Op eigenschap zoeken
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
Deze pagina biedt een eenvoudige bladerinteractie voor het vinden van entiteiten met een eigenschap met een bepaalde waarde. Andere beschikbare zoekinteracties zijn de zoekpagina voor pagina-eigenschappen en de zoekopdrachtbouwer.
Lijst van resultaten
- Jacob Faber + (december 16, 1899)
- Louis Berger + (december 18, 1899)
- Jacobus Rinse + (april 4, 1900)
- Jan Ellerman + (april 7, 1900)
- Rimerius Gerhardus Posthumus + (april 28, 1900)
- Dolf Hartman + (september 18, 1900)
- Han Rozendaal + (oktober 25, 1900)
- Jenny van Nispen-van Wely + (november 5, 1900)
- Baden Powell + (00:00:00, 2 januari 1901)
- Catharina de Jong-Fanoy + (maart 5, 1901)
- Helmich Boessenkool + (maart 23, 1901)
- Herman van Harderwijk + (mei 8, 1901)
- Ellard Uilkens + (juni 30, 1901)
- Arnold Willem Schmal + (augustus 19, 1901)
- Jan de Quay + (augustus 26, 1901)
- Jan Loopuyt + (augustus 28, 1901)
- Adriaan Eerligh + (september 28, 1901)
- Piet Telder + (oktober 30, 1901)
- M.s. De Drakar + (1902)
- Aart van der Sluys + (januari 15, 1902)
- Guillaume Boulle de Larigaudie + (januari 18, 1902)
- Janus Oomen + (februari 12, 1902)
- Govert Bastiaan Pellikaan + (maart 1, 1902)
- Baden Powell + (00:00:00, 30 april 1902)
- Peep Bijleveld + (mei 3, 1902)
- Annie de Hondt + (mei 31, 1902)
- Amelius Grootenhuis + (juni 10, 1902)
- Jos Plasschaert + (juni 12, 1902)
- Jan Volkmaars + (juli 5, 1902)
- Ernest Lamers + (juli 26, 1902)
- Hendrik Johan Kruls + (augustus 1, 1902)
- Hugo ten Bokkel Huinink + (september 4, 1902)
- Jan Lavies + (september 9, 1902)
- Robert Louis Leopold + (september 12, 1902)
- Jacob Hubert Muijsert + (september 12, 1902)
- James Marr + (september 12, 1902)
- Fred Meijers + (oktober 19, 1902)
- Leendert Berlijn + (november 12, 1902)
- Jan de Reeper + (november 19, 1902)
- Adrianus Johannes van Soest + (november 24, 1902)
- Ko Swaan + (december 23, 1902)
- Iet Stants + (januari 17, 1903)
- Lies Redeke + (januari 17, 1903)
- Jan Rouffaer + (januari 29, 1903)
- Jo van der Dussen-Biegel + (februari 16, 1903)
- Cor Meijers + (maart 24, 1903)
- Jan van Swigchum + (maart 27, 1903)
- Alida Margaretha Buitendijk + (april 1, 1903)
- Kees Hartman + (april 6, 1903)
- Anton Johan van Walraven + (mei 5, 1903)
- Mimi Wrede + (mei 12, 1903)
- Ralph Reader + (mei 25, 1903)
- Mieke van Hasselt-Hamaker + (juni 6, 1903)
- René Höppener + (juli 9, 1903)
- Quirin Laumans + (juli 31, 1903)
- Maurits Vanhaegendoren + (augustus 23, 1903)
- Henk Heimbach + (september 6, 1903)
- Cor Renses + (oktober 3, 1903)
- Titus Leeser + (oktober 14, 1903)
- Lein Schuman + (april 14, 1904)
- Rita Bungenberg de Jong + (augustus 1, 1904)
- Willem Fuijt + (september 1, 1904)
- Frans van der Veer + (september 22, 1904)
- Adri Knappert + (oktober 7, 1904)
- Jacobus Antonius Hendrikus Maria van Schijndel + (oktober 24, 1904)
- Frank van Hasselt + (november 29, 1904)
- Bertus Eliza Johannes Bik + (december 19, 1904)
- Hans van Ketwich Verschuur + (januari 11, 1905)
- Bep van Oyen-Poeleman + (april 1, 1905)
- Herman Frieling + (april 5, 1905)
- Pim Froger + (april 24, 1905)
- Pau Burger + (mei 5, 1905)
- Harry Linthorst Homan + (mei 29, 1905)
- Nico Muller + (juni 23, 1905)
- Tammo Bezemer + (augustus 5, 1905)
- Doeko Bosscher + (augustus 8, 1905)
- Mas Wildschut + (september 5, 1905)
- Lodewijk Hendrik le Fèvre de Montigny + (november 13, 1905)
- Philippus Jacobus Hoedemaker + (november 23, 1905)
- Nel van der Grift + (december 27, 1905)
- Willem Jan Kruys + (januari 13, 1906)
- Han Kersbergen + (maart 16, 1906)
- Aad G. Rijks + (april 27, 1906)
