]] | |||
* Lichtervelde: W1309M - [[De Graal]] | |||
* Gits: [[Jan Van Haelewijn]] | |||
* Ruddervoorde: [[Kanunnik Andries]] | |||
* Torhout: [[Robrecht van Bethune]] | |||
====District De Kelle==== | |||
: '''W1400D''' | |||
* Bredene: [[Noordland]] | * Bredene: [[Noordland]] | ||
* Gistel: W1414G - [[Scouts en Gidsen Gisco Regenboog]] | * Gistel: W1414G - [[Scouts en Gidsen Gisco Regenboog]] | ||
* Oostende: W1404G - [[ | * Oostende: W1404G - [[Zeescouts de Schorre Oostende]] | ||
* Koksijde: W1413G - [[Scouts en Gidsen Zeedustra]] | * Koksijde: W1413G - [[Scouts en Gidsen Zeedustra]] | ||
* Oostduinkerke: W1407G - [[Scouts en Gidsen CASA]] | * Oostduinkerke: W1407G - [[Scouts en Gidsen CASA]] | ||
====District | ===[[Gouw Zuid-West-Vlaanderen]]=== | ||
* | : '''W2000P''' | ||
* | |||
* | ====District Leieland==== | ||
* | : '''W2100D''' | ||
* | * Menen: W2107G - [[J.F. Kennedy (Menen)|J.F. Kennedy]] | ||
====District Mandel==== | |||
: '''W2200D''' | |||
* Izegem: W2201S - [[Padvinders van Sint-Joris]] | |||
====District Iedipo==== | |||
====District Gavers==== | |||
* Harelbeke: W2409G - [[Zeescouts Jan Bart (Harelbeke)|Zeescouts Jan Bart]] | |||
* Waregem: W2403S/W2413M - St. Hubertus Waregem | |||
==Europascouts== | |||
===Brussel=== | |||
* Brussel: [[GSE-B_7e_Brussel_(Jeruzalem)]] | |||
* Brussel: [[ESG-B_8e_Brussel_(Maria_Mediatrix)]] | |||
* Boitsfort: [[GSE-B_1e_Bruxelles_(Boitsfort)]] | |||
* Boitsfort: [[GSE-B_2e_Bruxelles_(Boitsfort)]] | |||
* Jette: 3° Bruxelles | |||
* Jette: 4° Bruxelles | |||
* La Hulpe: [[GSE-B_5e_Bruxelles_(La_Hulpe)]] | |||
* La Hulpe: [[GSE-B_6e_Bruxelles_(La_Hulpe)]] | |||
* Ukkel: 9° Bruxelles | |||
* Ukkel: 10° Bruxelles | |||
* La Cambre: 13° Bruxelles | |||
* La Cambre: 14° Bruxelles | |||
* Sint Job: 15° Bruxelles | |||
* Woluwe: 17° Bruxelles | |||
* Woluwe: 18° Bruxelles | |||
* St.-Josse: 19° Bruxelles | |||
===Vlaanderen=== | |||
* Antwerpen: [[ESG-B_1e_Antwerpen]] | |||
* Antwerpen: [[ESG-B_2e_Antwerpen]] | |||
* Brugge: [[ESG-B_1e_Brugge]] | |||
* Brugge: [[ESG-B_2e_Brugge]] | |||
* Gent: [[ESG-B 1e Gent - Heilige Don Bosco]] | |||
* Gent: [[ESG-B 2e Gent - Heilige Moeder Theresa]] | |||
* Nossegem: [[ESG-B 1e Halle-Vilvoorde - St. Lambertus]] | |||
* Nossegem: [[ESG-B 2e Halle-Vilvoorde - Maria-Ghoretti]] | |||
===Wallonië=== | |||
* Aarlen: 1° Arlon - St. Willibrord | |||
* Aarlen: 2° Arlon | |||
* Luik: 1° Liège | |||
* Luik: 2° Liège | |||
* Bergen: 1° Mons | |||
* Bergen: 2° Mons | |||
* Namen: 1° Namur | |||
* Namen: 2° Namur | |||
==World Federation Of Independent Scouts== | |||
=== Henegouwen=== | |||
*Lambusart: [[Les Scouts Impeesa de Lambusart]] | |||
=== | ===Oost-Vlaanderen=== | ||
* | * Gent: [[De Zwaluw (WFIS)|VZW Scoutsgroep De Zwaluw]] | ||
=== | ===Waals-Brabant=== | ||
* Beauvechain: [[Scouts de Nodebais (WFIS)|Scouts de Nodebais]] | |||
* | |||
[[Categorie: | [[Categorie:Scouting in België]] |
Huidige versie van 29 dec 2022 om 16:24
Beste bezoeker,
Staat jouw scoutinggroep er niet tussen? Zet hem er dan bij! Dit doe je zo:
Zet op deze pagina géén link naar de website van jouw scoutinggroep: Links naar andere websites worden namelijk van deze pagina verwijderd. |
Dit is een lijst van scoutinggroepen die probeert om (ooit) alle scoutinggroepen in België in kaart te brengen. Over scoutinggroepen met rode letters is nog geen artikel.
