Op eigenschap zoeken
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
Deze pagina biedt een eenvoudige bladerinteractie voor het vinden van entiteiten met een eigenschap met een bepaalde waarde. Andere beschikbare zoekinteracties zijn de zoekpagina voor pagina-eigenschappen en de zoekopdrachtbouwer.
Lijst van resultaten
- St. Tarcisiusgroep (Bergen op Zoom) + (november 4, 1930)
- Ina Wildeboer + (november 8, 1930)
- Scouting St. Ansfridus + (december 1, 1930)
- Langenberggroep + (december 14, 1930)
- St. Tarcisius (Den Haag) + (januari 1, 1931)
- Svenska Missionskyrkans Ungdom Scout + (1931)
- Armenian General Benevolent Union - Scouts + (1931)
- Memorial to World Boy Scout Jamboree (1929) + (1931)
- Scouting Christiaan de Wet (Geleen) + (januari 1, 1931)
- Scouting Ben Labre (De Bilt) + (januari 2, 1931)
- Scouting Tarcisius (Ede) + (januari 6, 1931)
- Herman Souverijn + (januari 12, 1931)
- Karel Budde + (februari 17, 1931)
- Scouting Mgr. Ariënsgroep + (maart 5, 1931)
- Cor Braak + (maart 21, 1931)
- Adrienne Hermans + (april 23, 1931)
- Rien Kurtz + (april 24, 1931)
- Kampeercentrum Coldenhove + (mei 23, 1931)
- Stadhouder Willem III groep + (juni 11, 1931)
- Scouting Nunspeet + (juli 1, 1931)
- Bram IJzermangroep + (juli 1, 1931)
- St. Ansfridusgroep (Utrecht) + (augustus 1, 1931)
- St. Stephanusgroep (Nijmegen) + (september 1, 1931)
- Scoutinggroep Be Pals-Prinses Juliana + (oktober 10, 1931)
- Pfadfinder & Pfadfinderinnen Liechtensteins + (oktober 11, 1931)
- Scouting Sint Martinus (Princenhage) + (januari 1, 1932)
- Scouting Elswout + (januari 1, 1932)
- Scouting St. Jozef (Sittard) + (januari 1, 1932)
- Gelra-Malsena + (januari 1, 1932)
- Scouting ’t Jagertje Hulst + (januari 1, 1932)
- Fred Regeer + (februari 6, 1932)
- Scouting Heidepark + (april 1, 1932)
- Abington Woods + (april 6, 1932)
- Scouting Sint Laurentius (Alkmaar) + (april 23, 1932)
- Woudlopers (Mechelen) + (april 24, 1932)
- Guido de Fontgallandgroep (Baarn) + (mei 11, 1932)
- Scouting St. Vincentius Brunssum + (mei 20, 1932)
- Sis van Berkel + (mei 29, 1932)
- Scouting Willem de Zwijgergroep 1 + (juni 30, 1932)
- Scouting Kapelaan Berix + (augustus 1, 1932)
- Scouting Kizito (Bergen op Zoom) + (augustus 6, 1932)
- Waterscouting St. Franciscus + (september 1, 1932)
- Scouting Charles de Foucauld (Kerkrade) + (september 1, 1932)
- Scouting Stein + (september 3, 1932)
- Scouting St. Stephanus Martina + (september 7, 1932)
- Scouting H. de Montfort + (september 17, 1932)
- Mbagagroep (Bergen op Zoom) + (november 5, 1932)
- Mbagagroep + (november 5, 1932)
- Scouting Albertus (Nijmegen) + (november 19, 1932)
- Pieter Beelaerts van Blokland + (december 8, 1932)
- Het Nederlandse Padvindstersgilde + (1933)
- Jonge Wacht + (1933)
- Scouting Eijsden + (januari 1, 1933)
