Teamleider: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 15: | Regel 15: | ||
| [[Hopman]] | | [[Hopman]] | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[waterscouts]] | ||
| [[Schipper]] | | [[Schipper (m)]] | ||
| | | [[Kapitein (v)]] | ||
|- | |||
| [[rowans]] | |||
| [[Chef (m)]] | |||
|- | |||
| [[voortrekkers]] | |||
| [[Oubaas (m)]] | |||
|- | |||
[[categorie:Functies]] | [[categorie:Functies]] |
Versie van 11 dec 2005 22:46
De teamleider (m/v) is de eindverantwoordelijke binnen het stafteam en aanspreekpunt van de speltak. Dit wil niet zeggen dat de teamleider ook alles moet doen. In samenspraak met de overige leiding moet de teamleider zorgen voor een goede taakverdeling. Voor diegene die dat wensen is er de mogelijkheid een teamleiderstraining te volgen.
Hoe noemt men de spelleider bij ieder speltak?
Speltak | Titel teamleider | |
bevers | Lange Doener | |
welpen | Akela | |
scouts | Hopman | |
waterscouts | Schipper (m) | Kapitein (v) |
rowans | Chef (m) | |
voortrekkers | Oubaas (m) |