Lijst van scoutinggroepen in België: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
k (→Provincie Vlaams-Brabant: Aangevuld met een paar districten) |
|||
Regel 174: | Regel 174: | ||
==Provincie West-Vlaanderen== | ==Provincie West-Vlaanderen== | ||
===[[Gouw Noordzee]]: W1000P=== | ===[[Gouw Noordzee]]: W1000P=== | ||
====District Brugse Vrije ==== | |||
====District De Kelle: W1400D ==== | |||
* Gistel: W1414G - [[Scouts en Gidsen Gisco Regenboog (Gistel)|Scouts en Gidsen Gisco Regenboog]] | |||
====District Duinse Polders ==== | |||
====District Houtland ==== | |||
[[Categorie:Scoutinggroep in België]] | |||
===[[Gouw Zuid-West-Vlaanderen]]: W2000P=== | ===[[Gouw Zuid-West-Vlaanderen]]: W2000P=== |
Versie van 12 mrt 2007 09:23
Beste bezoeker,
Staat jouw scoutinggroep er niet tussen? Zet hem er dan bij! Dit doe je zo:
Wil je een artikel over je groep schrijven maar weet je niet hoe, hier heb je een voorbeeldartikel. Zet op deze pagina géén link naar de website van jouw scoutinggroep: Links naar andere websites worden namelijk van deze pagina verwijderd. |
Dit is een lijst van scoutinggroepen die probeert om (ooit) alle scoutinggroepen in België in kaart te brengen. Over scoutinggroepen met rode letters is nog geen artikel.
FOS Open Scouting[bewerken | brontekst bewerken]
Provincie Antwerpen[bewerken | brontekst bewerken]
- Antwerpen L.O.: 1 - Lange Wapper (seascouts)
- Antwerpen-Kiel: 95 - Brabo-Marnix
- Antwerpen: Den 2 - Onze-Lieve-Vrouwegroep
- Berchem: 8 - Sint-Stanislas
- Beveren: 45 - De Schrans
- Borgerhout: 99 - Al Manar
- Deurne: 17 - Prins Albert
- Deurne: 205 - Impeesa
- Lier: 233 - Durendael
- Mechelen: 96 - De Pelikaan
- Meerhout: 2000 - De Zilverdassen
- Zandvliet: 80 - Kludde (seascouts)
Provincie Oost-Vlaanderen[bewerken | brontekst bewerken]
- Eeklo: 226 - De Leeuwerik
Provincie West-Vlaanderen[bewerken | brontekst bewerken]
- Oostende: 21 - De Jolle
- Brugge: 39 - De Menapiërs
- Bredene: - Noordland
- Nieuwpoort: 8 - 't Vloedgat
- Koekelare: 33 - De Navajo's
Provincie Vlaams-Brabant - Limburg[bewerken | brontekst bewerken]
Scouts en Gidsen Vlaanderen[bewerken | brontekst bewerken]
Provincie Antwerpen[bewerken | brontekst bewerken]
Gouw Antwerpen: A1000P[bewerken | brontekst bewerken]
District Hollebeek: A1100D[bewerken | brontekst bewerken]
- Antwerpen: A1125G - St.-Joris
- Antwerpen: A1148G - Kristus Koning
- Hoboken: A1128G - Zaoeja
- Wilrijk: A1154G - Scouting Valaar
- Wilrijk: A1172G - 26-46 Feniks
District Centrum: A1200D[bewerken | brontekst bewerken]
- Antwerpen: A1201S - 1e St.-Jacob
- Antwerpen: A1202G - 2e Onze Lieve Vrouw
- Antwerpen: A1204G - 4e St.-Jan Berchmans
- Antwerpen: A1225M - 25e St.-Jacob
- Borgerhout: A1218G - BP.Corneel Mayné
- Antwerpen: A1272G - Scouts & Gidsen Zurenborg 20-72 Roelandgroep
District West: A1300D[bewerken | brontekst bewerken]
- Antwerpen: A1305S - Kraktak
- Antwerpen: A1306G - AKA Antigoon
District Schelde: A1400D (zeescouts)[bewerken | brontekst bewerken]
- Antwerpen: A1401S - 1e BP.Zeescouts Georges de Hasque
- Antwerpen: A1402S - 2e BP.Zeescouts Corneel Mayné
- Antwerpen: A1409M - 9e Zeescouts Sus Antigoon
- Antwerpen: A1413S - 13e St.-Joris Zeescouts
District Zilverbeek: A1500D[bewerken | brontekst bewerken]
- Berchem: A1508S - 8e St.-Stanislas
- Berchem: A1509M - 9e St.-Joanna
- Berchem: A1522S - St.-Albertus
- Berchem: A1537M - St.-Godelieve
- Berchem: A1550S - Pius XI
- Wilrijk: A1573G - Oosterveld
Gouw Heide: A2000P[bewerken | brontekst bewerken]
Gouw Op-Sinjoor: A3000P[bewerken | brontekst bewerken]
- Mortsel: A3111G - 115e Sint-Xaverius-Guldenvlies
Gouw Kempen: A4000P[bewerken | brontekst bewerken]
District Noorderkempen: A4100D[bewerken | brontekst bewerken]
- Turnhout: A4102S + A4107M - Sint Joris
- Turnhout: A4103S - Sint Victor
- Turnhout: A4104G + A4118G - Sint Michiel
- Beerse: A4105S - André de Thaye