- Kruisvaart + (1933)
- TOP-groep + (januari 1, 1933)
- Van Starckenrodegroep + (januari 1, 1933)
- Guithégrogroep + (januari 1, 1933)
- Scouting Rijnwaarden + (januari 2, 1933)
- Prins Willem I-groep (Eindhoven) + (februari 9, 1933)
- Scouting Hilfertheem - 1e Hilversumsche Groep + (maart 5, 1933)
- Scouting Menod + (maart 22, 1933)
- Franciscus-Lodewijkgroep + (mei 11, 1933)
- Scouting Dorus en Doortje Rijkersgroep + (juni 1, 1933)
- Jeugdherberg Zonnehoeve + (juni 3, 1933)
- St. Christoforus-Lichtdraagsters + (juni 16, 1933)
- St. Christophorusgroep (Arnhem) + (juni 16, 1933)
- Nationaal Voortrekkerskamp + (augustus 1, 1933)
- Wereldjamboree 1933 + (augustus 4, 1933)
- Scouting Vasanta + (september 30, 1933)
- Padvindersvereeniging Nederland + (oktober 29, 1933)
- Unie van Nederlandsche Padvinders + (november 1, 1933)
- De Geuzen (Alkmaar) + (1934)
- Scouting Petrus en Paulus (Den Bosch) + (januari 1, 1934)
- De Kluis + (1934)
- St. Odulphusgroep (Tilburg) + (januari 1, 1934)
- Scouting Gillesa + (maart 1, 1934)
- Scouting Tono-groep + (maart 21, 1934)
- Roothaangroep + (april 23, 1934)
- St. Leonardgroep (Tilburg) + (april 28, 1934)
- Nationale Jeugdstorm + (mei 1, 1934)
- Adelbertusgroep + (mei 4, 1934)
- Scouting Verbraak-Margriet + (juni 13, 1934)
- St. Paulusgroep (Oldenzaal) + (september 1, 1934)
- Prins Mauritsgroep (Vlaardingen) + (september 6, 1934)
- Scouting St. Paulus (Venlo) + (september 27, 1934)
- Scouting Andreas Zijlmansgroep + (oktober 10, 1934)
- Waterscouting Belletable - Stella Maris + (oktober 10, 1934)
- Scouting Deurne + (oktober 21, 1934)
- Waterscoutinggroep De Bevers + (november 1, 1934)
- Scouts of China + (november 1, 1934)
- Scouting mr. Van Daalgroep + (november 12, 1934)
- Scouting Aarle-Rixtel + (november 13, 1934)
- Lodewijksgroep (Leiden) + (december 8, 1934)
- Sint Joris (Zutphen) + (december 14, 1934)
- St. Ludgergroep (Groenlo) + (december 29, 1934)
- De Zwervers (Groningen) + (januari 1, 1935)
- Tibrag + (1935)
- Guido de Fontgalland (Kloosterzande) + (januari 1, 1935)
- Scouting Secretaris Moonen + (januari 1, 1935)
- Scouting St. George + (januari 1, 1935)
- Ridder van der Maelstedegroep + (1935)
- Scouting Dominicus (Nijmegen) + (januari 1, 1935)
- AYMA 77th Scouts + (januari 1935)
- Padvindersboerderij + (1935)
- Ridder Boudewijngroep + (maart 20, 1935)
- Albert Schweitzer Groep Rotterdam + (mei 4, 1935)
- De Nederlandsche Christelijke Vereeniging van Padvinders + (mei 25, 1935)
- Scouting Sint Odulphus Oirschot + (juni 24, 1935)
- Scouting St. Franciscus (Brunssum) + (september 7, 1935)
- Burgemeester van Haarengroep + (november 1, 1935)
- Oorspronggroep + (november 16, 1935)
- Scouting d'Almaras + (december 7, 1935)
- Scouting Oisterwijk + (januari 1, 1936)
