Lijst van scoutinggroepen in Nederland: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
(groep verhuisd van regio) |
|||
(38 tussenliggende versies door 23 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 59: | Regel 59: | ||
==Friesland== | ==Friesland== | ||
* Beetsterzwaag: [[Ba-Ow]] | * Beetsterzwaag: [[Ba-Ow]] | ||
* Beetsterzwaag: [[Ossewa]] | * Beetsterzwaag: [[Ossewa]] (bestuur gevestigd te Groningen; dus valt onder [[regio Groningen]]) | ||
* Bolsward: [[Scouting Jambowa]] | * Bolsward: [[Scouting Jambowa]] | ||
* Buitenpost: [[Brimzen]] | * Buitenpost: [[Brimzen]] | ||
* Dokkum: [[De Granaet]] | * Dokkum: [[De Granaet]] | ||
* Drachten: [[de Drones]] | |||
* Drachten: [[de Wâldswalkers]] | * Drachten: [[de Wâldswalkers]] | ||
* Franeker: [[Andromeda]] | * Franeker: [[Andromeda]] | ||
* Harlingen: [[Caspar di Robles]] | * Harlingen: [[Caspar di Robles]] | ||
* Harlingen: [[De Ontdekkers]] | * Harlingen: [[De Ontdekkers]] | ||
* Harlingen: [[St. Michiel & Lioba]] | * Harlingen: [[St. Michiel & Lioba]] | ||
* Heerenveen: [[Scouting Polaris]] | |||
* Heerenveen (Oranjewoud): [[Van Maasdijk]] | * Heerenveen (Oranjewoud): [[Van Maasdijk]] | ||
* Joure: [[Borgergroep]] | * Joure: [[Borgergroep]] | ||
* Leeuwarden: [[Burmania]] | * Leeuwarden: [[Burmania]] | ||
* Leeuwarden: [[Duco van Martena]] | * Leeuwarden: [[Duco van Martena]] | ||
* Leeuwarden: [[De Esdoorn]] | * Leeuwarden: [[De Esdoorn]] | ||
* Leeuwarden: [[FRET]] | |||
* Leeuwarden: [[Schout bij nacht Doorman (Leeuwarden)|Schout bij nacht Doorman]] | * Leeuwarden: [[Schout bij nacht Doorman (Leeuwarden)|Schout bij nacht Doorman]] | ||
* Makkum: [[Burdine]] | * Makkum: [[Burdine]] | ||
* Oosterwolde: [[De Biezenhutters]] | * Oosterwolde: [[De Biezenhutters]] | ||
* Sneek: [[Greate Pier]] | * Sneek: [[Greate Pier]] | ||
* Sneek: [[Tibrag]] | * Sneek: [[Tibrag]] | ||
* Tytsjerkeradiel (Noardburgum): [[De Twirre]] | * Tytsjerkeradiel (Noardburgum): [[De Twirre]] | ||
* Wolvega: [[De Linde]] | * Wolvega: [[De Linde]] | ||
===Opgeheven=== | |||
* Damwoude: [[Dowa doyngha]] (1993) | |||
* Joure: [[Jan van Hoof groep (Joure)|Jan van Hoof groep]] (vóór 1973) | |||
* Leeuwarden: [[Ijafik]] (1995) | |||
* Leeuwarden: [[Impeesa (Leeuwarden}|Impeesa]] (opgegaan in de Esdoorn in 1989) | |||
* Leeuwarden: [[Lolke van der Werf]] (1997) | |||
* Leeuwarden: [[Prinses Julianagroep]] (opgegaan in Duco van Martena in 1984) | |||
* Leeuwarden: [[Prins Bernhardgroep]] (opgegaan in Duco van Martena in 1984) | |||
* Leeuwarden: [[Stanley]] (opgegaan in de Esdoorn in 1989) | |||
* Leeuwarden: [[WiWeWa]] (opgegaan in de Esdoorn in 1989) | |||
* Sint Nicolaasga: [[Oorspronggroep]] (mogelijk opgegaan in Van Maasdijk) | |||
* Surhuisterveen: [[Wikel]] (2014 uitgeschreven in SOL) | |||
* Terschelling (Lies): [[Strandlopers]] | |||
* Wolvega: [[Litjo]] | * Wolvega: [[Litjo]] | ||
==Gelderland== | ==Gelderland== | ||
* Alverna: [[Scouting Alverna]] | |||
* Amerongen: [[Zuylensteyn]] | * Amerongen: [[Zuylensteyn]] | ||
* Apeldoorn: [[Scouting Paulus en Petrus Dondersgroep]] | * Apeldoorn: [[Scouting Paulus en Petrus Dondersgroep]] | ||
Regel 98: | Regel 113: | ||
* Arnhem: [[Kastanjegroep]] | * Arnhem: [[Kastanjegroep]] | ||
* Arnhem: [[Scoutinggroep Lido '76]] | * Arnhem: [[Scoutinggroep Lido '76]] | ||
* Arnhem: [[St. Christoforus-Lichtdraagsters groep]] | |||
* Arnhem: [[Lincolngroep]] | * Arnhem: [[Lincolngroep]] | ||
* Arnhem: [[Miguel Pro Waterscouting]] | * Arnhem: [[Miguel Pro Waterscouting]] | ||
Regel 135: | Regel 151: | ||
* Giesbeek: [[Scouting Abel Tasman Giesbeek]] | * Giesbeek: [[Scouting Abel Tasman Giesbeek]] | ||
* Gorssel: [[Scouting IJsselgroep]] | * Gorssel: [[Scouting IJsselgroep]] | ||
* Gorssel: [[ | * Gorssel: [[Sint_Joris_(Zutphen)|Scoutinggroep Sint Joris]] | ||
* Gorssel: [[Kompasnaald groep]] | * Gorssel: [[Kompasnaald groep]] | ||
* Groenlo: [[Scouting Groenlo]] | * Groenlo: [[Scouting Groenlo]] | ||
* Groessen: [[Scouting Groessen]] | * Groessen: [[Scouting Groessen]] | ||
* 't Harde: [[Guustaaf Adolfgroep]] | * 't Harde: [[Guustaaf Adolfgroep]] | ||
* Harderwijk [[Scouting Ragay Redoz]] | |||
* Harderwijk [[Tjerk Hiddes]] | * Harderwijk [[Tjerk Hiddes]] | ||
* Harderwijk [[Scouting Verbraak-Margriet]] | * Harderwijk [[Scouting Verbraak-Margriet]] | ||
Regel 175: | Regel 192: | ||
* Ommeren: [[Baron van Brakell]] | * Ommeren: [[Baron van Brakell]] | ||
* Oosterbeek: [[OPV-Schoonoord]] | * Oosterbeek: [[OPV-Schoonoord]] | ||
* Oosterbeek: [[St. Bernulphus]] | |||
* Renkum: [[Don Bosco Lucia]] | * Renkum: [[Don Bosco Lucia]] | ||
* Renkum: [[Emmagroep]] | * Renkum: [[Emmagroep]] | ||
Regel 185: | Regel 203: | ||
* Veenendaal: [[De Zwervers (Veenendaal)|De Zwervers]] | * Veenendaal: [[De Zwervers (Veenendaal)|De Zwervers]] | ||
* Veenendaal: [[Sioniegroep (Veenendaal)|Sioniegroep]] | * Veenendaal: [[Sioniegroep (Veenendaal)|Sioniegroep]] | ||
* Velp: [[De Markesteen]] | |||
* Voorst: [[Hélène H. Wilkensgroep]] | * Voorst: [[Hélène H. Wilkensgroep]] | ||
* Vorden: [[David G Alford]] (DGA) | * Vorden: [[David G Alford]] (DGA) | ||
Regel 200: | Regel 219: | ||
* Zutphen: [[Nautilus]] | * Zutphen: [[Nautilus]] | ||
* Zutphen: [[Jan van Riebeeck]] (JVR) | * Zutphen: [[Jan van Riebeeck]] (JVR) | ||
* Zutphen: [[Sint_Joris_(Zutphen)|Scoutinggroep Sint Joris]] | |||
==Groningen== | ==Groningen== | ||
Regel 304: | Regel 324: | ||
* Venlo: [[Scouting St. Paulus (Venlo)]] | * Venlo: [[Scouting St. Paulus (Venlo)]] | ||
* Venray: [[Peelspeurders]] | * Venray: [[Peelspeurders]] | ||
* Voerendaal: [[Scouting Voerendaal]] | * Voerendaal: [[Scouting Voerendaal]] (ook Scouting Windthagen-city Zuyd) | ||
* Weert: [[Scouting St. Maarten (Weert)|Scouting Sint Maarten]] | * Weert: [[Scouting St. Maarten (Weert)|Scouting Sint Maarten]] | ||
* Weert: [[Scouting Keent-Moesel]] | * Weert: [[Scouting Keent-Moesel]] | ||
Regel 350: | Regel 370: | ||
* Den Bosch: [[Scouting Sint Joris ('s-Hertogenbosch)|Scouting Sint Joris]] | * Den Bosch: [[Scouting Sint Joris ('s-Hertogenbosch)|Scouting Sint Joris]] | ||
* Den Dungen: [[Scouting Bernadette (Den Dungen)|Scouting Bernadette]] | * Den Dungen: [[Scouting Bernadette (Den Dungen)|Scouting Bernadette]] | ||
