Zeilnummer: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
Regel 4.070: | Regel 4.070: | ||
|- | |- | ||
| Scouting Erskine | | Scouting Erskine | ||
| | |||
| 960 | | 960 | ||
| Auster | | Auster |
Versie van 2 dec 2022 11:37
Lelievletten[bewerken | brontekst bewerken]
Zeilnummer | Naam | Bouwjaar | Scouting groep | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Titiaan | 1955 | Titus Brandsma | ||
1 | Unwaersfûgel | Argonauten (Rotterdam) | |||
2 | Selfalkje | Argonauten (Rotterdam) | |||
2 | 1956 | Zeekadetkorps Nederland | |||
2 | Aegir | Scouting N.S. Rambonnet | |||
3 | Stoarmfûgel | Argonauten (Rotterdam) | |||
3 | 1956 | Niet meer in gebruik | |||
3 | Scouting Loevestein | ||||
4 | Red Bullet | Tjarda warmond (voormalig anaconda) | |||
4 | Tarremieuw | Argonauten (Rotterdam) | |||
4 | Nereus | 1956 | Scouting Tekakwitha Zeeverkenners | ||
5 | Ielgoes | Argonauten (Rotterdam) | |||
5 | Hauqui | Scoutinggroep INKA | |||
5 | Waal | 1955 | Gorinchemse Zeeverkenners | ||
6 | Giessen | 1956 | Gorinchemse Zeeverkenners | ||
7 | Cepheus | Scoutinggroep Aquarius | |||
7 | Geen naam | 1956 | Zeeverkennersgroep Sint Joris | ||
7 | Vernay | 1956 | Johan & Cornelis de Witt-Medo | ||
8 | Pinot | 1956 | Johan & Cornelis de Witt-Medo | ||
9 | Odysseus | 1956 | Olivier van Noortgroep II | ||
10 | Seepaert | 1956 | S.B.N. Doormangroep | ||
11 | Zeeverkennersgroep Brandaen | ||||
12 | Titus Brandsma | ||||
13 | Groentje | Waterscouting Beatrix | |||
14 | M.A. de Ruyter | Scouting Erskine | |||
15 | Tornado | 1956 | Zeeverkenners Sint Paulus | ||
16 | Orkaan | 1956 | Zeeverkenners Sint Paulus | ||
17 | Stella Maris (Rotterdam) | ||||
18 | Niet meer in gebruik | ||||
19 | Grommer | 1957 | Belletable Stella Maris | ||
20 | Particulier Bezit | ||||
21 | Manta | 1956 | Scouting Sea Lions | ||
22 | Zeearend | 1957 | De Wâldswalkers | ||
22 | Bootje Geel | Mgr. De la Geneste | |||
23 | Paugoes | Willem de Zwijgergroep III | |||
24 | 1956 | Particulier Bezit | |||
25 | Grouw | 1958 | Scouting Kon-Tiki | ||
26 | Scouting De Lier | ||||
27 | Zevenentwintig | St. Willibrordusgroep | |||
28 | Cycloon | 1960 | Zeeverkenners Sint Paulus | ||
29 | Scouting Tekakwitha Zeeverkenners | ||||
30 | Zephyr | 1960 | Waterscouting Musinga-Rijn | ||
31 | Scouting De Lier | ||||
33 | Pinguin | Waterscouting Victorie | |||
34 | Particulier Bezit | ||||
35 | Spaarne | 1975 | Gorinchemse Zeeverkenners | ||
36 | Particulier Bezit | ||||
38 | Holland | Particulier Bezit | |||
39 | Geen naam | 1957 | Zeeverkennersgroep Sint Joris | ||
39 | Dhow | 1957 | Marco Polo Waterscouts | ||
40 | Geen naam | 1957 | Zeeverkennersgroep Sint Joris | ||
42 | Titus Brandsma | ||||
43 | Particulier Bezit | ||||
44 | Bacchus | Belletable Stella Maris | |||
47 | Olb | Nicolaasgroep | |||
49 | Eros | 1955 | Waterscouting Dr. A.F. Philips | ||
51 | Bootje Rood | Mgr. De la Geneste | |||
52 | Scouting Olav | ||||
53 | Scouting Olav | ||||
55 | Koh-I-Noor | Titus Brandsma | |||
56 | Maegt van Muyden | Pampus Groep | |||
57 | Blesgoes | Willem de Zwijgergroep III | |||
58 | Scouting Kwintsheul | ||||
59 | Ariël | Scouting De Lier | |||
60 | Tornado | 1958 | S.B.N. Doormangroep | ||
61 | Blois van Treslong | 1958 | Scouting Rijswijkse Meeuwen Watergeuzen | ||
62 | Cook | 1958 | Scoutinggroep Mercury | ||
63 | Boreas | 1958 | Scoutinggroep Mercury | ||
64 | Loodsenvlet | 1958 | Scouting Nautilus ? | ||
65 | Apollo | 1958 | Scoutinggroep Cornelis de Houtman | ||
66 | Rijn | 1958 | Gorinchemse Zeeverkenners | ||
68 | 1958 | Scouting Baracuda | |||
69 | Nereus | 1958 | Scouting Triton | ||
70 | Proteus | 1958 | Scouting Triton | ||
71 | 1958 | Scouting Baracuda | |||
72 | Thallasa | 1958 | Scouting Anna Paulowna | ||
73 | Dolfijn | 1996 | Scouting Nautilus (Delft) | ||
74 | hylke ((ex Theodore) van de zeilschool) | 1958 | beheerd door particulier en wordt uitgeleend aan Scoutinggroep Aquarius | ||
75 | 1958 | Norvicus | |||
76 | Zesenzeventig | 1958 | St. Willibrordusgroep | ||
77 | Otter | 1958 | Particulier Bezit | ||
78 | 1958 | Waterscouting Victorie | |||
79 | De Terwindtvaarders | ||||
80 | 1958 | Niet meer in gebruik | |||
81 | 1958 | Titus Brandsma | |||
82 | Séfyros | 1958 | Paulus | ||
83 | Leijen | 1958 | Zwolsche Zeeverkenners | ||
84 | 1958 | Hannie Schaft Groep | |||
85 | 1958 | Scouting WIOL & Willem Barendsz | |||
86 | Ruychaver | 1958 | Spaarnegeuzen | ||
87 | Hurricane | 1958 | Waterscouting Jan van Gent | ||
88 | Kaaiman | 1958 | Christofoor Zeeverkenners | ||
89 | 1958 | Waterscouting Victorie | |||
90 | Aurelia | 1959 | Scouting Anna Paulowna | ||
90 | 1959 | Henk Bruntgroep | |||
91 | 1959 | Henk Bruntgroep | |||
92 | Tijgerhaai | 1959 | J.C.J van Speyk | ||
93 | Zwets | 1959 | Waterscouting De Vikings | ||
94 | Cassiopeia | 1959 | Maasgroep 18 | ||
95 | Draak | 1959 | Maasgroep 18 | ||
96 | Zeemeeuw | 1959 | John Mott | ||
97 | Zeeduivel | 1959 | John Mott | ||
98 | Prins Hendrik | 1959 | Scouting Wilhelmina | ||
99 | Sagara Raja | 1959 | Sagara Satrya's | ||
100 | 1959 | Jan van Galen | |||
101 | Poseidon | 1965 | De Watergeuzen-St. Willibrordus | ||
103 | Sagara Suta | 1959 | Sagara Satrya's | ||
104 | Rognar | 1959 | Leif Erikson | ||
105 | 1959 | Scouting WIOL & Willem Barendsz | |||
106 | Tasman | 1959 | Tasmania | ||
107 | Zeemeeuw | 1959 | Fridtjof Nansen 12 | ||
108 | Otter | 1959 | Johan & Cornelis de Witt-Medo | ||
109 | Red October | 1959 | Tjarda Warmond (voormalig anaconda) | ||
110 | Mary Reed | 1959 | De Oude Tip | ||
111 | Jan van Gent | 1959 | Dorus Rijkers Groep | ||
111 | Quito | 1959 | Scoutinggroep INKA | ||
113 | Ogowe | 1960 | Albert Schweitzer groep | ||
114 | 1960 | Scoutinggroep Aquarius | |||
114 | 1960 | Tjerk Hiddes | |||
116 | Schip van der Straten | 1960 | Karel Doormangroep | ||
117 | 1960 | Norvicus | |||
118 | Gasse | 1960 | Klimopgroep | ||
119 | 1960 | Norvicus | |||
121 | Thetis | 1960 | Scouting Triton | ||
122 | 1960 | Watergeuzen | |||
123 | 1960 | Scouting De Eempad | |||
124 | Heemskerck | 1960 | Tasmania | ||
125 | Hanze | 1960 | Scouting N.S. Rambonnet | ||
126 | 1960 | Particulier Bezit | |||
127 | 1960 | Niet meer in gebruik | |||
129 | IJsvogel | 1960 | Particulier Bezit | ||
130 | Haai | 1960 | Particulier bezit | ||
131 | Oude Walvis | 1960 | De Cranenborghgroep | ||
132 | Love Boot | Nautilus Zutphen | |||
133 | Armadale | 1960 | Scoutinggroep Macdonald | ||
134 | Prins Philips | 1960 | Scouting Wilhelmina | ||
135 | 1960 | Zeeverkennersgroep Brandaen | |||
136 | 1960 | Zeeverkennersgroep Brandaen | |||
137 | 1960 | Stella Maris (Rotterdam) | |||
138 | Sirocco | 1960 | Radboudgroep | ||
139 | 1960 | Willem de Zwijger (Delft) | |||
140 | Arrow | 1960 | Waterscouting St. Franciscus | ||
141 | 1960 | Scouting De Lier | |||
142 | t Zeuntje | 1960 | Nicolaasgroep | ||
143 | Notus | 1960 | Scouting Anna Paulowna | ||
144 | Orinico | 1960 | Scouting Pius XII | ||
145 | IJssel | 1960 | Gorinchemse Zeeverkenners | ||
146 | Sagara Tanaya | 1960 | Sagara Satrya's | ||
147 | 1960 | Jan van Galen | |||
147 | Portree | 1960 | Scoutinggroep Macdonald | ||
149 | 1960 | Titus Brandsma | |||
150 | 1960 | Zeeverkennersgroep Brandaen | |||
151 | Equator | 1960 | Scouting Wapata | ||
152 | Vrijbuiter | 1960 | Martin Gasmangroep | ||
153 | Henderik Frederik | 1960 | Olivier van Noortgroep II | ||
154 | Nautilus | 1960 | Olivier van Noortgroep II | ||
155 | Albatros | 1960 | Christofoor Zeeverkenners | ||
156 | Revanche | 1960 | Scouting Anna Paulowna | ||
156 | Punt-Uit | 1959 | Klimopgroep | ||
157 | Zuidwijk | 1960 | Scouting Sea Lions | ||
158 | Zeearend | 1960 | Stella Maris Waterscouting | ||
159 | Viking | 1960 | Stella Maris Waterscouting | ||
160 | Baffetoen | 1960 | Klimopgroep | ||
161 | Breekschuimer | 1961 | Particulier | ||
162 | Reiger | 1961 | Dorus Rijkers Groep | ||
163 | 1961 | Scouting Elfregi Zaanstreek | |||
