Op eigenschap zoeken
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
Deze pagina biedt een eenvoudige bladerinteractie voor het vinden van entiteiten met een eigenschap met een bepaalde waarde. Andere beschikbare zoekinteracties zijn de zoekpagina voor pagina-eigenschappen en de zoekopdrachtbouwer.
Lijst van resultaten
- Annetje ten Doesschate + (mei 2, 1912)
- Medusagroep + (juli 1, 1912)
- Marga Klompé + (augustus 16, 1912)
- Jhr. Schimmelpenninckgroep + (september 17, 1912)
- Rotterdamsche Meisjes Padvinders + (november 1, 1912)
- Jan Wijgerinck + (november 6, 1912)
- Frits Jonker + (november 11, 1912)
- Bob van Griethuysen + (december 13, 1912)
- Magyar Cserkészszövetség + (december 28, 1912)
- M.s. Hendrika + (1913)
- Nederlandsch Indische Padvinders Organisatie + (januari 5, 1913)
- Gerard van der Schroeff + (februari 5, 1913)
- Hil Bottema + (juni 20, 1913)
- M.s. Risico + (juli 15, 1913)
- Calandtroep + (september 14, 1913)
- Nel Lind + (oktober 12, 1913)
- Peter Baden-Powell + (oktober 30, 1913)
- Marjan Schröder + (november 8, 1913)
- Miep de Wit-van de Stadt + (december 23, 1913)
- Onze-Lieve-Vrouwegroep + (1914)
- Archipelgroep + (januari 1, 1914)
- M.s. De Volharding + (1914)
- Aloha Council + (1914)
- Jopie Visser + (januari 16, 1914)
- Dunnewold & Hendrick de Keyser + (april 18, 1914)
- Eddij Cornelia van de Waal + (april 28, 1914)
- Wil Baumans + (mei 7, 1914)
- Johan Bodegraven + (juli 3, 1914)
- Bert van der Burg + (juli 11, 1914)
- Jo Cals + (juli 18, 1914)
- Lange Wapper + (september 1, 1914)
- 4e St.-Jan Berchmans Antwerpen + (september 24, 1914)
- Scouting Derde Utrechtse + (oktober 13, 1914)
- Mien de Gooijer + (oktober 13, 1914)
- Ko Botden + (november 30, 1914)
- Girlguiding Isle of Man + (1915)
- Bart van Slobbe + (april 8, 1915)
- Jacques van Marsbergen + (april 30, 1915)
- Frits Venstra + (oktober 22, 1915)
- Delftsche Studentenclub van Oud-Padvinders + (november 8, 1915)
- Jan Wilmans + (december 2, 1915)
- De Nederlandse Padvinders + (december 11, 1915)
- 1e Zeescouts Georges de Hasque + (1916)
- Tirso Sprockel + (januari 28, 1916)
- Het Nederlandsche Meisjesgilde + (januari 31, 1916)
- André Peters + (maart 25, 1916)
- Utrechtsche Studentenclub van oud-Padvinders + (maart 30, 1916)
- Scouting Graaf Folke Bernadotte groep 2 + (maart 31, 1916)
- Het Nederlandsche Meisjesgilde + (00:00:00, 24 april 1916)
- Charles Maclean + (mei 5, 1916)
- 10e St.-Paulus Antwerpen + (juni 15, 1916)
- Groep 2 (Wageningen) + (augustus 7, 1916)
- Simon Kranenburg + (september 19, 1916)
- Gerard Vogelezang + (december 8, 1916)
- Adriaan Hutzezon + (december 18, 1916)
- Asociación Scouts de Colombia + (1917)
- Scouting Westenenk + (januari 1, 1917)
- Girl Scouts of Hawai`i + (1917)
- Scouting Lutemgroep + (februari 22, 1917)
- Betty Clay + (april 16, 1917)
- De Voerman + (juli 1, 1917)
- McKenziegroep + (juli 1, 1917)
- Joodsch Nationale Padvinders Organisatie Haschomrim + (juli 9, 1917)
- Vereeniging Nederlandsch Indische Padvinders + (september 4, 1917)
- Baden Powell + (00:00:00, 20 oktober 1917)
- Homenetmen Scouts + (1918)
- Kralingsche Troep 10 + (januari 17, 1918)
- Arbeiders Jeugd Centrale + (maart 18, 1918)
- Bep Twaalfhoven + (maart 19, 1918)
- Scouting St. Vitus + (maart 26, 1918)
- Claske Franck-Berndes + (juli 24, 1918)
- Scouting Ferguson + (augustus 13, 1918)
- Scouting Sint Jan Baptist (Heerlen) + (september 1918)
- Elly den Haan-Groen + (oktober 30, 1918)
- Amsterdamsche Maatschappij voor Jongemannen + (november 16, 1918)
- Ati Toxopeus-Ufkes + (november 25, 1918)
- Gonnie Schotel + (december 11, 1918)
- De Groene Patrouille + (januari 18, 1919)
- De Soester Padvinders + (januari 19, 1919)
- Velpsche Woudloopers + (maart 6, 1919)
- Teun van Gelder + (april 9, 1919)
- Scouting Ragay Redoz + (juni 12, 1919)
- Gilwell Park + (juli 26, 1919)
- Dansk Spejderkorps Sydslesvig + (augustus 10, 1919)
- Federação de Bandeirantes do Brasil + (augustus 13, 1919)
- Ria Wijgerinck-Schelbergen + (augustus 14, 1919)
- Zuiderkruisgroep + (september 1, 1919)
- 1st Gilwell Park Scout Group + (september 8, 1919)
- Huysmangroep + (oktober 1, 1919)
- Ab Duijff + (oktober 5, 1919)
- Bob Blom + (december 14, 1919)
- Girl-Guides de Belgique + (december 17, 1919)
- 4e Sint-Joris + (december 19, 1919)
- Asociación de Scouts de Guatemala + (1920)
- M.s. Tsjerk Hiddes + (1920)
- Scoutsgroep Sint-Leo + (januari 1, 1920)
- Henk Bruntgroep + (januari 23, 1920)
- Scouting Erica + (februari 15, 1920)
- De Woudloopers (Loosduinen) + (mei 26, 1920)
- Heeromagroep + (juli 1, 1920)
- Wereldjamboree 1920 + (juli 30, 1920)