* Hintham-Rosmalen: [[Scouting Sint-Christoffel]] | * Hintham-Rosmalen: [[Scouting Hintham|Scouting Sint-Christoffel]] | ||
* Rosmalen: [[St. Tarcisius (Rosmalen)|St. Tarcisius]] | * Rosmalen: [[St. Tarcisius (Rosmalen)|St. Tarcisius]] | ||
* Sint-Michielsgestel [[Scouting Petrus Donders]] | * Sint-Michielsgestel [[Scouting Petrus Donders]] | ||
Regel 403: | Regel 423: | ||
* Boxtel: [[Scouting Boxtel]] | * Boxtel: [[Scouting Boxtel]] | ||
* Gilze: [[Scouting Gillesa]] | * Gilze: [[Scouting Gillesa]] | ||
* Goirle: [[Scouting St. Willibrord Goirle]] | |||
* Moergestel: [[Scouting St. Jan Moergestel]] | * Moergestel: [[Scouting St. Jan Moergestel]] | ||
* Oisterwijk: [[Scouting Oisterwijk]] | * Oisterwijk: [[Scouting Oisterwijk]] | ||
* Oost- west en Middelbeers : [[ Scouting Don Garcia Moreno]] | |||
* Riel : [[Scouting Bolstergroep]] | * Riel : [[Scouting Bolstergroep]] | ||
* Rijen: [[Sint Bonifaas Groep]] | * Rijen: [[Sint Bonifaas Groep]] | ||
Regel 421: | Regel 443: | ||
* Tilburg: [[Scouting Rey de Carle]] | * Tilburg: [[Scouting Rey de Carle]] | ||
* Tilburg: [[Scouting Groenewoud]] | * Tilburg: [[Scouting Groenewoud]] | ||
=== Regio Helmond=== | === Regio Helmond=== | ||
* Asten: [[Scouting Asten]] | * Asten: [[Scouting Asten]] | ||
* Bergeijk: [[Sint Lambertus]] | * Bergeijk: [[Sint Lambertus]] | ||
* Gemert: [[Scouting Willibrordus (Gemert)|Scouting Willibrordus]] | * Gemert: [[Scouting Willibrordus (Gemert)|Scouting Willibrordus]] | ||
* Helmond: [[Scouting Leonardus]] | |||
* Helmond: [[Scouting Brandevoort]] | * Helmond: [[Scouting Brandevoort]] | ||
* Helmond: [[Scouting Brouwhuis]] | * Helmond: [[Scouting Brouwhuis]] | ||
Regel 432: | Regel 456: | ||
* Lierop: [[St. Willibrordusgroep]] | * Lierop: [[St. Willibrordusgroep]] | ||
* Mierlo: [[Scouting Mierlo]] | * Mierlo: [[Scouting Mierlo]] | ||
* Deurne: [[Scouting Deurne]] | |||
===Regio Rond de Biesbosch=== | ===Regio Rond de Biesbosch=== | ||
Regel 440: | Regel 465: | ||
* Geffen: [[Scouting Geffen]] | * Geffen: [[Scouting Geffen]] | ||
* Heesch: [[Scouting Heesch]] | * Heesch: [[Scouting Heesch]] | ||
*Langenboom: [[Scouting Langenboom]] | |||
* Nistelrode: [[Scouting Mira Ceti]] | * Nistelrode: [[Scouting Mira Ceti]] | ||
* Oss: [[Dorus Rijkersgroep Oss]] (waterscouts) | * Oss: [[Dorus Rijkersgroep Oss]] (waterscouts) | ||
* Oss: [[Scouting Ussen]] | |||
* Oss: [[Dr. Saal van Zwanenberggroep]] | * Oss: [[Dr. Saal van Zwanenberggroep]] | ||
* Oss: [[Titus Brandsmagroep (Oss)|Titus Brandsmagroep]] | * Oss: [[Titus Brandsmagroep (Oss)|Titus Brandsmagroep]] | ||
Regel 502: | Regel 529: | ||
* Boxmeer: [[Scouting Boxmeer]] | * Boxmeer: [[Scouting Boxmeer]] | ||
* Overloon: [[St Theobaldusgroep]] | * Overloon: [[St Theobaldusgroep]] | ||
* Wijchen: [[Scouting Woezik]] | |||
==Noord-Holland== | ==Noord-Holland== | ||
Regel 577: | Regel 605: | ||
* Amsterdam: [[Scouting Sint Maarten (Amsterdam)|Scouting Sint Maarten]] | * Amsterdam: [[Scouting Sint Maarten (Amsterdam)|Scouting Sint Maarten]] | ||
* Amsterdam: [[Franklin Delano Rooseveltgroepen 54 en 74]] | * Amsterdam: [[Franklin Delano Rooseveltgroepen 54 en 74]] | ||
* Amsterdam: [[ | * Amsterdam: [[Elfregi Amsterdam]] | ||
* Amsterdam: [[Scouting Holendrecht]] | * Amsterdam: [[Scouting Holendrecht]] | ||
* Amsterdam: [[Scouting Wartburg]] | * Amsterdam: [[Scouting Wartburg]] | ||
Regel 601: | Regel 629: | ||
* Hilversum: [[Scoutinggroep de Burcht]] | * Hilversum: [[Scoutinggroep de Burcht]] | ||
* Hilversum: [[Zuiderkruisgroep]] | * Hilversum: [[Zuiderkruisgroep]] | ||
* Huizen: [[Scouting Flevo (Huizen)|Scouting Flevo]] | |||
* Huizen: [[Scouting Montgomery (Huizen)|Scouting Montgomery]] | * Huizen: [[Scouting Montgomery (Huizen)|Scouting Montgomery]] | ||
* Huizen: [[Scouting Vasanta (Huizen)|Scouting Vasanta]] | * Huizen: [[Scouting Vasanta (Huizen)|Scouting Vasanta]] | ||
* Kortenhoef: Scouting Klaas-Toxopeus | |||
* Laren (N-H): [[Scouting Raboes]] | * Laren (N-H): [[Scouting Raboes]] | ||
* Laren (N-H): [[Maggy Lekeuxgroep]] | * Laren (N-H): [[Maggy Lekeuxgroep]] | ||
* Muiden: [[Scouting Pampus Muiden]] | * Muiden: [[Scouting Pampus Muiden]] | ||
* Naarden: [[Scouting Olav]] | |||
* Naarden: [[Scouting Erica]] | |||
===Regio Haarlem=== | ===Regio Haarlem=== | ||
* Bloemendaal: [[Bos en Duin]] | * Bloemendaal: [[Bos en Duin]] | ||
Regel 648: | Regel 681: | ||
* Almelo: [[John F. Kennedygroep (Almelo)| John F. Kennedygroep]] | * Almelo: [[John F. Kennedygroep (Almelo)| John F. Kennedygroep]] | ||
* Almelo: [[Tubanten]] | * Almelo: [[Tubanten]] | ||
* Bathmen: Scouting James Lovell Groep | |||
* Borne: [[Scouting Twickel]] | * Borne: [[Scouting Twickel]] | ||
* Dalfsen: [[D'Alflandgroep]] | * Dalfsen: [[D'Alflandgroep]] | ||
Regel 692: | Regel 726: | ||
* Ommen: [[Van Pallandtgroep]] | * Ommen: [[Van Pallandtgroep]] | ||
* Rijssen: [[Scouting Oosterhof-Niej Begin]] | * Rijssen: [[Scouting Oosterhof-Niej Begin]] | ||
* Raalte: [[Scouting Miguel Pro]] | |||
* Steenwijk: [[Johan van de Kornputgroep]] | * Steenwijk: [[Johan van de Kornputgroep]] | ||
* Vasse: [[Kameleongroep]] | * Vasse: [[Kameleongroep]] | ||
Regel 800: | Regel 835: | ||
* Brouwershaven [[Grevelingengroep]] | * Brouwershaven [[Grevelingengroep]] | ||
* Bruinisse: [[Prinses Margrietgroep]] | * Bruinisse: [[Prinses Margrietgroep]] | ||
* Burgh(-Haamstede): [[Kaninefatengroep]]/[[Scouting Westerschouwen]] | |||
* Goes: [[st.Bernadette]] | * Goes: [[st.Bernadette]] | ||
* Goes: [[Hertog van Beijeren-Gosaha]] | * Goes: [[Hertog van Beijeren-Gosaha]] | ||
Regel 830: | Regel 866: | ||
* Vlissingen: [[Scheldezwervers]] | * Vlissingen: [[Scheldezwervers]] | ||
* Vlissingen: [[De Watergeuzen-St. Willibrordus]] | * Vlissingen: [[De Watergeuzen-St. Willibrordus]] | ||
* Westdorpe: [[WeWeKaBo]] | * Westdorpe: [[WeWeKaBo]] | ||
* Yerseke: [[Ridder Boudewijngroep]] | * Yerseke: [[Ridder Boudewijngroep]] | ||
* Zierikzee: [[Mr. Bakkergroep]] | * Zierikzee: [[Mr. Bakkergroep]] | ||
Regel 844: | Regel 879: | ||
* Barendrecht: [[Jhr. Beelaerts van Blokland]] | * Barendrecht: [[Jhr. Beelaerts van Blokland]] | ||
* Barendrecht: [[Fridtjof Nansen Groep 12]] | * Barendrecht: [[Fridtjof Nansen Groep 12]] | ||
* Barendrecht: [[Zeeverkennersgroep Brandaen]] | |||
* Boskoop: [[Scouting Meester van Daal groep]] | * Boskoop: [[Scouting Meester van Daal groep]] | ||