- Scouting Dannenburcht + (januari 1, 1936)
- Asociación de Guías Scouts de Colombia + (1936)
- H.J.B. Boemerang + (januari 1, 1936)
- Stanleygroep (Groningen) + (januari 1, 1936)
- Freie Deutsche Jugend + (1936)
- Heralda + (januari 1, 1936)
- St. Martinusgoep (Tegelen) + (januari 1, 1936)
- Scouting St. Willibrord (Goirle) + (maart 11, 1936)
- Jan van der Steen + (april 10, 1936)
- Cornelis Tromp groep + (mei 1, 1936)
- Hanzeluiden + (mei 11, 1936)
- Mgr. Hamergroep + (september 8, 1936)
- De Geuzen (Vlaardingen) + (oktober 1, 1936)
- Robert Crause Baden-Powell + (oktober 15, 1936)
- Scouting Tekakwitha Zeeverkenners + (oktober 28, 1936)
- Ijafik + (november 1, 1936)
- Louis Wesselsgroep + (december 16, 1936)
- Scouting Rijen + (december 26, 1936)
- Scouting Stadskanaal + (januari 1, 1937)
- Woudlopers Kipling + (januari 1, 1937)
- Scouting EOS/St. Hubertus + (1937)
- Scouting EOS / St. Hubertus + (januari 1, 1937)
- Armenian Young Men's Society (Hoyetchmen) + (1937)
- Beaudesert + (1937)
- St. Petrus Bandengroep (Venray) + (januari 1, 1937)
- Camp Maluhia + (1937)
- Derjagroep + (januari 30, 1937)
- Scouting de Hoeve + (februari 17, 1937)
- Scouting Hamaland + (maart 13, 1937)
- Scouting Willaergroep + (april 1, 1937)
- Zoomgroep + (april 11, 1937)
- Bataven Ludger + (april 23, 1937)
- De Bataven + (april 23, 1937)
- Petrus Canisiusgroep (Tilburg) + (mei 27, 1937)
- Gill Clay + (juni 14, 1937)
- Harlugroep + (juli 1, 1937)
- Wereldjamboree 1937 + (juli 31, 1937)
- Koningin Wilhelmina + (00:00:00, 31 juli 1937)
- Hollandgroep, Singapore + (september 2, 1937)
- 1st Buckingham Palace Guide Company + (september 6, 1937)
- De Stutters + (oktober 1, 1937)
- Admiraal De Ruytergroep (Den Haag) + (november 20, 1937)
- EOS/St Hubertus + (december 15, 1937)
- Scouting Laurentius (BiIthoven) + (december 16, 1937)
- Sint-Trudo + (1938)
- Camp scout de la Fresnaye + (1938)
- Irish Girl Guides + (1938)
- Katholieke Verkenners Suriname + (1938)
- Pfadi Winterthur + (1938)
- Pogotowie Harcerek i Harcerzy (ZHR) + (1938)
- Scouting Jan Pieterszoon Coen + (januari 8, 1938)
- De Zwervers (Veenendaal) + (februari 23, 1938)
- Scouting St. Gerlach + (maart 25, 1938)
- Scouting van Maasdijk + (maart 30, 1938)
- Nationale Padvindersraad + (mei 28, 1938)
- Nationale Padvindersraad + (00:00:00, 28 mei 1938)
- Scouting Eygelshoven + (juni 18, 1938)
- Stella Maris (Rotterdam) + (september 26, 1938)
- Scouting Thomas More (Prinsenbeek) + (oktober 1, 1938)
- De Spoorzoekers (Rotterdam) + (oktober 7, 1938)
- Hopman Masselman Groep + (oktober 12, 1938)
- De Lutherverkenners + (november 5, 1938)
- Marty Budde + (december 1, 1938)
- Scouting Heralda + (1939)
- Zeilschip Mytilus + (1939)
- Ispa-groep + (januari 22, 1939)
- Karel Doormangroep (Zutphen) + (maart 1, 1939)
