Op eigenschap zoeken
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
Deze pagina biedt een eenvoudige bladerinteractie voor het vinden van entiteiten met een eigenschap met een bepaalde waarde. Andere beschikbare zoekinteracties zijn de zoekpagina voor pagina-eigenschappen en de zoekopdrachtbouwer.
Lijst van resultaten
- 233ste Durendael + (september 1, 1947)
- Scouting Boekel + (september 1, 1947)
- Scouting Heesch + (september 1, 1947)
- Scouting Marie-Adelheid + (oktober 1, 1947)
- Scouting Jan de Rooij + (november 1, 1947)
- Scouting Bunde + (1948)
- Scouting St. Baafs (Aardenburg) + (januari 1, 1948)
- Landgoed Velder + (1948)
- Waiora Scout Camp + (1948)
- Pim Fortuyn + (februari 19, 1948)
- Kiliaen van Rensselaer I + (maart 1, 1948)
- Scoutinggroep Roncalli + (maart 1, 1948)
- Nationale Padvindstersraad + (maart 13, 1948)
- Scouting St. Jansgroep + (april 1, 1948)
- Scouting Livingstone (Eindhoven) + (april 9, 1948)
- NAKABAKA + (00:00:00, 5 mei 1948)
- Scouting St. Lambertus (Udenhout) + (juni 17, 1948)
- St. Christoffelgroep (Hoensbroek) + (juli 1, 1948)
- Peter Stuyvesant Groep 4 + (augustus 7, 1948)
- Kapelaan van Oostengroep + (augustus 8, 1948)
- Baden-Powell (Eeklo) + (september 1948)
- Zwolsche Zeeverkenners + (september 23, 1948)
- Scouting Dorus Rijkers Nesselande + (september 28, 1948)
- Admiralengroep + (oktober 1, 1948)
- Sint Joris (Heerhugowaard) + (november 1, 1948)
- Pionierorganisation Ernst Thälmann + (december 13, 1948)
- P.B.C. Austerlitz + (1949)
- St. Willehadusgroep + (januari 1, 1949)
- Scouting Nootdorp + (januari 24, 1949)
- Zeekadetkorps Nederland + (februari 18, 1949)
- Scouting Don Garcia Moreno + (april 1, 1949)
- Scoutcentrum Buitenzorg + (juni 25, 1949)
- Eymardgroep (Den Haag) + (juli 1, 1949)
- Scouts en Gidsen Lede + (september 1, 1949)
- Katholieke Meisjesgidsen van België + (september 4, 1949)
- Scouting Jan Willem Friso + (september 7, 1949)
- Scouting Niftarlake + (september 23, 1949)
- Scouting Niej Begin + (oktober 1, 1949)
- Scouting Himalaya + (januari 1, 1950)
- Brexbachtal + (1950)
- Guides catholiques de Belgique + (1950)
- Scouting Oosterhof + (januari 1, 1950)
- Wesselgroep + (februari 4, 1950)
- Burgemeester De Monchygroep + (maart 18, 1950)
- Van Wassenaer Van Obdam + (april 1, 1950)
- NAKABAKA + (00:00:00, 29 april 1950)
- Ossewa + (mei 19, 1950)
- Koningin Juliana + (00:00:00, 30 mei 1950)
- Scouting Pere Kersten Stratum + (juli 4, 1950)
- Musinga Bennekom + (00:00:00, 15 juli 1950)
- Woudlopers Borger + (augustus 5, 1950)
- Pathfinders (Zevendedagsadventisten) + (september 21, 1950)
- Catholic Scout Organization in Israel + (1951)
- Waterscouting Dorus Rijkers + (mei 15, 1951)
- Dr. Albert Schweitzer (Eindhoven) + (mei 21, 1951)
- Scoutinggroep Verkenners Kluis Geleen + (augustus 1, 1951)
- Wereldjamboree 1951 + (augustus 3, 1951)
- Scouting Duiven + (september 1, 1951)
- Scouting St. Tarcisius (Urmond) + (december 17, 1951)