* Brielle: [[Bas 't Hart]] | * Brielle: [[Bas 't Hart]] | ||
Regel 859: | Regel 895: | ||
* Delft: [[Scouting Marco Polo Delft ]] | * Delft: [[Scouting Marco Polo Delft ]] | ||
* De Lier: [[Scouting De Lier]] | * De Lier: [[Scouting De Lier]] | ||
* Den Haag: [[Scoutinggroep | * Den Haag: [[Scoutinggroep Be Pals / Prinses Juliana]] | ||
* Den Haag: [[Scouting Stanley 55]] | * Den Haag: [[Scouting Stanley 55]] | ||
* Den Haag: [[ | * Den Haag: [[Scouting Ferguson]] | ||
* Den Haag: [[De Mohicanen]] | * Den Haag: [[De Mohicanen]] | ||
* Den Haag: [[Dom Helder Camara Scouts]] | * Den Haag: [[Dom Helder Camara Scouts]] | ||
Regel 894: | Regel 930: | ||
* Leiden: [[Scouting St. Jozef (Leiden)|Scouting St. Jozef]] | * Leiden: [[Scouting St. Jozef (Leiden)|Scouting St. Jozef]] | ||
* Leiden: [[Paulusgroep Leiden]] | * Leiden: [[Paulusgroep Leiden]] | ||
* Leiden: [[De Lodewijksgroep]] | |||
* Leiderdorp: [[Scouting Van der Does Liethorp groep]] | * Leiderdorp: [[Scouting Van der Does Liethorp groep]] | ||
* Leidschendam: [[Scouting Pius XII]] | * Leidschendam: [[Scouting Pius XII]] | ||
Regel 899: | Regel 936: | ||
* Lisse: [[Lisser Kaninefaten]] | * Lisse: [[Lisser Kaninefaten]] | ||
* Lisse: [[Shawano's Lisse]] | * Lisse: [[Shawano's Lisse]] | ||
* | * Mijnsheerenland: [[Lodewijck van Praetgroep]] | ||
* Monster: [[Scouting Polanen]] | * Monster: [[Scouting Polanen]] | ||
* Moordrecht: [[Scouting Moordrecht]] | * Moordrecht: [[Scouting Moordrecht]] | ||
Regel 905: | Regel 942: | ||
* Nieuwerkerk a/d IJssel: [[Scouting Nieuwerkerk]] | * Nieuwerkerk a/d IJssel: [[Scouting Nieuwerkerk]] | ||
* Nieuwerkerk a/d IJssel: [[Waterscouting "De IJssel"]] | * Nieuwerkerk a/d IJssel: [[Waterscouting "De IJssel"]] | ||
* Noordwijk: [[Norvicus | * Noordwijk: [[Norvicus]] | ||
* Noordwijkerhout: [[St. Jozef / Emenrentianagroep]] | * Noordwijkerhout: [[St. Jozef / Emenrentianagroep]] | ||
* Noordwijkerhout: [[Scouting Bosgeest]] | * Noordwijkerhout: [[Scouting Bosgeest]] |
Versie van 6 jun 2020 15:10
Beste bezoeker,
Staat jouw scoutinggroep er niet tussen? Zet hem er dan bij! Dit doe je zo:
Zet in onderstaande lijst géén link naar de website van jouw scoutinggroep: Links naar andere websites worden namelijk van deze pagina verwijderd. |
Dit is een lijst van scoutinggroepen die probeert om (ooit) alle scoutinggroepen in Nederland in kaart te brengen. Over scoutinggroepen met rode letters is nog geen artikel. Onderstaande groepen zijn voorlopig ingedeeld per provincie. Wanneer de lijst te lang wordt, zullen de groepen ingedeeld worden per regio of admiraliteit.
Drenthe[bewerken | brontekst bewerken]
- Assen: Thriantastam
- Assen: De Zwervers
- Assen: Johannes Post Groep (JPG)
- Assen: Anthonie van Diemenstam (AVD)
- Assen: St. George
- Beilen: Beyloo ter Horstgroep
- Borger: Woudlopers
- Coevorden: Drostengroep
- Diever: Schultegroep
- Emmen: Scouting Emmen
- Erica: St. Pancratius / Maria Immaculata
- Erica: Scoutinggroep Maria Immaculata (fusie in 2008)
- Erica: Scoutinggroep Sint Pancratius (fusie in 2008)
- Exloo: Hunze-Hikers
- Hoogeveen: Scouting Hoogeveen
- Leek: Scouting Nienoord
- Meppel: Scouting Meppel
- Nieuw Schoonebeek: St. Willehadus
- Paterswolde: De Trekvogels
- Roden: Mensinghe
- Steenwijk Johan van der Kornputgroep
- Vledder: Scouting Van Swietengroep
- Vries: Scouting Vries
- Zuidlaren: De Rangers
Flevoland[bewerken | brontekst bewerken]
- Almere: Con Tutti
- Almere: Scouting Cornelis Lelygroep
- Almere: Scouting Hannie Schaft
- Almere: Scouting de Meridiaan
- Almere: Novo Mundo
- Biddinghuizen: Scouting Osbornegroep
- Dronten: Flevo-Scouts Dronten
- Emmeloord: Scouting Emmeloord
- Lelystad: Ascanen
- Lelystad: Bramzijger
- Lelystad: Scouting John F. Kennedy
- Lelystad: Luchtscouts Vliegveld Lelystad
- Urk: Scouting Jampeldekamp
Friesland[bewerken | brontekst bewerken]
- Beetsterzwaag: Ba-Ow
- Beetsterzwaag: Ossewa (bestuur gevestigd te Groningen; dus valt onder regio Groningen)
- Bolsward: Scouting Jambowa
- Buitenpost: Brimzen
- Dokkum: De Granaet
- Drachten: de Drones
- Drachten: de Wâldswalkers
- Franeker: Andromeda
- Harlingen: Caspar di Robles
- Harlingen: De Ontdekkers
- Harlingen: St. Michiel & Lioba
- Heerenveen: Scouting Polaris
- Heerenveen (Oranjewoud): Van Maasdijk
- Joure: Borgergroep
- Leeuwarden: Burmania
- Leeuwarden: Duco van Martena
- Leeuwarden: De Esdoorn
- Leeuwarden: FRET
- Leeuwarden: Schout bij nacht Doorman
- Makkum: Burdine
- Oosterwolde: De Biezenhutters
- Sneek: Greate Pier
- Sneek: Tibrag
- Tytsjerkeradiel (Noardburgum): De Twirre
- Wolvega: De Linde
Opgeheven[bewerken | brontekst bewerken]
- Damwoude: Dowa doyngha (1993)
- Joure: Jan van Hoof groep (vóór 1973)
- Leeuwarden: Ijafik (1995)
- Leeuwarden: [[Impeesa (Leeuwarden}|Impeesa]] (opgegaan in de Esdoorn in 1989)
- Leeuwarden: Lolke van der Werf (1997)
- Leeuwarden: Prinses Julianagroep (opgegaan in Duco van Martena in 1984)
- Leeuwarden: Prins Bernhardgroep (opgegaan in Duco van Martena in 1984)
- Leeuwarden: Stanley (opgegaan in de Esdoorn in 1989)
- Leeuwarden: WiWeWa (opgegaan in de Esdoorn in 1989)
- Sint Nicolaasga: Oorspronggroep (mogelijk opgegaan in Van Maasdijk)
- Surhuisterveen: Wikel (2014 uitgeschreven in SOL)
- Terschelling (Lies): Strandlopers
- Wolvega: Litjo
Gelderland[bewerken | brontekst bewerken]
- Alverna: Scouting Alverna
- Amerongen: Zuylensteyn
- Apeldoorn: Scouting Paulus en Petrus Dondersgroep
- Apeldoorn: Scouting Balmoral
- Apeldoorn: Scouting Dr. Ariënsgroep
- Apeldoorn: Scouting St.Victor
- Apeldoorn: Scoutinggroep Jagermeester Johan Bentinck
- Apeldoorn: Stadhouder Willem III/Lady Baden-Powell
- Apeldoorn: Scoutinggroep Hertog van Gelre
- Apeldoorn: M J.P.G Moorrees
- Arnhem: Aerendheemgroep
- Arnhem: Kastanjegroep
- Arnhem: Scoutinggroep Lido '76
- Arnhem: St. Christoforus-Lichtdraagsters groep
- Arnhem: Lincolngroep
- Arnhem: Miguel Pro Waterscouting
- Arnhem: WASA Willem Alexander Scouting Arnhem
- Arnhem: Ruitergidsen Anne de Guigné
- Arnhem: De Geuzen
- Beneden-Leeuwen: Scouting Don Bosco
- Bennekom: Scouting Bennekom
- Bennekom: Musinga Bennekom (nu onderdeel van Scouting Bennekom)
- Beuningen: Scouting Beuningen '76 (SB'76)
- Borculo: Scouting Cycloongroep Borculo.