164 | Marterhaai | 1961 | J.C.J van Speyk | ||
165 | Proteus | 1961 | Waterscouting Musinga-Rijn | ||
166 | Merwede | 1961 | Gorinchemse Zeeverkenners | ||
167 | Anthony | Nautilus Zutphen | |||
168 | 1961 | Zeekadetkorps Nederland | |||
169 | Zeearend | 1961 | John Mott | ||
170 | Graaf de Lumey | 1961 | Scouting Rijswijkse Meeuwen Watergeuzen | ||
172 | Prince Charlie | 1961 | Scoutinggroep Macdonald | ||
173 | Zevenwolde | 1961 | Scouting de Ruyter | ||
174 | Amer | 1961 | Gorinchemse Zeeverkenners | ||
175 | Phorkys | 1961 | Scouting Triton | ||
176 | Roggebot | 1961 | Scouting Wartburg | ||
177 | 1961 | Scouting WIOL & Willem Barendsz | |||
178 | Dhungess | 1961 | Scouting Boxmeer | ||
179 | Disaster | 1961 | Shawano's | ||
180 | 1961 | Jan van Galen | |||
181 | Bracadale | 1961 | Scoutinggroep Macdonald | ||
182 | Resolution | 1961 | Scouting Anna Paulowna | ||
188 | Zeehaen | 1961 | Tasmania | ||
189 | Penelope | 1961 | Calandtroep | ||
190 | Kathaai | 1961 | J.C.J van Speyk | ||
191 | Orion | 1961 | Maasgroep 18 | ||
192 | Hercules | 1961 | Maasgroep 18 | ||
193 | Zeevalk | 1961 | Fridtjof Nansen 12 | ||
194 | Zeezwaluw | 1961 | Fridtjof Nansen 12 | ||
195 | Vinvis | 1961 | Oranje Blauw 17 | ||
196 | Isle of Skye | 1961 | Scoutinggroep Macdonald | ||
197 | Mauritius | 1961 | Niet meer in gebruik | ||
198 | 1961 | Scouting Elfregi Zaanstreek | |||
199 | Zeemeeuw | 1961 | Tasmania | ||
200 | Seapeard | 1983 | Olivier van Noortgroep II | ||
201 | Zeestern | 1961 | Fridtjof Nansen 12 | ||
203 | Red Hot Chili | 1961 | Scouting Anaconda | ||
203 | Leukoteia | 1961 | Paulus | ||
204 | Kéraunos | 1961 | Paulus | ||
209 | 1961 | Stella Maris (Rotterdam) | |||
210 | 1961 | Scouting Kwintsheul | |||
211 | 1961 | Scouting Kwintsheul | |||
213 | 1961 | Scouting De Lier | |||
214 | Tweeveertien | 1961 | St. Willibrordusgroep | ||
215 | Octopus | 1961 | Christofoor Zeeverkenners | ||
216 | 1961 | Scouting Tibrag | |||
218 | 1961 | PéPé Groep Loosduinen | |||
219 | Wolga | 1961 | Scouting Bramzijger | ||
221 | Aramis | 1961 | Scouting Tiflo Aalsmeer | ||
222 | Zeeleeuw | 1961 | Zeeverkennersgroep Karel Doorman | ||
223 | Andromeda | 1962 | Maasgroep 18 | ||
224 | Lek | 1962 | Gorinchemse Zeeverkenners | ||
225 | Scherpenzeel | 1962 | Jan Pieterszoon Coengroep | ||
226 | Prins Jan | 1962 | Scouting Wilhelmina | ||
227 | Lumey | 1962 | De Geuzen | ||
228 | Sagara Kumara | 1962 | Sagara Satrya's | ||
229 | Boreas | 1962 | Calandtroep | ||
230 | Dolpheyn | 1962 | Phileretmai | ||
230 | 1962 | Jan Wandelaar | |||
231 | Zephyros | 1962 | Calandtroep | ||
232 | Sirocco | 1962 | Waterscouting Jan van Gent | ||
233 | Hercules | 1962 | Scoutinggroep Mercury | ||
234 | Viking | 1962 | Dunnewold & Hendrick de Keyser | ||
235 | Prins Maurits | 1962 | Scouting Wilhelmina | ||
236 | 1962 | Particulier Bezit | |||
237 | 1962 | Niftarlake | |||
238 | 1962 | Scouting Baracuda | |||
239 | Fram | 1962 | HWS Baron van Pallant | ||
240 | Discovery | 1962 | HWS Baron van Pallant | ||
241 | 1962 | De Vikings | |||
242 | 1962 | Scouting Krommenie | |||
243 | Hollandia | 1962 | Scoutinggroep Cornelis de Houtman | ||
245 | Blue Whale | 1962 | Willem de Zwijger | ||
246 | Pro Patria | was zeilnummer 1410 | Scouting de Ruyter (Rotterdam) | ||
247 | Zeehaai | 1962 | John Mott | ||
248 | De Blauwe Leeuw | 1962 | Scouting Holendrecht | ||
249 | Bruinvis | 1962 | Willem de Zwijger | ||
250 | Sharky | 1962 | Phileretmai | ||
251 | Zeerob | 1962 | Tiflo | ||
252 | Mistral | 1962 | Radboudgroep | ||
253 | Föhn | 1962 | Radboudgroep | ||
254 | 1962 | Andreas Zijlmans Groep | |||
255 | Mississippi | 1962 | Scouting Pius XII | ||
256 | Missouri | 1962 | Scouting Pius XII | ||
257 | Flipper | 1962 | De Vundelaar | ||
258 | Dolfijn | 1962 | Zeeverkennersgroep Karel Doorman | ||
260 | Mik | 1962 | Waterscouting Beatrix | ||
260 | Albatros | 1962 | Stella Maris Waterscouting | ||
261 | Walrus | 1962 | Stella Maris Waterscouting | ||
262 | Bootje Groen | Mgr. De la Geneste | |||
263 | Onverwijld | 1962 | Scouting Van der Does - Liethorp | ||
264 | 1962 | Particulier Bezit | |||
266 | Zephyrus | 1962 | Scouting M.K.W.J. | ||
267 | Aegir | 1962 | Livingstonegroep | ||
268 | Karel Doorman | 1962 | Karel Doormangroep | ||
270 | Invincible | 1962 | Doormangroep | ||
271 | Poseidon | 1962 | Waterscouting Musinga-Rijn | ||
272 | Fuut | 1962 | Dorus Rijkers Groep | ||
273 | Mayflower | Nautilus Zutphen | |||
274 | Hondshaai | 1962 | J.C.J van Speyk | ||
275 | Adventure | 1962 | HWS Baron van Pallant | ||
276 | 1962 | Tjerk Hiddes | |||
277 | 1962 | Scouting WIOL & Willem Barendsz | |||
278 | North Star | 1962 | Willem de Zwijger | ||
279 | Van Speyk | 1962 | Jan Pieterszoon Coengroep | ||
283 | 1963 | Scouting Krommenie | |||
284 | Bacchus | 1963 | Waterscouting Dr. A.F. Philips | ||
285 | Aurora | 1995 | Waterscouting Dr. A.F. Philips | ||
286 | 1963 | Scouting Baracuda | |||
287 | Andavori | 1963 | Leif Erikson | ||
288 | Jarl | 1963 | Leif Erikson | ||
289 | Skald | 1963 | Leif Erikson | ||
291 | Ohio | 1963 | Scouting Pius XII | ||
292 | Onvergetelijk | 1963 | Scouting Van der Does - Liethorp | ||
293 | Zeemeeuw | 1963 | Stella Maris Waterscouting | ||
294 | N.V.T. | 1963 | Zeeverkenners Canisius | ||
295 | 1963 | Van Woesik | |||
296 | 1963 | Van Woesik | |||
297 | 1963 | Andreas Zijlmans Groep | |||
298 | 1963 | Particulier Bezit | |||
299 | 1963 | Scouting Kwintsheul | |||
300 | www.batavieren.com | 1963 | Batavieren | ||
302 | Merlet | 1963 | Dunnewold & Hendrick de Keyser | ||
303 | 1963 | Sint Maartengroep | |||
304 | 1963 | Titus Brandsma | |||
305 | Stella Maris | 1963 | Klaas Toxopeus Zeeverkenners | ||
306 | Obelix | 1963 | Loodsenstam Lucifer | ||
307 | Orka | 1964 | Scouting Bernisse | ||
309 | Euros | 1964 | Calandtroep | ||
310 | Pluvier | 1964 | Dorus Rijkers Groep | ||
311 | Notos | 1964 | Calandtroep | ||
312 | Erebus | 1964 | Zuiderkruis | ||
313 | Gabon | 1964 | Albert Schweitzer groep | ||
314 | 1964 | Hannie Schaft Groep | |||
315 | Van Kindsbergen | 1964 | Jan Pieterszoon Coengroep | ||
316 | 1964 | Niet meer in gebruik | |||
317 | Odyseus | 1964 | Scouting Triton | ||
318 | 1964 | Scouting Elfregi Zaanstreek | |||
320 | Aurora | 1964 | Scouting Pocahontas | ||
321 | Laga | 1964 | Livingstonegroep | ||
322 | 1964 | Mees Toxopeus Waterscouting | |||
323 | 1964 | Phileretmai | |||
323 | 1964 | Jan Wandelaar | |||
325 | 1964 | Niftarlake | |||
327 | 1964 | Jan van Galen | |||
328 | 1964 | Jan van Galen | |||
329 | 1964 | Vliegende Hollander | |||
330 | Tjerk | 1964 | Phileretmai | ||
332 | Zwerverke | 1964 | Waterscouting Miguel Pro | ||
333 | 1964 | PéPé Groep Loosduinen | |||
333 | Schelde | 1964 | Gorinchemse Zeeverkenners | ||
334 | 1964 | Willem de Zwijger | |||
334 | IVAG | 1964 | Scouting Wilhelmina | ||
335 | Hexa | 1964 | Scouting N.S. Rambonnet | ||
337 | 1965 | Dorus & Doortje Rijkers | |||
340 | Zeeëgel | 1965 | Tiflo | ||
341 | 1965 | Van Woesik | |||
342 | Cleo | 1965 | Christofoor Zeeverkenners | ||
343 | Moby Dick | 1965 | De Vundelaar | ||
344 | 1965 | Scouting Fivelgroep-Eemsmond | |||
345 | Kisotono | 1965 | Satoko Kitahara | ||
346 | Pixus | 1965 | Scouting Pocahontas | ||
347 | Barbarossa | 1965 | Scouting Vita Nova | ||
348 | 1965 | Particulier Bezit | |||
349 | Van Galen | 1965 | Karel Doorman groep | ||
350 | Witte Haai | 1965 | Zeeverkennersgroep Karel Doorman | ||
351 | Springersdiep | 1965 | Grevelingengroep | ||
352 | 1965 | Zuiderkruis | |||
353 | 1965 | Mees Toxopeus Waterscouting | |||
353 | 1965 | Zuiderkruis | |||
354 | Ylcho | 1965 | Zuiderkruis | ||
355 | 1965 | Norvicus | |||
356 | 1965 | Waigunga | |||
357 | Aeolus | 1965 | Waterscouting Musinga-Rijn | ||
359 | 1965 | Scouting Krommenie | |||
361 | Dolfijn | 1965 | Scouting Dieren | ||
362 | Walrus | 1965 | Zeeverkennersgroep Karel Doorman | ||
363 | 1965 | Scouting Baracuda | |||
