World Scout Conference: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
Regel 27: | Regel 27: | ||
|- | |- | ||
|[[World Scout Conference 1939|10]]||[[1939]]|| [[Schotland]]||27||[[Edinburgh]] | |[[World Scout Conference 1939|10]]||[[1939]]|| [[Schotland]]||27||[[Edinburgh]] | ||
|- | |||
|[[World Scout Conference 2008|38]]||[[2008]]|| [[Zuid-Korea]]|| ||[[Jelu]] | |||
|- | |- | ||
|[[World Scout Conference 2017|41]]||[[2017]]|| [[Azerbeidzjan]]|| ||[[Barkoe]] | |[[World Scout Conference 2017|41]]||[[2017]]|| [[Azerbeidzjan]]|| ||[[Barkoe]] |
Versie van 21 mrt 2017 12:29
De World Scout Conference, is de Algemene Leden Vergadering van de World Organization of the Scout Movement en is samengesteld uit maximaal zes afgevaardigden van elk van de lid-verenigingen. Het is een van de drie centrale organisatieonderdelen van de WOSM. De conferentie wordt om de drie jaar door een lid-vereniging georganiseerd. De eerste keer was dat in 1920, toen nog onder de naam Boy Scouts International Conference, waarbij 8000 scouts van over de hele wereld zich verzamelden in de Olympia tentoonstellingshallen in het centrum van Londen. De 38e is van 28 Juli to 1 August 2008 in Korea gehouden. het uitvoerend bestuur van de vergadering wordt verkozen door de leden van de vergadering en zetelt in het World Scout Committee.
World Scout Conference[bewerken | brontekst bewerken]
Nummer | Jaar | Organiserend land |
Aantal nationale organisaties vertegenwoordigd |
Plaats |
---|---|---|---|---|
1 | 1920 | Engeland | ? | Londen |
2 | 1922 | ? | ? | ? |
3 | 1924 | Denemarken | 34 | Kopenhagen |
4 | 1926 | Zwitserland | 29 | Kandersteg |
5 | 1929 | Engeland | 33 | Birkenhead |
6 | 1931 | Oostenrijk | 44 | Wenen-Baden |
7 | 1933 | Hongarije | 31 | Gödöllö |
8 | 1935 | Zweden | 28 | Stockholm |
9 | 1937 | Nederland | 34 | Den Haag |
10 | 1939 | Schotland | 27 | Edinburgh |
38 | 2008 | Zuid-Korea | Jelu | |
41 | 2017 | Azerbeidzjan | Barkoe |