FOS Open Scouting[bewerken | brontekst bewerken]
De scoutsgroepen hebben bij FOS een nummer gekregen, deze nummering loopt over gans Vlaanderen. De nummers in de 400 zijn de Provinciale Ploegen en in de 500 de federatieve onderdelen.
Provinciale Ploeg Antwerpen[bewerken | brontekst bewerken]
- 401
Groepsnummer | Plaats | Provincie | |
---|---|---|---|
Lange Wapper | 1 | Antwerpen L.O. | Antwerpen |
De Schrans | 45 | Beveren | Antwerpen |
Prins Albert | 17 | Deurne | Antwerpen |
Impeesa (Deurne) | 205 | Deurne | Antwerpen |
Brabo-Marnix | 95-122 | Kiel | Antwerpen |
233ste Durendael | 233 | Lier | Antwerpen |
De Zilverdassen | 2000 | Meerhout | Antwerpen |
Kludde | 80 | Zandvliet | Antwerpen |
Provinciale Ploeg Oost-Vlaanderen[bewerken | brontekst bewerken]
- 402
Groepsnummer | Plaats | Provincie | |
---|---|---|---|
De Havik (De Pinte) | 156 | De Pinte | Oost-Vlaanderen |
De Vleermuis | 200 | Dikkelvenne | Oost-Vlaanderen |
De Wilde Eend | 3 | Drongen | Oost-Vlaanderen |
De Leeuwerik | 226 | Eeklo | Oost-Vlaanderen |
Tom Wilson | 24 | Gent | Oost-Vlaanderen |
De Zebra's | 281 | Gent | Oost-Vlaanderen |
De Zwaluw (FOS) | 120 | Gent | Oost-Vlaanderen |
De Reiger | 191 | Gent | Oost-Vlaanderen |
De Grizzly | 250 | Gent | Oost-Vlaanderen |
De Poema's | 194 | Gent | Oost-Vlaanderen |
De Kariboes | 218 | Gent | Oost-Vlaanderen |
De Wouw | 192 | Gentbrugge | Oost-Vlaanderen |
De Kangoeroes | 152 | Heusden | Oost-Vlaanderen |
De Stokstaartjes | 126 | Laarne | Oost-Vlaanderen |
De Koala's | 151 | Mariakerke | Oost-Vlaanderen |
De Ouistities | 157 | Ronse | Oost-Vlaanderen |
De Flamingo's | 206 | St. Amandsberg | Oost-Vlaanderen |
Mercator | 7 | St. Niklaas | Oost-Vlaanderen |
De Sperwer | 28 | Waarschoot | Oost-Vlaanderen |
De Tortels | 204 | Wondelgem | Oost-Vlaanderen |
De Kievit | 190 | Zelzate | Oost-Vlaanderen |
De Arend | 211 | Zottegem | Oost-Vlaanderen |
De Feniks | 155 | Zwalm | Oost-Vlaanderen |
Provinciale Ploeg West-Vlaanderen[bewerken | brontekst bewerken]
- 403
Groepsnummer | Plaats | Provincie | |
---|---|---|---|
De Vrijbuiters | 209 | Assebroek, Brugge | West-Vlaanderen |
Wandelaar | 9 | Blankenberge | West-Vlaanderen |
De Dakotas | 210 | Bredene | West-Vlaanderen |
De Boekaniers | 11 | Brugge | West-Vlaanderen |
De Menapiërs | 39 | Brugge | West-Vlaanderen |
Jan Bart | 44 | Brugge | West-Vlaanderen |
Kraaienest | 15 | De Panne | West-Vlaanderen |
De Jakketoes | 36 | Izegem | West-Vlaanderen |
De Albatros | 102 | Knokke | West-Vlaanderen |
De Navajo's | 33 | Koekelare | West-Vlaanderen |
Vloedgat | 8 | Nieuwpoort | West-Vlaanderen |
De Westhinder | 2 | Oostende | West-Vlaanderen |
De Jolle | 21 | Oostende | West-Vlaanderen |
De Eekhoorn | 207 | Oostkamp | West-Vlaanderen |
Provinciale Ploeg Vlaams-Brabant - Limburg[bewerken | brontekst bewerken]
- 404
Groepsnummer | Plaats | Provincie | |
---|---|---|---|
1st Brussels (British) Scout Group | 111° | Tervuren | Brussel |
Roodbaard | 140 | Brussel | Brussels Hoofdstedelijk Gewest |
De Faunaten | 14 | Jette | Brussels Hoofdstedelijk Gewest |
Central Brussels Scouts | 112° | Parc Parmentier, Brussel | Brussels Hoofdstedelijk Gewest |
Tuulihaukat | 78 | Watermaal-Bosvoorde | Brussels Hoofdstedelijk Gewest |
De Dolfijn | 263 | Diepenbeek | Limburg |
De Bevers (Aarschot) | 163 | Aarschot | Vlaams-Brabant |
De Vlievleger | 264 | Kessel-Lo | Vlaams-Brabant |
De Pepijn | 260 | Landen | Vlaams-Brabant |
De Leeuwkens | 285 | Linden | Vlaams-Brabant |
De Toekan | 345 | Lovenjoel | Vlaams-Brabant |
De Hinde | 213 | Tienen | Vlaams-Brabant |
De Klimop | 214 | Tienen | Vlaams-Brabant |
Hermes | 286 | Wilsele | Vlaams-Brabant |
Scouts en Gidsen Vlaanderen[bewerken | brontekst bewerken]
Nummerinformatie[bewerken | brontekst bewerken]
De nummering van groepen bij Scouts en Gidsen Vlaanderen volgt een strikt patroon. De code bestaat uit een letter, 4 cijfers en opnieuw een letter. Onderstaande tabel legt de betekenis van deze tekens uit.