366 | 1965 | Waigunga | |||
367 | Atlantis | 1965 | Scouting Wartburg | ||
368 | 1965 | Waterscouting Matthijs Heldt Groep | |||
369 | 1965 | Waterscouting Matthijs Heldt Groep | |||
370 | 1965 | Waterscouting Matthijs Heldt Groep | |||
373 | 1965 | Scouting Fivelgroep-Eemsmond | |||
376 | 1965 | Van Woesik | |||
377 | Meerval | 1965 | Particulier Bezit | ||
378 | 1965 | Hubertus Brandaan | |||
380 | 1965 | Zeeverkennersgroep Brandaen | |||
381 | Klipkruiper | 1965 | Zeeverkenners Sint Gabriel | ||
382 | 1965 | Zeeverkennersgroep Brandaen | |||
383 | 1965 | Dorus & Doortje Rijkers | |||
384 | Zeedraak | 1966 | Tiflo | ||
384 | Donau | 1966 | Scouting Bramzijger | ||
384 | Pinguin | 1966 | Scouting Dieren | ||
385 | Flim Flam | 1966 | Van Wassenaer Van Obdam | ||
386 | Namaqua | 1966 | Karel Doormangroep | ||
387 | Boreas | 1966 | Scouting M.K.W.J. | ||
389 | Treslong | 1966 | De Geuzen | ||
390 | 1966 | Mees Toxopeus Waterscouting | |||
391 | 1966 | Zuiderkruis | |||
393 | Bruinvis | 1966 | Ridder Boudewijngroep | ||
398 | Nordri | 1966 | Burgemeester van Haarengroep | ||
399 | Ostri | 1966 | Burgemeester van Haarengroep | ||
400 | Sudri | 1966 | Burgemeester van Haarengroep | ||
401 | Van Noordt | 1966 | Arrowegroep | ||
402 | Onverdroten | 1966 | Scouting Van der Does - Liethorp | ||
403 | Onversaagd | 1966 | Scouting Van der Does - Liethorp | ||
404 | Onvervaard | 1966 | Scouting Van der Does - Liethorp | ||
407 | Zwaardvis | 1966 | Zeeverkennersgroep Karel Doorman | ||
408 | Rood | 1966 | Scouting Den Hoorn | ||
409 | Blauw | 1966 | Scouting Den Hoorn | ||
410 | Osman | 1966 | Waterscouting St. Franciscus | ||
411 | 1966 | Scoutinggroep M.A. de Ruyter | |||
412 | 1966 | Sint Maartengroep | |||
413 | Rood | 1966 | Scouting Marco Polo (Alkmaar) | ||
414 | 1966 | Dorus & Doortje Rijkers | |||
415 | Moby Dick | 1966 | Christofoor Zeeverkenners | ||
419 | Soepstengel | 1966 | Zeeverkenners Canisius | ||
420 | Trawant | 1966 | Nicolaasgroep | ||
421 | 1966 | Klaas Toxopeus Zeeverkenners | |||
422 | Thor | 1966 | Zeeverkenners Sint Gabriel | ||
423 | Paddo | 1966 | Batavieren | ||
424 | nulla tenaci invia est via | 1966 | Zeeverkenners Sint Paulus | ||
425 | Ganymedus | 1967 | BIM Bakenessergroep | ||
426 | Eemgeus | 1968 | Waterscouting Paltz- en Eemgeuzen | ||
426 | Vela | 1967 | Scouting Pocahontas | ||
427 | Westri | 1967 | Burgemeester van Haarengroep | ||
428 | Zuiderkruis | 1967 | Scouting Pocahontas | ||
429 | Jan Florisz | 1967 | De Geuzen | ||
430 | 1967 | Norvicus | |||
432 | 1967 | Scouting WIOL & Willem Barendsz | |||
433 | Nereus | 1967 | Waterscouting Musinga-Rijn | ||
434 | Onverschrokken | 1967 | Scouting Van der Does - Liethorp | ||
435 | Njord | 1967 | Livingstonegroep | ||
436 | Terror | 1967 | Zuiderkruis | ||
437 | Harmattan | 1967 | Radboudgroep | ||
438 | 1967 | Scouting Moordrecht | |||
439 | Ouwe Zeerob | 1967 | Greate Pier | ||
440 | De Fluessen | 1992 | Zwolsche Zeeverkenners | ||
441 | De Morra | 1992 | Zwolsche Zeeverkenners | ||
442 | De Potten | 1989 | Zwolsche Zeeverkenners | ||
443 | 1967 | Mees Toxopeus Waterscouting | |||
444 | 1967 | Stella Maris (Rotterdam) | |||
445 | Zeekoet | 1967 | Fridtjof Nansen 12 | ||
446 | Coppelstock | 1967 | Scouting Bas 't Hart | ||
447 | Sirius | 1967 | Scoutinggroep Cornelis de Houtman | ||
448 | Haai | 1967 | Scouting Bernisse | ||
449 | Resolution | 1967 | HWS Baron van Pallant | ||
450 | Roerdomp | 1968 | Dorus Rijkers Groep | ||
452 | 1968 | Scouting WIOL & Willem Barendsz | |||
453 | Kosmopoliet | 1968 | Waterscouting Dr. A.F. Philips | ||
455 | 1968 | Scouting Krommenie | |||
457 | Antares | 1968 | BIM Bakenessergroep | ||
460 | Zeemeeuw | 1968 | Scouting Dieren | ||
461 | 1968 | Andreas Zijlmans Groep | |||
462 | 1968 | Scoutinggroep M.A. de Ruyter | |||
463 | 1968 | Van Woesik | |||
464 | hè Nikè | 1968 | Paulus | ||
465 | Stormvogel | 1968 | Martin Gasmangroep | ||
466 | Kontiki | 1968 | Zeeverkenners Sint Gabriel | ||
467 | 1968 | Stella Maris (Rotterdam) | |||
468 | 1968 | Sint Maartengroep | |||
470 | Polaris | 1968 | Scouting Wapata | ||
471 | Zwaardvis | 1968 | Ridder Boudewijngroep | ||
472 | Terhorne | 1968 | Scouting Kon-Tiki | ||
473 | 1968 | Norvicus | |||
474 | 1968 | Scouting WIOL & Willem Barendsz | |||
477 | Visstick | 1968 | Oranje Blauw 17 | ||
478 | Ottter | 1968 | Greate Pier | ||
479 | 1968 | Waigunga | |||
480 | Poseidon | 1968 | Kastanujo | ||
481 | Aeolus | 1968 | Kastanujo | ||
482 | Roger | 1968 | Vliegende Hollander | ||
483 | Waterslak | 1968 | De Standvogels | ||
484 | Hollandsdiep | 1969 | Scouting Driestromengroep | ||
489 | Galeos | 1969 | Marco Polo Waterscouts | ||
490 | Walgeus | 1969 | Waterscouting Paltz- en Eemgeuzen | ||
491 | Zephyros | 1969 | De Bevers | ||
492 | Vliegende Hollander | 1969 | Doormangroep | ||
493 | 1969 | Tjerk Hiddes | |||
494 | Beluga | 1969 | Nannie van der Wiele | ||
495 | Jorn | 1969 | Zeeverkenners Canisius | ||
497 | 1969 | Particulier Bezit | |||
498 | 1969 | Dorus & Doortje Rijkers | |||
499 | Aiolos | 1969 | Sint Maartengroep | ||
500 | 1969 | Zeeverkennersgroep Brandaen | |||
501 | 1969 | Zeeverkennersgroep Brandaen | |||
503 | 1969 | Scouting Loevestein | |||
504 | Glaukos | 1969 | Jutters Willemsoord | ||
506 | Watersnip | 1969 | De Standvogels | ||
508 | Dromon | 1969 | Marco Polo Waterscouts | ||
509 | Nieuwe Geus | 1969 | Scouting de Ruyter (Rotterdam) | ||
511 | Barracuda | 1969 | Karel Doormangroep | ||
513 | Lambarene | 1970 | Albert Schweitzer groep | ||
514 | Haringvliet | 1970 | Scouting Driestromengroep | ||
515 | Paltzgeus | 1970 | Waterscouting Paltz- en Eemgeuzen | ||
516 | Zeehond | 1970 | Scouting Dieren | ||
517 | Onverzoenlijk | 1970 | Scouting Van der Does - Liethorp | ||
518 | Freya | 1970 | Livingstonegroep | ||
520 | 1970 | Scoutinggroep M.A. de Ruyter | |||
522 | Damper | 1970 | Zeeverkenners Canisius | ||
523 | 1970 | Dorus & Doortje Rijkers | |||
524 | 1970 | Scouting Hildebrand | |||
525 | Timur | 1970 | Marco Polo Waterscouts | ||
526 | Rebel | 1970 | Batavieren | ||
528 | 1970 | Scouting Kwintsheul | |||
529 | 1970 | Andreas Zijlmans Groep | |||
531 | Nèrijïde | 1970 | Paulus | ||
533 | Boreas | 1970 | Katwijkse Zeeverkenners | ||
534 | onbekend | 1970 | Waigunga | ||
535 | Hermes | 1970 | Scoutinggroep Mercury | ||
537 | Potvis | 1970 | Ridder Boudewijngroep | ||
538 | Dolfijn | 1970 | Scouting Goedereede | ||
539 | 1970 | Killiaen van Rensselear II | |||
544 | Sagara Nandini | 1970 | Sagara Satrya's | ||
545 | Bacchus | 1970 | Scouting Triton | ||
545 | Jakarta | 1970 | Tjarda Hillegom | ||
546 | 1970 | Norvicus | |||
546 | Amphitritus | 1970 | Scouting Triton | ||
547 | Antajos | 1971 | Waterscouting Musinga-Rijn | ||
548 | Aegir | 1971 | Waterscouting Musinga-Rijn | ||
549 | 1971 | Scouting Erica | |||
550 | Walrus | 1971 | Katwijkse Zeeverkenners | ||
551 | Cornelis Dirksz | 1971 | De Geuzen | ||
552 | Albatros | 1971 | Hopman Ouwendijk Groep | ||
553 | 1971 | Scouting Flevo Zee | |||
555 | Cruquius | 1971 | Leeghwatergroep | ||
556 | De Ruyter | 1971 | Karel Doormangroep | ||
557 | 1971 | Watergeuzen | |||
558 | 1971 | Klaas Toxopeus Zeeverkenners | |||
559 | Flying Cloud | 1971 | Nannie van der Wiele | ||
560 | Lailaps | 1971 | Paulus | ||
561 | Nautilus | 1971 | Scouting Sint Martinus | ||
562 | 1971 | Zeeverkennersgroep Brandaen | |||
563 | Oranje | 1971 | Scouting Marco Polo (Alkmaar) | ||
564 | 1971 | Klaas Toxopeus Zeeverkenners | |||
565 | IJzeren Vrijer | 1971 | Pampus Groep | ||
566 | Viking | 1971 | Pampus Groep | ||
567 | 1971 | Scouting Olav | |||
568 | Chamsin | 1971 | Radboudgroep | ||
569 | Calypso | 1971 | Scouting Bernisse | ||
570 | De With | 1971 | Prins Willem Zeeverkenners | ||
571 | Evertsen | 1971 | Prins Willem Zeeverkenners | ||
572 | 1971 | Jungle Pimpernel | |||
573 | 1971 | Scouting Elfregi Zaanstreek | |||
574 | 1971 | Lischgroep | |||
