Op eigenschap zoeken
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
Deze pagina biedt een eenvoudige bladerinteractie voor het vinden van entiteiten met een eigenschap met een bepaalde waarde. Andere beschikbare zoekinteracties zijn de zoekpagina voor pagina-eigenschappen en de zoekopdrachtbouwer.
Lijst van resultaten
- Theodorus Stuart#Overlijden + (Amsterdam)
- Fen Bierman-de Bruyn#Geboorte + (Amsterdam)
- Piet ten Kate#Geboorte + (Amsterdam)
- Piet ten Kate#Overlijden + (Amsterdam)
- Allard Pierson#Geboorte + (Amsterdam)
- Philippus Jacobus Ledegang#Geboorte + (Amsterdam)
- Bep van Oyen-Poeleman#Geboorte + (Amsterdam)
- P. Joh. Smits#Geboorte + (Amsterdam)
- Joh. de Vries#Geboorte + (Amsterdam)
- Adriaan Hutzezon#Geboorte + (Amsterdam)
- Hendrik Johan Kruls#Geboorte + (Amsterdam)
- Fred Quené#Geboorte + (Amsterdam)
- Marjan Schröder#Overlijden + (Amsterdam)
- Siem Jacob Mak van Waay#Overlijden + (Amsterdam)
- Christiaan Johan Ferrée#Geboorte + (Amsterdam)
- Jan Waldorp#Geboorte + (Amsterdam)
- Jacob Faber#Geboorte + (Amsterdam)
- Piet J. Kroonenberg#Geboorte + (Amsterdam)
- Piet J. Kroonenberg#Overlijden + (Amsterdam)
- Johanna Duyvendak-Ligtvoet#Geboorte + (Amsterdam)
- Ferdinand Josephus Daniel Theyse#Geboorte + (Amsterdam)
- Amsterdamsche Padvindsters-Organisatie + (Amsterdam)
- Girl Scouts of Alaska + (Anchorage)
- Great Alaska Council + (Anchorage, Alaska)
- Scouts d’Andorra + (Andorra la Vella)
- Türkiye İzcilik Federasyonu + (Ankara)
- Scouting Anna Paulowna + (Anna Paulowna)
- Griffin Moriarty#Geboorte + (Annascaul)
- Scouts en Gidsen Vlaanderen + (Antwerpen)
- Onze-Lieve-Vrouwegroep + (Antwerpen)
- Gouw Antwerpen + (Antwerpen)
- 4e St.-Jan Berchmans Antwerpen + (Antwerpen)
- 1e St.-Jacob + (Antwerpen)
- 40-15e St.-Eligius St.-Augustinus + (Antwerpen)
- Scouts-Gidsen 20-72 Zurenborg + (Antwerpen)
- Districtsjins St.-Priscilla + (Antwerpen)
- Het Scoutshuis + (Antwerpen)
- 10e St.-Paulus Antwerpen + (Antwerpen)
- 15e St.-Augustinus Antwerpen + (Antwerpen)
- 9e St.-Paulus Antwerpen + (Antwerpen)
- Scouting Linkeroever + (Antwerpen)
- ESG-B 2e Antwerpen + (Antwerpen)
- Syrian Unity Scout in Belgium + (Antwerpen)
- Scoutief Inclusief + (Antwerpen)
- ESG-B 1e Antwerpen + (Antwerpen)
- Gebruiker:Guitige mirki + (Antwerpen)
- Georges de Hasque#Geboorte + (Antwerpen)
- Georges de Hasque#Overlijden + (Antwerpen)
- Joannes van Besouw#Geboorte + (Antwerpen)
- Jacques Büchenholz#Geboorte + (Antwerpen)
- Grote Trek + (Antwerpen - Scherpenheuvel)
- Lange Wapper + (Antwerpen L.O.)
- 13e St.-Joris Zeescouts + (Antwerpen LO)
- 1e Zeescouts Georges de Hasque + (Antwerpen LO)
- 2e BP.Zeescouts Corneel Mayné + (Antwerpen LO)
- 9e Zeescouts Sus Antigoon + (Antwerpen LO)
- Scoutinggroep Jagermeester Johan Bentinck + (Apeldoorn)
- Scoutinggroep Hertog van Gelre + (Apeldoorn)
- Scouting Dr. Ariënsgroep + (Apeldoorn)
- Regio Rondom de IJssel + (Apeldoorn)
- Stadhouder Willem III/Lady Baden-Powell + (Apeldoorn)
- Stadhouder Willem III groep + (Apeldoorn)
- Lady Baden-Powell groep + (Apeldoorn)
- St. Victor + (Apeldoorn)
- Johan Berkel#Overlijden + (Apeldoorn)
- Scouting Paulus en Petrus Dondersgroep + (Apeldoorn)
- Paulus & Petrus Dondersgroep + (Apeldoorn)
- Scouting Balmoral + (Apeldoorn)
- Scouting St. Victor + (Apeldoorn)
- Scouting Mr. J.P.G. Moorrees + (Apeldoorn)
- Berg en Bosgroep + (Apeldoorn)
- Marca Appoldro + (Apeldoorn)
- Willem Adolph Hendrik Godfried, baron van Ittersum#Overlijden + (Apeldoorn)
- Marius Holmer#Overlijden + (Apeldoorn)
- Eduard Giltay#Overlijden + (Apeldoorn)
- Leo Hendrik Christiaan, baron van Randwijck#Overlijden + (Apeldoorn)
- Cataract Scout Park + (Appin,)
- Pieter Marinus Cevaal#Overlijden + (Appingedam)
- Palestinian Scout Association + (Ar-Ram, Ramallah,)
- Girl Guides of Palestine + (Ar-Ram, Ramallah,)
- Universal Organization of Independent and Traditional Scouts + (Aracaju)
- Fédération du Scoutisme Français + (Arcueil)
- Scouts et Guides de France + (Arcueil)
- Ardennen Oriëntatie Tocht + (Ardennen)
- Paul Siple#Overlijden + (Arlington)
- GSE-B 1e Arlon + (Arlon)
- GSE-B 2e Arlon + (Arlon)
- Ruitergidsen Anne de Guigné + (Arnhem)
- Regio Klein Gelderland + (Arnhem)
- Kampeerterrein de Waterberg + (Arnhem)
- Scouting Aerendheem + (Arnhem)
- Lincolngroep + (Arnhem)
- Piet Beke#Geboorte + (Arnhem)
- Piet Beke#Overlijden + (Arnhem)
- Miguel Pro Waterscouting + (Arnhem)
- De Geuzen (Arnhem) + (Arnhem)
- Kastanjegroep + (Arnhem)
- St. Christoforus-Lichtdraagsters + (Arnhem)
- Scoutinggroep Lido '76 + (Arnhem)
- Scouting Schutgraaf Arnhem + (Arnhem)
- St. Christophorusgroep (Arnhem) + (Arnhem)
- De Lichtdraagsters (Arnhem) + (Arnhem)
- Johan van Gelein Vitringa#Geboorte + (Arnhem)
- Trolleystam + (Arnhem)