- Culemborg: Scouting St. Stanislaus
- Culemborg: Triton Scouting
- Didam: Scouting St. Willibrord
- Dieren: Extender Dieren
- Dieren: Scouting Dieren
- Dieren: Bospatrouille 74 (onafhankelijke groep)
- Doesburg: Scouting Doesburg
- Doetinchem Scouting Graaf Ottogroep
- Doetinchem Scouting Roothaangroep,hameland
- Dreumel: Paulusgroep
- Druten: Scouting De Rietkampers
- Duiven : Scouting Duiven
- Ede: Jan Hilgers
- Ede: Langenberg
- Ede: Pieter Maritz
- Ede: Tarcisius
- Eerbeek: Tapawingo
- Elburg: N.S. Rambonnetgroep
- Epe/Heerde: Buys Ballot
- Ermelo: Alexandergroep
- Ermelo: Irmingroep
- Ermelo: Tawebgroep
- Ewijk: Scouting Ewijk
- Gaanderen: Scoga, Scouting Gaanderen
- Gendringen: Scouting Gendringen
- Giesbeek: Scouting Abel Tasman Giesbeek
- Gorssel: Scouting IJsselgroep
- Gorssel: Scoutinggroep Sint Joris
- Gorssel: Kompasnaald groep
- Groenlo: Scouting Groenlo
- Groessen: Scouting Groessen
- 't Harde: Guustaaf Adolfgroep
- Harderwijk Scouting Ragay Redoz
- Harderwijk Tjerk Hiddes
- Harderwijk Scouting Verbraak-Margriet
- Hattem: Voermangroep
- Hattem: Wijnaendts Franckengroep
- Herveld: De Spoorzoekers
- Huissen: Scouting Dannenburcht
- Hummelo en Keppel: Scouting Sweder van Voorst
- Lichtenvoorde: Girlscouting Lichtenvoorde
- Lichtenvoorde: Sint Bernardusgroep Lichtenvoorde
- Lochem: Graaf Ottogroep Lochem
- Lochem: Scouting de Witte Wieven
- Lunteren: Hessengroep (gefuseerd in 1973 tot Scouting Lunteren)
- Lunteren: De Zandkleppers (gefuseerd in 1973 tot Scouting Lunteren)
- Lunteren: Scouting Lunteren (fusie van de Hessengroep en De Zandkleppers)
- Malden: Scouting Malden
- Maurik: Scouting Saffatin
- Neede: Pakaweversgroep Scouting Neede
- Nijkerk: Scoutinggroep Roncalli
- Nijkerk: Kiliaen van Rensselaer I
- Nijkerk: Kiliaen van Rensselaer II (waterscouting)
- Nijmegen: De Batavieren
- Nijmegen: De Bevers
- Nijmegen: Scouting Albertus
- Nijmegen: Scouting Amalgama
- Nijmegen: Scouting Brakkenstein
- Nijmegen: Scouting d'Almaras
- Nijmegen: Scouting Karel de Stoute
- Nijmegen: Scouting Keizer Karel
- Nijmegen: Scouting Paul Kruger
- Nijmegen: Scouting Traianus
- Nijmegen: Sint Paulus Zeeverkenners
- Nijmegen: Zeeverkenners Canisius
- Nijmegen: Zeeverkennergroep Phileretmai
- Ommeren: Baron van Brakell
- Oosterbeek: OPV-Schoonoord
- Oosterbeek: St. Bernulphus
- Renkum: Don Bosco Lucia
- Renkum: Emmagroep
- Rheden: Rhedense Pioniers
- Rhenen: Jhr.Schimmelpenninck
- Scherpenzeel: Valleigroep
- Scherpenzeel: Willaergroep
- Tiel: Scouting Phoenix Tiel
- Ugchelen: Ugchelse Woudlopers-Groep II
- Veenendaal: De Zwervers
- Veenendaal: Sioniegroep
- Velp: De Markesteen
- Voorst: Hélène H. Wilkensgroep
- Vorden: David G Alford (DGA)
- Wageningen: Scouting Die Wiltgraeff
- Wageningen: Yggdrasilstam (Studentenscouting, onderdeel van Scouting Die Wiltgraeff)
- Wageningen: Musinga-Rijn
- Warnsveld: Scouting Zona
- Wijchen: Scouting St. Franciscus
- Winterswijk: van Starckenrodegroep (Scouting Winterswijk)
- Zaltbommel: Scouting St. Martinus
- Zeddam: Scouting St. Oswaldus
- Zevenaar: Scouting Gimborngroep
- Zevenaar: Subanhara Liemersgroep
- Zetten: Scouting Zetten
- Zutphen: Nautilus
- Zutphen: Jan van Riebeeck (JVR)
- Zutphen: Scoutinggroep Sint Joris
Groningen[bewerken | brontekst bewerken]
- Delfzijl: Fivelgroep-Eemsmond
- Groningen: Chauken
- Groningen: De Jutters
- Groningen: De Havik
- Groningen: De Heeren van de Lemniscaat
- Groningen: Scouting Impeesa
- Groningen: Karel Doorman Stam (communicatie)
- Groningen: Martinistam (studentenscouting)
- Groningen: Woudlopers Kipling
- Groningen: De Voerman
- Groningen: De Zwervers
- Haren: Bestevaer
- Haren: Look Wide
- Haren: Tecumseh
- Haren: De Trekvogels
- Hoogezand-Sappemeer: De Trappers
- Leek: Scouting Nienoord
- Lettelbert: Waterscoutinggroep de Bevers
- Pekela: Scouting Pekela
- Slochteren: Scoutinggroep Fraeylema
- Stadskanaal Scouting Stadskanaal (Schotse- en Pagistagroep)
- Stedum: De Struners
- Ter Apel Guy de Fontgalland
- Uithuizen: Scouting Menkema
- Veendam: Scouting Veendam
- Winschoten: Scouting St. Vitus
- Winschoten: Winschoter Joodse Jeugd Groep (opgeheven 1939)
- Winschoten: Groep III (fusie 1945)
- Winschoten: André de Thaye groep (fusie 1967)
- Winschoten: Wida groep (fusie 1972)
- Winsum: Vinchem
Limburg[bewerken | brontekst bewerken]
- Beek: Scouting St. Martinus groep
- Berg & Terblijt: St. Monulphus
- Blerick: Scouting St. Lambertus
- Bunde scouting Bunde
- Brunssum: St. Willibrordus
- Brunssum: Scouting de Landgraaf
- Brunssum: Scouting St. Vincentius
- Eijsden: Scouting Eijsden
- Elsloo: Scouting Elsloo
- Eygelshoven: Scouting Eygelshoven
- Eygelshoven: Verkennersgroep St. Hubertus (gefuseerd met St. Lidwina tot Scouting Eygelshoven)
- Eygelshoven: Gidsengroep St. Lidwina (gefuseerd met St. Hubertus tot Scouting Eygelshoven)
- Geleen: Scouting Christiaan de Wet
- Geulle: Scoutinggroep Gäöl (tussen 2000 en 2004 enige tijd onder de naam "Scouting Sint Joris Geulle")
- Heerlen Scouting Amicus, Vroeger Willibrordus Heerlen en 't Eikske Landgraaf
- Heerlen: Scouting Sint Jan Baptist
- Heerlen: Scouting Don Bosco Heerlerbaan
- Heerlen: Scouting Kapelaan Berix
- Heerlen: Scouting Nieuw-Einde
- Heerlen: St. Willibrordus
- Heerlen: Scouting Bekkerveld, vroeger: St Joris, St Hubertus en St Lidwina
- Heerlen: Scouting Welten
- Hoensbroek: De Stutters
- Horn: Robert Kennedy Groep
- Kerkrade: Scouting St. Lambertus
- Kerkrade: Scouting St. Willibrord
- Kerkrade: St. Joris
- Kerkrade: Scouting Gregor Brokamp
- Kerkrade: Scouting St. Petrus (opgeheven)
- Kerkrade: Scouting Indaba (opgeheven)
- Kerkrade: Scouting Charles de Foucauld (opgeheven)
- Kerkrade: Scouting St. Jozef (opgeheven)
- Kerkrade: Scouting St. Hubertus
- Koningsbosch: Scouting Christus Koning
- Landgraaf: Scouting Pius XII (Landgraaf)
- Landgraaf: Scouting St. Tarcisius
- Landgraaf: Scouting 't Eikske
- Landgraaf: Scouting Pioniers Oude Mijnstreek
- Leunen: Scouting Don Bosco Leunen
- Maastricht: Scouting Lord Baden-Powell
- Maastricht: Scouting Christus Koning
- Maastricht: Scouting Theresia
- Maastricht: Titus Brandsma
- Maastricht: Waterscouting Jan van Gent
- Mechelen: St. Martinus
- Middelaar: Scouting Sint Gabriël
- Middelaar: Loodsenstam Lucifer
- Mook: Scouting Don Bosco Mook
- Munstergeleen: Scoutinggroep Munstergeleen
- Nederweert: Scouting Paus Pius X
- Pey: Scouting Maria Goretti Pey
- Roermond: Pater Bleijsgroep
- Roermond: Scouting Secretaris Moonen
- Roermond: Scouting Sint Joris Leeuwen
- Roermond: Sint Jorisgroep Maasniel
- Schinnen: Scouting Schinnen
- Schinnen: Royal Rangers (pinkstergemeente / niet scouting Nederland)
- Sittard: St. Tarcisius-Limburg
- Sittard: Scouting St. Jozef
- Sittard-Geleen: Scouting Sint Salvius Limbricht
- Stein: Scouting Stein
- Susteren: Scouting Jeanne d'Arc
- Tungelroy: Scouting Tungelroy
- Urmond: Scouting St. Tarcisius
- Venlo: Scouting Baden-Powell
- Venlo: Belletable Stella-Maris (waterscouting)
- Venlo: Scouting Miguel Pro
- Venlo: Scouting St. Paulus (Venlo)
- Venray: Peelspeurders
- Voerendaal: Scouting Voerendaal (ook Scouting Windthagen-city Zuyd)
- Weert: Scouting Sint Maarten
- Weert: Scouting Keent-Moesel
Noord-Brabant[bewerken | brontekst bewerken]
Scouting Regio De Baronie[bewerken | brontekst bewerken]
- Breda: Albert Schweitzer Groep
- Breda: Scouting Blauwe Kei
- Breda: Scouting Charles de Foucauld/Simone Weil (opgeheven)
- Breda: Clemens Maria Hofbouwer (Blauwe vogels)
- Breda: Scouting Driesprong
- Breda: Scouting Frederik Hendrik
- Breda: Scouting Ginneken
- Breda: Scouting Haagse Beemden
