1911: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 20: | Regel 20: | ||
|- | |- | ||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''April''' | |colspan=2 style="background:lightblue;"|'''April''' | ||
|- | |||
||1.||[[Scouting Gijsbrecht van Aemstel]] uit Amsterdam wordt opgericht. | |||
|- | |- | ||
|| ||[[Scouting Salwega]] uit Utrecht wordt opgericht. | || ||[[Scouting Salwega]] uit Utrecht wordt opgericht. | ||
|- | |- | ||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''November''' | |colspan=2 style="background:lightblue;"|'''November''' |
Versie van 17 jun 2008 15:41
1910 - 1911 - 1912 - 1913 - 1914 - 1915 - 1916 - 1917 - 1918 - 1919 |
Algemeen | |
De eerste Nederlandse Meisjes Gezellen Vereeniging (ENMGV) wordt opgericht In de kerstvakantie 1910/1911 de Lischgroep uit Rotterdam | |
Januari | |
7. | De Nederlandse Pavindersorganisatie (NPO) wordt opgericht |
Februari | |
4. | De Zwervers uit Assen wordt opgericht. |
Maart | |
1. | H.J.B. Llanos uit Almelo wordt opgericht. |
April | |
1. | Scouting Gijsbrecht van Aemstel uit Amsterdam wordt opgericht. |
Scouting Salwega uit Utrecht wordt opgericht. | |
November | |
3. | Scouting APV wordt opgericht in Arkel-Gorinchem |
11. | The Order of World Scouts OWS wordt opgericht als eerste wereldorganisatie |