- Our Ark + (mei 2, 1939)
- The Rangers Rotterdam + (mei 10, 1939)
- Oranjeboomgroep + (juli 1, 1939)
- Pax Ting + (juli 25, 1939)
- Mgr. De la Geneste + (september 1, 1939)
- De Mohicanen + (september 30, 1939)
- Derech Erets-groep + (december 10, 1939)
- Scouting Meppel + (maart 2, 1940)
- Pim van Dorp + (april 6, 1940)
- Scouting Soekwa + (april 23, 1940)
- Michael Baden-Powell + (december 11, 1940)
- Kruisridders - Hever-Schiplaken + (1941)
- Scouts St. Jan Berchmans, Rupelmonde + (1941)
- Úlfljótsvatn + (1941)
- Scouts, Gidsen en Akabe Lint + (1941)
- Scouting in Nederland + (00:00:00, 2 april 1941)
- Oorlogsblaadje + (april 2, 1941)
- Het Arubaanse Padvindsters Gilde + (juni 12, 1941)
- Perkino + (juli 19, 1941)
- George Purdy + (april 16, 1942)
- Kale Koppen Kamp Stam + (juli 1, 1942)
- Ronald Oudshoorn + (juli 8, 1942)
- Afdeling Brastagi + (augustus 10, 1942)
- Jaap Copini + (oktober 9, 1942)
- Changi-stam + (december 1, 1942)
- St. Jozefgroep (Dongen) + (januari 1, 1943)
- De Menapiërs + (1943)
- Birmastam + (maart 1, 1943)
- Garth Morrison + (april 8, 1943)
- Gebruiker:Jaguaragd + (april 10, 1943)
- Prins Bernardgroep + (mei 31, 1943)
- Wilhelmina stam + (augustus 31, 1943)
- Menum Khwae Noi stam + (oktober 15, 1943)
- Kapitein Servaes Stam + (december 2, 1943)
- Scouting Johannes Vianney + (januari 1, 1944)
- St. Tarcisiusgroep (Westdorpe) + (januari 1, 1944)
- Paul Kruger stam + (januari 15, 1944)
- Prinses Benedikte van Denemarken + (april 29, 1944)
- Colonel Dunlop Stam + (mei 18, 1944)
- Argonauten (Hilversum) + (september 10, 1944)
- Scoutinggroep St. Joris (Haaren) + (oktober 1, 1944)
- B.P.-stam + (oktober 1, 1944)
- Scouting Don Bosco (Maastricht) + (oktober 13, 1944)
- Scouting Sint Maarten (Valkenswaard) + (november 11, 1944)
- Scouting Schijndel + (november 11, 1944)
- Scouting St. Jan (Roosendaal) + (november 14, 1944)
- Scouting St. Hubertus + (november 27, 1944)
- Scouting de Landgraaf + (december 1, 1944)
- Jong Nederland + (december 6, 1944)
- Anthonie van Diemenstam + (1945)
- Scouting St. Maarten (Hoofddorp) + (1945)
- De Leeuwerik + (1945)
- Stella Maris - St. Willibrordus + (1945)
- Scheldezwervers + (januari 1, 1945)
- Scouting De Teil + (1945)
- Scouting Z.V. de Batavieren + (1945)
- Sint-Antonius Moerbeke + (1945)
- Scouting Zevenbergen + (januari 1, 1945)
- St. Christinagroep (Eijsden) + (januari 1, 1945)
- Scouting Bladel + (januari 1, 1945)
- Sint Jorisgroep (Bergen op Zoom) + (januari 1, 1945)
- St. Elisabethgroep (Bergen op Zoom) + (januari 1, 1945)
- St. Theresiagroep (Bergen op Zoom) + (januari 1, 1945)
- Impeesa (Leeuwarden) + (1945)
- Scouting Jan van Hoof (Nieuwegein) + (januari 1, 1945)
- Scouting Skoltaro + (januari 1, 1945)
- St. Anthoniusgroep (Oss) + (januari 1, 1945)
