Mei: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
kGeen bewerkingssamenvatting |
|||
Regel 8: | Regel 8: | ||
===Alle gebeurtenissen=== | ===Alle gebeurtenissen=== | ||
{| | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Algemeen''' | |||
|- | |||
||[[1908]].||[[Scouting for boys]] verschijnt in boekvorm | |||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''1 mei''' | |||
|- | |||
||[[1945]]||[[Scouting Nanne Zwiep]] wordt opgericht | |||
|- | |||
||[[1946]]||[[Scouting Emisario]] wordt opgericht | |||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''19 mei''' | |||
|- | |||
||[[1950]]||Scouting [[Ossewa]] wordt opgericht | |||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''30 mei''' | |||
|- | |||
||[[1950]]||[[Beschermvrouwe]] koningin [[Juliana]] legt haar padvindstersbelofte af | |||
|- | |||
|} | |||
[[category:Geschiedenis naar maand|05]] | [[category:Geschiedenis naar maand|05]] |
Versie van 7 jan 2007 18:56
Januari · Februari · Maart · April · Mei · Juni · Juli · Augustus · September · Oktober · November · December |
Dit artikel geeft een overzicht van de verschillende gebeurtenissen met betrekking tot scouting die in de maand mei plaatsvonden.
mei in vogelvlucht
Dit korte uittrekseltje verschijnt jaarlijks in mei op de hoofdpagina
- 1908: Scouting for Boys verschijnt in boekvorm
- 1950: Scoutinggroep Ossewa wordt opgericht
- Eerste zondag in mei: Grote Trek
- Tweede zaterdag in mei: Jamboree on the Trail
Alle gebeurtenissen
Algemeen | |
1908. | Scouting for boys verschijnt in boekvorm |
1 mei | |
1945 | Scouting Nanne Zwiep wordt opgericht |
1946 | Scouting Emisario wordt opgericht |
19 mei | |
1950 | Scouting Ossewa wordt opgericht |
30 mei | |
1950 | Beschermvrouwe koningin Juliana legt haar padvindstersbelofte af |