- Scouting Kampeerbos De Rendierhoeve + (1952)
- Houens Odde International Scout Centre + (1952)
- Jeroen Bosch Verkennersband + (1952)
- Jambville + (1952)
- Ikatan Pandu Indonesia + (februari 22, 1952)
- St. Nicasius + (april 2, 1952)
- NAKABAKA + (00:00:00, 3 mei 1952)
- Peter Nieuwstraten + (juli 13, 1952)
- Huize Witteveen + (september 17, 1952)
- Waterscouting De Vikings + (december 1, 1952)
- FKK-jugend + (1953)
- Asociación Guías Argentinas + (1953)
- Juliette Gordon Low Birthplace Museum + (1953)
- Scouting Nederland Museum + (maart 21, 1953)
- Thriantastam + (juni 13, 1953)
- St.-Pieter (Mol) + (oktober 19, 1953)
- International Scout and Guide Fellowship + (oktober 25, 1953)
- Scouting Lambertus (Etten-Leur) + (december 8, 1953)
- Hitachdut Hatsofim Ve Hatsofot Be Israel + (1954)
- Kamphuis Ahoy + (1954)
- Woodhouse Park + (1954)
- Scouting Twickel + (april 16, 1954)
- Peter Duncan + (mei 3, 1954)
- Hans van Ark + (augustus 20, 1954)
- Petrus en Paulusgroep (Bergen op Zoom) + (oktober 24, 1954)
- Titus Brandsma (Breda) + (november 1, 1954)
- St. Joris (Kerkrade) + (januari 1, 1955)
- Gebruiker:Jossan + (1955)
- Padvinders Buitencentrum De Paltz + (januari 1, 1955)
- Scouting Archipel + (februari 1, 1955)
- Scouting Impeesa (Rotterdam) + (april 23, 1955)
- Scouting Beek + (mei 1, 1955)
- Scouting Christus Koning (Koningsbosch) + (mei 1, 1955)
- Scouting St. Jozef Deurne + (mei 5, 1955)
- Titus Brandsma (Maastricht) + (juni 1, 1955)
- Comunidade do Escutismo Lusófono + (augustus 6, 1955)
- Wereldjamboree 1955 + (augustus 18, 1955)
- De IJmondtrekkers + (september 1, 1955)
- Sint Dominicus Grupo 7 + (oktober 15, 1955)
- Scouting Gordongroep + (december 1, 1955)
- Scouts en Gidsen Tessenderlo Centrum + (1956)
- De Pepijn + (januari 1, 1956)
- (Schiedams) Schoolbuitenhuis + (1956)
- Kaninefatengroep Westerschouwen + (januari 31, 1956)
- Scouting Nieuw-Einde + (april 1, 1956)
- Scouting Panta Rhei + (mei 1, 1956)
- Nationaal Buitencentrum de Holenberg + (juni 10, 1956)
- Jeanne d'Arcgroep (Groenlo) + (september 1, 1956)
- Gustaaf Adolfgroep + (september 1, 1956)
- UIGSE-FSE + (november 1, 1956)
- Scouts en Gidsen Zeedustra + (1957)
- Scouting Don Bosco (Sittard) + (januari 1, 1957)
- Our Cabaña + (1957)
- Freizeit- und Bildungsstätte der Falken + (1957)
- Centenary of the Founder's Birth, 1957 + (januari 19, 1957)
- Calvijngroep + (februari 9, 1957)
- Olave Baden-Powell + (00:00:00, 23 februari 1957)
- Scout and Guide Graduate Association + (april 21, 1957)
- NAKABAKA + (00:00:00, 4 mei 1957)
- Waterscouting Dr. A.F. Philips + (mei 25, 1957)
- St. Victor + (juni 19, 1957)
- Scouting Paulusgroep Maassluis + (juni 30, 1957)
- Wereldjamboree 1957 + (augustus 1, 1957)
- St. Lodewijkgroep + (september 1, 1957)
- Waterscouting Musinga-Rijn + (oktober 12, 1957)
- Scouting Christus Koning (Maastricht) + (oktober 30, 1957)
- Pivanagroep + (december 7, 1957)
- Samedogroep + (december 10, 1957)
- Asociación de Guías Scouts de Venezuela + (1958)