- Breda: Jeanne d'Arcgroep (opgeheven)
- Breda: Scouting Sint-Joris
- Breda: Scouting Sint Martinus
- Breda: Scouting Murk Jansen (Blauwe vogels)
- Breda: Scouting Thomas More
- Breda: Titus Brandsma (waterscouts)
- Dongen: De Stormvogels (Blauwe vogels)
- Dongen: Scouting Laurentius Dongen
- Dongen: St. Jozefgroep
- Etten-Leur: Scouting Paulus
- Etten-Leur: Scouting Tarcisius
- Etten-Leur: Scouting Sint Lambertus
- Geertruidenberg: Mafekingroep (waterscouts)
- Oosterhout: Scouting Erasmus
- Oosterhout: Het Zuiderkruis (waterscouts)
- Oosterhout: Mariagroep
- Raamsdonksveer : Scouting Raamsdonksveer
- Sint Willebrord: Scouting Sint Willebrord
- Sleeuwijk: Scouting Altena (waterscouts)
- Terheijden: D'n Hartel
Regio De Meierij[bewerken | brontekst bewerken]
- Berlicum: Scouting Berlicum
- Cromvoirt / Den Bosch: Prins Willem van Oranje groep (PWVO)
- Den Bosch: Scouting 's-Hertogenbosch Noord (DeBoNo)
- Den Bosch: Scouting Columbus
- Den Bosch: Jeroen Bosch Verkennersband
- Den Bosch: Scouting Petrus en Paulus (Den Bosch) (P&P)
- Den Bosch: Scouting Lucas
- Den Bosch: Scouting Sint Joris
- Den Dungen: Scouting Bernadette
- Hintham-Rosmalen: Scouting Sint-Christoffel
- Rosmalen: St. Tarcisius
- Sint-Michielsgestel Scouting Petrus Donders
- Vught: Scouting Vught Noord
- Vught: Scouting JEEP Vught Zuid
- Zaltbommel: Scouting St. Martinus
Regio De Langstraat[bewerken | brontekst bewerken]
- Drunen: Dr. Akkermansgroep
- Elshout: St. Jan
- Heusden St. Vicktor
- Kaatsheuvel Martin Luther King
- Kaatsheuvel Mgr. Bekkersgroep (Kaatsheuvel)
- Loon op Zand: Pastoor Simons Groep
- Nieuwkuijk: Garcia Moreno
- Sprang-Capelle: Jan de Rooij
- Vlijmen: Maurice Flacard
- Vlijmen: St. Jansgroep
- Waalwijk: Scouting Andreas Zijlmansgroep (AZG)
- Waalwijk: Scouting Mgr. Bekkersgroep (MBG)
Regio Eindhoven[bewerken | brontekst bewerken]
- Best: Scouting Frama
- Best: Scouting Oud Best
- Eindhoven: Scouting Doornakkers
- Eindhoven: Scouting Angelo Roncalli
- Eindhoven: Scouting Graaf Folke Bernadotte groep 2
- Eindhoven: Scouting St. Frans
- Eindhoven: Scouting St. Joris
- Eindhoven: Scouting Père Kersten
- Eindhoven: Scouting Hopman Latour
- Eindhoven: Scouting Livingstone
- Eindhoven: Waterscouting Dr. A.F. Philips (waterscouts)
- Eindhoven: Scouting St. Rafaël
- Eindhoven: Scouting President F.D. Roosevelt
- Eindhoven: Scouting Dr. A. Schweitzer
- Eindhoven: Scouting St. Sebastiaan
- Eindhoven: Scouting Stratum
- Eindhoven: Scouting Johannes Vianney
- Eindhoven: Scouting Burgemeester Welschen
- Eindhoven: Scouting Wielewaal
- Eindhoven: Scouting Burgemeester Herman Witte
- Nuenen: Scouting Rudyard Kipling
- Nuenen: Scouting Panta Rhei
- Sint-Oedenrode: Scouting Rooi
- Son en Breugel: Scouting Mgr. Bekkersgroep (Son en Breugel)
- Son en Breugel: Scouting Dutmella
- Son en Breugel: Scouting Margaretha Sinclair (Son en Breugel)
Regio Hart van Brabant[bewerken | brontekst bewerken]
- Biezenmortel: Scouting De Paraplu
- Berkel-Enschot: Livingstonegroep
- Boxtel: Scouting Boxtel
- Gilze: Scouting Gillesa
- Goirle: Scouting St. Willibrord Goirle
- Moergestel: Scouting St. Jan Moergestel
- Oisterwijk: Scouting Oisterwijk
- Oost- west en Middelbeers : Scouting Don Garcia Moreno
- Riel : Scouting Bolstergroep
- Rijen: Sint Bonifaas Groep
- Tilburg: Scouting Lord Baden-Powell
- Tilburg: Celtica
- Tilburg: Scouting Charles de Foucauld (gefuseerd tot Scouting The Challenge)
- Tilburg: Scouting Esjeeka
- Tilburg: Scouting St. Jan Baptist (gefuseerd tot Scouting Esjeeka)
- Tilburg: Scouting St. Stanislaus Kostka (gefuseerd tot Scouting Esjeeka)
- Tilburg: St.Joris (opgeheven)
- Tilburg: Pastoor Vroomansgroep
- Tilburg: Scouting Prins Hendrik groep 1 (gefuseerd tot Scouting The Challenge)
- Tilburg: Scouting The Challenge
- Tilburg: Dr. Mollergroep
- Tilburg: St. Raphaël
- Tilburg: Scouting Rey de Carle
- Tilburg: Scouting Groenewoud
Regio Helmond[bewerken | brontekst bewerken]
- Asten: Scouting Asten
- Bergeijk: Sint Lambertus
- Gemert: Scouting Willibrordus
- Helmond: Scouting Leonardus
- Helmond: Scouting Brandevoort
- Helmond: Scouting Brouwhuis
- Helmond: Scouting Paulus
- Helmond: Scouting Jan Baloys Stiphout
- Helmond: Scouting Rijpelberg (Helmond)
- Lierop: St. Willibrordusgroep
- Mierlo: Scouting Mierlo
- Deurne: Scouting Deurne
Regio Rond de Biesbosch[bewerken | brontekst bewerken]
- Woudrichem: Scouting Loevestein (waterscouts)
Regio Noordoost Brabant[bewerken | brontekst bewerken]
- Berghem: P.G. Frassatigroep
- Boekel: Scouting Boekel
- Geffen: Scouting Geffen
- Heesch: Scouting Heesch
- Langenboom: Scouting Langenboom
- Nistelrode: Scouting Mira Ceti
- Oss: Dorus Rijkersgroep Oss (waterscouts)
- Oss: Scouting Ussen
- Oss: Dr. Saal van Zwanenberggroep
- Oss: Titus Brandsmagroep
- Schaijk: Scouting Schaijk
- Schijndel: Scouting Schijndel
- Uden: Jeanne d'Arc
- Uden: Scouting Uotha
- Uden: Scouting Icarus (Opgeheven "Luchtverkenners Groep Icarus" (Luchtscouts))
- Uden: Scouting Gabriël (Gefuseerd tot "Luchtverkenners Groep Icarus")
- Uden: Scouting ADM. Kortenaer (Opgeheven "Zeeverkenners Groep ADM. Kortenaer" (Waterscouts)) (Gelieerd met Scouting Icarus)
- Veghel: Scouting Veghel
- Vorstenbosch: Scouting Vorstenbosch
Regio West-Brabant[bewerken | brontekst bewerken]
- Bergen op Zoom: Scouting Delmo
- Bergen op Zoom: Scouting Kizito
- Bergen op Zoom: Scouting Markiezaatsgroep
- Bergen op Zoom: Menno van Coehoorngroep
- Bergen op Zoom: Petrus en Paulusgroep
- Bergen op Zoom: Van Glymesgroep (Opgegaan/Gefuseerd met Petrus & Paulusgroep)
- Bergen op Zoom: Scheldestam
- Bergen op Zoom: Zoomgroep
- Bergen op Zoom: Karel Doormangroep (waterscouts)
- Ossendrecht: Scouting Ossendrecht
- Oud Gastel: Scouting Andriessengroep
- Roosendaal: Luchtscouts "Seppe" (luchtscouts)
- Roosendaal: Scouting st. Jan (luchtscouts)
- Roosendaal: Scouting Fridtjof Nansen
- Roosendaal: Scouting Baden-Powell
- Wouw: Scouting Wouw
- Zevenbergen: Scouting Zevenbergen
- Zevenbergen: Matthijs Heldtgroep (waterscouts)
Regio Zuidoost-Brabant[bewerken | brontekst bewerken]
- Bladel: Scouting Bladel
- Budel: Frere Jacques
- Duizel: Jubam
- Eersel: Scouting Eersel
- Eersel: D’n Hazlaar
- Heeze: Sint Nicasius
- Geldrop: Scoutinggroep Don Bosco
- Geldrop: Hikegroep
- Geldrop: Neil Armstrong Scouting
- Geldrop: Stella Maris Zeeverkenners (waterscouts)
- Luyksgestel: Sint Andries
- Maarheze: Scouting Kizito Maarheeze
- Riethoven: Rythovius
- Valkenswaard: Dick van Toor
- Valkenswaard: Scouting Sint Maarten
- Valkenswaard: Sint Stefanus
- Veldhoven: Hertog Jan van Brabant
- Veldhoven: Were-Di
- Veldhoven: Sint Stanislaus Kostka
- Veldhoven-Zeelst: Sint Aloysuis
- Waalre: Scouting Aalst-Waalre (SAW2)
- Waalre: Scouting Anton Coolen (in 1996 gefuseerd tot Scouting Aalst-Waalre)
- Waalre: St. Tarcisius (in 1996 gefuseerd tot Scouting Aalst-Waalre)
- Weerselo: Scouting Weerselo
Regio Zuidoost Nederland (Regio ZON)[bewerken | brontekst bewerken]
- Boxmeer: Scouting Boxmeer
- Overloon: St Theobaldusgroep
- Wijchen: Scouting Woezik
Noord-Holland[bewerken | brontekst bewerken]
Regio Noord Holland Noord[bewerken | brontekst bewerken]
- Anna Paulowna: Scouting Anna Paulowna
- Akersloot: Jacobusgroep
- Alkmaar: Don Bosco
- Alkmaar: Scouting Marco Polo
- Alkmaar: Scouting Sint Laurentius
- Alkmaar: Dirk Duyvel
- Alkmaar: De Geuzen
- Alkmaar: Scoutinggroep Graaf Daron
- Bergen: Scoutinggroep de Heerlijkheid
- Den Burg (Texel): Scouting Texel
- Den Helder: Jutters Rainiero
- Den Helder: Scouting Jutters Willemsoord
- Den Helder: I.N.K.A.
