1911: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 6: | Regel 6: | ||
|| ||De eerste Nederlandse Meisjes Gezellen Vereeniging ([[ENMGV]]) wordt opgericht | || ||De eerste Nederlandse Meisjes Gezellen Vereeniging ([[ENMGV]]) wordt opgericht | ||
|- | |- | ||
|| | |colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Januari''' | ||
|- | |||
||7.||De Nederlandse Pavindersorganisatie ([[NPO]]) wordt opgericht | |||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Februari''' | |||
|- | |- | ||
|| | ||4.||[[De_Zwervers_(Assen)|De Zwervers]] uit Assen wordt opgericht. | ||
|- | |- | ||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|''' | |colspan=2 style="background:lightblue;"|'''April''' | ||
|- | |- | ||
|| | || ||[[Scouting Salwega]] uit Utrecht wordt opgericht. | ||
|- | |- | ||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''November''' | |colspan=2 style="background:lightblue;"|'''November''' |
Versie van 6 jan 2007 18:06
1910 - 1911 - 1912 - 1913 - 1914 - 1915 - 1916 - 1917 - 1918 - 1919 |
Algemeen | |
De eerste Nederlandse Meisjes Gezellen Vereeniging (ENMGV) wordt opgericht | |
Januari | |
7. | De Nederlandse Pavindersorganisatie (NPO) wordt opgericht |
Februari | |
4. | De Zwervers uit Assen wordt opgericht. |
April | |
Scouting Salwega uit Utrecht wordt opgericht. | |
November | |
3. | Scouting APV wordt opgericht in Arkel-Gorinchem |
11. | The Order of World Scouts OWS wordt opgericht als eerste wereldorganisatie |