- Scouting Jeanne d'Arc / St. Patrick + (1958)
- Scouting Paulus (Etten-Leur) + (1958)
- Sint-Bernadette + (1958)
- Scouting Graaf Floris V + (februari 17, 1958)
- Scouting Lutine + (februari 25, 1958)
- Scheldestam + (april 12, 1958)
- Scouting Puttershoek + (april 15, 1958)
- Ridder van Liergroep + (april 15, 1958)
- Mafeking Waterscouts (Geertruidenberg) + (september 1, 1958)
- Scouting Ooievaarsgroep + (september 15, 1958)
- Lijst van Afdelingen/001-050 + (00:00:00, 15 november 1958)
- Lijst van Afdelingen/001-050 + (00:00:00, 21 december 1958)
- Scouting Pius XII + (1959)
- European Scout Federation (British Association) + (1959)
- Sentro di Kampamentu Ronde Klip + (1959)
- Scouting Mgr. Bekkersgroep (Waalwijk) + (april 5, 1959)
- Akoteh + (april 26, 1959)
- Lijst van Afdelingen/001-050 + (00:00:00, 3 mei 1959)
- Lijst van Afdelingen/001-050 + (00:00:00, 3 mei 1959)
- Scouting Bostreno + (juni 29, 1959)
- Wereldjamboree 1959 + (juli 17, 1959)
- Maastrichtse Verkennersband + (juli 20, 1959)
- Scouting Schaijk + (september 1, 1959)
- Scouts en Gidsen Buggenhout-Briel + (september 20, 1959)
- St. Raphaël (Tilburg) + (oktober 24, 1959)
- Albert Schweitzergroep (Moordrecht) + (november 14, 1959)
- Scouting Bronsgeest + (november 20, 1959)
- Clemens Maria Hofbauer + (december 1, 1959)
- Lijst van Afdelingen/001-050 + (00:00:00, 13 december 1959)
- Kampeerterrein Jisp + (1960)
- Scouting St. Stefanus + (1960)
- Asociación Guías Scouts del Paraguay + (1960)
- Lijst van Afdelingen/001-050 + (00:00:00, 14 februari 1960)
- Scouting Charles de Foucauld (Tilburg) + (juni 1, 1960)
- Admiraal De Ruyter + (juli 1, 1960)
- Scouts Paraguay + (juli 11, 1960)
- Bernadette Groep 8 + (augustus 27, 1960)
- Scouting Peerke Donders (Oldenzaal) + (september 1, 1960)
- Mariagroep (Oosterhout) + (september 8, 1960)
- Scouting Icarus + (oktober 1, 1960)
- Scouting Gabriël + (oktober 1, 1960)
- Scouting Sint Salvius Limbricht + (november 26, 1960)
- Scouting de Granaet + (1961)
- Scouting Mensinghe Roden + (januari 1, 1961)
- Robinson Crusoegroep + (januari 1, 1961)
- Scouting Maria Goretti (Hoeven) + (februari 1, 1961)
- Waterscouting Stella Maris (Eindhoven) + (februari 5, 1961)
- Van Woesikgroep + (februari 15, 1961)
- Stanleygroep Hardenberg + (maart 1, 1961)
- Karen Barrymoregroep + (maart 3, 1961)
- Petrus Chanellgroep + (juli 1, 1961)
- Van Heeckeren Van Wassenaergroep + (augustus 1, 1961)
- Gerakan Pramuka Indonesia + (augustus 14, 1961)
- Agnes Groep 10 + (september 1, 1961)
- Ba-Ow + (oktober 1, 1961)
- Karel Doormangroep (Bergen op Zoom) + (oktober 9, 1961)
- Dag Hammarskjöldgroep (Kortenhoef) + (oktober 25, 1961)
- Scouting Theresia (Maastricht) + (oktober 26, 1961)
- Waterscouting Matthijs Heldt Groep + (november 21, 1961)
- Davy Crockett Hoeve + (1962)
- Scouting Zilvermeeuwen + (januari 1, 1962)
- Hermes + (1962)
- Wijnaendts Franckengroep + (januari 1, 1962)
- Anne Frankgroep (Den Dolder) + (januari 1, 1962)