- Scoutinggroep Don Bosco + (januari 11, 1945)
- Scouting Pieter de Jong + (februari 16, 1945)
- Ottawa groep / groep 1 + (maart 1, 1945)
- Scoutinggroep 'De Jaguars' + (maart 10, 1945)
- Scouting Pioniers Oude Mijnstreek + (maart 31, 1945)
- Scouting Aalten + (maart 31, 1945)
- BIM-bakennessergroep + (april 1, 1945)
- Don Boscogroep (Den Haag) + (april 1, 1945)
- Scouting Dick van Toor + (april 13, 1945)
- Scouting Sint Hubertus (Nuth) + (april 23, 1945)
- Scouting St. Hubertus (Nuth) + (april 23, 1945)
- St. Hubertusgroep (Nuth) + (april 23, 1945)
- Scouting Nanne Zwiep + (mei 1, 1945)
- St. Monulphus + (mei 1, 1945)
- Kameleon Kinheim + (mei 1, 1945)
- Duco van Martena + (mei 1, 1945)
- St. Paulustroep (IJzendijke) + (mei 1, 1945)
- Scouting Brigitta Valentijn + (mei 1, 1945)
- Scouting Leonardus + (mei 1, 1945)
- Scouting Jeanne d'Arc (Halsteren) + (mei 1, 1945)
- Prins Bernhardgroep (Huizum) + (mei 1, 1945)
- Pastoor Vroomansgroep + (mei 3, 1945)
- Spaarnegeuzen + (mei 5, 1945)
- Scouting Olivier van Noort + (mei 5, 1945)
- Prinses Irene Groep 45 + (mei 7, 1945)
- Claes Compaen groep + (mei 10, 1945)
- De Trappers (Kropswolde) + (mei 12, 1945)
- Fatimagroep (Venlo) + (mei 15, 1945)
- Tecumseh + (mei 20, 1945)
- Woudlopers (Zeist) + (mei 22, 1945)
- Scouting St. Stanislaus + (mei 30, 1945)
- Shawano's Oegstgeest + (mei 30, 1945)
- Fakkeldraagsters + (juni 1, 1945)
- Scouting de Vliegende Pijl + (juni 1945)
- Scouting Wilo + (juni 1, 1945)
- Gelregroep + (juni 1, 1945)
- Impeesa (Voorschoten) + (juni 1, 1945)
- Hessengroep (Lunteren) + (juni 9, 1945)
- Scouting Walraven + (juni 9, 1945)
- Radboudgroep (Amstelveen) + (juni 11, 1945)
- Scouting Schinnen + (juni 22, 1945)
- Scouting Jhr. Beelaerts van Blokland + (juni 29, 1945)
- Musinga Bennekom + (juli 1, 1945)
- Priscillagroep + (juli 1, 1945)
- Marnixgroep + (juli 1, 1945)
- Pacelligroep + (juli 1, 1945)
- Drs. Van der Gugtenstam + (juli 2, 1945)
- Nederlandse Gidsenbeweging + (juli 4, 1945)
- Scouting Irmin-Taweb + (juli 6, 1945)
- Reynoud van Gelregroep + (juli 6, 1945)
- St. Bernulphus + (juli 10, 1945)
- Scouting Jan van Hoof (Gouda) + (juli 17, 1945)
- Scouting St. Rafaël + (juli 19, 1945)
- Schout bij nacht Doorman (Leeuwarden) + (juli 21, 1945)
- Scouting Dedemsvaart + (juli 27, 1945)
- Hessengroep (Hummelo en Keppel) + (augustus 1, 1945)
- Titus Brandsmagroep (Oldenzaal) + (augustus 1, 1945)
- Hegwesgroep + (augustus 1, 1945)
- Scouting Volkel + (augustus 1, 1945)
- Reggegroep + (augustus 1, 1945)
- Scouting Laurentius Dongen + (augustus 10, 1945)
- Scouting Rijsbergen + (augustus 15, 1945)
- Scouting Paulus en Petrus Dondersgroep + (augustus 17, 1945)
- Paulus & Petrus Dondersgroep + (augustus 17, 1945)
- Wiawaha Beverwijk + (augustus 18, 1945)
- Scouting St. Tarcisius (Waalre) + (augustus 29, 1945)