- Den Helder: Minerva
- Den Helder: Helders Jachthoornkorps
- Den Helder: Prinses Wilhelmina
- Den Helder: Abel Tasman
- Den Oever: Corvus Corone
- Dirkshorn: Scoutinggroep Aquarius
- Enkhuizen: Scoutinggroep Mercury
- Grootebroek: Arcadia
- Heerhugowaard: Angela
- Heerhugowaard: Sint Joris
- Heiloo: Scouting Rurik Heiloo
- Heiloo: Victoriegroep
- Hoorn: Scouting Martin Luther King
- Hoorn: Vaandrig Peetoom Vendel
- Langedijk: Scouting Langedijk
- Medemblik: Titus Brandsma
- Nieuwe Niedorp: Scouting Dirck Rembrantsz
- Purmerend: Lamoraal van Egmond
- Schagen: Ridder Magnusgroep
- Schagen: Vita Nova
- Ursem: Don Bosco
- Venhuizen: St. Lidwina
- Wieringerwerf: Scouting Die Robben
- Wognum: Pius X
- Zwaag: Scouting Discovery
Regio Noord Holland Midden[bewerken | brontekst bewerken]
- Assendelft: Scouting Assendelft
- Beverwijk: Scouting Admiraal van Kinsbergen
- Beverwijk: Die Wijcker Duinjaghers
- Beverwijk: Mees Toxopeus
- Beverwijk: M'Hlala Panzi
- Beverwijk: Wiawaha Beverwijk
- Castricum: Scouting JL Die Bogeheimers
- Heemskerk: Adelbertusgroep
- Heemskerk: Graaf Floris V
- Heemskerk: Elfregi Helen Keller
- Krommenie: Scouting Krommenie
- Limmen Scouting Limmen
- Uitgeest: Scouting Uitgeest, Jeugdvereniging Don Bosco
- Uitgeest: Thor Heyerdahl
- Velsen Zuid: Wiawaha
- Velserbroek: Scouting Velserbroek
- IJmuiden: de IJmondtrekkers
- Zaandam: De Watergeuzen
- Zaandam: Scouting Elfregi Zaanstreek
- Zaandijk: Scouting Koog-Zaandijk
Regio Amsterdam Amstelland[bewerken | brontekst bewerken]
- Aalsmeer: Tiflo
- Amstelveen: Scouting Hedera
- Amstelveen: Keizer Karel Groep
- Amstelveen: Scouting Kantankye
- Amstelveen: Japanse Scouting Amsterdam
- Amstelveen: Livingstonegroep
- Amstelveen: Radboudgroep
- Amstelveen: Scouting De Teil
- Amsterdam: Scouting Sint Maarten
- Amsterdam: Franklin Delano Rooseveltgroepen 54 en 74
- Amsterdam: Elfregi Amsterdam
- Amsterdam: Scouting Holendrecht
- Amsterdam: Scouting Wartburg
- Amsterdam: Scouting Erskine
- Amsterdam: Scouting Sloterplas
- Amsterdam: Scouting Sarto
- Amsterdam: Impeesa groep 19
- Amsterdam: Scouting Holendrecht
- Amsterdam: Majoor Bosshardt groep
- Badhoevedorp: Leeghwatergroep
- Badhoevedorp: Lady Baden-Powell
- Hoofddorp: Scouting St. Maarten
- Hoofddorp: Paula Geertsgroep
- Monnickendam: Scoutinggroep Waterland
- Uithoorn: Admiralengroep
Regio het Gooi[bewerken | brontekst bewerken]
- Bussum: Scouting Himalaya
- Bussum: Arrowegroep
- Hilversum: Argonauten
- Hilversum: Athabascangroep
- Hilversum: Scouting Heidepark
- Hilversum: Scoutinggroep de Burcht
- Hilversum: Zuiderkruisgroep
- Huizen: Scouting Flevo
- Huizen: Scouting Montgomery
- Huizen: Scouting Vasanta
- Kortenhoef: Scouting Klaas-Toxopeus
- Laren (N-H): Scouting Raboes
- Laren (N-H): Maggy Lekeuxgroep
- Muiden: Scouting Pampus Muiden
- Naarden: Scouting Olav
- Naarden: Scouting Erica
Regio Haarlem[bewerken | brontekst bewerken]
- Bloemendaal: Bos en Duin
- Bloemendaal: Elswout
- Haarlem: B.I.M. Bakenessergroep
- Haarlem: Brigitta
- Haarlem: Vliegende Pijl
- Haarlem: Hildebrand
- Haarlem: Kameleon Kinheim
- Haarlem: Kon Tiki
- Haarlem: Marco Polo
- Haarlem: Scouting Menno Simonsz
- Haarlem: Prins Willem
- Haarlem: Doortje en Dorus Rijkers
- Haarlem: Pieter Hasselear / Bernadette
- Haarlem: Kromhout
- Haarlem: de Brug
- Haarlem: Tarcisius
- Heemstede: Graaf Bernadotte
- Heemstede: Paschalis Baylon
- Heemstede: Spaarnegeuzen
- Heemstede: NVJ de Haven
- Heemstede: Wabo
- Overveen: Camerons-Duinzwervers
- Santpoort: St. Radboudgroep (Santpoort)
- Velsen Zuid: Michiel Adrieanszn de Ruyter
- IJmuiden: Nannie van der Wiele
- Zandvoort: Stella Maris - St. Willibrordus
- Zandvoort: The Buffalo's
- Zwanenburg: Rijnlandgroep
Historische groepen[bewerken | brontekst bewerken]
- Beverwijk: Andre de Thaye
- Beverwijk: De Banjaert
Overijssel[bewerken | brontekst bewerken]
- Almelo: B.E. de Blauwe Reigers
- Almelo: Homeentmeen
- Almelo: H.J.B. Boemerang (opgeheven)
- Almelo: H.J.B. Llanos
- Almelo: H.J.B. Wateregge
- Almelo: John F. Kennedygroep
- Almelo: Tubanten
- Bathmen: Scouting James Lovell Groep
- Borne: Scouting Twickel
- Dalfsen: D'Alflandgroep
- Den Ham & Vroomshoop: Scouting Azoelen
- Dedemsvaart: Scouting Dedemsvaart
- Delden: Van Rossum-Elisabethgroep
- Denekamp: Margaretha sinclair
- Elburg: Scouting N.S. Rambonnet
- Enschede: Scouting Mgr. Ariënsgroep
- Enschede: Scouting 't Volbert
- Enschede: Scouting Emisario
- Enschede: Scouting Euregio Glanerbrug
- Enschede: Scouting 't Geuzennest
- Enschede: Scouting Nanne Zwiep
- Enschede: Vaandrig Leppink Groep
- Enschede: Enschedese Padvinders Marsband
- Enschede: Radix Enschede
- Giethoorn: Scouting Brederwiede
- Goor: Scouting Stoevelaargroep
- Haaksbergen: Scouting de Klomp
- Hardenberg: Stanleygroep
- Hasselt: Scouting de Veste
- Hattem: Voermangroep
- Hattem: Wijnaendts Franckengroep
- Heino: Rozendaelgroep Scouting Heino
- Hellendoorn - Nijverdal: Reggegroep
- Hengelo: Scouting Hasselo
- Hengelo: dr. Ariëns Ingrid
- Hengelo: St. Jeroen Bambi
- Hengelo: St. Christoffel
- Hengelo: Bataven Ludger
- Hengelo: De Bataven (gefuseerd met Ludger-ursula groep tot Bataven Ludger)
- Hengelo: Scouting Cunera-St. Marcellinus
- Hengelo: Hendrik Hudson Groep
- Hengelo: Ludger-ursula groep (gefuseerd met De Bataven tot Bataven Ludger)
- Harderwijk: Tjerk Hiddes
- Holten: BE St. Joris Overijssel
- Kampen: Henk Bruntgroep
- Kampen: Hanzeluiden
- Kampen: Martin Gasmangroep
- Nieuwleusen: Gold'n Zendegroep
- Ootmarsum: Scouting Ootmarsum
- Oldenzaal: Titus Brandsmagroep
- Ommen: Van Pallandtgroep
- Rijssen: Scouting Oosterhof-Niej Begin
- Raalte: Scouting Miguel Pro
- Steenwijk: Johan van de Kornputgroep
- Vasse: Kameleongroep
- Vilsteren: St. Lodewijkgroep
- Vriezenveen: Admiraal Kruysgroep 1
- Wierden: Scouting Lancker
- Zwartsluis: Pieter Marits