- De Graal + (1962)
- Pfadfindergelände Voßbarch + (1962)
- Hr. Ms. Van Bochove + (1962)
- Camp Pi`iholo + (1962)
- Scoutinggroep Shawano's (Lisse) + (januari 13, 1962)
- Scouting Rythovius + (maart 1, 1962)
- Scouting Impeesa (Zoetermeer) + (april 1, 1962)
- Danish Scout Council + (april 23, 1962)
- Genevieve De Gaillardgroep + (mei 1, 1962)
- Centro de Programas "La Castellana" + (juni 5, 1962)
- Scouting Hiawatha + (juli 6, 1962)
- Lijst van Afdelingen/001-050 + (00:00:00, 8 juli 1962)
- Lijst van Afdelingen/001-050 + (00:00:00, 22 juli 1962)
- Scouting Tungelroy + (augustus 5, 1962)
- Ger Koopmans + (augustus 14, 1962)
- Scouting Menno Simonsz + (september 1, 1962)
- Scouting Sluiskil + (september 1, 1962)
- Scouting Dr. Ariënsgroep + (september 2, 1962)
- Scouting Traianus + (november 1962)
- Lijst van Afdelingen/001-050 + (00:00:00, 23 december 1962)
- Skátasamband Reykjavíkur + (1963)
- Scouting Graaf Otto Groep + (januari 1, 1963)
- Scouting Satoko Kitahara + (februari 1, 1963)
- Lijst van Afdelingen/001-050 + (00:00:00, 16 februari 1963)
- Lijst van Afdelingen/001-050 + (00:00:00, 17 maart 1963)
- Scouting Jan Baloys Stiphout + (april 1, 1963)
- Lijst van Afdelingen/001-050 + (00:00:00, 20 april 1963)
- Lijst van Afdelingen/001-050 + (00:00:00, 21 april 1963)
- Scouting Pieter Marits (Zwartsluis) + (mei 15, 1963)
- Lijst van Afdelingen/001-050 + (00:00:00, 14 juni 1963)
- Wereldjamboree 1963 + (augustus 1, 1963)
- Zeeverkenners Canisius + (augustus 3, 1963)
- Mees Toxopeus + (september 19, 1963)
- Lijst van Afdelingen/001-050 + (00:00:00, 29 september 1963)
- Olave House + (november 5, 1963)
- Flevo-Scouts Dronten + (december 12, 1963)
- Moerkensheide + (1964)
- Eurogroep + (januari 1, 1964)
- Lijst van Afdelingen/051-100 + (00:00:00, 1 januari 1964)
- Seeonee Lair Centre + (1964)
- Whakaipō Bay + (1964)
- Gebruiker:CeeBee + (januari 21, 1964)
- Scouting Balmoral + (februari 1, 1964)
- Lijst van Afdelingen/051-100 + (00:00:00, 8 februari 1964)
- Lijst van Afdelingen/051-100 + (00:00:00, 15 februari 1964)
- Scouting Lamoraal van Egmond + (februari 15, 1964)
- Lijst van Afdelingen/051-100 + (00:00:00, 16 februari 1964)
- Lijst van Afdelingen/051-100 + (00:00:00, 16 februari 1964)
- Lijst van Afdelingen/051-100 + (00:00:00, 17 april 1964)
- Luis Beltran Group 2 + (april 23, 1964)
- Barnswood Camp + (mei 21, 1964)
- Lijst van Afdelingen/051-100 + (15:00:00, 26 juni 1964)
- Lijst van Afdelingen/051-100 + (00:00:00, 28 juni 1964)
- Scoutinggroep Merhula + (juli 6, 1964)
- Lijst van Afdelingen/051-100 + (00:00:00, 18 juli 1964)
- Lijst van Afdelingen/051-100 + (00:00:00, 25 juli 1964)
- Lijst van Afdelingen/051-100 + (00:00:00, 12 augustus 1964)
- Bigi Kroetoe + (augustus 20, 1964)
- Scouting Ruwaard van Puttengroep + (september 23, 1964)
- Scouting Marco Polo (Alkmaar) + (september 26, 1964)
- Scouting Jeanne d’Arc (Uden) + (oktober 6, 1964)
- Surinaamse Padvinders Vereniging + (december 27, 1964)