September: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
k (→Geschiedenis) |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 2: | Regel 2: | ||
Dit artikel geeft een overzicht van de verschillende gebeurtenissen met betrekking tot [[scouting]] die in de maand september plaatsvonden. | Dit artikel geeft een overzicht van de verschillende gebeurtenissen met betrekking tot [[scouting]] die in de maand september plaatsvonden. | ||
===Alle gebeurtenissen=== | |||
{| | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Algemeen''' | |||
|- | |||
||[[1909]]||De eerste grote scoutingrally in de [[Geschiedenis Scouting|scoutinggeschiedenis]] vindt plaats | |||
|- | |||
||[[1911]]||[[Robert Baden-Powell]] bezoekt de pas opgerichte scoutingbeweging in Nederland | |||
|- | |||
||[[1916]]||Het eerste [[Nationaal Hoofdkwartier]] wordt gevestigd in Amsterdam | |||
|- | |||
||[[1919]]||[[De Utrechtse Zwervers]] wordt opgericht, de [[oudste scoutinggroep|eerste voortrekkersstam]] in Nederland | |||
|- | |||
||[[1993]]||De [[Hilma|Hilma pivo's]] wordt opgericht in Voorburg | |||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''1 September''' | |||
|- | |||
||[[1981]]||[[Scoutinggroep Aquarius]] wordt opgericht in Dirkshorn | |||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''5 September''' | |||
|- | |||
||[[1920]]||De [[oudste scoutinggroep|eerste loodsenstam]] wordt opgericht in Den Haag | |||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''6 September''' | |||
|- | |||
||[[1973]]||De [[NPG]], [[KV]], [[NPV]] en [[NGB]] fuseren tot [[Scouting Nederland]] | |||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''14 September''' | |||
|- | |||
||[[2005]]||[[Prinses Maxima]] wordt beschermvrouwe van [[Scouting Nederland]] | |||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''18 September''' | |||
|- | |||
||[[2005]]||De [[scoutifestatie]] vindt plaats | |||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''21 September''' | |||
|- | |||
||[[1992]]||De landelijke [[Scouting Motor Stam]] wordt opgericht | |||
|- | |||
|| ||[[Sssstt]] is jarig | |||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Eind September''' | |||
|- | |||
|| ||De tweejaarlijks [[Scout-In]] vindt plaats. | |||
|- | |||
|} | |||
<br><br> | |||
---- | |||
==={{PAGENAME}} in vogelvlucht=== | ==={{PAGENAME}} in vogelvlucht=== | ||
''[[sjabloon:Geschiedenis september|Dit korte uittrekseltje verschijnt jaarlijks in september op de hoofdpagina]]'' {{Geschiedenis september}} | ''[[sjabloon:Geschiedenis september|Dit korte uittrekseltje verschijnt jaarlijks in september op de hoofdpagina]]'' {{Geschiedenis september}} | ||
[[category:Geschiedenis naar maand|09]] | [[category:Geschiedenis naar maand|09]] |
Versie van 8 jan 2007 18:30
Januari · Februari · Maart · April · Mei · Juni · Juli · Augustus · September · Oktober · November · December |
Dit artikel geeft een overzicht van de verschillende gebeurtenissen met betrekking tot scouting die in de maand september plaatsvonden.
Alle gebeurtenissen
Algemeen | |
1909 | De eerste grote scoutingrally in de scoutinggeschiedenis vindt plaats |
1911 | Robert Baden-Powell bezoekt de pas opgerichte scoutingbeweging in Nederland |
1916 | Het eerste Nationaal Hoofdkwartier wordt gevestigd in Amsterdam |
1919 | De Utrechtse Zwervers wordt opgericht, de eerste voortrekkersstam in Nederland |
1993 | De Hilma pivo's wordt opgericht in Voorburg |
1 September | |
1981 | Scoutinggroep Aquarius wordt opgericht in Dirkshorn |
5 September | |
1920 | De eerste loodsenstam wordt opgericht in Den Haag |
6 September | |
1973 | De NPG, KV, NPV en NGB fuseren tot Scouting Nederland |
14 September | |
2005 | Prinses Maxima wordt beschermvrouwe van Scouting Nederland |
18 September | |
2005 | De scoutifestatie vindt plaats |
21 September | |
1992 | De landelijke Scouting Motor Stam wordt opgericht |
Sssstt is jarig | |
Eind September | |
De tweejaarlijks Scout-In vindt plaats. |
September in vogelvlucht
Dit korte uittrekseltje verschijnt jaarlijks in september op de hoofdpagina