code | betekenis | |
---|---|---|
Eerste letter | Lettercode voor de provincie |
|
Eerste cijfer | Gouwnummer binnen provincie | |
Tweede cijfer | Districtnummer binnen gouw | |
Derde en vierde cijfer | Nummer van een groep binnen district | |
Laatste letter | Type organisatie |
|
Gouw Antwerpen[bewerken | brontekst bewerken]
- A1000P
- Antwerpen: A????G - 9e St.-Paulus Antwerpen (opgeheven)
District Hollebeek[bewerken | brontekst bewerken]
- A1100D
- Hoboken: A1101G - Jins Hoboken
- Wilrijk: A1102G - Jins Wilrijk
- Antwerpen: A1103G - Jins Hollebeek
- Hoboken: A1117M - Heilig Kruis
- Antwerpen: A1125G - St. Joris
- Wilrijk: A1128G - Zaoeja
- Hoboken: A1133S - Sint-Paulus
- Antwerpen: A1148G - Kristus Koning
- Wilrijk: A1149S - 49e Corbisier
- Wilrijk: A1154G - Scouting Valaar
- Wilrijk: A1172G - 26-46 Feniks
District Antwerpen Centrum[bewerken | brontekst bewerken]
- A1200D
- Antwerpen: A1201S - 1e St.-Jacob A1225M - 25e St.-Jacob
- Antwerpen: A1202G - 2e Onze Lieve Vrouw
- Antwerpen: A1204G - 4e St.-Jan Berchmans Antwerpen
- Antwerpen: A1210S - 10e St.-Paulus Antwerpen (opgeheven)
- Borgerhout: A1218G - 18e BP.Corneel Mayné
- Borgerhout: A1224M - 5-19e St.-Lutgardis Maria Mediatrix
- Borgerhout: A1230G - 30e Prins-Boudewijn
- Antwerpen : A1235G - 35e Onze-Lieve-Vrouw ster der zee
- Antwerpen: A1240G - 40-15e St.-Eligius St.-Augustinus
- Antwerpen: A1272G - Scouts-Gidsen 20-72 Zurenborg "Roelandgroep"
- Antwerpen: A1283G - Districtsjins St.-Priscilla
- Antwerpen: - Scouts 33e - Biekorfstraat (opgeheven)
District Antwerpen West[bewerken | brontekst bewerken]
- A1300D
- Zwijndrecht: A1302M - De Gazellen A1336S - St.Theresia
- Antwerpen LO: A1305S - Kraktak
- Antwerpen LO: A1306G - 6e AKA Antigoon
- Antwerpen: A1319G - 9-10e St.Lievens St.Andries
- Antwerpen LO: A1321G - Scouting Linkeroever
- Antwerpen: A1322G - 6+16 Scouting Antwerpen Zuid
District Antwerpen ter Schelde[bewerken | brontekst bewerken]
- A1400D (zeescouts)
- Antwerpen: A1401S - 1e BP.Zeescouts Georges de Hasque
- Antwerpen: A1402S - 2e BP.Zeescouts Corneel Mayné
- Antwerpen: A1409M - 9e Zeescouts Sus Antigoon
- Antwerpen: A1413S - 13e St.-Joris Zeescouts
District Zilverbeek[bewerken | brontekst bewerken]
- A1500D
- Berchem: A1501M - Onze-Lieve-Vrouw
- Berchem: A1508S - 8e St.-Stanislas
- Berchem: A1509M - 9e St.-Joanna
- Berchem: A1511S - Prins Van Luik
- Berchem: A1512G - De Koalabeertjes
- Berchem: A1513G - 13e St.-Joris
- Berchem: A1514S - Albert I
- Berchem: A1522S - St.-Albertus
- Berchem: A1537M - St.-Godelieve
- Berchem: A1550S - Pius XI
- Wilrijk: A1573G - Oosterveld
Gouw Heide[bewerken | brontekst bewerken]
- A2000P
District Morckhoven[bewerken | brontekst bewerken]
- A2100D
- Deurne: A2101G - Jonas van Morckhoven
- Deurne: A2107G - 7e Sint-Aleydis
- Ranst: A2114S - 14e Siegfried
- Wommelgem: A2115M - 15e Baden-Powell
- Deurne: A2143G - 43e Sint-Rumoldus
- Borgerhout: A2146G - 46e Xaverius - Sint-Rita
- Deurne: A2149M - 49e Sint-Bernadette
- Deurne: A2168G - 68e Sint-Maarten
- Borsbeek: A2170G - 70e Sint-Jan Berchmans
- Deurne: A2180S - 80e Sint-Bernadette
