1922: verschil tussen versies
Scoutpedia.nl, dé Scouting wiki
(+sjabloon jaren 20) |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
{{Sjabloon:Jaar1920}} | {{Sjabloon:Jaar1920}} | ||
{| | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Algemeen''' | |||
|- | |||
||..||... | |||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Pinksteren''' | |||
|- | |||
|| ||De basis wordt gelegd voor het jaarlijkse [[Noordelijk Pinkster Kamp]]. | |||
|- | |||
|colspan=2 style="background:lightblue;"|'''Februari''' | |||
|- | |||
||.. || ..... | |||
|- | |||
|} | |||
[[Categorie:Geschiedenis naar jaartal]] | [[Categorie:Geschiedenis naar jaartal]] |