- George van Medenbach de Rooij + (juni 14, 1906)
- Bernardus Nooy + (november 2, 1906)
- Cornelius Verbeek + (november 8, 1906)
- Sinne Maria van der Weide + (februari 2, 1907)
- Jan Klaasesz + (februari 5, 1907)
- Bep Oskam + (februari 11, 1907)
- Ton Koot + (maart 1, 1907)
- Naud Crebolder + (maart 12, 1907)
- John de Jong + (mei 30, 1907)
- Christiaan Stokhuijzen + (juni 10, 1907)
- Brownsea Island + (juli 31, 1907)
- Henk Wijnmaalen + (september 15, 1907)
- Jan Marie Ravesloot + (oktober 28, 1907)
- Johan Wijnsouw + (januari 20, 1908)
- Scouting for Boys + (00:00:00, 24 januari 1908)
- Scouting for Boys + (00:00:00, 1 mei 1908)
- Wim Kloot + (juli 22, 1908)
- Herman Post + (augustus 10, 1908)
- Hans ten Berg + (september 4, 1908)
- Herman Holtz + (september 10, 1908)
- Petrus Antonius Maria Emilianus van Velzen + (oktober 30, 1908)
- Cook Sluijter + (november 4, 1908)
- Dicky Bosscher-Conijn + (december 14, 1908)
- Paul Siple + (december 18, 1908)
- Cornelis Donicië + (december 30, 1908)
- Svenska Scoutförbundet + (1909)
- Manx Scouts + (1909)
- Cornelia Takx + (januari 11, 1909)
- Koningin Juliana + (april 30, 1909)
- British Boy Scouts and British Girl Scouts Association + (mei 7, 1909)
- Jan Boezeman + (mei 28, 1909)
- Han Schokking + (augustus 16, 1909)
- Antonius Verhoeven + (augustus 30, 1909)
- Pen Wood-Hill + (september 1, 1909)
- Philippus Jacobus Ledegang + (september 8, 1909)
- Jan Waldorp + (november 5, 1909)
- Hendrik Goossens + (november 19, 1909)
- Emile Schüttenhelm + (november 23, 1909)
- Jacques Zaneveld + (december 9, 1909)
- The Scout Association + (1910)
- GIRL GUIDES South Africa + (1910)
- Girl Guides Australia + (1910)
- Maria Aantjes-Kraal + (februari 6, 1910)
- Niel Kavelaars + (maart 15, 1910)
- Henk van der Schroeff + (maart 20, 1910)
- Dora Lignac + (mei 13, 1910)
- Pieternella Barendina Kloot-van der Wolk + (juni 24, 1910)
- Scouting Prins Hendrik groep 1 + (00:00:00, 27 juli 1910)
- Scouting in Nederland + (00:00:00, 3 augustus 1910)
- Fen Bierman-de Bruyn + (september 3, 1910)
- Rosa Peek-Schröder + (september 5, 1910)
- Korps Surinaamsche Boy Scouts + (september 12, 1910)
- Jo Neijens + (september 14, 1910)
- Hans Jongmans + (september 25, 1910)
- Ena Oosthoek-Robijns + (oktober 23, 1910)
- Aart Aantjes + (oktober 28, 1910)
- Vaandrig Lengton Groep + (december 19, 1910)
- Willem Joannes van Leeuwen + (december 23, 1910)
- Mr. Bakkergroep + (januari 1, 1911)
- M.s. Rola + (1911)
- Scouting APV + (januari 3, 1911)
- Lischgroep + (januari 5, 1911)
- De Nederlandsche Padvindersorganisatie + (januari 7, 1911)
- HWS Baron van Pallandtgroep + (januari 7, 1911)
- Nederlandsche Bond van Jonge Verkenners (Boy-Scouts) + (januari 7, 1911)
- Deutscher Pfadfinderbund (1911 - 1933) + (januari 18, 1911)
- Berdenis van Berlekomgroep + (februari 1, 1911)
- De Zwervers (Assen) + (februari 4, 1911)
- De Jutters (Den Helder) + (februari 7, 1911)
- Scouting Keizer Karel (Nijmegen) + (februari 16, 1911)
- Eerste Nederlandsche Meisjes Gezellen Vereeniging + (maart 1, 1911)
- H.J.B. Llanos + (maart 1, 1911)
- Vereeniging voor Scouts-werk + (maart 1, 1911)
- Nederlandsche Padverkenners + (maart 10, 1911)
- Vereeniging van Rotterdamsche Padvinders + (maart 19, 1911)
- Scouting Aerendheem + (maart 21, 1911)
- Scouting Gijsbrecht van Aemstel + (april 1, 1911)
- John Thurman + (april 4, 1911)
- J.C.J. van Speijk + (april 11, 1911)
- Scoutinggroep De Bison + (april 21, 1911)
- Scouting Johan & Cornelis de Witt + (april 29, 1911)
- Jonge Haagsche Speursters + (mei 1, 1911)
- Jonge Haagsche Speurders (1911) + (mei 1, 1911)
- Scouting Salwega + (mei 9, 1911)