- Deurne: A2188G - 88e Pius X
- Wommelgem: A2191S - 91e Baden-Powell
District Kommerin[bewerken | brontekst bewerken]
- A2200D
- Wechelderzande: A2201G - Zandlopers
- 's-Gravenwezel: A2202G - St.-Catharina
- Halle-Zoersel: A2203G - Kris-Kras akabe
- Zoersel: A2221G - St.-Elisabeth
- Schilde: A2235M - St.-Godelieve
- Westmalle: A2245G - St.-Lucas
- Schilde: A2249S - Unité 49 B.P.
- Oelegem: A2253M - Tagore
- Schilde: A2256S - St.-Dominicus
- Oelegem: A2269S - Onze Lieve Vrouw
- Halle-Zoersel - A2274G - St.-Maarten
- Wijnegem: A2299G - Parsival
District Ten Ryen[bewerken | brontekst bewerken]
- A2300D
- Merksem: A2302M - 2e Sint-Maarten
- Merksem: A2304M - 4e Sint-Joris
- Schoten: A2314G - 14e Onze-Lieve-Vrouw-Ten Bos
- Merksem: A2324G - 24e Sint-Frans
- Merksem: A2338G - 38e Jin Leo
- Merksem: A2341G - 41e Konigin Astrid
- Merksem: A2361S - 61e Sint-Jozef
- Schoten: A2362G - 62e Master Van Bladel
- Merksem: A2366S - 66e Sint-Eduardus
District Noordenkwijt[bewerken | brontekst bewerken]
- A2400D
- Brasschaat: A2407S - 7de Sint-Michiel
- Ekeren: A2412G - De Zonnepinkers
- Ekeren: A2417S - Sint-Lambertus
- Brasschaat: A2420G - Jobertus
- Brasschaat: A2423G - 23ste Don Bosco
- Ekeren: A2431M - Sint-Lutgardis
- Brasschaat: A2438M - 38ste Beatrijs
- Brasschaat: A2442S - Leopold III
- Ekeren: A2453G - O.-L.-Vr.-Van Vrede
District Noord[bewerken | brontekst bewerken]
- A2500D
- Gooreind: A2571G - 71ste Jozef
Gouw Opsinjoor[bewerken | brontekst bewerken]
- A3000P
District Cantincrode[bewerken | brontekst bewerken]
- A3100D
- Mortsel: A3143G - 43e Sint-Benedictus
- Mortsel: A3111G - 115e Sint-Xaverius-Guldenvlies
- Mortsel: A3132G - St. Albertus 32 - Lieven Gevaert 48
- Hove: A3181G - 81ste Sint-Laurentius
District Ter Elst - Waverheide[bewerken | brontekst bewerken]
- A3200D
- Lint: A3204S en A3240M - Scouts, Gidsen en Akabe Lint
- Duffel: A3277S, A3203M en A3207G - Scouts, Gidsen en Akabe Duffel
- Duffel: A3201G - De Hellevelders
- Sint-Katelijne-Waver: Jan Breydel
- Sint-Katelijne-Waver: Sint Katrien
- Onze-Lieve-Vrouw-Waver: Sint Lucia
- Onze-Lieve-Vrouw-Waver: Scouts Roeland
District Molenbos[bewerken | brontekst bewerken]
- A3300D
District Dijle[bewerken | brontekst bewerken]
- A3400D
- Bonheiden: A3401G - P.G. Frassati
- Mechelen: A3402M - O.-L.-Vrouw Van Vlaanderen
- Sint-Katelijne-Waver: A3403G - Parsival
- Mechelen: A3404G - Sint-Katrom
- Mechelen: A3406S - Woudlopers
- Mechelen: A3408G - Heilig Kruis
- Mechelen: A3409M - Parsifal
- Mechelen: A3421S - St.-Gummarus
- Bonheiden: A3427G - St.-Paulus
- Mechelen: A3429G - Thila Coloma
District Rupel[bewerken | brontekst bewerken]
- A3600D
Gouw Kempen[bewerken | brontekst bewerken]
- A4000P
District Noorderkempen[bewerken | brontekst bewerken]
- A4100D
- Turnhout: A4102S + A4107M - Sint Joris
- Turnhout: A4103S - Sint Victor
- Turnhout: A4104G + A4118G - Sint Michiel
- Beerse: A4105G - Scouts & Gidsen Beerse
- Turnhout: A4106S - Sint Frans
- Vosselaar: A4108G - Don Bosco
- Turnhout: A4109G - Akabe Ommekaar
- Ravels: A4111G - Scouting Ravels
- Turnhout: A4112G - Sint Lucas