- Scheldegroep + (augustus 30, 1945)
- Willem de Zwijger (Utrecht) + (september 1945)
- Scouting Zoeterwoude + (september 1, 1945)
- Scouting Veghel + (september 1, 1945)
- Scouting IJsselgroep + (september 1, 1945)
- Scouting Honselersdijk + (september 1, 1945)
- Berg en Bosgroep + (september 1, 1945)
- Scouting Uithoek + (september 1, 1945)
- Titus Brandsmagroep (Oss) + (september 1, 1945)
- St. Radboudgroep (Santpoort) + (september 4, 1945)
- Scouting De Ruyter + (september 8, 1945)
- Scouting Stanley 55 + (september 9, 1945)
- Scoutinggroep St. Jan Sprundel + (september 15, 1945)
- Willem de Zwijger (Rotterdam) + (september 16, 1945)
- Scouting Norvicus + (september 20, 1945)
- Scouting Manitoba + (september 22, 1945)
- Schakelgroep + (september 22, 1945)
- Scouting Miguel-Pro + (september 30, 1945)
- Scouting Montgomery (Huizen) + (oktober 1, 1945)
- Scouting The Buffalo's + (oktober 1, 1945)
- Scouting Johan van den Kornput + (oktober 1, 1945)
- Rover Crofts Groep + (oktober 1, 1945)
- Scouting Welverrro + (oktober 4, 1945)
- Scouting de Rimboejagers + (oktober 6, 1945)
- Scouting Brigitta (Haarlem) + (oktober 7, 1945)
- Willem de Zwijger (Delft) + (oktober 13, 1945)
- Vereniging voor Experimenteel Radio Onderzoek Nederland + (oktober 21, 1945)
- St. Jeroengroep (Texel) + (oktober 21, 1945)
- Mokunogroep + (november 1, 1945)
- Prinses Irenegroep + (november 6, 1945)
- Scouting Graaf Ottogroep + (november 10, 1945)
- Kompasnaaldgroep + (november 15, 1945)
- Pieter Maritzgroep (Waddinxveen) + (november 17, 1945)
- Scouting Van Weerden Poelman + (november 24, 1945)
- Scouting Olav + (november 26, 1945)
- Gouden Cirkelgroep + (december 1, 1945)
- St. Jan Don Bosco + (december 1, 1945)
- St. Imeldagroep (Santpoort) + (december 1, 1945)
- Scouting Leeghwater + (december 1, 1945)
- Scoutinggroep Cornelis de Houtman + (december 4, 1945)
- Scouting Keent-Moesel + (december 8, 1945)
- Samuel Esmeijergroep + (december 8, 1945)
- Lincolngroep + (december 15, 1945)
- Karel Doormangroep (Maassluis) + (december 15, 1945)
- Scouting Hedwig + (december 28, 1945)
- Sinte Zitagroep (Boskoop) + (december 31, 1945)
- Verkenners van de Katholieke Jeugdbeweging + (1946)
- Scouting Emmen + (januari 1, 1946)
- De Klimop + (januari 1, 1946)
- De Zwaluw (FOS) + (1946)
- De Zwaluw (WFIS) + (1946)
- Sagara Satrya's + (januari 1, 1946)
- Scouting Assendelft + (januari 1, 1946)
- Scouting Margaretha Sinclair (Denekamp) + (1946)
- Scouting WABO Heemstede + (januari 1, 1946)
- Lodewijck van Praetgroep + (1946)
- Scoutinggroep Jan de Rooij + (januari 1, 1946)
- Scouting St. Lambertus (Venlo) + (januari 1, 1946)
- Medo-groep + (januari 1, 1946)
- St. Michaëlgroep (Kortenhoef) + (januari 1, 1946)
- Scouting St. Willibrord (Didam) + (januari 1, 1946)