575 | De Grijze Leeuw | 1971 | Scouting Holendrecht | ||
577 | Willem Barendsz | 1971 | Lischgroep | ||
578 | Aligator | 1971 | Lischgroep | ||
579 | Taurus | 1971 | Lischgroep | ||
580 | 1971 | Particulier Bezit | |||
582 | 1971 | De Vikings | |||
583 | 1971 | Tjerk Hiddes | |||
584 | Geel | 1971 | Scouting Marco Polo (Alkmaar) | ||
585 | Blue Lion | 1971 | Martin Gasmangroep | ||
586 | Steur | 1971 | Martin Gasmangroep | ||
587 | Vijfzevenentachtig | 1971 | St. Willibrordusgroep | ||
588 | Vijfachtentachtig | 1971 | St. Willibrordusgroep | ||
589 | 1971 | Van Woesik | |||
590 | 1971 | Van Woesik | |||
591 | Freya | 1971 | Scouting Sarto | ||
592 | Thor | 1971 | Scouting Sarto | ||
594 | Valréas | 1971 | Johan & Cornelis de Witt-Medo | ||
596 | 1971 | Watergeuzen | |||
597 | Baracuda | 1971 | Scouting Bernisse | ||
598 | 1971 | Niftarlake | |||
599 | 1971 | Norvicus | |||
599 | 1971 | Niftarlake | |||
600 | Zeearend | 1971 | Greate Pier | ||
602 | 1972 | Tjerk Hiddes | |||
603 | 1972 | Scouting Krommenie | |||
604 | Skadi | 1972 | Livingstonegroep | ||
605 | Onverbloemd | 1972 | Scouting Van der Does - Liethorp | ||
606 | Grönska | 1972 | Leif Erikson | ||
607 | Terra Nova | 1972 | Zuiderkruis | ||
608 | van Hoorne | 1972 | Scouting Bas 't Hart | ||
609 | 1972 | Scouting Maasland | |||
611 | Scouting Pieter Maritzgroep | ||||
614 | Elburg | 1972 | Scouting Kon-Tiki | ||
615 | Turtle | 1972 | Hollandse Nachtegalen | ||
616 | Ugly Duck | 1972 | Hollandse Nachtegalen | ||
617 | Tinplater | 1972 | Hollandse Nachtegalen | ||
618 | 1972 | Scouting Elfregi Zaanstreek | |||
619 | Geen naam | 1972 | Particulier Bezit | ||
626 | 1972 | Scouting Montgomery | |||
627 | Marlon | 1972 | Scouting N.S. Rambonnet | ||
628 | Argo | 1972 | Scouting N.S. Rambonnet | ||
629 | Poolster | 1972 | Scouting Pocahontas | ||
630 | Tjerk Hiddes | 1972 | Scouting Erskine | ||
631 | Endurance | 1972 | Zuiderkruis | ||
632 | C2H6O5 | 1972 | Scouting Pocahontas | ||
634 | Orion | 1972 | Scouting Wapata | ||
635 | 1972 | Particulier Bezit | |||
636 | Loki | 1972 | Livingstonegroep | ||
639 | 1973 | Karel Doormangroep | |||
641 | Wiekah | 1973 | Scoutinggroep INKA | ||
642 | Argo | 1973 | Scoutinggroep Cornelis de Houtman | ||
643 | Bounty | 1973 | Marco Polo Waterscouts | ||
644 | Poseidon | 1973 | Scouting Triton | ||
645 | Jackass 2 | 1973 | Batavieren | ||
646 | Marlijn | 1973 | Zeeverkennersgroep Karel Doorman | ||
647 | 1973 | Klaas Toxopeus Zeeverkenners | |||
648 | 1973 | Hannie Schaft Groep | |||
650 | 1973 | Scouting Erica | |||
651 | Magnus | 1973 | Leif Erikson | ||
652 | Cay Noya 1 | 1973 | Scouting Cay-Noya | ||
653 | Melmgeus | 1973 | Waterscouting Paltz- en Eemgeuzen | ||
654 | Volkerak | 1973 | Scouting Driestromengroep | ||
655 | 1973 | PéPé Groep Loosduinen | |||
656 | Waalreus | 1973 | Scouting Sint Martinus | ||
657 | 1973 | Admiralen Groep | |||
658 | Lady Margaret | 1973 | Scoutinggroep Macdonald | ||
661 | Ran | 1973 | Livingstonegroep | ||
662 | Haai | 1973 | Oranje Blauw 17 | ||
663 | 1973 | Scouting Flevo Zee | |||
664 | 1973 | Scouting Flevo Zee | |||
665 | 1973 | Scouting Olav | |||
666 | Hymir | 1973 | Dunnewold & Hendrick de Keyser | ||
667 | Orca | 1973 | Oranje Blauw 17 | ||
668 | Semarang | 1973 | Tjarda Hillegom | ||
670 | Sukabumi | 1974 | Tjarda Hillegom | ||
670 | Electra | 1974 | Waterscouting Dr. A.F. Philips | ||
671 | Surabaya | 1974 | Tjarda Hillegom | ||
672 | Sus Antigoon | 1974 | Oude Tip | ||
673 | Cay Noya 2 | 1974 | Scouting Cay-Noya | ||
674 | Johnny Walker | 1974 | Lodewijksgroep | ||
675 | White Horse | 1974 | Lodewijksgroep | ||
677 | Potvis | 1974 | Zeeverkennersgroep Karel Doorman | ||
678 | 1974 | Willem de Zwijger (Delft) | |||
678 | Manta | 1974 | Scouting Bernisse | ||
680 | Trireme | 1974 | Marco Polo Waterscouts | ||
682 | 1974 | Scouting Tibrag | |||
683 | 1974 | Zeeverkennersgroep Brandaen | |||
684 | Wouter Cieraadsz | 1974 | De Geuzen | ||
685 | 1974 | Scouting Erica | |||
686 | 1974 | Tjarda Sassenheim | |||
687 | Sea-Star | 1974 | Zeeverkenners Canisius | ||
688 | Hert | 1974 | Zeeverkenners Canisius | ||
689 | 1974 | Katwijkse Zeeverkenners | |||
690 | Groen | 1974 | Scouting Marco Polo (Alkmaar) | ||
691 | Bruin | 1974 | Scouting Marco Polo (Alkmaar) | ||
693 | Voorwijk | 1974 | Scouting Sea Lions | ||
694 | 1974 | Scouting Flevo Zee | |||
695 | 1974 | Scouting Elfregi Zaanstreek | |||
696 | Hompelvoet | 1974 | Grevelingengroep | ||
697 | Kihoro | 1974 | Jacob Valcke Groep | ||
698 | Kapt. vd Decken | 1974 | Doormangroep | ||
699 | Padua | 1974 | Jacob Valcke Groep | ||
700 | Archipel | 1974 | Grevelingengroep | ||
701 | Zeehavik | 1974 | Fridtjof Nansen 12 | ||
702 | Prins Alexander | 1974 | Scouting Wilhelmina | ||
703 | Prins Frederik | 1974 | Scouting Wilhelmina | ||
704 | TONO | 1974 | Scouting Wilhelmina | ||
705 | 1974 | Albert Schweitzergroep | |||
706 | 1974 | Albert Schweitzergroep | |||
707 | Nincompoop | 1974 | Hollandse Nachtegalen | ||
709 | Kontiki | 1974 | Thor Heyerdahl | ||
710 | Ra | 1986 | Thor Heyerdahl | ||
711 | Balder | 1986 | Thor Heyerdahl | ||
712 | Apollo | 1986 | Thor Heyerdahl | ||
713 | Osiris | 1974 | Thor Heyerdahl | ||
714 | Pampero | 1974 | Radboudgroep | ||
715 | 1974 | Albert Schweitzer groep | |||
716 | 1974 | Albert Schweitzer groep | |||
717 | Stella | 1974 | Scouting Driestromengroep | ||
719 | 1974 | Particulier Bezit | |||
720 | 1974 | Particulier Bezit | |||
735 | 1974 | Jan van Galen | |||
737 | Zeehond | 1975 | John Mott | ||
738 | Pingvogel | 1975 | Scouting Sint Martinus | ||
739 | Aeolus | 1975 | Scouting Olav | ||
740 | 1975 | Scouting Olav | |||
741 | Kloske | 1975 | Scouting Orion | ||
742 | 1975 | Willem de Zwijger (Delft) | |||
743 | Blauw | 1975 | Vaandrig Peetoom Vendel | ||
744 | Rood | 1975 | Vaandrig Peetoom Vendel | ||
746 | 1975 | Jan van Galen | |||
747 | Aphrodite | 1975 | Kastanujo | ||
748 | Odin | 1975 | Leif Erikson | ||
749 | Narfi | 1975 | Leif Erikson | ||
750 | 1975 | Johan & Cornelis de Witt-Medo | |||
751 | Geen naam | 1975 | Zeeverkennersgroep Sint Joris | ||
752 | 1975 | Albert Schweitzergroep | |||
753 | 1975 | De Terwindtvaarders | |||
754 | 1975 | De Terwindtvaarders | |||
755 | Onvermijdelijk | 1975 | Scouting Van der Does - Liethorp | ||
756 | Castor | 1975 | BIM Bakenessergroep | ||
757 | Hellegat | 1975 | Scouting Driestromengroep | ||
758 | Coppelstock | 1975 | De Geuzen | ||
760 | Ballentines | 1975 | Lodewijksgroep | ||
761 | Old Smuggler | 1975 | Lodewijksgroep | ||
762 | Sjorover | 1975 | De Vikings | ||
763 | Utoy | 1975 | De Vikings | ||
764 | Nieuwe Merwede | 1975 | Scouting Driestromengroep | ||
765 | Pollux | 1975 | BIM Bakenessergroep | ||
766 | Knierts | 1975 | Willem de Zwijger Groep III | ||
767 | Ieperom | 1975 | Willem de Zwijger Groep III | ||
768 | Ielgoes | 1975 | Willem de Zwijger Groep III | ||
769 | Botkol | 1975 | Willem de Zwijger Groep III | ||
770 | Ikstern | 1975 | Willem de Zwijger Groep III | ||
772 | Tjerk Hiddes | 1975 | Karel Doorman groep | ||
774 | 1975 | Waterscouting Victorie | |||
775 | 1975 | Mees Toxopeus Waterscouting | |||
776 | Geep | 1975 | Prins Bernhardgroep Vreeswijk | ||
777 | Flint | 1975 | Prins Bernhardgroep Vreeswijk | ||
779 | Boeibonker | 1975 | Zeeverkenners Sint Gabriel | ||
780 | 1975 | Watergeuzen | |||
783 | Woestduijn | 1975 | Scoutinggroep Frans Naerebout | ||
785 | 1975 | Scouting Maasland | |||
786 | Onverhoopt | 1975 | Scouting Van der Does - Liethorp | ||
787 | Onvervalst | 1975 | Scouting Van der Does - Liethorp | ||
788 | Coppelstock | 1975 | Scouting Rijswijkse Meeuwen Watergeuzen | ||
789 | Revival | 1976 | Scouting Hank | ||
790 | Zeerob | 1976 | Stella Maris Waterscouting | ||
791 | Stern | 1976 | Stella Maris Waterscouting | ||
792 | 1976 | Stella Maris (Rotterdam) | |||
793 | De Terwindtvaarders | ||||
794 | Ino | 1976 | Kastanujo | ||