- Turnhout: A4113G - Scouts en Gidsen Sint Franciscus
- Turnhout: A4115M - Koningin Astrid
- Turnhout: A4117M - Sint Godelieve
- Oud-Turnhout: A4119G - Ansarat
- Arendonk: A4120G - Carpe Diem
- Turnhout: A4122G - Zeescouts Toxandria
District Mol[bewerken | brontekst bewerken]
- A4200D
- Mol Centrum: A4201S - St.-Pieter
- Mol Donk: A4203G - St.-Antonius/St.-Agnes
- Mol Sluis: A4204S - St.-Paulus
- Mol Ginderbuiten: A4205S - St.-Carolus
- Mol Achterbos: A4207S - Tijl
- Balen: A4209G - Akabe 't Kruierke
- Mol Centrum: A4212M - J.F. Kennedy
- Mol Achterbos A4213M : - Nele
- Mol Ezaart: A4215G - St.-Willebrordus
- Retie: A4216G - St. Martinus
District Zuiderkempen[bewerken | brontekst bewerken]
- A4300D
- Geel: A4304G - Akabe De Pioen
- Geel: A4309M - De Klauwaerts
- Geel: A4303S - Sint-Aloysius
- Geel: A4307S - Sint-Tarcitius
- Herentals: A4312G Reynaert-Adinda (5de & 12de kempen)
- Herentals: A4301S - Sint-Ludovicus (1ste kempen)
- Herentals: A4302M - Sint-Waldetrudis (2de kempen)
- Herentals: A4308S - Sint-Waldetrudis (8ste kempen)
- Herselt: A4311S - Blauberg
- Lille: A4306S - Sint-Pieter (scouts Lille)
- Westerlo: A4310S - Jongensstad
District Nete[bewerken | brontekst bewerken]
- A4400D
- Pijpelheide: A4411M Sint-Gertrudis (Gidsen Pijpelheide)
- Pijpelheide: A4410S Sint-Kristoffel (Scouts Pijpelheide)
- Nijlen: A4412S Sparrijders (Scouts Nijlen)
- Nijlen: A4413M Harlekijn (Gidsen Nijlen)
- Nijlen: A4415G Tinamoe (Akabe)
Gouw Webra[bewerken | brontekst bewerken]
- B1000P
District Brussel[bewerken | brontekst bewerken]
- Evere: Scouts Evere (Ridders van Onze Lieve Vrouw)
- Woluwe: Kruisboog-Hadewijch
- Woluwe: Reynaert-Beatrijs
- Woluwe: Mooibos-Lievens
- Molenbeek: ScoGiMo
- Laken: Ruusbroec
- Ganshoren: Scouts Ganshoren
- Ukkel: Scouts Jan Breydel en Gidsen Ekwator
- Jette: Scouts Jette
- Akabe: Akabe Brussel
District Hopland[bewerken | brontekst bewerken]
Scouts de Pelgrims - Groot-Bijgaarden
District Withlove[bewerken | brontekst bewerken]
- B1400D
- Boortmeerbeek: B1401G Godelieve
- Hever-Schiplaken : B1410G Kruisridders
District Zennedal[bewerken | brontekst bewerken]
District Zoniën[bewerken | brontekst bewerken]
District Wolvendael[bewerken | brontekst bewerken]
Gouw Obra[bewerken | brontekst bewerken]
- B2000P
District Macadam[bewerken | brontekst bewerken]
- B2101G: Damiaan Buken-Delle
- B2103G: O.L. Vrouw - St.-Joris Kortenberg
- B2104G: Sint Lutgardis - Sint Jan-Berchmans Leuven
- B2105M: St-Goedele Herent
- B2106S: St.-Willebrordus Herent
- B2107M: St. Kristina Winksele-Veltem-Beisem
- B2108S: Graalridders Winksele-Veltem-Beisem
- B2109G: St.-Stanislas Egenhoven
- B2110M - B2111S: Gudrun - Elkerlyc Diependaal
District Leuven-Zuid[bewerken | brontekst bewerken]
- B2201G: Beatrijs-Frans Ksaveer Heverlee (Wezeplein)
- B2202G: Akabe Dominiek Savio Heverlee
- B2203G: Sint-Paulus Leuven
- B2204S: Hardis de Saint-Michel Heverlee
- B2205M - B2206S: O.L.V. Troost - Anne Frank Heverlee
- B2207S: St.-Jan Heverlee
- B2208S: Jong Brabant Heverlee
- B2209M: Sint-Ludgardis Loonbeek
- B2210S: St.-Antonius Loonbeek
