Op eigenschap zoeken
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
Deze pagina biedt een eenvoudige bladerinteractie voor het vinden van entiteiten met een eigenschap met een bepaalde waarde. Andere beschikbare zoekinteracties zijn de zoekpagina voor pagina-eigenschappen en de zoekopdrachtbouwer.
Lijst van resultaten
- Piet Beke + (december 31, 1922)
- Buitencentrum Gilwell Ada's Hoeve + (1923)
- Scouting Grootstal + (januari 1, 1923)
- M.s. De Steur + (1923)
- Lize Stilma + (maart 12, 1923)
- Kandersteg International Scout Centre + (april 12, 1923)
- Loe Landeweert + (april 30, 1923)
- TESRA + (mei 14, 1923)
- Corpo Nacional de Escutas - Escutismo Católico Português + (mei 27, 1923)
- Gilwelltraining + (00:00:00, 9 juli 1923)
- Jan Rademaker + (augustus 24, 1923)
- De Havik (Groningen) + (september 4, 1923)
- Camerons-Duinzwervers + (november 1, 1923)
- Fédération des Scouts de la République démocratique du Congo + (1924)
- Jos Hoenen + (mei 19, 1924)
- Wereldjamboree 1924 + (augustus 10, 1924)
- Dr. A.E. Hermansgroep + (september 1, 1924)
- União dos Escoteiros do Brasil + (november 4, 1924)
- De Tubanten + (januari 1, 1925)
- Idunagroep + (maart 16, 1925)
- Marius Holmer + (mei 12, 1925)
- William Gladstone + (oktober 29, 1925)
- Scouting Impeesa (Amersfoort) + (1926)
- Scoutinggroep Macdonald + (januari 1, 1926)
- Girl Guides Association of Kiribati + (1926)
- Het Nederlandsche Meisjesgilde + (00:00:00, 23 januari 1926)
- Piet Muis + (februari 8, 1926)
- Scouting Rijswijkse Meeuwen Watergeuzen + (maart 1, 1926)
- Koningin Elisabeth II + (april 21, 1926)
- Camp Edith Macy, 1926 + (mei 11, 1926)
- Rotterdamsche Christelijke Padvinders Vereeniging + (mei 18, 1926)
- De Vliegende Pijl + (mei 26, 1926)
- Prins Claus + (september 6, 1926)
- OPV-Schoonoord + (september 13, 1926)
- Sint Jorisgroep 5 + (oktober 3, 1926)
- De Reiger + (1927)
- Kibblestone International Scout Camp + (1927)
- CJMV-padvinderij + (februari 19, 1927)
- Scouting Delmo + (april 1, 1927)
- Piet J. Kroonenberg + (mei 9, 1927)
- Michael Walsh + (juni 10, 1927)
- President Steyngroep + (juni 11, 1927)
- Nederlandsche Meisjes Club + (augustus 1, 1927)
- Thorbeckegroep + (september 1, 1927)
- Josephine Charlotte van Saksen-Coburg-Gotha + (oktober 11, 1927)
- 2e BP.Zeescouts Corneel Mayné + (november 1, 1927)
- Johannes Frederik Verniel + (november 20, 1927)
- Anita Irma Gerding-Charmes + (november 22, 1927)
- Catholic Guides of Ireland + (1928)
- Scouting Han Jordaan + (januari 1, 1928)
- 1e Charles de Foucauld Groep (Utrecht) + (februari 28, 1928)
- Miguel Pro Waterscouting + (maart 14, 1928)
- Fridtjof Nansen Groep 12 + (april 23, 1928)
- Baltus Oostburg + (augustus 20, 1928)
- Die Wijcker Duinjaghers + (september 1, 1928)
- Jeanne d'Arcgroep (Breda) + (december 8, 1928)
- Corpo Nacional de Escutas - Madeira + (december 8, 1928)
- Wiltz International Scout Centre + (1929)
- Les Scouts - Fédération des scouts Baden-Powell de Belgique + (1929)
- 13e St.-Joris Zeescouts + (1929)
- Association des Scouts Armeniens + (1929)
- Stella Maris (schip) + (1929)
- St. Jorisgroep (Nijmegen) + (april 23, 1929)
- Burmania + (april 29, 1929)
- Hendrik Hudson groep (Hengelo) + (mei 14, 1929)
- Wereldjamboree 1929 + (juli 29, 1929)
- Jelke van Wattum + (augustus 25, 1929)
- Marlijngroep + (september 17, 1929)
- Bezuidenhoutgroep + (oktober 4, 1929)
- Deutsche Jungenschaft vom 1.11.1929 + (november 1, 1929)
- Scouting Charles de Foucauld/Simone Weil + (november 18, 1929)
- Anneke Baronesse van Heemstra-van der Lely + (november 23, 1929)
- Bets Goettsch + (december 21, 1929)
- Vlaams Verbond der Katholieke Scouts + (1930)
- St. Ansfridusgroep + (januari 1, 1930)
- Scouting Kampeerterrein Belmont + (1930)
- Oegstgeester Satrya's + (januari 1, 1930)
- André de Thayegroep (Den Bosch) + (januari 1, 1930)
- Boazgroep + (februari 8, 1930)
- Scouting Don Bosco (Soest) + (februari 26, 1930)
- Scouting Sint Maarten-Hildegard + (maart 1, 1930)
- Katholieke Verkenners + (april 23, 1930)
- Adolf Kolpinggroep + (mei 1, 1930)
- André de Thayegroep (Den Haag) + (mei 1, 1930)
- Wim Schelberg + (mei 4, 1930)
- De Katwijkse Zeeverkenners + (mei 15, 1930)
- 35e Onze-Lieve-Vrouw ster der zee + (mei 18, 1930)
- Menno van Coehoorngroep + (juli 1, 1930)
- Scouting St. Joris (Eindhoven) + (juli 15, 1930)
- Koning Boudewijn + (september 7, 1930)
- St. Tarcisius (Rosmalen) + (september 27, 1930)
- Canisiusgroep (Helmond) + (oktober 15, 1930)
- St. Tarcisiusgroep (Bergen op Zoom) + (november 4, 1930)
- Ina Wildeboer + (november 8, 1930)
- Scouting St. Ansfridus + (december 1, 1930)
- Langenberggroep + (december 14, 1930)
- St. Tarcisius (Den Haag) + (januari 1, 1931)
- Svenska Missionskyrkans Ungdom Scout + (1931)
- Armenian General Benevolent Union - Scouts + (1931)
- Memorial to World Boy Scout Jamboree (1929) + (1931)
- Scouting Christiaan de Wet (Geleen) + (januari 1, 1931)