Bewerken van 1911
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Jouw tekst | ||
Regel 1: | Regel 1: | ||
{{Jaar1910}} | {{Jaar1910}} | ||
{ | |||
{| style = 'width:100%' | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Algemeen''' | |||
|- | |||
|| ||De eerste Nederlandse Meisjes Gezellen Vereeniging ([[Eerste Nederlandsche Meisjes Gezellen Vereeniging|ENMGV]]) wordt opgericht<br /> | |||
In de kerstvakantie 1910/1911 de Lischgroep uit Rotterdam | |||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Januari''' | |||
|- | |||
||3.||Scouting [[APV]] wordt opgericht in Arkel-Gorinchem | |||
|- | |||
||5.||Scouting [[Lischgroep]] uit Rotterdam wordt opgericht. | |||
|- | |||
||7.||De Nederlandse Pavindersorganisatie ([[Nederlandsche Padvindersorganisatie|NPO]]) wordt opgericht | |||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Februari''' | |||
|- | |||
||4.||[[De Zwervers (Assen)|De Zwervers]] uit Assen wordt opgericht. | |||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Maart''' | |||
|- | |||
||1.||[[H.J.B. Llanos]] uit Almelo wordt opgericht. | |||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''April''' | |||
|- | |||
||1.||[[Scouting Gijsbrecht van Aemstel]] uit Amsterdam wordt opgericht. | |||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Mei''' | |||
|- | |||
||9.||[[Scouting Salwega]] uit Utrecht wordt opgericht. | |||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''November''' | |||
|- | |||
||11.||The Order of World Scouts [[OWS]] wordt opgericht als eerste [[wereldorganisatie]] | |||
|- | |||
|} | |||
[[Categorie:Geschiedenis naar jaartal]] | [[Categorie:Geschiedenis naar jaartal]] | ||
[[cs:1911]] | [[cs:1911]] | ||
[[da:1911]] | [[da:1911]] |