- B2211G: Brigands Sint-Joris-Weert
- B2212G: Meerdaal Haasrode
District Hertog Jan Primus[bewerken | brontekst bewerken]
- B2301G: Damiaanscouts Wilsele-Putkapel
- B2303G: Sint-Maarten Wilsele
- B2304G: St-Michiel Keerbergen
- B2305G: Scouts en Gidsen Haacht-Station
- B2307G: O.L. Vrouw van Bijstand Rotselaar (Heikant)
- B2308G: St.-Pieterseenheid Rotselaar
- B2309G: Pater Benedictus Wezemaal
District Hageland[bewerken | brontekst bewerken]
District Bietenhoek[bewerken | brontekst bewerken]
- B2503G: O.L.V. van Vlierbeek Kessel-Lo
Gouw Limburg[bewerken | brontekst bewerken]
- L1000P
District Herckenrode[bewerken | brontekst bewerken]
- L1100D
- Hasselt: L1101M - De Vrede
- Hasselt: L1102S - Lod Lavki
- Hasselt: L1103 - Pater Damiaan
- Alken: L1104M/S - Scouts en Gidsen Alken (Moeder Teresa Alken, Luther King Alken)
- Hasselt: L1106G - Herckenrode
- Hasselt: L1108M/L1110S - Scouts Sint-Michiel / Anne Frank (SMAF)
- Wellen: L1111S/M - Welsco
- Hasselt: L1112S - Sint Martinus
- Zonhoven: L1113G - Juventa
- Hasselt: L1114G - Scouting Godsheide
District Grevenbroeck[bewerken | brontekst bewerken]
- L1200D
- Bree: L1201G - O.L.Vrouw
- Hamont: L1202M - Globetrotters
- Maaseik: L1203S/L1208M - Jan van Eyck/Sint Harlindis
- Lommel: L1205G - Sint Pieter
- Neerpelt: L1206M - Sint Jozef
- Neerpelt: L1209S/L1210M - Sint-Willibrordus (Neerpelt-Centrum)
- Neerpelt: L1212S - Sint Jozef
- Hamont: L1213S - Tijlgroep
- Kinrooi: L1214G - Pebbles
- Neerpelt: L1216G - Sint Willibrordus Akabe
District Mijnheide[bewerken | brontekst bewerken]
- L1300D
- Grote-Spouwen: L1316G - Scouting Reynaert
District Mastentop-Toxandria[bewerken | brontekst bewerken]
- L1500D/L1400D
- Tessenderlo: L1401/02G - Scouts en Gidsen Tessenderlo Centrum (Sint-Martinus/Helder Camera)
- Beringen: L1505S/L1509M - Scouts en Gidsen Beringen Centrum (Sint-Jozef/August Cuppens)
- Eversel: L1413G - Scouts en Gidsen St.-Bavo Eversel
- Leopoldsburg L1414S - Scouts O.L.V. Hemelvaart Leopoldsburg
- Leopoldsburg L1414M - Gidsen O.L.V. Hemelvaart Leopoldsburg
District Haspengouw[bewerken | brontekst bewerken]
- L1600D
- Sint-Truiden: L1605S - Sint-Trudo
- Sint-Truiden: L1606S - Sint-Augustinus
Gouw Gent[bewerken | brontekst bewerken]
- O1000P
District Gent-Noord[bewerken | brontekst bewerken]
- O1100D
- Oosteeklo: O1101G - Houtekiet
- Maldegem: O1102M - Gertrude
- Gent: O1103S - Sint-Joris
- Meulestede (Gent): O1104G - Sint-Antonius
- Wondelgem (Gent): O1105G - Brigans-De Kleine Prins
- Boekhoute: O1106G - Michiel De Ruyter
- Zelzate: O1107G - Vuurtoren
- Evergem: O1110G - Pegasus Andromeda
- Mariakerke (Gent): O1111S - Ardu
- Eeklo: O1112G - Baden-Powell
- Gent: O1115M - Sint-Coleta
District Gent-Oost[bewerken | brontekst bewerken]
- O1300D
- Sint-Amandsberg (Gent): O1301G - Ten Berg
- Gent: O1302G - Gentse Zwabbers
- Sint-Amandsberg (Gent): O1304G - Sint-Bernadette
- Destelbergen: O1306G - Haegepoorters
- Gentbrugge (Gent): O1307G - Hubert De Bruycker
- Gentbrugge (Gent): O1308G - JoVa
- Oostakker (Gent): O1309M - Sint-Lucia
- Gent: O1310G - Klauwaards - Sint-Martinus
- Destelbergen: O1313S - Sint-Lieven
