Regio Rond de Rotte: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
(sjabloon) |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 10: | Regel 10: | ||
'''Regio Rond de Rotte ''' is een scouting[[regio]] in Zuid-Holland, waar scoutinggroepen toe behoren uit de omgeving van Rotterdam. | '''Regio Rond de Rotte ''' is een scouting[[regio]] in Zuid-Holland, waar scoutinggroepen toe behoren uit de omgeving van Rotterdam. | ||
{| class="prettytable" | |||
! Groepsnaam || Homepage | |||
|- | |||
| Albert Schweitzer-Rotterdam || Geen homepage bekend | |||
|- | |||
|Argonauten || http://www.argo8.nl | |||
|- | |||
|Brownsea groep 66 || http://www.brownsea.nl | |||
|- | |||
|Calandtroep || http://rotterdam.scouting.nl/calandtroep/ | |||
|- | |||
|Cornelis Trompgroep || http://rotterdam.scouting.nl/ctg14/ | |||
|- | |||
|De Ijsselgroep || http://www.nieuwerkerk.net/ijsselgroep | |||
|- | |||
|De Ruyter Groep 55 || http://www.scoutingderuyter.nl/ | |||
|- | |||
|De Verkenners groep 7 || Geen homepage bekend | |||
|- | |||
|Dorus Rijkers ||http://www.scoutingrotterdam.nl/dorusrijkers | |||
|- | |||
|Dr. John Mottgroep || http://www.johnmott.nl | |||
|- | |||
|Hendrik v. Halewijn || http://www.hendrikvanhalewijn.nl | |||
|- | |||
|Hillegersberg || http://rotterdam.scouting.nl/hillegersberg | |||
|- | |||
|Ibn Battuta || http://www.ibn-battuta.nl | |||
|- | |||
|Impeesa || Geen homepage bekend | |||
|- | |||
|JCJ van Speijk || http://rotterdam.scouting.nl/jcjvanspeyk | |||
|- | |||
|Johan v.d. Veecken || http://www.johanvdveecken.nl | |||
|- | |||
|John Byington Groep || http://www.ajvscouting.nl/groepen.php?prov=9&grid=6&grid=9 | |||
|- | |||
|John F. Coltheart || http://www.ajvscouting.nl/groepen.php?prov=9&grid=6 | |||
|- | |||
|Junta Mo || Geen homepage bekend| | |||
|- | |||
|Klaas Kitten groep || http://www.klaaskitten.nl | |||
|- | |||
|Kralingsche Troep 10 ||http://www.kralingschetroep.nl | |||
|- | |||
|[[Lischgroep]] ||http://www.lischgroep.nl | |||
|- | |||
|Maasgroep 18 || http://www.maasgroep18.nl | |||
|- | |||
|Movo groep - zie SBN Doorman Movo || http://rotterdam.scouting.nl/movo | |||
|- | |||
|Nieuwerkerk a/d Ijssel || http://www.scoutingnieuwerkerk.net | |||
|- | |||
|Olave St. Clair || http://www.scoutingberkel.com | |||
|- | |||
|Olivier van Noort groep 48 || http://www.rotterdam.scouting.nl/oliviervannoort | |||
|- | |||
|Oranje Blauw || http://www.oranje-blauw-17.nl | |||
|- | |||
|Prinses Irene groep 45 Rotterdam || http://www.pig45.nl | |||
|- | |||
|Robert Baden-Powell || http://www.rbp-scouts.nl/ | |||
|- | |||
|SBN Doorman - Movo || http://www.sbndoormanmovo.nl/ | |||
|- | |||
|Starrenburg groep || http://www.scoutingstarrenburg.nl | |||
|- | |||
|Stedost || http://www.stedost.nl | |||
|- | |||
|Stella Maris || http://www.stelmar2.nl/stella | |||
|- | |||
|Van Naeltwijck groep || http://www.vannaeltwijck.net | |||
|- | |||
|[[Wetrogroep]]|| http://www.wetro.net | |||
|} | |||
[[Categorie:Regio Rond de Rotte]] | [[Categorie:Regio Rond de Rotte]] |
Versie van 2 apr 2008 12:40
Regio Rond de Rotte is een scoutingregio in Zuid-Holland, waar scoutinggroepen toe behoren uit de omgeving van Rotterdam.