Poolkamp: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
(→Geschiedenis: opmaak) |
||
(15 tussenliggende versies door 8 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
Poolkamp is een jaarlijks | Het '''Poolkamp''' is een jaarlijks terugkerend evenement voor de [[speltak]]ken [[scouts (Scouting Nederland)|scouts]] en [[explorers]] van scoutinggroepen in Noord-Nederland. Het evenement wordt (sinds [[1976]]) elk jaar gehouden in het weekend voor kerst in van de drie volgende plaatsen: Drouwen, Ellertshaar en Appelscha, met soms uitstapjes naar Roden of Schiermonnikoog. | ||
Elk jaar zijn er | ==Opzet== | ||
[http://www. | Elk jaar zijn er 6 verschillende [[hike]]s georganiseerd. Voor [[2005]] waren dat er vijf. Elke [[hike]] heeft een eigen thema, dat ieder jaar wisselt. | ||
==Geschiedenis== | |||
{| | |||
|38ste||2014||Ellertshaar | |||
|- | |||
|37ste||2013||Ellertshaar | |||
|- | |||
|36ste||2012||Roden | |||
|- | |||
|35ste||2011||Ellertshaar | |||
|- | |||
|34ste||2010||Appelscha | |||
|- | |||
|33ste||2009||Schiermonnikoog | |||
|- | |||
|32ste||2008||Appelscha | |||
|- | |||
|31ste||2007||Ellertshaar | |||
|- | |||
|30ste||2006||Schiermonnikoog | |||
|- | |||
|29ste||2005||Appelscha | |||
|- | |||
|28ste||2004||Drouwen | |||
|- | |||
|27ste||2003||Ellertshaar | |||
|- | |||
|26ste||2002||Appelscha | |||
|- | |||
|25ste||2001||Drouwen | |||
|- | |||
|24ste||2000||Ellertshaar | |||
|- | |||
|23ste||1999||Drouwen | |||
|- | |||
|22ste||1998||Ellertshaar | |||
|- | |||
|21ste||1997||Appelscha | |||
|- | |||
|20ste||1996||Drouwen | |||
|- | |||
|19de||1995||Ellertshaar | |||
|- | |||
|18de||1994||Appelscha | |||
|- | |||
|17de||1993||Drouwen | |||
|- | |||
|16de||1992||Roden | |||
|- | |||
|15de||1991||Appelscha | |||
|- | |||
|14de||1990||Ellertshaar | |||
|- | |||
|13de||1989||Appelscha | |||
|- | |||
|12de||1988||Roden | |||
|- | |||
|11de||1987||Slochteren | |||
|- | |||
|10de||1986||Roden | |||
|- | |||
|9de||1985||Beetsterzwaag | |||
|- | |||
|8ste||1984||Roderesch | |||
|- | |||
|7de||1983||Roden | |||
|- | |||
|6de||1982||Roden | |||
|- | |||
|5de||1980||Ellertshaar | |||
|- | |||
|4de||1979||Hellum | |||
|- | |||
|3de||1978||Wedderbergen | |||
|- | |||
|2de||1977||Wedderbergen | |||
|- | |||
|1ste||1976||Wedderbergen | |||
|} | |||
==Externe link== | |||
* [http://www.poolkamp.nl/poolkamp.php www.poolkamp.nl] | |||
{{Link portaal Op kamp en evenementen}} | |||
[[Categorie:Kampen en weekends (georganiseerd)]] |
Versie van 19 okt 2014 09:17
Het Poolkamp is een jaarlijks terugkerend evenement voor de speltakken scouts en explorers van scoutinggroepen in Noord-Nederland. Het evenement wordt (sinds 1976) elk jaar gehouden in het weekend voor kerst in van de drie volgende plaatsen: Drouwen, Ellertshaar en Appelscha, met soms uitstapjes naar Roden of Schiermonnikoog.
Opzet
Elk jaar zijn er 6 verschillende hikes georganiseerd. Voor 2005 waren dat er vijf. Elke hike heeft een eigen thema, dat ieder jaar wisselt.
Geschiedenis
38ste | 2014 | Ellertshaar |
37ste | 2013 | Ellertshaar |
36ste | 2012 | Roden |
35ste | 2011 | Ellertshaar |
34ste | 2010 | Appelscha |
33ste | 2009 | Schiermonnikoog |
32ste | 2008 | Appelscha |
31ste | 2007 | Ellertshaar |
30ste | 2006 | Schiermonnikoog |
29ste | 2005 | Appelscha |
28ste | 2004 | Drouwen |
27ste | 2003 | Ellertshaar |
26ste | 2002 | Appelscha |
25ste | 2001 | Drouwen |
24ste | 2000 | Ellertshaar |
23ste | 1999 | Drouwen |
22ste | 1998 | Ellertshaar |
21ste | 1997 | Appelscha |
20ste | 1996 | Drouwen |
19de | 1995 | Ellertshaar |
18de | 1994 | Appelscha |
17de | 1993 | Drouwen |
16de | 1992 | Roden |
15de | 1991 | Appelscha |
14de | 1990 | Ellertshaar |
13de | 1989 | Appelscha |
12de | 1988 | Roden |
11de | 1987 | Slochteren |
10de | 1986 | Roden |
9de | 1985 | Beetsterzwaag |
8ste | 1984 | Roderesch |
7de | 1983 | Roden |
6de | 1982 | Roden |
5de | 1980 | Ellertshaar |
4de | 1979 | Hellum |
3de | 1978 | Wedderbergen |
2de | 1977 | Wedderbergen |
1ste | 1976 | Wedderbergen |