1904: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 5: | Regel 5: | ||
|- | |- | ||
|| ||[[Robert Baden-Powell]] wordt benoemd tot luitenant-generaal door koning Edward VII. | || ||[[Robert Baden-Powell]] wordt benoemd tot luitenant-generaal door koning Edward VII. | ||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Januari''' | |||
|- | |||
||..||..... | |||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Februari''' | |||
|- | |||
||.. || ..... | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[category:Geschiedenis naar jaartal]] | [[category:Geschiedenis naar jaartal]] |