Maart: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
kGeen bewerkingssamenvatting |
|||
Regel 8: | Regel 8: | ||
===Alle gebeurtenissen=== | ===Alle gebeurtenissen=== | ||
{| | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Algemeen''' | |||
|- | |||
||[[1976]].||In Engeland wordt de [[Scout Fellowship]] opgericht voor oud-scouts | |||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''1 maart''' | |||
|- | |||
||[[1986]]||Scouting [[Vinchem]] wordt opgericht | |||
|- | |||
||[[1998]]||[[Girlscouting Lichtenvoorde]] wordt opgericht | |||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''7 maart''' | |||
|- | |||
||[[2006]]||Vrijwilligers in Nederland (dus ook bij [[scouting]]) worden voortaan eerder vrijgesteld van [[ARBO|Arbo]]regels | |||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''8 maart''' | |||
|- | |||
||[[1864]]||[[Jean Jacques Rambonnet]] wordt geboren, de enige [[hoofdverkenner]] die Nederland ooit heeft gehad | |||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''10 maart''' | |||
|- | |||
||[[1912]]||De [[Nederlandse Padvindersbond]] wordt opgericht | |||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''21 maart''' | |||
|- | |||
|| ||[[Pompedomp]] (persoon bij de [[Bevers]]) is jarig | |||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''23 maart''' | |||
|- | |||
||[[1968]]||Scouting [[Karel de Stoute]] wordt opgericht | |||
|- | |||
|} | |||
[[category:Geschiedenis naar maand|03]] | [[category:Geschiedenis naar maand|03]] |
Versie van 7 jan 2007 16:11
Januari · Februari · Maart · April · Mei · Juni · Juli · Augustus · September · Oktober · November · December |
Dit artikel geeft een overzicht van de verschillende gebeurtenissen met betrekking tot scouting die in de maand maart plaatsvonden.
Maart in vogelvlucht
Dit korte uittrekseltje verschijnt jaarlijks in maart op de hoofdpagina
- Algemeen: Pompedomp is deze maand jarig
- 1864: De latere hoofdverkenner Rambonnet wordt geboren
- 1912: De Nederlandse Padvindersbond wordt opgericht in Den Haag
- 1968: Scouting Karel de Stoute wordt opgericht
- 1986: Scouting Vinchem wordt opgericht
Alle gebeurtenissen
Algemeen | |
1976. | In Engeland wordt de Scout Fellowship opgericht voor oud-scouts |
1 maart | |
1986 | Scouting Vinchem wordt opgericht |
1998 | Girlscouting Lichtenvoorde wordt opgericht |
7 maart | |
2006 | Vrijwilligers in Nederland (dus ook bij scouting) worden voortaan eerder vrijgesteld van Arboregels |
8 maart | |
1864 | Jean Jacques Rambonnet wordt geboren, de enige hoofdverkenner die Nederland ooit heeft gehad |
10 maart | |
1912 | De Nederlandse Padvindersbond wordt opgericht |
21 maart | |
Pompedomp (persoon bij de Bevers) is jarig | |
23 maart | |
1968 | Scouting Karel de Stoute wordt opgericht |