Scout-In: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
(onderwerpen van de scout-in toevoegen en eentje verbeteren) |
(→Scout-Ins in het verleden: opmaak) |
||
Regel 6: | Regel 6: | ||
==Scout-Ins in het verleden== | ==Scout-Ins in het verleden== | ||
{| {{prettytable}} | |||
! Jaar | |||
! Lokatie | |||
! Thema | |||
|- | |||
| 1974 | |||
| [[Gilwell Ada's Hoeve]], Ommen | |||
| Kijk Uit | |||
|- | |||
| 1977 | |||
| Gilwell Ada's Hoeve, Ommen | |||
| Tot je dienst | |||
|- | |||
| 1979 | |||
| Gilwell Ada's Hoeve, Ommen | |||
| Mensenkinderen | |||
|- | |||
| 1981 | |||
| Gilwell Ada's Hoeve, Ommen | |||
| Zet je in, speel mee | |||
|- | |||
| 1983 | |||
| Gilwell Ada's Hoeve, Ommen | |||
| grenzenloos plezier | |||
|- | |||
| 1985 | |||
| Gilwell Ada's Hoeve, Ommen | |||
| Het avontuur tegemoet | |||
|- | |||
| 1987 | |||
| Gilwell Ada's Hoeve, Ommen | |||
| 'n wereldwijd avontuur | |||
|- | |||
| 1990 | |||
| Dronten | |||
| Pioneren aan de toekomst | |||
|- | |||
| 1992 | |||
| Dronten | |||
| Net even wat meer... | |||
|- | |||
| 1995 | |||
| Dronten | |||
| Jamboree-inn | |||
|- | |||
| 1997 | |||
| Dronten | |||
| Weten wat je wilt | |||
|- | |||
| 1999 | |||
| Ommen | |||
| Absolutely Anders | |||
|- | |||
| 2003 | |||
| [[Landgoed Velder]], Liempde | |||
| Natuurlijk Scouting | |||
|- | |||
| 2005 | |||
| Landgoed Velder, Liempde | |||
| Ik, jij, wij... samen Scouting! | |||
|- | |||
| 2007 | |||
| Landgoed Velder, Liempde | |||
| Bouwen aan je toekomst! | |||
|} | |||
==Locatie== | ==Locatie== |
Versie van 23 aug 2007 14:35
De Scout-In is een soort van vakbeurs voor alle kaderleden, jongerentakleden en Plus-Scouts binnen Scouting Nederland, voor actief leidinggevenden, groeps- en regiobestuursleden en landelijk vrijwilligers van scoutinggroepen in Nederland. Dus voor iedereen vanaf 17 jaar, die binnen Scouting zich bezig houdt met het spel wat Scouting heet. De vakbeurs, die in de vorm van een weekendkamp gehouden wordt, wordt doorgaans eens in de twee jaar georganiseerd. Voor 1973 was er de Koempoelan en de Dachvaert.
Enigszins vergelijkbaar met de Scout-In zijn de Saamdagen van de FOS Open Scouting en de Herfstontmoeting van Scouts en Gidsen Vlaanderen.
Scout-Ins in het verleden
Jaar | Lokatie | Thema |
---|---|---|
1974 | Gilwell Ada's Hoeve, Ommen | Kijk Uit |
1977 | Gilwell Ada's Hoeve, Ommen | Tot je dienst |
1979 | Gilwell Ada's Hoeve, Ommen | Mensenkinderen |
1981 | Gilwell Ada's Hoeve, Ommen | Zet je in, speel mee |
1983 | Gilwell Ada's Hoeve, Ommen | grenzenloos plezier |
1985 | Gilwell Ada's Hoeve, Ommen | Het avontuur tegemoet |
1987 | Gilwell Ada's Hoeve, Ommen | 'n wereldwijd avontuur |
1990 | Dronten | Pioneren aan de toekomst |
1992 | Dronten | Net even wat meer... |
1995 | Dronten | Jamboree-inn |
1997 | Dronten | Weten wat je wilt |
1999 | Ommen | Absolutely Anders |
2003 | Landgoed Velder, Liempde | Natuurlijk Scouting |
2005 | Landgoed Velder, Liempde | Ik, jij, wij... samen Scouting! |
2007 | Landgoed Velder, Liempde | Bouwen aan je toekomst! |
Locatie
- Landgoed Velder, Liempde
GPS-coördinaat: N 51°33.270' – E 005°20.620'(WGS 84)