- Heidepolgroep + (januari 1, 1946)
- Scouting Heinkenszand + (januari 1, 1946)
- Look Wide + (januari 1, 1946)
- Sint Jorisgroep Maasniel + (januari 1, 1946)
- Scoutinggroep Munstergeleen + (januari 1, 1946)
- Scouting Lent + (januari 1, 1946)
- Scouting St. Martinus (Zaltbommel) + (januari 15, 1946)
- De Geuzen (Arnhem) + (januari 16, 1946)
- Scouting Brakkenstein + (januari 17, 1946)
- Zeeverkennersgroep Sint Joris + (januari 19, 1946)
- Bert Kuiper + (februari 2, 1946)
- Scouting Pater Bleijs + (februari 15, 1946)
- Margrietengroep + (februari 22, 1946)
- D' Olde Veste + (februari 22, 1946)
- Sint Bernardusgroep Lichtenvoorde + (februari 28, 1946)
- Scouting Sint Nicolaas + (maart 1, 1946)
- Scouting Zuilen + (maart 1946)
- Scouting Limmen + (maart 3, 1946)
- Scouting Amby + (maart 7, 1946)
- Scouting Zeddam + (maart 14, 1946)
- Scouting John McCormick + (maart 17, 1946)
- Scouting Berlicum + (maart 24, 1946)
- Herman Josephgroep + (maart 24, 1946)
- Christelijke Scoutinggroep Jan van Riebeeck + (maart 31, 1946)
- Paula Geertsgroep (Hoofddorp) + (april 6, 1946)
- Markiezaatsgroep + (april 13, 1946)
- Scouting St. Sebastiaan (Eindhoven) + (april 14, 1946)
- Rhedense Pioniers + (april 15, 1946)
- Titus Brandsma (Medemblik) + (april 26, 1946)
- Scouting Erskine + (april 30, 1946)
- Karel XVI Gustaaf van Zweden + (april 30, 1946)
- Scouting St. Lambertus (Kerkrade) + (mei 1946)
- St. Willibrordus (Treebeek) + (mei 1, 1946)
- Scouting Emisario + (mei 1, 1946)
- St. Lodewijkgroep (Mierlo) + (mei 1, 1946)
- Gerda Elgersma + (mei 2, 1946)
- Scouting Berghem - P.G. Frassati + (mei 9, 1946)
- Karel Doormangroep (Amersfoort) + (mei 17, 1946)
- Dr. Ariëns-Buettegroep + (juni 1, 1946)
- Schultegroep + (juni 1, 1946)
- Scouting Uitgeest + (juni 10, 1946)
- Dr. Mollergroep (Tilburg) + (juni 26, 1946)
- St. Gertrudisgroep (Bergen op Zoom) + (juli 1, 1946)
- Scouting Willibrordus (Gemert) + (juli 10, 1946)
- Guy de Fontgalland (Ter Apel) + (september 1, 1946)
- Scouting Sint Aloysius + (september 6, 1946)
- St. Joannesgroep + (september 11, 1946)
- Scouting Ravenstein + (september 12, 1946)
- Olavegroep (Maassluis) + (september 20, 1946)
- Scouting Markiezaatsgroep + (oktober 5, 1946)
- Athabascangroep + (oktober 10, 1946)
- Dr. Akkermansgroep + (oktober 17, 1946)
- Scouting Hoogeveen + (oktober 20, 1946)
- Prinses Beatrix Groep + (november 1, 1946)
- Scouting Willy Hems + (november 16, 1946)
- Hélène H. Wilkensgroep + (november 16, 1946)
- Scouting Jan Campert + (november 16, 1946)
- Kampeerterrein Dwingeloo + (1947)
- H.J.B. Wateregge + (januari 1, 1947)
- Wiawaha + (januari 1, 1947)
- Scouting Scojesa Sassenheim + (januari 1, 1947)
- Scouting Tarcisius (Etten-Leur) + (januari 1, 1947)
- Scouting Rooi + (januari 1, 1947)