795 | Ariadne | 1976 | Scouting N.S. Rambonnet | ||
796 | Flevo | 1976 | Scouting N.S. Rambonnet | ||
797 | Antares | 1976 | Scoutinggroep Cornelis de Houtman | ||
798 | Dorado | 1976 | Scoutinggroep Cornelis de Houtman | ||
799 | Willem Lumey | 1976 | De Geuzen | ||
800 | 1976 | Katwijkse Zeeverkenners | |||
801 | Achtéén | 1976 | St. Willibrordusgroep | ||
802 | Achttwee | 1976 | St. Willibrordusgroep | ||
803 | Amazone | 1976 | Scouting Pius XII | ||
804 | Colorado | 1976 | Scouting Pius XII | ||
805 | Antaris | 1976 | Het Zuiderkruis | ||
806 | Virgo | 1976 | Het Zuiderkruis | ||
807 | van Almonde | 1976 | Scouting Bas 't Hart | ||
808 | Argo | 1976 | Leif Erikson | ||
808 | Rolla | 1976 | Het Zuiderkruis | ||
809 | Boekanier | 1976 | Martin Gasmangroep | ||
810 | Calypso | 1976 | Waterscouting Miguel Pro | ||
811 | 1976 | Scoutinggroep M.A. de Ruyter | |||
812 | 1976 | Dorus & Doortje Rijkers | |||
814 | Bever | 1976 | Scoutcentrum Harderhaven | ||
818 | Groen | 1976 | Vaandrig Peetoom Vendel | ||
819 | Oranje | 1976 | Vaandrig Peetoom Vendel | ||
820 | Orka | Nautilus Zutphen | |||
821 | De Ruiter | 1976 | Jan Pieterszoon Coengroep | ||
822 | Tromp | 1976 | Jan Pieterszoon Coengroep | ||
823 | Cay Noya 3 | 1976 | Scouting Cay-Noya | ||
824 | Jasper Leijnsz | 1976 | De Geuzen | ||
827 | 1976 | Zeeverkennersgroep Brandaen | |||
828 | Den Salamander | 1976 | Scouting de Ruyter (Rotterdam) | ||
829 | Boisot | 1976 | De Geuzen | ||
832 | Sterk Staaltje | 1976 | Van Wassenaer Van Obdam | ||
833 | Tonijn | 1976 | Zeeverkennersgroep Karel Doorman | ||
834 | Close to the Edge | 1976 | Hollandse Nachtegalen | ||
835 | Het Briesje | 1976 | Terra Nova Wacht | ||
836 | Isis | 1976 | Scouting Tekakwitha Zeeverkenners | ||
837 | 1976 | Waterscouting Matthijs Heldt Groep | |||
839 | Zwarte Valk | 1976 | Pampus Groep | ||
840 | Haai | 1976 | Pampus Groep | ||
841 | Barracuda | 1976 | Pampus Groep | ||
842 | Geen naam | 1976 | Zeeverkennersgroep Sint Joris | ||
843 | Geen naam | 1976 | Zeeverkennersgroep Sint Joris | ||
844 | Dolfijn | 1976 | Willem de Zwijger | ||
845 | Van Speijk | 1976 | Karel Doorman groep | ||
846 | 1976 | Scouting Maasland | |||
847 | 1976 | Scouting Maasland | |||
850 | Blizzard | 1976 | Radboudgroep | ||
851 | Chinook | 1976 | Radboudgroep | ||
853 | 1976 | Scouting Olav | |||
854 | Nike | 1976 | Scouting Olav | ||
855 | 1976 | Scouting Olav | |||
856 | Otter | 1977 | Scoutcentrum Harderhaven | ||
858 | Avis Marinus | 1977 | Belletable Stella Maris | ||
859 | Zilvermeeuw | 1977 | Stella Maris Waterscouting | ||
860 | Lijnden | 1977 | Leeghwatergroep | ||
861 | 1977 | Tjerk Hiddes | |||
862 | 1977 | Niet meer in gebruik | |||
863 | 1977 | Niet meer in gebruik | |||
864 | Tjillinkie | 1977 | Willem de Zwijger Groep III | ||
866 | Cay Noya 4 | 1977 | Scouting Cay-Noya | ||
867 | Nairana | 1977 | Scouting Cay-Noya | ||
871 | Leeghwater | 1977 | Leeghwatergroep | ||
872 | 1977 | Tjarda Sassenheim | |||
872 | Zeehond | 1977 | Tiflo | ||
873 | Atlanta | 1977 | Waterscouting Musinga-Rijn | ||
874 | IJsvogel | 1977 | Scouting Dieren | ||
875 | Alk | 1977 | De Wâldswalkers | ||
879 | 1977 | Scouting Kwintsheul | |||
880 | Linge | 1977 | Gorinchemse Zeeverkenners | ||
881 | 1977 | Scouting Hank | |||
882 | Inopa | 1977 | Scouting Hank | ||
883 | Kolga | 1977 | Scouting Hank | ||
884 | De Brekken | 1977 | Zwolsche Zeeverkenners | ||
886 | Scharrebier | 1977 | Scouting Wartburg | ||
889 | 1977 | Admiralen Groep | |||
890 | 1977 | Admiralen Groep | |||
891 | 1977 | Scoutinggroep M.A. de Ruyter | |||
892 | Eendracht | 1978 | Olivier van Noortgroep II | ||
893 | Kaaiman | 1978 | Scouting Goedereede | ||
894 | Bruinvis | 1978 | Scouting Goedereede | ||
895 | Bever | 1978 | Scouting Goedereede | ||
897 | Stealin | 1978 | Dunnewold & Hendrick de Keyser | ||
898 | Kaag | 1978 | Scouting Kon-Tiki | ||
899 | Giethoorn | 1978 | Scouting Kon-Tiki | ||
900 | 1978 | Scoutcentrum Harderhaven | |||
902 | 1978 | Klaas Toxopeus Zeeverkenners | |||
903 | 1978 | Klaas Toxopeus Zeeverkenners | |||
904 | Zeearend | 1978 | Hopman Ouwendijk Groep | ||
905 | 1978 | Scouting Olav | |||
906 | 1978 | Scouting Olav | |||
907 | 1978 | Scouting Olav | |||
908 | 1978 | Albert Schweitzer groep | |||
909 | 1978 | Albert Schweitzergroep | |||
910 | Horizon | 1978 | Doormangroep | ||
911 | Mauritius | 1978 | Olivier van Noortgroep II | ||
912 | Skeidar | 1978 | Leif Erikson | ||
914 | D'ollu | 1978 | Nicolaasgroep | ||
915 | Bezol | 1978 | Klimopgroep | ||
916 | Scouting Pieter Maritzgroep | ||||
917 | Tasman | 1978 | Arrowegroep | ||
921 | Dolfijn | 1978 | Scouting Wesselgroep | ||
922 | Orka | 1978 | Scouting Wesselgroep | ||
923 | Bever | 1978 | Scouting Dieren | ||
925 | ZVC | 1978 | Zeeverkenners Canisius | ||
926 | 1978 | Tjarda Sassenheim | |||
927 | Sniegoes | 1978 | Willem de Zwijgergroep III | ||
928 | Pookske | 1978 | Willem de Zwijgergroep III | ||
929 | Kim | 1978 | Waterscouting Beatrix | ||
930 | 1978 | Scouting Maasland | |||
931 | Buachaille nan Eilean | 1978 | Scoutinggroep Macdonald | ||
933 | Waterrat | 1978 | De Standvogels | ||
934 | Orca | 1978 | Tiflo | ||
935 | Sagara Anak | 1978 | Sagara Satrya's | ||
936 | Geen naam | 1978 | Zeeverkennersgroep Sint Joris | ||
937 | Maru Mokee | 1978 | Satoko Kitahara | ||
938 | Van Amstel | 1978 | Karel Doorman groep | ||
940 | Vrijheid | 1978 | Scouting De Trappers | ||
941 | Atlas | 1978 | Scouting De Trappers | ||
942 | Roar | 1978 | De Vikings | ||
943 | Bûtser | 1978 | Scouting Orion | ||
944 | Red Hackle | 1978 | Lodewijksgroep | ||
945 | Glenfiddich | 1978 | Lodewijksgroep | ||
946 | 1978 | Albert Schweitzergroep | |||
948 | Midas | 1978 | Scoutinggroep Mercury | ||
949 | Claudius | 1978 | Waterscouting Musinga-Rijn | ||
950 | Fivel | 1978 | Scouting Fivelgroep-Eemsmond | ||
951 | Alexander de Stappers | 1978 | De Waterwolven | ||
952 | Morgan | 1978 | Oude Tip | ||
953 | Rowan | 1978 | Scoutcentrum Harderhaven | ||
954 | Particulier Bezit | ||||
955 | Scout | 1978 | Scoutcentrum Harderhaven | ||
957 | 1979 | Scouting WIOL & Willem Barendsz | |||
958 | 1979 | Scouting Flevo Zee | |||
959 | Jan Evertsen | ||||
Scouting Erskine | 960 | Auster | Katwijkse Zeeverkenners | ||
961 | Azimut | Scouting Wapata | |||
962 | Albatros | De Wâldswalkers | |||
963 | Sirius | 1979 | BIM Bakenessergroep | ||
964 | Tennessee | 1979 | Scouting Pius XII | ||
965 | Maru Goban | Satoko Kitahara | |||
966 | Kakageus | 1979 | Waterscouting Paltz- en Eemgeuzen | ||
967 | Amphitrite | 1979 | Olivier van Noortgroep II | ||
968 | Bultrug | Katwijkse Zeeverkenners | |||
969 | Zeeleeuw | Abel Tasman | |||
970 | Dieze | Scouting Cuijk | |||
971 | Stormvogel | Scouting Cuijk | |||
972 | Bakvis | 1978 | Ridder Boudewijngroep | ||
973 | George | 1979 | Vliegende Hollander | ||
974 | Samoem | 1976 | Radboudgroep | ||
975 | Borah | 1976 | Radboudgroep | ||
976 | Zeekoe | Tiflo | |||
977 | Admiralen Groep | ||||
979 | Pluton | Scheldezwervers | |||
982 | Boreas | Scheldezwervers | |||
983 | Pinta | Scheldezwervers | |||
984 | Turgo | Jacob Valcke Groep | |||
985 | 1977 | Scouting De Lier | |||
987 | Pallas | 1973 | Waterscouting Musinga-Rijn | ||
988 | Medusa | 1977 | Waterscouting Musinga-Rijn | ||
989 | Zenith | Scouting Wapata | |||
990 | Nadir | Scouting Wapata | |||
991 | Horizon | Scouting Wapata | |||
992 | Octopus | Paula Geertsgroep (Hoofddorp) | |||
993 | Nansen | Arrowegroep | |||
994 | Waterwolf | 1979 | Leeghwatergroep | ||
995 | Rana | 1979 | Scouting Hank | ||
996 | Kortenaer | 1979 | Prins Willem Zeeverkenners | ||
997 | Nereus | Jutters Willemsoord | |||
998 | Protheus | Jutters Willemsoord | |||
1000 | Loods | Scoutcentrum Harderhaven | |||
1001 | Treslong | Scouting Bas 't Hart | |||
1002 | Orion | 1979 | Scoutinggroep Aquarius | ||
1003 | Chas Qui | 1979 | Particulier | ||
1004 | Robben | 1979 | Johan & Cornelis de Witt-Medo | ||
