Op eigenschap zoeken
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
Deze pagina biedt een eenvoudige bladerinteractie voor het vinden van entiteiten met een eigenschap met een bepaalde waarde. Andere beschikbare zoekinteracties zijn de zoekpagina voor pagina-eigenschappen en de zoekopdrachtbouwer.
Lijst van resultaten
- Waterscouting St. Franciscus + (september 1, 1932)
- Scouting Charles de Foucauld (Kerkrade) + (september 1, 1932)
- Scouting Stein + (september 3, 1932)
- Scouting St. Stephanus Martina + (september 7, 1932)
- Scouting H. de Montfort + (september 17, 1932)
- Mbagagroep (Bergen op Zoom) + (november 5, 1932)
- Mbagagroep + (november 5, 1932)
- Scouting Albertus (Nijmegen) + (november 19, 1932)
- Pieter Beelaerts van Blokland + (december 8, 1932)
- Het Nederlandse Padvindstersgilde + (1933)
- Jonge Wacht + (1933)
- Scouting Eijsden + (januari 1, 1933)
- Kruisvaart + (1933)
- TOP-groep + (januari 1, 1933)
- Van Starckenrodegroep + (januari 1, 1933)
- Guithégrogroep + (januari 1, 1933)
- Scouting Rijnwaarden + (januari 2, 1933)
- Prins Willem I-groep (Eindhoven) + (februari 9, 1933)
- Scouting Hilfertheem - 1e Hilversumsche Groep + (maart 5, 1933)
- Scouting Menod + (maart 22, 1933)
- Franciscus-Lodewijkgroep + (mei 11, 1933)
- Scouting Dorus en Doortje Rijkersgroep + (juni 1, 1933)
- Jeugdherberg Zonnehoeve + (juni 3, 1933)
- St. Christoforus-Lichtdraagsters + (juni 16, 1933)
- St. Christophorusgroep (Arnhem) + (juni 16, 1933)
- Nationaal Voortrekkerskamp + (augustus 1, 1933)
- Wereldjamboree 1933 + (augustus 4, 1933)
- Scouting Vasanta + (september 30, 1933)
- Padvindersvereeniging Nederland + (oktober 29, 1933)
- Unie van Nederlandsche Padvinders + (november 1, 1933)
- De Geuzen (Alkmaar) + (1934)
- Scouting Petrus en Paulus (Den Bosch) + (januari 1, 1934)
- De Kluis + (1934)
- St. Odulphusgroep (Tilburg) + (januari 1, 1934)
- Scouting Gillesa + (maart 1, 1934)
- Scouting Tono-groep + (maart 21, 1934)
- Roothaangroep + (april 23, 1934)
- St. Leonardgroep (Tilburg) + (april 28, 1934)
- Nationale Jeugdstorm + (mei 1, 1934)
- Adelbertusgroep + (mei 4, 1934)
- Scouting Verbraak-Margriet + (juni 13, 1934)
- St. Paulusgroep (Oldenzaal) + (september 1, 1934)
- Prins Mauritsgroep (Vlaardingen) + (september 6, 1934)
- Scouting St. Paulus (Venlo) + (september 27, 1934)
- Scouting Andreas Zijlmansgroep + (oktober 10, 1934)
- Waterscouting Belletable - Stella Maris + (oktober 10, 1934)
- Scouting Deurne + (oktober 21, 1934)
- Waterscoutinggroep De Bevers + (november 1, 1934)
- Scouts of China + (november 1, 1934)
- Scouting Meester van Daal groep + (november 12, 1934)
- Scouting Aarle-Rixtel + (november 13, 1934)
- Lodewijksgroep (Leiden) + (december 8, 1934)
- Sint Joris (Zutphen) + (december 14, 1934)
- St. Ludgergroep (Groenlo) + (december 29, 1934)
- De Zwervers (Groningen) + (januari 1, 1935)
- Tibrag + (1935)
- Guido de Fontgalland (Kloosterzande) + (januari 1, 1935)
- Scouting Secretaris Moonen + (januari 1, 1935)
- Scouting St. George + (januari 1, 1935)
- Ridder van der Maelstedegroep + (1935)
- Scouting Dominicus (Nijmegen) + (januari 1, 1935)
- AYMA 77th Scouts + (januari 1935)
- Padvindersboerderij + (1935)
- Ridder Boudewijngroep + (maart 20, 1935)
- Albert Schweitzer Groep Rotterdam + (mei 4, 1935)
- De Nederlandsche Christelijke Vereeniging van Padvinders + (mei 25, 1935)
- Scouting Sint Odulphus Oirschot + (juni 24, 1935)
- Scouting St. Franciscus (Brunssum) + (september 7, 1935)
- Burgemeester van Haarengroep + (november 1, 1935)
- Oorspronggroep + (november 16, 1935)
- Scouting d'Almaras + (december 7, 1935)
- Scouting Oisterwijk + (januari 1, 1936)
- Scouting Dannenburcht + (januari 1, 1936)
- Asociación de Guías Scouts de Colombia + (1936)
- H.J.B. Boemerang + (januari 1, 1936)
- Stanleygroep (Groningen) + (januari 1, 1936)
- Freie Deutsche Jugend + (1936)
- Heralda + (januari 1, 1936)
- St. Martinusgoep (Tegelen) + (januari 1, 1936)
- Scouting St. Willibrord (Goirle) + (maart 11, 1936)
- Jan van der Steen + (april 10, 1936)
- Cornelis Tromp groep + (mei 1, 1936)
- Hanzeluiden + (mei 11, 1936)
- Mgr. Hamergroep + (september 8, 1936)
- De Geuzen (Vlaardingen) + (oktober 1, 1936)
- Robert Crause Baden-Powell + (oktober 15, 1936)
- Scouting Tekakwitha Zeeverkenners + (oktober 28, 1936)
- Ijafik + (november 1, 1936)
- Louis Wesselsgroep + (december 16, 1936)
- Scouting Rijen + (december 26, 1936)
- Scouting Stadskanaal + (januari 1, 1937)
- Woudlopers Kipling + (januari 1, 1937)
- Scouting EOS/St. Hubertus + (1937)
- Scouting EOS / St. Hubertus + (januari 1, 1937)
- Armenian Young Men's Society (Hoyetchmen) + (1937)
- Beaudesert + (1937)
- St. Petrus Bandengroep (Venray) + (januari 1, 1937)
- Camp Maluhia + (1937)
- Derjagroep + (januari 30, 1937)
- Scouting de Hoeve + (februari 17, 1937)
- Scouting Hamaland + (maart 13, 1937)