- Heusden: O1328G - Joe English
District Gent-Zuid[bewerken | brontekst bewerken]
- O1400D
- Gent: O1401G - Sint-Petrus
- Gent: O1404G - Sint-Paulus
- Gent: O1405G - OLV met de Glimlach
- Gent: O1408G - De Rots
- Gent: O1413G - Sint-Barbara
- Gent: O1414G - SIK
- Gent: O1415G - Sjim Akabe
District Moerkensheide[bewerken | brontekst bewerken]
- O1500D
- Deinze: O1501G - Sint-Michiel - Sint-Elisabeth
- Sint-Denijs-Westrem (Gent): O1502G - Zonnekerels - Sint-Lutgardis
- De Pinte: O1503G - Dominiek Savio - Ludwina
- Sint-Martens-Latem: O1504G - Were Di
- Kruishoutem: O1505S - Inch Allah
- Aalter: O1506G - Witte Kaproenen
- Drongen (Gent): O1507G - Sint-Gerulfus
- Maria-Aalter: O1513G - 't Hoekske
- Hansbeke: O1514G - Nieuwland
Gouw Land van Egmont[bewerken | brontekst bewerken]
- O2000P
District Land van Rhode[bewerken | brontekst bewerken]
- Merelbeke: Graalridders-gudrun (gemengd)
- Merelbeke: St.-Hubertus (gemengd)
- Merelbeke: St.-Lutgardis (meisjes)
- Merelbeke: Were di Melsen (gemengd)
- Scheldewindeke: St.-Kristoffel (jongens)
- Scheldewindeke: Sjaloom (meisjes)
- Wetteren: Were di Serskamp (gemengd)
- Wetteren: Prins Boudewijn (gemengd)
- Wetteren: st.-Jan (gemengd)
- Wetteren: Edelweiss -karekiet (gemengd)
District Dender[bewerken | brontekst bewerken]
- Aalst: St-Kristoffel (gemengd)
- Erpe-Mere: Kievit (gemengd)
- Aalst: Sint-Joris (gemengd)
- Aalst: Sint-Aloysius (jongens)
- Aalst: Sint-Goedele (meisjes)
- Aalst: Akabe Sint-Jan Bechmans
- Hofstade: Sint-Lutgardis
- Lede: Onze Lieve Vrouw
- Terjoden: Sint-Tarcitius
- Baardegem: Sint-Margareta
- Meldert: De Hopduveltjes
- Hekelgem: Open Pajotten
- Denderleeuw: Prins Boudewijn-Lichthoek
- Ninove: Sint-Jan Berchmans (jongens)
- Ninove: Heilig Harten (meisjes)
- Teralfene: Ter Alwina
- Aspelare: Mandus
District Vlaamse Ardennen[bewerken | brontekst bewerken]
- Asper
- Brakel
- Ename
- Geraardsbergen
- Kluisbergen
- Oudenaarde
- Ronse: Ridders van de Fiertel
- Zingem
- Zottegem
Gouw Waas[bewerken | brontekst bewerken]
- O3000P
District Klaas[bewerken | brontekst bewerken]
- O3100D
- O3101G - Kristus Koning (Kriko)
- O3102G - Sint-Joris (gefuseerd met Sint-Paulus en Sint-Franciscus)
- O3103G - Sint-Jozef (Tereken)
- O3104S - Sint-Kristoffel
- O3105G - Sint-Tarsicius
- O3106S - Don Bosco
- O3107G - Sint-Paulus en Sint-Franciscus (D'olmen)
- O3108G - Kriko-M
- O3109G - Sint-Martinus
- O3111G - Mgr. Bermijn
- O3112G - Sint-Johan (Akabe)
- O3113M - Sint-Vincentius
- O3114G - JIN Sint-Niklaas
District Durme[bewerken | brontekst bewerken]
- O3200D
- Waasmunster: O3205G - Scouts O.L.V. Ter Heide Waasmunster
- Lokeren: O3201S - Scouts Hoogland (St.-Laurentius)
- Moerbeke: O3204G - Sint-Antonius Moerbeke
- Sinaai: O3207G - Sint-Franciscus Sinaai
- Klein-Sinaai: O3214G - Scouts Thomas
District Lelie[bewerken | brontekst bewerken]
- O3300D
- Kieldrecht: O3301G - Scouts Sint-Michiel, Kieldrecht
- Rupelmonde: O3307s - Scouts St. Jan Berchmans, Rupelmonde
District Land van Aymon[bewerken | brontekst bewerken]
- O3400D
- Zele: O3408S/O03409G/O3410G- Scouts en gidsen Zele (Sint-Ignatius/Sint-Ludgardis/AKABE Zele)