1005 | Tjarda Sassenheim | ||||
1006 | Tijgerhaai | 1979 | Zeeverkennersgroep Karel Doorman | ||
1007 | Hubertus Brandaan | ||||
1009 | Aphrodite | Scouting Cuijk | |||
1010 | Aalscholver | Scouting Cuijk | |||
1011 | 1980 | Scouting Sloterplas | |||
1012 | Bootje Blauw | 1980 | Mgr. De la Geneste | ||
1013 | Albert Schweitzergroep | ||||
1014 | Aphrodite | 1980 | Waterscouting Musinga-Rijn | ||
1015 | Titus | 1980 | Titus Brandsma | ||
1016 | Bruinvis | Katwijkse Zeeverkenners | |||
1017 | Vega | Zuiderkruis | |||
1018 | 1980 | Killiaen van Rensselear II | |||
1019 | Andreas Zijlmans Groep | ||||
1020 | Haai | Abel Tasman | |||
1021 | Zeehond | Abel Tasman | |||
1022 | Banknote | Hollandse Nachtegalen | |||
1023 | Angel | Waterscouting St. Franciscus | |||
1024 | Van Nes | Karel Doorman groep | |||
1025 | Arkansas | 1980 | Scouting Pius XII | ||
1025 | Onverhuurd | 1980 | Scouting Van der Does - Liethorp | ||
1026 | Cay Noya 5 | 1980 | Scouting Cay-Noya | ||
1027 | Groen | Scouting Den Hoorn | |||
1028 | Sjikwa | Movo Groep | |||
1029 | Oranje | Scouting Den Hoorn | |||
1030 | Cumulus | S.B.N. Doormangroep | |||
1031 | Aeolus | Jacob Valcke Groep | |||
1032 | Yokohama | Satoko Kitahara | |||
1033 | Apollo | 1980 | Scouting Tekakwitha Zeeverkenners | ||
1034 | Ossehoek | Grevelingengroep | |||
1035 | Sonoy | Scouting Bas 't Hart | |||
1036 | Tanatos | 1980 | Paulus | ||
1037 | Hubertus Brandaan | ||||
1039 | Phoenix | 1981 | BIM Bakenessergroep | ||
1040 | Skoansje | Scouting Orion | |||
1041 | Adriaan van Bergen | Scouting Rijswijkse Meeuwen Watergeuzen | |||
1042 | Dolhain | De Geuzen | |||
1043 | Scouting Cuijk | ||||
1044 | Dommel | Scouting Cuijk | |||
1045 | Scouting Cuijk | ||||
1046 | Halvar | 1981 | Scouting Sint Martinus | ||
1048 | Orca | 1984 | De Vundelaar | ||
1049 | Sharky | Tjarda Sassenheim | |||
1050 | Zeerob | Katwijkse Zeeverkenners | |||
1051 | Inktvis | Katwijkse Zeeverkenners | |||
1052 | Watergeuzen | ||||
1053 | 1981 | Scouting Baracuda | |||
1054 | Gemini | 1981 | BIM Bakenessergroep | ||
1055 | Hubertus Brandaan | ||||
1056 | 1981 | Killiaen van Rensselear II | |||
1057 | 1981 | Scouting Flevo Zee | |||
1058 | The Whale | 1982 | Scouting Koog-Zaandijk afd. HBS | ||
1060 | Stern | 1982 | Hopman Ouwendijk Groep | ||
1061 | Argo | Jacob Valcke Groep | |||
1062 | Onverwacht | Scouting Van der Does - Liethorp | |||
1063 | Onverschillig | Scouting Van der Does - Liethorp | |||
1064 | Bakwa | Movo Groep | |||
1065 | Zeehond | 1982 | Zeeverkennersgroep Karel Doorman | ||
1066 | Dolfijn | Katwijkse Zeeverkenners | |||
1067 | Watervlo | De Standvogels | |||
1068 | Radboud | 1982 | Titus Brandsma | ||
1069 | Aeolus | 1982 | Livingstonegroep | ||
1070 | Zeearend | Abel Tasman | |||
1071 | 1982 | Cornelis Lely groep | |||
1073 | Scouting Cuijk | ||||
1076 | Pegasus | De Watergeuzen-St. Willibrordus | |||
1077 | De 7 Provinciën | Doormangroep | |||
1078 | Nelson | 1982 | Waterscouting Miguel Pro | ||
1079 | Rog | 1981 | Prins Bernhardgroep Vreeswijk | ||
1080 | Willem de Zwijger (Delft) | ||||
1082 | Spooky | Paula Geertsgroep (Hoofddorp) | |||
1083 | Triton | Scheldezwervers | |||
1084 | Reiger | Scheldezwervers | |||
1085 | Santa | Scheldezwervers | |||
1086 | Branding | 1982 | Norbert van Gennep | ||
1087 | Krammer | Scouting Driestromengroep | |||
1088 | Witte de With | ||||
Scouting Erskine | 1089 | Fram | Zuiderkruis | ||
1090 | Tai-O-Hai | ||||
Scouting Erskine | 1091 | Skilla | 1983 | Waterscouting Musinga-Rijn | |
1092 | Hakkebiter | Scouting Orion | |||
1093 | De Watergeuzen-St. Willibrordus | ||||
1094 | Snip | Znad Kreek Groep | |||
1095 | Lelie | 1983 | Titus Brandsma | ||
1096 | Beluga | Willem de Zwijger | |||
1097 | Onbekend | Dorus Rijkers Groep | |||
1098 | Perseus | 1982 | Scoutinggroep Aquarius | ||
1099 | Cornelis Lely groep | ||||
1101 | Hubertus Brandaan | ||||
1102 | Mistral | 1982 | S.B.N. Doormangroep | ||
1103 | Hudson | 1983 | Waterscouting Miguel Pro | ||
1104 | Wilde Vaart | 1983 | Waterscouting Miguel Pro | ||
1105 | Beluga | 1983 | Karel Doormangroep | ||
1106 | Admiralen Groep | ||||
1107 | Admiralen Groep | ||||
1108 | Scouting Pieter Maritzgroep | ||||
1109 | Hydra | 1980 | Waterscouting Musinga-Rijn | ||
1111 | Geen naam | 1982 | Zeeverkennersgroep Sint Joris | ||
1115 | Speedy | Nautilus Zutphen | |||
1118 | Fuut | Znad Kreek Groep | |||
1119 | Lophius | Jacob Valcke Groep | |||
1125 | Aeneas | 1983 | Scouting De Trappers | ||
1126 | Aphrodite | 1983 | Scouting De Trappers | ||
1127 | Achilles | 1983 | Scouting De Trappers | ||
1128 | Zeeleeuw | 1983 | Scouting Nautilus (Delft) | ||
1129 | Zwaardvis | 1983 | Scouting Nautilus (Delft) | ||
1130 | Vikingen | 1984 | Waterscouting Miguel Pro | ||
1131 | Zephyrus | 1984 | Scouting Anna Paulowna | ||
1132 | Tornado | 1984 | Waterscouting Jan van Gent | ||
1136 | 1984 | Scouting Flevo Zee | |||
1137 | Poelslak | Paula Geertsgroep (Hoofddorp) | |||
1138 | Shark | Waterscouting St. Franciscus | |||
1139 | Lumey | Scouting Bas 't Hart | |||
1141 | Najade | Kastanujo | |||
1142 | Typhoon | Cornelis Tromp Groep | |||
1143 | Wervelwind | Cornelis Tromp Groep | |||
1144 | 1984 | Killiaen van Rensselear II | |||
1145 | Albatros | Admiraal de Ruyter | |||
1146 | SL | Waterscouting Beatrix | |||
1147 | Zeehond | 1980 | Scouting Wesselgroep | ||
1149 | Poseidon | Paul Kruger groep | |||
1151 | IJsvogel | 1985 | Hopman Ouwendijk Groep | ||
1152 | Zuijderburg | Scoutinggroep Frans Naerebout | |||
1153 | Santa Maria | Doormangroep | |||
1154 | 1985 | Cornelis Lely groep | |||
1155 | Blue Solea | Lutemgroep | |||
1156 | Belletable Stella Maris | ||||
1157 | Scouting Maasland | ||||
1158 | Knut | De Vikings | |||
1159 | Sensur | De Vikings | |||
1160 | 1985 | Jan Wandelaar | |||
1161 | 1985 | Jan Wandelaar | |||
1162 | 1985 | Jan Wandelaar | |||
1163 | Discovery | Paula Geertsgroep (Hoofddorp) | |||
1164 | Jerome Tseraerts | Scouting Rijswijkse Meeuwen Watergeuzen | |||
1165 | Beagle | HWS Baron van Pallant | |||
1167 | De Watergeuzen-St. Willibrordus | ||||
1171 | Colorado | 1986 | Scouting Bramzijger | ||
1172 | Tigris | 1986 | Scouting Bramzijger | ||
1173 | Zuiderzee | 1986 | Robert Baden-Powell | ||
1174 | Otter | 1985 | Scouting Dieren | ||
1175 | 1985 | Scouting De Eempad | |||
1176 | Onbekend | Lischgroep | |||
1177 | Pelias | 1986 | Waterscouting Musinga-Rijn | ||
1178 | Dionysus | 1986 | Waterscouting Musinga-Rijn | ||
1179 | Scouting Maasland | ||||
1180 | Discovery | Zuiderkruis | |||
1181 | Scott | 1987 | Arrowegroep | ||
1182 | 4 Ever Young | Van Wassenaer Van Obdam | |||
1183 | Pierce | Vliegende Hollander | |||
1184 | Dirk Duivelsz | 1987 | De Geuzen | ||
1185 | Cees Simonsz | 1987 | De Geuzen | ||
1186 | Prins Floris | Scouting Wilhelmina | |||
1187 | Mercurius | 1987 | Scoutinggroep Cornelis de Houtman | ||
1188 | Noordzee | 1987 | Robert Baden-Powell | ||
1189 | Pegasus | Paul Kruger groep | |||
1190 | Dondervogel | 1987 | Scouting '63 | ||
1192 | Sagara Kanta | 1987 | Sagara Satrya's | ||
1193 | Catsrack | Scoutinggroep Frans Naerebout | |||
1194 | Ple4 | Znad Kreek Groep | |||
1195 | St. Annabaai | Scoutinggroep Frans Naerebout | |||
1196 | Naakteyler | Belletable Stella Maris | |||
1197 | Bries | Cornelis Tromp Groep | |||
1198 | Passaat | Cornelis Tromp Groep | |||
1199 | Narwal | 1987 | De Vundelaar | ||
1200 | Zeerob | Greate Pier | |||
1205 | Zwartkegelbarbeelen | 1980 | Belletable Stella Maris | ||
1206 | Nil Volentibus Ardum | 1981 | Belletable Stella Maris | ||
1207 | Dwars in den Weg | 1987 | Scouting Nederland | ||
1209 | 1987 | Cornelis Lely groep | |||
1210 | 1987 | Cornelis Lely groep | |||
1211 | Baroesh | 1988 | Klimopgroep | ||
1212 | Bootje Bruin | 1988 | Zeilschool Scouting Nederland | ||
1213 | Schottegat | Scoutinggroep Frans Naerebout | |||
1214 | Waaigat | Scoutinggroep Frans Naerebout | |||