- Jutters-Rainiero + (juni 10, 1911)
- Prins Bernhard + (juni 29, 1911)
- Wilhelmina Timmermans + (juli 17, 1911)
- Yvonne Groffi + (november 2, 1911)
- Algemeene Nederlandsche Vereeniging van Boy-Scouts + (november 9, 1911)
- Order of World Scouts + (november 11, 1911)
- Pieter Smulders + (november 24, 1911)
- KFUK-KFUMs Scoutförbund + (december 18, 1911)
- Youlbury Scout Activity Centre + (1912)
- Vaandrig Peetoom Vendel + (januari 1, 1912)
- Bund Deutscher Pfadfinderinnen (1912–1933) + (1912)
- Palestinian Scout Association + (januari 4, 1912)
- Hein van der Kallen + (januari 21, 1912)
- Henny Ouborg-van Horssen + (januari 26, 1912)
- Nederlandsche Padvindersbond + (maart 10, 1912)
- Girl Scouts of the USA + (maart 12, 1912)
- André de Thaye + (maart 17, 1912)
- Plast (Oekraïne) + (april 12, 1912)
- Surinaamsche Padvinders Organisatie + (mei 1, 1912)
- Annetje ten Doesschate + (mei 2, 1912)
- Medusagroep + (juli 1, 1912)
- Marga Klompé + (augustus 16, 1912)
- Jhr. Schimmelpenninckgroep + (september 17, 1912)
- Rotterdamsche Meisjes Padvinders + (november 1, 1912)
- Jan Wijgerinck + (november 6, 1912)
- Frits Jonker + (november 11, 1912)
- Bob van Griethuysen + (december 13, 1912)
- Magyar Cserkészszövetség + (december 28, 1912)
- M.s. Hendrika + (1913)
- Nederlandsch Indische Padvinders Organisatie + (januari 5, 1913)
- Gerard van der Schroeff + (februari 5, 1913)
- Hil Bottema + (juni 20, 1913)
- M.s. Risico + (juli 15, 1913)
- Calandtroep + (september 14, 1913)
- Nel Lind + (oktober 12, 1913)
- Peter Baden-Powell + (oktober 30, 1913)
- Marjan Schröder + (november 8, 1913)
- Miep de Wit-van de Stadt + (december 23, 1913)
- Onze-Lieve-Vrouwegroep + (1914)
- Archipelgroep + (januari 1, 1914)
- M.s. De Volharding + (1914)
- Aloha Council + (1914)
- Jopie Visser + (januari 16, 1914)
- Dunnewold & Hendrick de Keyser + (april 18, 1914)
- Eddij Cornelia van de Waal + (april 28, 1914)
- Wil Baumans + (mei 7, 1914)
- Johan Bodegraven + (juli 3, 1914)
- Bert van der Burg + (juli 11, 1914)
- Jo Cals + (juli 18, 1914)
- Lange Wapper + (september 1, 1914)
- 4e St.-Jan Berchmans Antwerpen + (september 24, 1914)
- Scouting Derde Utrechtse + (oktober 13, 1914)
- Mien de Gooijer + (oktober 13, 1914)
- Ko Botden + (november 30, 1914)
- Girlguiding Isle of Man + (1915)
- Bart van Slobbe + (april 8, 1915)
- Jacques van Marsbergen + (april 30, 1915)
- Frits Venstra + (oktober 22, 1915)
- Delftsche Studentenclub van Oud-Padvinders + (november 8, 1915)
- Jan Wilmans + (december 2, 1915)
- De Nederlandse Padvinders + (december 11, 1915)
- 1e Zeescouts Georges de Hasque + (1916)
- Tirso Sprockel + (januari 28, 1916)
- Het Nederlandsche Meisjesgilde + (januari 31, 1916)
- André Peters + (maart 25, 1916)
- Utrechtsche Studentenclub van oud-Padvinders + (maart 30, 1916)
- Scouting Graaf Folke Bernadotte groep 2 + (maart 31, 1916)
- Het Nederlandsche Meisjesgilde + (00:00:00, 24 april 1916)
- Charles Maclean + (mei 5, 1916)
- 10e St.-Paulus Antwerpen + (juni 15, 1916)
- Groep 2 (Wageningen) + (augustus 7, 1916)
- Simon Kranenburg + (september 19, 1916)
- Gerard Vogelezang + (december 8, 1916)
- Adriaan Hutzezon + (december 18, 1916)
- Asociación Scouts de Colombia + (1917)
- Scouting Westenenk + (januari 1, 1917)
- Girl Scouts of Hawai`i + (1917)
- Scouting Lutemgroep + (februari 22, 1917)
- Betty Clay + (april 16, 1917)
- De Voerman + (juli 1, 1917)
- McKenziegroep + (juli 1, 1917)
- Joodsch Nationale Padvinders Organisatie Haschomrim + (juli 9, 1917)
- Vereeniging Nederlandsch Indische Padvinders + (september 4, 1917)
- Baden Powell + (00:00:00, 20 oktober 1917)