- Turnhout: A4106S - Sint Frans
- Vosselaar: A4108G - Don Bosco
- Turnhout: A4109G - Akabe Ommekaar
- Beerse: A4110M - Sint-Rita
- Ravels: A4111G - Scouting Ravels
- Turnhout: A4112G - Sint Lucas
- Turnhout: A4113G - Scouts en Gidsen Sint Franciscus
- Turnhout: A4115M - Koningin Astrid
- Turnhout: A4117M - Sint Godelieve
- Oud-Turnhout: A4119G - Ansarat
- Arendonk: A4120G - Carpe Diem
- Turnhout: A4122G - Zeescouts Toxandria
District Mol: A4200D[bewerken | brontekst bewerken]
- Mol Centrum: A4201S - St.-Pieter
- Mol Donk: A4203G - St.-Antonius/St.-Agnes
- Mol Sluis: A4204S - St.-Paulus
- Mol Ginderbuiten: A4205S - St.-Carolus
- Mol Achterbos: A4207S - Tijl
- Balen: A4209G - Akabe 't Kruierke
- Mol Centrum: A4212M - J.F. Kennedy
- Mol Achterbos A4213M : - Nele
- Mol Ezaart: A4215G - St.-Willebrordus
- Retie: A4216G - St. Martinus
District Zuiderkempen:[bewerken | brontekst bewerken]
District Nete:[bewerken | brontekst bewerken]
Provincie Vlaams-Brabant[bewerken | brontekst bewerken]
Gouw West-Brabant: B1000P[bewerken | brontekst bewerken]
District Brussel[bewerken | brontekst bewerken]
- Evere: Scouts Evere (Ridders van Onze Lieve Vrouw)
District Hopland[bewerken | brontekst bewerken]
District Withlove: B1400D[bewerken | brontekst bewerken]
- Boortmeerbeek: B1401G Godelieve
District Zennedal[bewerken | brontekst bewerken]
District Zonien[bewerken | brontekst bewerken]
District Wolvendael[bewerken | brontekst bewerken]
Gouw Oost-Brabant: B2000P[bewerken | brontekst bewerken]
Provincie Limburg[bewerken | brontekst bewerken]
Gouw Limburg: L1000P[bewerken | brontekst bewerken]
District Herckenrode: L1100D[bewerken | brontekst bewerken]
- Hasselt: L1101M - De Vrede
- Hasselt: L1102S - Lod Lavki
- Hasselt: L1103 - Pater Damiaan
- Alken:L1104M/S - Scouts en Gidsen Alken (Moeder Teresa Alken, Luther King Alken)
- Hasselt: L1106G - Herckenrode
- Hasselt: L1108M/L1110S - Anna Frank/Sint-Michiel - SMAF
- Wellen: L1111S/M - Welsco
- Hasselt: L1112S - Sint Martinus
- Zonhoven: L1113G - Juventa
- Hasselt:L1114G - Godsheide
District Grevenbroeck: L1200D[bewerken | brontekst bewerken]
- Bree:L1201G - O.L.Vrouw
- Hamont:L1202M - Globetrotters
- Maaseik: L1203S/L1208M - Jan van Eyck/Sint Harlindis
- Lommel: L1205G - Sint Pieter
- Neerpelt: L1206M - Sint Jozef (Boseind)
- Neerpelt: L1209S/L1210M - Sint-Willibrordus (Neerpelt-Centrum)
- Neerpelt: L1212S - Sint Jozef (Boseind)
- Hamont: L1213S - Tijlgroep
- Kinrooi: L1214G - Pebbles
- Neerpelt: L1216G - Sint Willibrordus Akabe
District Mijnheide: L1300D[bewerken | brontekst bewerken]
District Mastentop-Toxandria: L1500D/L1400D[bewerken | brontekst bewerken]
- Beringen:L1505S/L1509M - Scouts en Gidsen Beringen Centrum (Sint-Jozef/August Cuppens)
District Haspengouw: L1600D[bewerken | brontekst bewerken]
Provincie Oost-Vlaanderen[bewerken | brontekst bewerken]
Gouw Gent: O1000P[bewerken | brontekst bewerken]
District Gent-noord:O1100D[bewerken | brontekst bewerken]
- Eeklo: O1112G - Baden-Powell
Gouw Land Van Egmont: O2000P[bewerken | brontekst bewerken]
Gouw Waas: O3000P[bewerken | brontekst bewerken]
District Durme: O3200D[bewerken | brontekst bewerken]
- Lokeren: O3201S - Scouts Hoogland (St.-Laurentius)
District Land van Aymon: O3400D[bewerken | brontekst bewerken]
- Dendermonde: O3411G - Scouting Dendermonde (1ste Sint-Paulus Baden Powell Dendermonde)
Provincie West-Vlaanderen[bewerken | brontekst bewerken]
Gouw Noordzee: W1000P[bewerken | brontekst bewerken]
District Brugse Vrije[bewerken | brontekst bewerken]
District De Kelle: W1400D[bewerken | brontekst bewerken]
- Gistel: W1414G - Scouts en Gidsen Gisco Regenboog
District Duinse Polders[bewerken | brontekst bewerken]
District Houtland[bewerken | brontekst bewerken]
Gouw Zuid-West-Vlaanderen: W2000P[bewerken | brontekst bewerken]
District Leieland: W2100D[bewerken | brontekst bewerken]
- Menen: W2107G - J.F. Kennedy