1215 | Oostzee | 1988 | Robert Baden-Powell | ||
1216 | De Terwindtvaarders | ||||
1217 | Butskop | Katwijkse Zeeverkenners | |||
1218 | Edward Teach | 1988 | Scouting Vita Nova | ||
1219 | Fiery Cross | 1988 | Nannie van der Wiele | ||
1220 | De Stille kracht | 1987 | Terra Nova Wacht | ||
1221 | Typhoon | 1988 | Waterscouting Jan van Gent | ||
1222 | Titanic | Shawano's | |||
1224 | 1988 | Jan Wandelaar | |||
1225 | Witch of the Wave | 1988 | Nannie van der Wiele | ||
1226 | Duco van Martena Groep | ||||
1227 | Duco van Martena Groep | ||||
1228 | Sailfin | 1987 | S.B.N. Doormangroep | ||
1229 | Liberty | 1987 | S.B.N. Doormangroep | ||
1230 | Byrd | 1988 | Arrowegroep | ||
1231 | Tukwa | Movo Groep | |||
1232 | Boreas | 1989 | Scouting Anna Paulowna | ||
1233 | Eurus | 1989 | Scouting Anna Paulowna | ||
1234 | Challenge | 1989 | Scouting Anna Paulowna | ||
1235 | Bloody Mary | 1989 | Scouting Vita Nova | ||
1236 | Rochus Meeusz | Scouting Rijswijkse Meeuwen Watergeuzen | |||
1237 | Koraalduivel | Paula Geertsgroep (Hoofddorp) | |||
1238 | Fearless | Lischgroep | |||
1239 | 1989 | Scouting WIOL & Willem Barendsz | |||
1240 | Boreas | 1989 | Waterscouting Musinga-Rijn | ||
1241 | Noormannen | 1988 | Waterscouting Miguel Pro | ||
1243 | Jan van Gent | Admiraal de Ruyter | |||
1244 | Octopus | 1989 | Waterscouting Miguel Pro | ||
1245 | Clupea | 1990 | Prins Bernhardgroep Vreeswijk | ||
1246 | Glenkin | Scouting Boxmeer | |||
1246 | Paraficini di Capelli | Belletable Stella Maris | |||
1247 | 1989 | Jan Wandelaar | |||
1249 | Nautilus | Zuiderkruis | |||
1251 | De Ruyter | Doormangroep | |||
1255 | Homerus | 1990 | Waterscouting Musinga-Rijn | ||
1256 | 1989 | Scouting Flevo Zee | |||
1257 | Blue nose | Bestevaer Zeeverkenners | |||
1258 | Witch of the Wave | Bestevaer Zeeverkenners | |||
1259 | Twaalfnegenenvijftig | 1990 | Klimopgroep | ||
1261 | 1989 | Cornelis Lely groep | |||
1262 | Prins Bernard | Scouting Wilhelmina | |||
1263 | Cabeliau | De Geuzen | |||
1264 | Noordkaper | 1991 | De Vundelaar | ||
1265 | St. Franciscus | ||||
1266 | Waterscouting Victorie | ||||
1267 | Barolo | 1991 | Johan & Cornelis de Witt-Medo | ||
1268 | Mitules | Lutemgroep | |||
1269 | Ventum | 1991 | Waterscouting Musinga-Rijn | ||
1301 | Zeus | Scouting Olav | |||
1303 | Alcatraz | Belletable Stella Maris | |||
1304 | Scouting Loevestein | ||||
1305 | Jacob Simonsz de Rijck | Scouting Rijswijkse Meeuwen Watergeuzen | |||
1306 | Voorland | Scoutinggroep Frans Naerebout | |||
1307 | Stern | Znad Kreek Groep | |||
1310 | Scouting Altena Groep | ||||
1311 | Scouting Altena Groep | ||||
1312 | Blauwe Haai | 1990 | Tiflo | ||
1313 | Onbekend | Wetrogroep | |||
1314 | Wanhoop | Shawano's | |||
1317 | Dolfijn | 1992 | Tiflo | ||
1318 | Argonaut | 1992 | Waterscouting Dr. A.F. Philips | ||
1320 | Paars | Scouting Den Hoorn | |||
1321 | Stern | Admiraal de Ruyter | |||
1323 | Orisandt | Scoutinggroep Frans Naerebout | |||
1324 | Xantos | Jacob Valcke Groep | |||
1328 | Manta | Oranje Blauw 17 | |||
1329 | Crisis | Shawano's | |||
1331 | Bruinvis | 1992 | Zeeverkennersgroep Karel Doorman | ||
1332 | Schelvis | 1992 | Zeeverkennersgroep Karel Doorman | ||
1333 | Nestor | Scouting Triton | |||
1334 | Charon | 1985 | Scouting Tekakwitha Zeeverkenners | ||
1338 | Luna | De Vikings | |||
1339 | Stormvogel | Scouting '63 | |||
1340 | Regenvogel | Scouting '63 | |||
1341 | De Eend | 1993 | De Wâldswalkers | ||
1342 | Zeerob | Abel Tasman | |||
1343 | Walrus | Abel Tasman | |||
1344 | 1989 | Hannie Schaft Groep | |||
1345 | Wilde Golf | Paula Geertsgroep (Hoofddorp) | |||
1346 | Jack Rackham | 1994 | Scouting Vita Nova | ||
1347 | De Hurricane | 1989 | Terra Nova Wacht | ||
1349 | Onbekend | PéPé Groep Loosduinen | |||
1350 | Onbekend | Scouting Kwintsheul | |||
1351 | Westzee | 1993 | Robert Baden-Powell | ||
1352 | Polyfemos | 1995 | De Watergeuzen-St. Willibrordus | ||
1353 | Onbekend | Wetrogroep | |||
1355 | Sirius | Scouting Pocahontas | |||
1356 | 1989 | Jan Wandelaar | |||
1357 | Albert Schweitzergroep | ||||
1358 | Dertienachtenvijftig | St. Willibrordusgroep | |||
1359 | Dolfijn | 1993 | De Cranenborghgroep | ||
1361 | Storm | 1993 | Cornelis Tromp Groep | ||
1362 | Henk Bruntgroep | ||||
1364 | Aegir | Scouting Hank | |||
1365 | Vreeswijk | Scouting Sea Lions | |||
1366 | Halfweg | 1995 | Leeghwatergroep | ||
1373 | Ventus | Jacob Valcke Groep | |||
1374 | St. Franciscus | ||||
1375 | Hydra | Jutters Willemsoord | |||
1376 | Sparos | Jutters Willemsoord | |||
1377 | Dockwise | Zeekadetkorps Nederland | |||
1378 | Batavia | Doormangroep | |||
1379 | Orka | 1981 | De Cranenborghgroep | ||
1380 | Gnatidos | Jutters Willemsoord | |||
1381 | Mocka | Tasmania | |||
1383 | Zwarte Bever | Paula Geertsgroep (Hoofddorp) | |||
1384 | Jan Haringsz | De Geuzen | |||
1385 | Henk Bruntgroep | ||||
1386 | Geel | 1996 | Vaandrig Peetoom Vendel | ||
1387 | Zwart | 1996 | Vaandrig Peetoom Vendel | ||
1388 | Joris | 1997 | Waterscouting Dr. A.F. Philips | ||
1391 | Poseidon | 1997 | Scouting Tekakwitha Zeeverkenners | ||
1393 | Sneeuwvogel | Scouting '63 | |||
1394 | Eagle | Waterscouting St. Franciscus | |||
1395 | Bootje Zwart | 1994 | Zeilschool Scouting Nederland | ||
1396 | Onverzadigd | 1980 | Scouting Van der Does - Liethorp | ||
1397 | Vistic | Waterscouting Beatrix | |||
1403 | Charybdis | Oude Tip | |||
1404 | Ipse Dixit | Belletable Stella Maris | |||
1405 | Bootje Groen | 1995 | Zeilschool Scouting Nederland | ||
1406 | Toyana | Satoko Kitahara | |||
1408 | Zandhaai | 1996 | Zeeverkennersgroep Karel Doorman | ||
1409 | oude Walvis | 1960 | De Cranenborghgroep | ||
1410 | Onbekend | Wetrogroep | |||
1412 | Orkan | Scheldezwervers | |||
1413 | Paus Pius X (Mark Twain) | ||||
1414 | Scouting Willemstad | ||||
1415 | Scouting Willemstad | ||||
1416 | Scouting Willemstad | ||||
1417 | 1997 | Scouting Willemstad | |||
1418 | Scouting Willemstad | ||||
1419 | Scouting Willemstad | ||||
1420 | Wit | 1997 | Vaandrig Peetoom Vendel | ||
1421 | Dwarsligger | 1997 | Klimopgroep | ||
1424 | Heek | 1998 | Prins Bernhardgroep Vreeswijk | ||
1425 | Cay Noya 6 | 1999 | Scouting Cay-Noya | ||
1429 | Esta | 1998 | Scoutcentrum Harderhaven | ||
1430 | Bever | Dorus Rijkers Groep | |||
1431 | 1997 | Willem de Zwijger (Delft) | |||
1432 | Kortenaer | 1997 | Karel Doormangroep | ||
1433 | Pegasus | 1997 | Christofoor Zeeverkenners | ||
1435 | Mee Dee | 1997 | Shawano's | ||
1436 | Bandung | 1998 | Tjarda Hillegom | ||
1438 | Alk | Admiraal de Ruyter | |||
1439 | Stormvogel | Admiraal de Ruyter | |||
1440 | Zeeverkennersgroep Brandaen | ||||
1441 | Padde | De IJsselgroep | |||
1442 | Hajo | De IJsselgroep | |||
1443 | Murene | Scouting Vita Nova | |||
1444 | Bootje Rood | 1999 | Zeilschool Scouting Nederland | ||
1445 | Zeeverkennersgroep Brandaen | ||||
1446 | Zeeverkennersgroep Brandaen | ||||
1447 | Orkaanvogel | Scouting '63 | |||
1449 | Geen naam | 1999 | Tjarda Warmond | ||
1450 | geen naam | 1997 | Tjarda Warmond | ||
1451 | Vijfhuizen | 1999 | Leeghwatergroep | ||
1453 | Mistral | 1999 | Waterscouting Jan van Gent | ||
1454 | Scouting Koog-Zaandijk afd. HBS | ||||
1455 | Euros | 1972 | De Bevers | ||
1460 | Bootje Blauw | 2000 | Zeilschool Scouting Nederland | ||
1462 | Donar | Scouting Sarto | |||
1463 | IJsvogel | Scouting '63 | |||
1464 | TNT | Batavieren | |||
1465 | Nautilus | 2000 | Scoutinggroep Cornelis de Houtman | ||
1469 | Bruinvis | 1999 | De Cranenborghgroep | ||
1470 | Veertienzeventig | 2000 | St. Willibrordusgroep | ||
1471 | 2000 | Willem de Zwijger (Delft) | |||
1472 | Albatros | Dorus Rijkers Groep | |||
1473 | Sagara Prya | 2000 | Sagara Satrya's | ||
1475 | Cardium | Lutemgroep | |||
1476 | Scorpius | 2001 | BIM Bakenessergroep | ||
1478 | Zeus | 2001 | Scouting Triton | ||
1479 | Scouting Sloterplas | ||||
1480 | Hannie Schaft Groep | ||||
1481 | Hannie Schaft Groep | ||||
