1914: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
kGeen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 5: | Regel 5: | ||
|- | |- | ||
|| ||Start Scouting voor jonge meisjes ([[kabouters]]) en jongens ([[welpen]]) in Engeland. | || ||Start Scouting voor jonge meisjes ([[kabouters]]) en jongens ([[welpen]]) in Engeland. | ||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''september''' | |||
|- | |||
|| ||De [[4e St.-Jan Berchmans|4de scoutsgroep St.-Jan Berchmans Antwerpen]] wordt opgericht. | |||
|- | |- | ||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Oktober''' | |colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Oktober''' |