- Zwolle: Christofoor Zeeverkenners
- Zwolle: Henk Eelsinggroep
- Zwolle: Hopman Kippersgroep
- Zwolle: Huysmangroep III
- Zwolle: Indabagroep
- Zwolle: IJsselgroep
- Zwolle: Jan Lijdinggroep
- Zwolle: Vaandrig Lengton Groep
- Zwolle: Zwolse Zeeverkenners
Utrecht[bewerken | brontekst bewerken]
- Abcoude: Scouting Pandergroep
- Amerongen-Leersum: Scouting Zuylensteyn
- Amersfoort: Karel Doormangroep
- Amersfoort: Scouting St. Ansfridus
- Amersfoort: Scouting Cay-Noya
- Amersfoort: Scouting Impeesa
- Amersfoort: Scouting Mondriaan
- Amersfoort/Hoogland: Scouting Soekwa
- Baarn: Scouting Ernst van Kempen
- Baarn: Mango Kwane Wilco Jiskoot
- Baarn: Scouting Merhula
- de Bilt: Scouting Ben Labre
- de Bilt: Scouting Laurentius
- Bilthoven: Akoteh
- Bilthoven: Rover Crofts Groep
- Breukelen: Scouting Niftarlake
- Bunnik: Scouting Bunnik (is gefuseerd met Scouting Katimavik uit Odijk)
- Doorn: Scouting Thorheim
- Driebergen: Scouting Dr. A.E. Hermansgroep
- Harmelen: Scouting Willem Alexander
- Hoevelaken: Scouting Hiawatha
- Hooglanderveen: Scouting St. Jozef
- Houten: Scouting Schonauwen
- Huis ter Heide: A.J.V. Dirk Vink
- Huis ter Heide: A.J.V. Hiram Edson
- Leusden: Scouting Manitoba
- Lopik: Scouting Cliffort Reichert
- Maarn-Maarsbergen: Scouting Maarn-Maarsbergen
- Maarssen: Scouting Jan Campert
- Maarssen: Scouting Marsua
- Maarssen: Scouting Willy Hems
- Maartensdijk: Scouting Agger Martini
- de Meern: Scouting Rhenova
- Montfoort: Scouting Montfoort
- Mijdrecht/Wilnis: Scouting Jan van Speyk
- Nieuwegein: Scouting Jan van Hoof
- Nieuwegein: Scouting Livingstone
- Nieuwegein: Scouting Prins Bernhard
- Odijk: Scouting Katimavik
- Oudewater: Scouting Jorisgroep Oudewater
- Soest: Waterscouting Paltz- & Eemgeuzen
- Soest: Scouting Don Bosco
- Soest: Scouting De Fakkeldraagsters
- Soest: Hopman Masselmangroep
- Utrecht: 1e Charles de Foucauld Groep Opgeheven/Gefuseerd met Willem de Zwijger
- Utrecht: Groep 7 Padvinders Groep "Brigade Prinses Irene" Opgeheven/Gefuseerd met Willem de Zwijger
- Utrecht: K V Groep Kardinaal De Jong Opgeheven
- Utrecht: K V Paulus/Paula Groep Opgeheven/Gefuseerd met 1e Charles De Foucauld Groep
- Utrecht: P V Groep Johan Friso Opgeheven/Gefuseerd met 1e Charles De Foucauld Groep
- Utrecht: Scouting Baracuda
- Utrecht: Scouting Derde Utrechtse
- Utrecht: Scouting Hoograven
- Utrecht: Scouting Jan Pieterszoon Coen
- Utrecht: Scouting Peka 18
- Utrecht: Scouting Salwega
- Utrecht: Scouting Tekakwitha Zeeverkenners
- Utrecht: Scouting Utrecht Oost
- Utrecht: Scouting de Vliegende Pijl
- Utrecht: Scouting Wepadojeb
- Utrecht: Scouting Wilhelmina
- Utrecht: Willem de Zwijger
- Utrecht: Scouting Zuilen
- Veenendaal: De Zwervers
- Vianen: Scouting Batenstein
- Vinkeveen: Scouting Eliboe
- Vleuten: Scouting Ridderhofgroep
- Wijk bij Duurstede: Scouting Sea Lions
- Woerden: Scouting Albert Schweitzer
- IJsselstein: Scouting Anne Frank
- IJsselstein: Nico Steenbeekgroep
- IJsselstein: Scouting Sint Nicolaas
- Zeist: Scouting De Bison
- Zeist: Scouting Dryade (Opgeheven 31-12-2014)
- Zeist: Scouting Luvaze
- Zeist: Prinses Amalia Groep
- Zeist: Prinses Beatrix Groep (Opgeheven 31-12-2014)
- Zeist: Scouting Rambonnet
- Zeist: Sleutelgroep
- Zeist: Woudlopers
Zeeland[bewerken | brontekst bewerken]
- Aardenburg: St.Baafsgroep
- Arnemuiden: Baden-Powell
- Axel: Gregoriusgroep (opgeheven- oud KV/VKJB)
- Axel: groep 1/ Ottawa groep (opgeheven- oud NPV)
- Axel: Jhr. de Casembrootgroep (opgeheven- oud NPV)
- Axel: Oda-groep (opgeheven- oud NGB)
- Axel: Szydlowskigroep (opgeheven- oud NPG)
- Axel: Scouting De Vier Ambachten
- Brouwershaven Grevelingengroep
- Bruinisse: Prinses Margrietgroep
- Burgh(-Haamstede): Kaninefatengroep/Scouting Westerschouwen
- Goes: st.Bernadette
- Goes: Hertog van Beijeren-Gosaha
- Goes: Jacob Valcke
- Goes: Frans Naereboutgroep
- Hulst: 't Jagertje
- IJzendijke: St. Paulustroep
- Kapelle: Ridder van der Maelstedegroep
- Kamperland: Zandkreekgroep+
- Koudekerke: de Valkeniers
- Kloosterzande: (St.)Canisiusgroep
- Kloosterzande: De Zwarte Dassen (in 1985 met St.Canisius gefuseerd tot Canisiusgroep)
- Kloosterzande-Groenendijk: Charles de Foucauld (na de oorlog St.Canisiusgroep)
- Kloosterzande: Greetje Schouten groep (opgeheven- oud NGB)
- Middelburg: Berdenis van Berlekomgroep
- Middelburg: Gouden Cirkelgroep
- Middelburg: Scouting Kazan de Wolfgroep
- Middelburg: Paul Krugergroep
- Oostburg: Scouting Oostburg
- Overslag: St. Gerlofgroep (opgeheven- oud KV/VKJB)
- Sas van Gent: Lodewijkgroep
- 's-Gravenpolder: Voortrappers groep
- Sluiskil: Scouting Sluiskil
- Terneuzen: EOS/St. Hubertus
- Terneuzen: Sint Hubertusgroep (RK - jongensgroep) (opgegaan in fusiegroep EOS/St. Hubertus)
- Terneuzen: Eendracht Ons Streven / EOS-groep (opgegaan in fusiegroep EOS/St. Hubertus)
- Terneuzen: Doormangroep
- Terneuzen: Sint Gertrudis groep (RK - meisjesgroep)
- Tholen: Scouting Heenetrecht
- Vlissingen: Scheldezwervers
- Vlissingen: De Watergeuzen-St. Willibrordus
- Westdorpe: WeWeKaBo
- Yerseke: Ridder Boudewijngroep
- Zierikzee: Mr. Bakkergroep
Zuid-Holland[bewerken | brontekst bewerken]
- Alblasserdam: Louis Wesselsgroep (jongens, in 2004 gefuseerd tot Sc. Alblasserdam)
- Alblasserdam: Maketgroep (meisjes, in 2004 gefuseerd tot Sc. Alblasserdam)
- Alblasserdam: Scouting Alblasserdam
- Alphen aan den Rijn: Scouting Alphen aan den Rijn
- Alphen aan den Rijn: Scouting De Hollandse Nachtegalen
- Alphen aan den Rijn: Scouting Willem Barendsz
- Barendrecht: Jhr. Beelaerts van Blokland
- Barendrecht: Fridtjof Nansen Groep 12
- Barendrecht: Zeeverkennersgroep Brandaen
- Boskoop: Scouting Meester van Daal groep
- Brielle: Bas 't Hart
- Capelle a/d IJssel: Robert Baden-Powell Zeeverkennersgroep
- Capelle a/d IJssel: Guy Gibson squadron (luchtscouts, opgeheven)