1482 | Hannie Schaft Groep | ||||
1483 | Aurora | Zuiderkruis | |||
1484 | Mango Tjetney | Belletable Stella Maris | |||
1485 | 2001 | Norvicus | |||
1486 | Sayonara | Satoko Kitahara | |||
1487 | Morning Light | 2002 | Nannie van der Wiele | ||
1488 | Paus Pius X (Mark Twain) | ||||
1490 | Nuphar | 2002 | Phileretmai | ||
1491 | Passaat | 2002 | Waterscouting Jan van Gent | ||
1492 | IJ van Columbus | Scouting Wartburg | |||
1493 | Samoen | De IJsselgroep | |||
1493 | Hades | 2003 | Scouting Triton | ||
1494 | Shamal | De IJsselgroep | |||
1495 | Sirocco | De IJsselgroep | |||
1496 | Suahili | De IJsselgroep | |||
1497 | Olivier | 2000 | Waterscouting Dr. A.F. Philips | ||
1499 | Kortenaer | 2003 | Jan Pieterszoon Coengroep | ||
1501 | Loki | Scouting Sarto | |||
1502 | Griet | 2003 | Prins Bernhardgroep Vreeswijk | ||
1503 | Orca | Katwijkse Zeeverkenners | |||
1504 | Zephyrus | Katwijkse Zeeverkenners | |||
1505 | Eurus | 2003 | Katwijkse Zeeverkenners | ||
1506 | 2004 | Katwijkse Zeeverkenners | |||
1507 | Amaaf | Nicolaasgroep | |||
1508 | 2003 | Jan van Galen | |||
1509 | 2003 | Jan van Galen | |||
1510 | Bootje Geel | Zeilschool Scouting Nederland | |||
1511 | Poseidon | 2003 | Scouting Olav | ||
1512 | Duvel | 2003 | Norbert van Gennep | ||
1514 | Sean | 2003 | Vliegende Hollander | ||
1515 | Timothy | 2003 | Vliegende Hollander | ||
1516 | Walvis | 2003 | De Cranenborghgroep | ||
1517 | Onverzilverd | 2003 | Scouting Van der Does - Liethorp | ||
1518 | 2003 | Zeeverkennersgroep Brandaen | |||
1519 | 2003 | Zeeverkennersgroep Brandaen | |||
1523 | Raasdorp | 2003 | Leeghwatergroep | ||
1524 | Amfielissa | 2004 | Paulus | ||
1525 | Rood | 2004 | Scouting Marco Polo (Alkmaar) | ||
1527 | 2004 | Norvicus | |||
1529 | Poseidon | 2004 | Olivier van Noortgroep II | ||
1530 | Typhon | 2004 | Scheldezwervers | ||
1531 | AEOLOS | 2004 | Scouting Tekakwitha Zeeverkenners | ||
1536 | Bultrug | 2005 | Katwijkse Zeeverkenners | ||
1537 | 2005 | Katwijkse Zeeverkenners | |||
1538 | Wiebe D | 2004 | Scouting Nautilus (Delft) | ||
1539 | 2005 | Katwijkse Zeeverkenners | |||
1543 | Witte Haai | 2004 | Zeeverkennersgroep Karel Doorman | ||
1544 | 2004 | Zeeverkennersgroep Karel Doorman | |||
1545 | Artemis | 2004 | Scouting De Trappers | ||
1546 | Aeolus | 2004 | Scouting De Trappers | ||
1551 | Els | 2005 | Leeghwatergroep | ||
1553 | Ferro Nova | 2005 | Sint Maartengroep | ||
1565 | De Kring | 2006 | Calandtroep | ||
1575 | Voortvarend | 2006 | De Wâldswalkers | ||
1578 | Sonoy | 2006 | Spaarnegeuzen | ||
1627 | Moana | Albert Schweitzer groep | |||
1639 | lyra | 2011 | Scoutinggroep Aquarius | ||
1652 | Seabiscuit | 2011 | De Hollandsche Nachtegalen | ||
1657 | Onverwoestbaar | 2010 | Scouting Van der Does - Liethorp | ||
1684 | 2011 | Scouting Kwintsheul | |||
1687 | 2011 | Willen de Zwijger (Delft) | |||
1739 | 2016 | Willem de Zwijger (Delft) | |||
1741 | Onvergelijkbaar | 2016 | Scouting Van der Does - Liethorp | ||
1753 | Jan van Amstel | ||||
Scouting Erskine | 1759 | Banyuwangi | 2018 | Tjarda Hillegom | |
1761 | Onverzekerd | 2017 | Scouting Van der Does - Liethorp | ||
1766 | Onverslaanbaar | 2017 | Scouting Van der Does - Liethorp | ||
1771 | Pegasus | 1978 | Scoutinggroep Aquarius | ||
1772 | cepheus | 1986 | Scoutinggroep Aquarius | ||
1798 | Onverzorgd | 2021 | Scouting Van der Does - Liethorp | ||
1799 | Onversleten | 2021 | Scouting Van der Does - Liethorp | ||
1995 | Bootje Paars | 1995 | Zeilschool Scouting Nederland | ||
2085 | Orpheus | 1989 | Scouting Triton | ||
2834 | Iene Miene | Willem de Zwijger | |||
4015 | The Shark | 1992 | Scouting Koog-Zaandijk afd. HBS |
Juniorvletten[bewerken | brontekst bewerken]
Zeilnummer | Naam | Bouwjaar | Scoutinggroep |
---|---|---|---|
7 | Scouting Kon-Tiki | ||
8 | Watergeuzen | ||
9 | Albatros | Scouting Anna Paulowna | |
10 | Jan van Gent | Scouting Anna Paulowna | |
13 | N.S. Rambonnet | ||
14 | Mars | N.S. Rambonnet | |
20 | Vlieg | Waterscouting Miguel Pro | |
20 | Pelikaan | Scouting Anna Paulowna | |
21 | Mug | Waterscouting Miguel Pro | |
23 | Duikelaar | Scouting Anna Paulowna | |
24 | Kiekendief | Scouting Anna Paulowna | |
25 | Tor | Waterscouting Miguel Pro | |
26 | Mier | Waterscouting Miguel Pro | |
27 | Bij | Waterscouting Miguel Pro | |
28 | Cygnus | 1993 | Scoutinggroep Aquarius |
30 | Scouting Kon-Tiki | ||
32 | Scouting Kon-Tiki | ||
38 | Scouting M.K.W.J. | ||
39 | Scouting M.K.W.J. |
Lelieschouwen[bewerken | brontekst bewerken]
Zeilnummer | Naam | Bouwjaar | Scoutinggroep |
---|---|---|---|
1 | Slamat | 1949 | Niet meer in gebruik |
2 | Willem Barendsz | 1949 | Particulier bezit |
3 | 1949 | Niet meer in gebruik | |
4 | 1949 | Particulier bezit | |
5 | Stormvogel | 1949 | Niet meer in gebruik |
6 | Van der Heijden | 1949 | Spaarnegeuzen (Heemstede) |
7 | Krakatau | 1949 | Particulier bezit |
8 | Fram | 1949 | Livingstonegroep |
9 | Onbekend | 1949 | Particulier bezit |
10 | Onbekend | 1949 | Scouting Victorie (Heiloo) |
11 | Jern Freya | 1950 | Leif Erikson (Voorschoten) |
12 | Boreas | 1950 | Waterscoutinggroep de Bevers (Lettelbert) |
13 | Tarrakan | 1950 | Scouting Olav (Naarden) (afgeschreven na brand) |
14x | Ruifelear | De Katwijkse Zeeverkenners | |
14 | Nienke | 1950 | Tjarda Sassenheim |
15 | Java | 1950 | Tjarda Hillegom |
15x | Brouwers Aghte | De Katwijkse Zeeverkenners | |
16 | Aeolus | 1950 | De Katwijkse Zeeverkenners |
19 | Snip | 1950 | De Katwijkse Zeeverkenners |
21 | Charon | 1950 | Tjarda Sassenheim |
22 | 1950 | Jan van Galen (Leiden) | |
23 | Vooruitgang | 1950 | Cranenborghgroep (Bleiswijk) |
25 | 1950 | verkocht aan particulier | |
27 | Notos | 1950 | Waterscoutinggroep de Bevers (Lettelbert) |
28 | 1950 | Scouting Wapata Ter Aar | |
29 | 1950 | Verkocht aan particulier | |
30 | Treslong | 1950 | Spaarnegeuzen |
30 | Loch Fyne | Scouting Boxmeer | |
38 | Marga | 1954 | Waterscouting Dr. A.F. Philips (Eindhoven) |
39 | De Luwte | 1959 | Cornelis Tromp groep (Rotterdam) |
44 | Albatros | 1961 | Scouting De Paauw (Wassenaar) |
45 | Stormzwaluw | 1961 | Scouting De Paauw (Wassenaar) |
46 | Zeemeeuw | 1961 | Stella Maris (Rotterdam) |
47 | Spuit 11 | 1961 | Scouting Nautilus (Delft) |
48 | Andromeda | 1961 | BIM-bakennessergroep (Haarlem) |
49 | Onverwilderd | 1964 | Van der Does Liethorpgroep |
50 | Coppelstock | 1961 | Spaarnegeuzen |
51 | De Ruyter | 1961 | Prins Willem (Haarlem) |
52 | De Tromp | 1961 | Prins Willem (Haarlem) |
53 | Aldebaron | 1969 | BIM-bakennessergroep (Haarlem) |
56 | Bullenbaai | Scouting Delta | |
60 | Cassiopeia | 1978 | BIM-bakennessergroep (Haarlem) |
61 | De Callenburgh | 1978 | Prins Willem (Haarlem) |
62 | Jern Yngle | 1978 | Leif Erikson (Voorschoten) |
63 | 1978 | Stella Maris (Rotterdam) | |
64 | 1978 | Willem de Zwijger | |
65 | Argo | 1978 | Scouting Paulusgroep (Leiden) |
66 | 1978 | Scouting Pieter Marits (Zwartsluis) | |
67 | P. Constantijn | 1978 | Scouting Wilhelmina (Utrecht) |
68 | 1978 | Jan van Galen (Leiden) | |
70 | Alfred H | 1980 | Willem de Zwijgergroep III (Dordrecht) |
71 | Neptunus | Scouting Maasgroep 18 (Rotterdam) | |
72 | Poseidon | Scouting Maasgroep 18 (Rotterdam) | |
73 | Porthos | Tiflo-groep (Aalsmeer) | |
74 | Vivit | Dorus Rijkersgroep Oss | |
75 | Fuut | Miguel Pro Waterscouting (Arnhem) | |
75 | Loodsje | Scouting Orion (Voorburg) | |
76 | Snor | Miguel Pro Waterscouting (Arnhem) | |
77 | Alk | Miguel Pro Waterscouting (Arnhem) | |
80 | Betelgeuze | 1991 | BIM-bakennessergroep (Haarlem) |
92 | geen naam | 2010 | scouting norcicus (noordwijk) |
93 | gaotica | 2020 | shawano's (Lisse) |
94 | viejasko | 2021 | shawano's (Lisse) |
96 | Lodewijksgroep (Leiden) |
Externe links[bewerken | brontekst bewerken]
- www.zeilnummers.nl (off-line)- overzichtslijst van lelievletten
Bronnen en referenties
- Bovenstaand artikel of delen daarvan is geheel overgenomen van [www.zeilnummers.nl]