- Dendermonde: O3411G - Scouting Dendermonde (1ste Sint-Paulus Baden-Powell Dendermonde)
- Buggenhout: 03405G - Scouts en Gidsen Buggenhout-Briel (5de Sint-Franciskus Buggenhout)
Gouw Noordzee[bewerken | brontekst bewerken]
- W1000P
District Duinse Polders[bewerken | brontekst bewerken]
- Beernem: W1101G - Scouts en Gidsen Sint-Amandus
- Blankenberge
- Knokke W1103M, W1104S - Scouts en Gidsen Sint-Joris Knokke
- Wenduine
- Zeebrugge
District 't Brugse Vrije[bewerken | brontekst bewerken]
- Karel de Goede
- Karel de Goede akabe
- Don Bosco
- Savio
- Grimmertinge
- Kerlinga
- Tilleghem
- Sint-Leo land
- Sint-Leo Zee
- Permeke
District Houtland[bewerken | brontekst bewerken]
- W1300D
- Kortemark: Robbrecht De Fries
- Torhout: St-Rembert
- Lichtervelde: Karel van de Poele
- Lichtervelde: W1309M - De Graal
- Gits: Jan Van Haelewijn
- Ruddervoorde: Kanunnik Andries
- Torhout: Robrecht van Bethune
District De Kelle[bewerken | brontekst bewerken]
- W1400D
- Bredene: Noordland
- Gistel: W1414G - Scouts en Gidsen Gisco Regenboog
- Oostende: W1404G - Zeescouts de Schorre Oostende
- Koksijde: W1413G - Scouts en Gidsen Zeedustra
- Oostduinkerke: W1407G - Scouts en Gidsen CASA
Gouw Zuid-West-Vlaanderen[bewerken | brontekst bewerken]
- W2000P
District Leieland[bewerken | brontekst bewerken]
- W2100D
- Menen: W2107G - J.F. Kennedy
District Mandel[bewerken | brontekst bewerken]
- W2200D
- Izegem: W2201S - Padvinders van Sint-Joris
District Iedipo[bewerken | brontekst bewerken]
District Gavers[bewerken | brontekst bewerken]
- Harelbeke: W2409G - Zeescouts Jan Bart
- Waregem: W2403S/W2413M - St. Hubertus Waregem
Europascouts[bewerken | brontekst bewerken]
Brussel[bewerken | brontekst bewerken]
- Brussel: GSE-B_7e_Brussel_(Jeruzalem)
- Brussel: ESG-B_8e_Brussel_(Maria_Mediatrix)
- Boitsfort: GSE-B_1e_Bruxelles_(Boitsfort)
- Boitsfort: GSE-B_2e_Bruxelles_(Boitsfort)
- Jette: 3° Bruxelles
- Jette: 4° Bruxelles
- La Hulpe: GSE-B_5e_Bruxelles_(La_Hulpe)
- La Hulpe: GSE-B_6e_Bruxelles_(La_Hulpe)
- Ukkel: 9° Bruxelles
- Ukkel: 10° Bruxelles
- La Cambre: 13° Bruxelles
- La Cambre: 14° Bruxelles
- Sint Job: 15° Bruxelles
- Woluwe: 17° Bruxelles
- Woluwe: 18° Bruxelles
- St.-Josse: 19° Bruxelles
Vlaanderen[bewerken | brontekst bewerken]
- Antwerpen: ESG-B_1e_Antwerpen
- Antwerpen: ESG-B_2e_Antwerpen
- Brugge: ESG-B_1e_Brugge
- Brugge: ESG-B_2e_Brugge
- Gent: ESG-B 1e Gent - Heilige Don Bosco
- Gent: ESG-B 2e Gent - Heilige Moeder Theresa
- Nossegem: ESG-B 1e Halle-Vilvoorde - St. Lambertus
- Nossegem: ESG-B 2e Halle-Vilvoorde - Maria-Ghoretti
Wallonië[bewerken | brontekst bewerken]
- Aarlen: 1° Arlon - St. Willibrord
- Aarlen: 2° Arlon
- Luik: 1° Liège
- Luik: 2° Liège
- Bergen: 1° Mons
- Bergen: 2° Mons
- Namen: 1° Namur
- Namen: 2° Namur
World Federation Of Independent Scouts[bewerken | brontekst bewerken]
Henegouwen[bewerken | brontekst bewerken]
- Lambusart: Les Scouts Impeesa de Lambusart
Oost-Vlaanderen[bewerken | brontekst bewerken]
Waals-Brabant[bewerken | brontekst bewerken]
- Beauvechain: Scouts de Nodebais