- Capelle a/d IJssel: Johan van der Veeckengroep
- Capelle a/d IJssel: Hendrik van Halewijn
- Capelle a/d IJssel: Van Naeltwijck groep
- Delft: Scouting Aymon
- Delft: Scouting Hedera
- Delft: Scouting Paulus
- Delft: Delftsche Zwervers (studentenscouting)
- Delft: Scouting Nautilus
- Delft: Willem de Zwijger
- Delft: Scouting Marco Polo Delft
- De Lier: Scouting De Lier
- Den Haag: Scoutinggroep Be Pals / Prinses Juliana
- Den Haag: Scouting Stanley 55
- Den Haag: Scouting Ferguson
- Den Haag: De Mohicanen
- Den Haag: Dom Helder Camara Scouts
- Den Haag: HWS Baron van Pallandtgroep
- Den Haag: Scouting Haagse Hout
- Den Haag: Scouting de Rimboejagers
- Den Haag: Scouting Van Weerden Poelman
- Den Haag: Scouting PéPé Loosduinen
- Den Haag: Scouting El Andalus (opgeheven)
- Dordrecht: TESRA
- Dordrecht: Royal Rangers (pinkstergemeente / niet scouting Nederland)
- Dordrecht: Scouting Van Speijk
- Dordrecht: Scouting Christiaan de Wet
- Dordrecht: Willem de Zwijger
- Gorinchem: Scouting APV Deel van Regio de Baronie
- Gorinchem: Gorinchemse Zeeverkenners (Scouting GZV) Deel van Regio de Baronie
- Gouda: Die Kantanky's
- Gouda: St. Willibrordus (waterscouting)
- Gouda: Scoutinggroep Cornelis de Houtman
- Gouda: Scouting Jan van Hoof Groep
- Gouda: Scouting Wilo
- Hardinxveld-Giessendam: Scouting A15
- Hardinxveld-Giessendam: Scouting Lutine (gefuseerd tot A15)
- Hardinxveld-Giessendam: Scouting Zilvermeeuwen (gefuseerd tot A15)
- Hellevoetsluis: Scouting Hellevoetsluis
- Hendrik IDO Ambacht: Scouting Vikings
- Hoek van Holland: Prins Hendrikgroep
- Hillegom: Tjarda Hillegom
- Katwijk: De Katwijkse Zeeverkenners
- Kwintsheul: Scouting Kwintsheul
- Leerdam: Scouting Hagemans
- Leiden: Scouting St. Jozef
- Leiden: Paulusgroep Leiden
- Leiden: De Lodewijksgroep
- Leiderdorp: Scouting Van der Does Liethorp groep
- Leidschendam: Scouting Pius XII
- Lisse: Graaf van Lyndengroep
- Lisse: Lisser Kaninefaten
- Lisse: Shawano's Lisse
- Mijnsheerenland: Lodewijck van Praetgroep
- Monster: Scouting Polanen
- Moordrecht: Scouting Moordrecht
- Naaldwijk: Scouting Rambonnetgroep Naaldwijk
- Nieuwerkerk a/d IJssel: Scouting Nieuwerkerk
- Nieuwerkerk a/d IJssel: Waterscouting "De IJssel"
- Noordwijk: Norvicus
- Noordwijkerhout: St. Jozef / Emenrentianagroep
- Noordwijkerhout: Scouting Bosgeest
- Nootdorp: Scouting Nootdorp
- Numansdorp: Driestromengroep
- Oegstgeest: Sagara Satrya's
- Oegstgeest: Shawano's Oegstgeest
- Oegstgeest: Derjagroep
- Oostvoorne: G.J. Geysendorffergroep
- Ouddorp: Scouting Jan Joosten
- Ouderkerk a/d IJssel: Scouting Christiaan de Wet
- Pijnacker: Scouting Pijnacker
- Reeuwijk: St. Willibrordus
- Ridderkerk: Scouting Sint Joris
- Ridderkerk: Scouting Florence Nightingale
- Rijnsburg: Scouting Rijnsburg (opgeheven)
- Rijswijk: Martin Luther King Groep
- Rijswijk: Scoutinggroep 'De Jaguars'
- Rijswijk: Hoeve Ypenburg Groep
- Rijswijk: Scouting Gordongroep
- Rotterdam: Albert Schweitzer Groep Rotterdam
- Rotterdam: Bernadette/St. Willibrordus
- Rotterdam: Brownsea Groep 66
- Rotterdam: Calandtroep
- Rotterdam: Cornelis Tromp groep
- Rotterdam: Scouting Dorus Rijkers Nesselande
- Rotterdam: Hillegersberg
- Rotterdam: Hendrik van Halewijn
- Rotterdam: Impeesagroep
- Rotterdam: Kralingsche Troep 10
- Rotterdam: Klaas Kitten Groep
- Rotterdam: Lischgroep
- Rotterdam: Maasgroep 18
- Rotterdam: Margrietengroep
- Rotterdam: Menod
- Rotterdam: Olivier van Noort groep 48
- Rotterdam: Prinses Irene Groep 45
- Rotterdam: The Rangers Rotterdam
- Rotterdam: De Spoorzoekers
- Rotterdam: Scouting Sint Patrick
- Rotterdam: Starrenburg
- Rotterdam: Stedost groep
- Rotterdam: Stella Maris
- Rotterdam: Wetrogroep
- Rotterdam: Willem de Zwijger
- Sassenheim: Scouting Scojesa Sassenheim
- Sassenheim: Tjarda Sassenheim
- Scheveningen: Sint Jorisgroep 5
- Schiedam: Burgemeester van Haarengroep
- Schiedam: Franciscus-Lodewijkgroep
- Sliedrecht: Merwegroep (opgeheven)
- Spijkenisse: Baden-Powell Band
- Spijkenisse: Scouting Ruwaard van Puttengroep
- Spijkenisse: Scouting Hartelgroep
- Ter Aar: Scouting Wapata
- Vlaardingen: Scouting Allart van Heemstede
- Vlaardingen: De Geuzen
- Vlaardingen: Prins Mauritsgroep
- Vlaardingen: Vioolgroep
- Vlaardingen: Maurits-Vioolgroep
- Vlaardingen: Willem de Zwijger
- Vlaardingen: wesselgroep
- Voorburg: Hubertus-Brandaan
- Voorburg: Livingstonegroep
- Voorburg: Scouting Sint Maarten-Hildegard
- Voorburg: Scouting Orion
- Voorhout: Boerhaavegroep Voorhout
- Voorschoten: Scouting Impeesa
- Voorschoten: Scouting Mauritsgroep
- Waddinxveen: Klimop
- Wassenaar: Scouting Willibrord
- Wassenaar: Van Wassenaer Van Obdam
- Wassenaar: Van Woesik groep
- Wassenaar: Marduin
- Zoetermeer: Scouting Impeesa
- Zoetermeer: Scouting John McCormick
- Zoetermeer: Scouting Pocahontas
- Zoetermeer: Brownsea Island groep (FSE/CES groep)
- Zoetermeer: Scouting Ashanti
- Zoeterwoude: Scouting Zoeterwoude
- Zwijndrecht: Scouting Panoord
Landelijke stammen[bewerken | brontekst bewerken]
- Bermudastam, Leusden
- Cyberscouts, Leusden
- Delta Echo Stam, Zeeland
- Explostam, Leusden
- F.R.E.T., Friesland
- ICIS, Ossendrecht
- Kanderstam, Velp
- Kse Iii Stam, Utrecht
- La Thès, Landelijke Theater Stam uit Breda
- Landelijke Loodsen Zeezeil Stam, Leusden
- Landelijke Luchtscouting Stam, Rijswijk
- Landelijke Ondersteunings Stam, Rotterdam
- Medische en EHBO Stam, Ommen
- MPSE (Most Primitive Scouting Experience), Elst
- Radio Interesse Stam, Rotterdam
- Scouting Garbage Nederland Stam, Leusden
- Scoutlink Activiteiten Stam Holland, Leusden
- Sir Edmund Hillary-Stam, Almelo
- Scouting Motor Stam, Nuth
- Scoutnet Nederland, Maarssenbroek
- Z.O.U.T., Den Dolder
- Rampenstam, Sint Michielsgestel
- Scouting Doven Nederland,Landelijke Scoutinggroep voor Doven, Den Haag
- Landelijke Activiteiten en Regio Ondersteuning Stam, de Laro Stam