- De Rietkampers + (januari 1, 1947)
- Reinildagroep (Zoetermeer) + (januari 1, 1947)
- G.J. Geysendorffergroep + (februari 20, 1947)
- Scouting Don Bosco Ursem + (maart 1, 1947)
- Scouting Uotha + (april 1, 1947)
- Scouting Bernadette (Den Dungen) + (april 16, 1947)
- Jeanne d’Arc Groep 5 + (april 26, 1947)
- Nationale Padvindersraad + (00:00:00, 3 mei 1947)
- Het Surinaamse Padvindsters Gilde + (mei 7, 1947)
- Scouting Don Bosco Lindenheuvel + (juni 1, 1947)
- Belmontegroep + (juni 14, 1947)
- Camp Barree, 1947 + (juni 29, 1947)
- Fatimagroep (Bergen op Zoom) + (juli 1, 1947)
- Dorschkampgroep + (juli 14, 1947)
- Scouting Frere Jacques + (juli 16, 1947)
- Wereldjamboree 1947 + (augustus 9, 1947)
- De Rangers + (september 1, 1947)
- Scouting Groessen + (september 1, 1947)
- 233ste Durendael + (september 1, 1947)
- Scouting Boekel + (september 1, 1947)
- Scouting Heesch + (september 1, 1947)
- Scouting Marie-Adelheid + (oktober 1, 1947)
- Scouting Jan de Rooij + (november 1, 1947)
- Scouting Bunde + (1948)
- Scouting St. Baafs (Aardenburg) + (januari 1, 1948)
- Landgoed Velder + (1948)
- Pim Fortuyn + (februari 19, 1948)
- Kiliaen van Rensselaer I + (maart 1, 1948)
- Scoutinggroep Roncalli + (maart 1, 1948)
- Nationale Padvindstersraad + (maart 13, 1948)
- Scouting St. Jansgroep + (april 1, 1948)
- Scouting Livingstone (Eindhoven) + (april 9, 1948)
- NAKABAKA + (00:00:00, 5 mei 1948)
- Scouting St. Lambertus (Udenhout) + (juni 17, 1948)
- St. Christoffelgroep (Hoensbroek) + (juli 1, 1948)
- Peter Stuyvesant Groep 4 + (augustus 7, 1948)
- Kapelaan van Oostengroep + (augustus 8, 1948)
- Baden-Powell (Eeklo) + (september 1948)
- Zwolsche Zeeverkenners + (september 23, 1948)
- Scouting Dorus Rijkers Nesselande + (september 28, 1948)
- Admiralengroep + (oktober 1, 1948)
- Sint Joris (Heerhugowaard) + (november 1, 1948)
- Pionierorganisation Ernst Thälmann + (december 13, 1948)
- P.B.C. Austerlitz + (1949)
- St. Willehadusgroep + (januari 1, 1949)
- Scouting Nootdorp + (januari 24, 1949)
- Zeekadetkorps Nederland + (februari 18, 1949)
- Scouting Don Garcia Moreno + (april 1, 1949)
- Scoutcentrum Buitenzorg + (juni 25, 1949)
- Eymardgroep (Den Haag) + (juli 1, 1949)
- Scouts en Gidsen Lede + (september 1, 1949)
- Katholieke Meisjesgidsen van België + (september 4, 1949)
- Scouting Jan Willem Friso + (september 7, 1949)
- Scouting Niftarlake + (september 23, 1949)
- Scouting Niej Begin + (oktober 1, 1949)
- Scouting Himalaya + (januari 1, 1950)
- Brexbachtal + (1950)
- Guides catholiques de Belgique + (1950)
- Scouting Oosterhof + (januari 1, 1950)
- Wesselgroep + (februari 3, 1950)
- Burgemeester De Monchygroep + (maart 18, 1950)
- Van Wassenaer Van Obdam + (april 1, 1950)
- NAKABAKA + (00:00:00, 29 april 1950)
- Ossewa + (mei 19, 1950)